Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
16:31 20.05.2010
Liinilt tulevad facelifti saanud Lada Priorad!
erkki2001
16:38 20.05.2010
Mingi Aasia toote järgi lõhnab, aga kas USA(s) jaoks tehtud või hoopis Hiina turu jaoks...
Tootmisajaks mingi viimane viisaastak.
udu.
15:13 21.05.2010
Niipalju vihjeks, et asiaat pole ja on tavaline seeria-auto. Viimane viisaastak on muidugi õige.
udu.
15:17 21.05.2010
Veel: ärge laske ennast Lada logost häirida, ma ise kleepisin selle sinna :)
l-co
15:36 21.05.2010
Lehkab kahtlaselt L-seeria Saturni moodi:P
udu.
19:56 21.05.2010
Kassa näe, Loco on tagasi :)

Õige vastus kah, niiet uut pilti Sult ootaks!
loco
08:52 23.05.2010
Hei hei! Vahel eksin siia ära kah:)

Arvamiseks selline putukas siis. Mark/mudel?
Cruuk
12:45 23.05.2010
udu.
18:32 23.05.2010
See oli miski Fiat, 1500 vist. Või mõni selle derivaat.
l-co
20:01 23.05.2010
Jap, nii ta on. Ei hakanud siin kuumaga ajusid peedistama. Herr udu. ehmata uuega!
udu.
00:52 24.05.2010
Selline eriline sõiduk siis:
Võldas
01:30 24.05.2010
udu.
08:30 24.05.2010
Auruvedur Purvis Eureka jah. Uus pilt eetrisse!
vuoeldas
20:36 24.05.2010
Mis marki autoga on tegu, ainult marki küsingi esialgu... mudelinime ei tea veel isegi.:)
Cruuk
00:50 25.05.2010
Mingi Jaapani toodang ehk? Või vahest sealt Ida-Euroopa piirest.
erkki2001
10:17 25.05.2010
See on nii naljaka kujuga, et see võib-olla vabalt mingi Lähis-Ida või Põhja Aafrika tegija ettekujutus olla pick-up truck-ist. :)
Võldas
11:28 26.05.2010
Väga tuntud mark, sellenimelised autod on meie teedel liikunud aegade hämarusest... Mudelineme ei tea ma isegi, a liiguvad nad http://en.wikipedia.org/wiki/Philippines
Cruuk
11:52 26.05.2010
Krt, ehk siis Mazda B2000? Ehk mingi Mazda Fighter siis? Meenutab seda küll.
Cruuk
12:06 26.05.2010
Vabandust kaksikpostituse eest, kuid pole ta mitte Mazda, vaid hoopis Nissan. Mudel vist on Hardbody Truck.
qp
13:32 26.05.2010
Tekkis küssa, kuidas tekkisid sellised trepised mäed. Kas imiste loodud? Ma oleks Makatisse pakkunud miljon elanikku, mitte 500 000.
udu.
17:19 29.05.2010
Seltsimees Võldas, kommenteeri pisut!
Võldas
20:30 29.05.2010
Ei oska miskeid mõistlikke vihjeid lisaks anda, vähe inffi on endalgi selle masina kohta. Oskan vaid korrata, et seda marki autosid on meite maal aegade hämarusest saati olnud, 1908 aastal soetas seda marki auto endale krahv Ungern-Sternberg...
r.i.h.o
00:35 30.05.2010
Võldas
17:53 30.05.2010
r.i.h.o
20:04 31.05.2010
Kui see auto oleks veel tänaselgi päeval tootmises, siis oleks see väga hea müügiartikkel naistes seas, sest see on lihtsalt nii nunnu :)
ulpusand
13:09 01.06.2010
Äkki mingi Fiat, või Prantslane. Tundub nagu oleks tegemist plastikust kerega.
Samas on selles mingi joon mis tõi meelde kohe ´´murumuna´´ BMW Isetta.
Nii et kas sakslane, prantslane või itaallane:)
Eggmees
13:37 01.06.2010
Tõesti? Jaapani Kei-tüüpi Microvan või Minivan ei või olla ehk?
Võldas
13:42 01.06.2010
Goggomobil CarryAll.
r.i.h.o
20:53 01.06.2010
Ma heas usus lootsin, et sellega läheb väheke kauem ikka :)
Võldas palun!
vuoeldas
14:47 03.06.2010
Mis "Mosse" see on?
erkki2001
15:27 03.06.2010
Renault Dauphinoise
Asjata jätsid kirja pildile, asjata....
Võldas, sinust poleks seda küll oodanud...
:)))

Muudetud 03.06.10 15:28

Võldas
16:01 03.06.2010
Mnjah, ei jätt ma ühti kirja pildile, ära lõikasin alt serva. Numbrimärgi, logo ja isegi tammelehega lätaka katsin kenasti pildil kinni... Ainult et tuu pole tuu pilt...:)
erkki2001
23:06 03.06.2010
Üle pika aja... :)
udu.
23:49 03.06.2010
Chrysler tegi kunagi sarnaseid concepte üsna mitu. Thunderbolt?
erkki2001
08:21 04.06.2010
Paganas...
Nii paljukest siis minu pildi raskus astmest. :))))
Siis kui pilt juba üleval oli, siis vaatasin, et kapoti embleem jäi külge, aga jäi muutmata see pilt, uni oli silmas ja nii.
1941 Chrysler Thunderbolt see on.
udu.
15:35 04.06.2010
Seda kapotiembleemi ma tähele ei pannud, kuna endalgi oli uni silmas :) Aga jah, tundus lihtsalt Chrysleri tolleaegsete conceptide käekiri olema, seega sai ka kiire vastuse.
Aga uus pilt ka, interjöörist vahelduseks:
huuuuu
20:39 04.06.2010
kahjuks mul omal pilti panna pole, aga annan siis vähemalt vihje, et vaadake taga mootoriga forde
udu.
22:36 04.06.2010
Ette öelda ei tohi niiviisi :Q Pähh-pähh!
Võldas
00:14 05.06.2010
Mida põrgut, tagamootoriga Ford?! Hmmm... Ilmselt keskmootorit silmas peeti, a ikkagi... noh, GT40, siis see Festiva-junn Yamaha mootoriga ja eeeee... ei olegi nagu rohkem. A tegelt ikka on küll. See punnsilmne. :)
udu.
07:16 05.06.2010
Mul oli endal veel kuu aega tagasi üks punnsilmne, aga see oli küll raudselt eesmootoriga :D
Tegelikult, õige vastus juba enamvähem kõlas :) Ütle välja!
Võldas
10:08 05.06.2010
Esmaspäeval ütlen, kui keski ette ei jõua.:) Varem niikuinii uut pilti visata pole.
vunt$$
12:41 05.06.2010
Tulede ja kojameeste lülitid-kangid on väga sierralikud ;-))
Kellad mitte ...
udu.
13:20 05.06.2010
Vormistage ära keegi ometigi... Vihjeid on juba kõvasti kõlanud, kõik õiges suunas ka!
MadMan
14:21 05.06.2010
Ford RS200 Evolution
udu.
16:07 05.06.2010
Jep. Üks kahesajast B-grupi homologeerimiseks tehtud eksemplarist. http://zhurnal.lib.ru/img/k/kostin_k_a/fordrs200/001.jpg
Uus pilt!
MadMan
17:39 05.06.2010
Mis masina taguots? Loodetavasti pole siit läbi käinud.
skyaud1
01:01 06.06.2010
See auto on 18 aastat vana ja selle nimega auto on praegu suht populaarne.
Cruuk
12:46 06.06.2010
MadMan
22:28 07.06.2010
See käis küll kähku. Kunagi nägin selle masina lugu AutoRevüüs - siiamaani kummitab.
Cruuk
23:22 07.06.2010
Annan edasi oma pildiõiguse.
udu.
08:11 08.06.2010
ts
10:09 08.06.2010
AR Junior Zagato (1600 vist)
udu.
10:55 08.06.2010
Oli arvata, et Sa kohe välja ilmud ja ära vastad :)
Uus pilt!
ts
14:49 08.06.2010
seekord siis selline "laev"
ts
13:32 09.06.2010
vihje 1- tegemist on peaaegu hästi tuntud margi "turvakontseptsiooniga" (kuna originaal on koheselt tuntav, siis seda ei saanud ju ometi siia riputada)

vihje 2- ükskõik milline vihje tootjamaale või tehnilisele eripärale annaks vastuse kohe ära

udu.
14:02 10.06.2010
See külgvaade toob meelde Ford Megastar concepti. Kas Ghia tegu?
ts
18:48 10.06.2010
Ghia ei ole

ja vihje kah- see , mille peale see concept ehitatud oli on juhtumisi selle üpris tuntud margi viimane tootmises olev mudel (ja selle aja kohta hämmastavalt aerodünaamiline)
B
19:29 10.06.2010
Mulle meenutab see seda NSU/VW K70, kuid kas see kuidagi ka seotud on ei tea.
ts
22:22 10.06.2010
huvitaval kombel läks eelmine pakkumine peaaegu lähedale
ts
23:17 10.06.2010
ja täpselt see ongi :-)

üllata uue pildiga
B_E_N
08:55 11.06.2010
Mis autoga võiks olla tegu?
udu.
09:27 11.06.2010
Ütleks Bufori, aga sellist, nagu pildil, küll ei tea.
B
18:57 12.06.2010
Bufori see ei ole.

Vihjeks niipalju (kirjas seda vist kuskil ei ole, lihtsalt loogiline järeldus), et tootja lõpetas vahetult enne selle sõiduki esitlemist sarnase olemusega mudeli tootmise, ning eeldatavasti plaaniti pildil olevast sõidukist eelnevale asendajat, kuid kahjuks see nii ei läinud.
Võldas
16:19 13.06.2010
Kangesti tahaks Zimmerit pakkuda, a see ei klapi nagu vihjega...
Või ehk on Luxxor?
B
23:26 14.06.2010
Ei ole Zimmer ega Luxxor.

Vihjeks siis niipalju, et sellist sorti masinaid tootja mudelivalikust enam peale selle sõiduki nö eelkäija tootmise lõpetamist ei leia, kuid tootja ise on täiesti tegevuses.
wiki_432
10:40 17.06.2010
Eeskujuks oleks nagu Wanderer W25K võetud.
R.i.h.o
11:16 17.06.2010
Vihjete alusel võiks ju pakkuda Plymouthi, kuigi ei tea neil sarnast concepti olevat.
Võldas
12:07 17.06.2010
Prowleri näoga on see asi küll.
B
18:30 17.06.2010
Prowleri asendajaks seda autot ei plaanitud, kuid vihjeks siis niipalju, et selle auto tootmises olnud eelkäijat müüdi erinevate tootjate nimede all, nagu see oli ka Prowleri puhul (Plymouth ja hiljem siis Chrysler).

B
20:17 18.06.2010
Nädal pildi panekust küll möödas, kuid jätaks mõistatamise siiski veel avatuks.

Vihjeks siis - selle sõiduki eelkäija algne tootja on autoentusiastide seas hinnatud, hilisem ja ka pildil oleva auto tootja mitte, seegi on veel suhteliselt leebelt öeldud.

qp
21:02 18.06.2010
Asi läheb sul väga segaseks. esialgsel mudelil oli teine tootja, kui tema järglasel?
B
23:04 18.06.2010
Pildil oleva auto eelkäijat toodeti alguses ühe tootja, hiljem teise tootja all, kust on pärit ka pildil olev auto.
MadMan
23:33 19.06.2010
Jaguar XK nägu, aga keha on vale.
B
19:20 21.06.2010
Pildil oleva auto nö eelkäija algne tootja asus Inglismaal, kuid viimased tootmisaastad kandis juba Inglismaast mitmete mitmete tuhandate km kaugusel asuva mitte armastatud tootja nime.

Kui Madmani lauset natuke muuta, saaks vastuse tegelikult kätte.
Rolks100
21:39 21.06.2010
B
22:03 24.06.2010
Kui keegi selle 1995 aastal esitletud auto kohta rohkem midagi ei paku või küsi, siis vast keegi võib uue pildi panna.

Enne veel vihjeks niipalju, et juba tootjamaa avaldades oleks vastus käes.
alfa13
08:22 25.06.2010
udu.
19:35 25.06.2010
Kaks nädalat pole lahendust andnud. Ben, ütle ise ära lõpuks.
qp
21:44 25.06.2010
Mis siss jääb- TVR, Lotus, Austin...
Võldas
22:30 25.06.2010
... MG, jmv. Aga ükski neist ei klapi vihjetega.
B
23:13 25.06.2010
Ok mis siis ikka.

Nagu Madman kirjutas ``Jaguar XK nägu, aga keha on vale. ``

Natuke lauset muuta - Jaguari nägu, aga keha on vale.

Mis kiisu siis? Panther

Panther Kallista tootmine jätkus SsangYong Kallista nime all.

Pärast Kallista tootmise lõpetamist esitleti pildil olevat autot - SsangYong CRS

r.i.h.o
13:48 26.06.2010
näeh, nii kaua kui elad ,nii kaua õpid aga uusi asju :)

hea mõistatus oli.
B_E_N
08:28 27.06.2010
Kas minult oodatakse uut pilti?

Kui keegi saatnud veel pole, siis saadan omapoolse.

udu.
19:43 28.06.2010
Tundub kuidagi tuttava olekuga... Lappasin hulga itaalia kerestajaid läbi, aga tulemusteta :(
B
17:59 29.06.2010
Siis tuleb veel korra lapata need itaalia kerestajad läbi, sest just ühe käsi on seal mängus :)

Vihjeks siis niipalju, et seda autot on minu teada esitletud kahe erineva nime all, mõlemad autod on reaalselt ka olemas, ning siinsetele nuputajatele ka kindlasti väga hästi teada.
udu.
23:22 29.06.2010
Kas vihjed Ferrari/Fiat Dinole? :)
B
00:21 30.06.2010
Ei mitte Dino. Need margid, mille nime see masin kandis on erineva rahvusega, üks on küll itaallane, kuid mind huvitaks eelkõige just see teine, mille nime all see auto enne esitleti ning on ka oma tuntuse saavutanud.
Mõlemad margid on ka meie tänavapildis igapäevased nähtused.

udu.
12:12 30.06.2010
Eks siit mõni Seat siis välja koorub...
B
22:11 30.06.2010
Natuke täpsustan oma vihjet. Pildil olevat autot esitleti kahe erineva nime all, mõlemad on ka tegelikult olemas, kuid ei ole omavahel seotud, nagu Seatid olid Fiati kloonid jne.

Mõlemad olid luksuslikud sportlikud kupeed, üks rohkem sportlikum, teine jälle rohkem luksuslikum.

B
11:22 05.07.2010
Üks neist on prantsuse automark, teine on Fiat.
udu.
13:48 10.07.2010
Huupi.... Renault?
B
21:26 10.07.2010
Ei ole Renault.

Vihjeks Masérati
udu.
20:57 11.07.2010
Sarnaneb tervele hulgale Maseratidele (nt. Merak) küll, aga mõistus lõpeb siinkohal ära :(
B
00:37 12.07.2010
Vaatan, et juba kuu olen siin oma pilte nuputamiseks üleval hoidnud, arvan, et nüüd on aeg järg edasi anda.

Prantsuse auto, vihjeks Maserati - Citroën SM.

Pildil siis Frua Citroën SM Coupe, mida aasta hiljem esitleti ka Fiat 130 Coupe nime all. Sarnane Maserati Merakiga on too auto küll, ning räägitakse, et algselt tahetigi seda autot Maseratile pakkuda, kuid viimane otsustas Giugiaro variandi kasuks.

udu.
09:38 12.07.2010
309GRD
14:53 12.07.2010
udu.
17:17 12.07.2010
gupi
18:35 12.07.2010
miski idasakslaste wartburgi baasil tehtud tükk