Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

Aivar Alavombat
19:28 13.09.2011
Kas see viimane polegi mitte see kurikuulus Lincoln Free Buzz?
Val. Epuha
22:55 13.09.2011
Ei saa olla, Lincoln Free Buzz on ju vasakpoolse rooliga.
hj
10:45 14.09.2011
no kus kõik oopelimehed nüüd on?
n.
09:38 15.09.2011
ütlen kohe ära, et mul pilti pole ja uue võib lajatada kiireim aga see oopel peaks see olema http://www.conceptcarz.com/vehicle/z16289/Vauxhall-Equus-Con
cept.aspx
qp
10:25 15.09.2011
Miks pidi nii maitsekalt kujundatud auto ainult kontsept olema?
ts
15:48 15.09.2011
Kui Vauxhall oleKS ehitanud sellise kaheistmelise, siis oleks hakanud see tootma kahjumit- firmasid, kes kahjumiga ühe või teise väikeseeria töösse annaks ei ole just palju (ja GM-i üldpilti see idee ei mahu)

Pealegi ei baseerunud see auto üldjoontes Vauxhalli enda komponentidel (ei meenu hetkel, millise pisifirma roadster selle aluseks oli)
k.
07:48 17.09.2011
Prooviks ise ühe sisikonnaga
hj
14:29 17.09.2011
šveitsi kellad paistavad olema
k.
00:52 18.09.2011
Jään vastuse võlgu, kas Charles-Émile Tissot järeltulijad olid asjatamas seal ;)
hj
07:26 18.09.2011
sa ikka tead ju, kus riigis see auto valmis tehti :)
k.
09:00 18.09.2011
Olen teadlik. Sa ikka tead ju kes oli Tissot? Aga jah kui sa vastata ei taha pildi kohta, las teised vastavad siis.
n.
09:58 19.09.2011
kuidagi hõredaks on see foorum jäänud, kas pildid liiga rasked?

http://www.helvetic-motor.ch/deutsch/gallery/index.html

panen järgmiseks ise ühe lihtsama pildi
ts
10:50 19.09.2011
IMHO- küsimus ei ole mitte vastamises vaid justnimelt uue pildi lisamises- aus olla, siis ma kahtlustan, et neid pilte, mida siin peamurdmiseks kasutada ja mis varem läbi käinud ei ole on kahte tüüpi- ühed on need, mida kõik teavad ja teised on need, mida ära ei arvata... (näiteks Richard Mead'i kerestatud Jupiteri ukselink?)
n.
10:51 19.09.2011
ts
11:24 19.09.2011
Paneks siis ühe hea pildi :-)

Honda Puyo- kes viitsib, see otsib üles rehvimustri (ülilahe)
ts
12:54 19.09.2011
Selline pilt siis- mis võiks olla vasakpoolse auto mark ja mudel :-D
n.
14:32 19.09.2011
Alfa Romeo Montreal?

kui osutubki õigeks siis pilti mul hetkel pole, paneb kiireim
ts
14:37 19.09.2011
novot- see oligi point... arvata on palju lõbusam, kui uut pilti lisada (kuid mõni aeg tagasi tehti siin poolvaikiv kokkulepe, et kellel pilti pole, see ei vasta :-)

Pildil muuseas on küll Montreal
vuoeldas
15:56 19.09.2011
Oli jah sihuke jutt, korduvalt. Lugematuid kordi tegelikult. Esimeses postis, mängureeglites, on ka muuseas kirjas, et õigesti vastanu paneb uue pildi. Blj...
n.
17:36 19.09.2011
sorry, ma pole seda teemat varem eriti jälginud ja sellest ma teadlik polnud. panen siis ikka pildi ka

aga küsin hoopis seda, et millise firma poolt valmistatud mootorit antud isend omas ja mida peamiselt toodab see ettevõte täna?
hj
20:07 19.09.2011
Barrie- Bell, mootor Lycoming ja minu teada ei tooda see firma (Barrie Carriage Company) enam midagi, sest läks pankrotti. ja ka Bell Motor Car ei eksisteeri enam.
qp
23:12 19.09.2011
Miks on oluline teada selle mootorit? Mida tarka see meile juurde annab?
Ilmselt mõtles ta tänase tootmise all seda, mida nondes ruumides tänapäeval toodetakse.
n.
08:34 20.09.2011
ma pidasin silmas seda, et mida toodab mootori valmistaja täna. aga jah, eks kui googlet kasutada osata siis on iga küsimus igav ja mõttetu. hj võib uue pildi panna kui tahab.

Mida tarka annab juurde ühegi tundmatu auto tundmine - mitte midagi.
hj
09:55 20.09.2011
udu.
09:56 20.09.2011
Ära põe - igati OK küsimus oli :)
udu.
10:28 20.09.2011
Viimasel pildil on vist Dodge Firebomb? Või see Dual-Ghia hoopis?
hj
10:55 20.09.2011
no teeme siis nii, et Dual-Ghia on õigem vastus :)
hj
11:20 20.09.2011
no tegelikult on nii, et kel huvi teada saada, võib auto nime teadas edasi uurida, millega tegu ja kui näiteks mootor ei ole mingi masina juures just eraldi toonitamist vajav, siis pole taoline küsimuse peenestamine niiväga oluline. aga näiteks eelneva pildi juures oli Dual nime kirjapanek olulisem, sest tegu siiski iseseisva tootjaga, kes küll kasutas Dodge põhja, kuid märk kapotil oli teine.
udu.
14:31 20.09.2011
n.
15:37 20.09.2011
mingi kotkas oli aga kuna mul pilti pole, siis las ta jääb
B
17:54 20.09.2011
FM Auto Antas V8?
k.
22:29 20.09.2011
udu.
23:15 20.09.2011
Antas GT jah. Uus pilt!
B_E_N
12:45 21.09.2011
hj
09:02 23.09.2011
hj
11:51 24.09.2011
kuna benist pole ei kõppu ega kippu, siis uus pilt rippu.

udu.
23:33 24.09.2011
Iran Khodro on midagi Pesukoti baasil ehitanud?
udu.
23:42 24.09.2011
Mõttepaus... Ei mingit Pesukotti, aga Iraan jääb endiselt: Saipa 132. http://imageshack.us/photo/my-images/511/saipa132.jpg/
hj
07:49 25.09.2011
ja taaskord õige vastus
udu.
12:12 25.09.2011
Homme panen uue pildi, kannatust :)
abu1014
14:33 26.09.2011
Tervist! Lasen suts teemast mööda ja loodan, et te ei pahanda :) Sooviksin ühe auto marki ja mudeli nime, mida sõber Taanis nägi. Guugeldasin, kuid ei leidnud midagi ja siis tuli mulle meelde see foorum siin ning mõtlesin, et äkki oskate aidata :) Kui äkki lubate, siis panen selle auto pildi ülesse!?
vuoeldas
14:47 26.09.2011
Lajata aga! Vaevalt kellelgi miskit selle vastu on. Kui ära ei arvata ja kinni hakkab jooksma, võib selle pildi "mis auto see on?" vmv teemasse jätta.
abu1014
18:13 26.09.2011
No usun, et saate hakkama :D Loodan, et ka teistel polnud selle vastu midagi, et pildi nüüd ülesse lükkan siia. Tänud!
udu.
18:14 26.09.2011
Mitte liiga keeruline vist.
hj
19:48 26.09.2011
see oranž kolmnurk võib minna ühte lahtrisse sellega- Citicar Electric Car aka Comuta-car
abu1014
07:15 27.09.2011
Tänud sulle! Teadsin, et siit saab abi. Edu teile!
alfa13
08:06 27.09.2011
udu.
11:17 27.09.2011
Õige vastus. Uus pilt!
alfa13
13:38 27.09.2011
mis jeebiga tegemist?
vuoeldas
14:02 27.09.2011
Kia Retona või SSangYong miski?
vuoeldas
14:06 27.09.2011
Esimene siiski, SsangYong Korando on see teine sarnane asi. Huvitav, on need miskitmoodi sugulased ka?
hj
14:27 27.09.2011
ära sa ütle- eestis selliseid 10tk arvel
vuoeldas
14:45 27.09.2011
Neid ikka vahel hakkab silma. Ausalt öelda- mulle meeldib. Väga äss alternatiiv Wranglerile. "Modern Wranku":) Kooselu sellise putukaga võib olla muidugi küllaltki piinarikas. On keski lähemalt tuttav sihukesega, kommentaarib?
Madizzz
17:55 27.09.2011
Auto looja tegelikult Asia-nimeline Korea autotootja, mootorid on Mazda looming. Arvestades, et otse-saksast-hinnad on neil umbes 40000 EEK-i, siis väga paha diilina ei tundu. Ise jätsin siiski ostmata, kuna vean sageli rahvast ja sellel autol on tagauksed puudu.
vuoeldas
19:44 27.09.2011
Ja uus maastur mõistatamiseks:
k.
21:53 27.09.2011
Kas mitte kurikuulsa Luaz-i mingi järeltulija?
hj
07:05 28.09.2011
tõeline disainipärl...

vuoeldas
10:34 28.09.2011
Kõige hirmsam pole, a ega rõõmurõkatust esile ei kutsu ka.:)
hj
10:49 28.09.2011
no külgvaade veel, aga esiots jätab ikka templi mällu igaveseks :)
k.
13:24 28.09.2011
Kes see piilub ühe silmaga?
vuoeldas
13:37 28.09.2011
vuoeldas
13:39 28.09.2011
vuoeldas
17:11 28.09.2011
k.
18:17 28.09.2011
k.
18:20 28.09.2011
Sbarro Alcador GTB
k.
18:21 28.09.2011
See link mis saatsin polnud vist päris see! Näpukas.
k.
19:25 28.09.2011
Tänan! Sedasi on parem see link jah ;)
Uuega vist läheb pisut aega. Hiljemalt hommikuks vast ikka jõuan miskit panna. Kui hommikuks pole siis pangu keegi teine sest lahkun homme lõunal kaheks päevaks.
k.
21:12 28.09.2011
No sain vist raali tööle. Proovime siis nüüd ühe tagaküljega.
hj
12:28 30.09.2011
see mäng hakkab kaotama oma võlu ja fun'i kui niimoodi pilte peenestatakse ja lastakse ilma igasuguste vihjeteta ööpäevi rippuda. selliste haruldaste autode puhul on isegi täissuuruses pilt vahel paras pähkel. ma arvan, et mängu ilu ei seisne tema keeruliseks ajamisel, vaid pigem suurema hulga mängijate kaasamisel ning vahel ka väikese vimka viskamisel. J.P.Wimille
k.
19:51 30.09.2011
Saatsin küll täispildi, aga moderaatoril läheb aega vast!

Panin tähele, et mind "korrale kutsuv" härra hj pani ka ise midagi vihje taolist.
hj
20:20 30.09.2011
tohoh? siis miski jama- pole veel adminnid siiani pilte lõikunud. sel juhul vabandan, et häält tegin :) aga kas Wimille pole siis vastus või jäi mul veel miskit kahe silma vahele?
udu.
20:22 30.09.2011
On-on õige vastus, mitte lihtsalt vihje :P
hj
20:26 30.09.2011
selge, siis on sellega kombes. ma nüüd teen väikese ajupuhkuse ja uut pilti ei pane. ega need haruldased autod on parajad pähklid :)
K.
20:54 30.09.2011
Sorry!
Kuid siiani tundusid need arvamised kohati liiga ruttu tulema.

Jõudsin koju tagasi ja saan ka täispildi lisada. Ja vihje jaoks ongi paras aeg kui ööpäevaga keegi pole arvanud. Tundub rohkem, et pole raaliski keegi teadja üritanud avalikult mõelda selle üle. Või teadjatel ajanappus? :D
k.
21:51 30.09.2011
Oehh!
See ohe kõlab sulle,hj! Ära näri nii hoolega tähti! See päris mitmes kord juba. Jah õigus see Wimille. Minu poolt rohkem ei pilte ega vastuseid. Ei soovi torkeobjekt olla!

Hüvasti! Edu teile!
udu.
11:17 01.10.2011
Ah mis sa selle tühja asja pärast torised :) Hea pilt oli!
udu.
12:16 01.10.2011
Väike nostalgialaks kah :P
vuoeldas
15:33 01.10.2011
See pilt ehtis Tehnika ja Tootmise või mõne varajase iseseisvusaja autoajakirja kaant? Igastahes ilutses miskit sarnast väikese Võldase kirjutuslaua kohal.:) Kas GM?
vuoeldas
15:47 01.10.2011
udu.
16:20 01.10.2011
Eks see Sunraycer poisikesena ajakirjast Tehnika ja Tootmine suure uudisena meelde jäi. Uus pilt!
vuoeldas
12:23 03.10.2011
Oi, olen süüdi ja võlgu!:) Unustasin uue pildi lisada. Kohe katsume vea parandada.
vuoeldas
13:59 03.10.2011
kirjukoer
14:09 03.10.2011
mazda cx7 või 9 ideemudel?
hj
09:26 04.10.2011
nad jätkavad endiselt vanal viisil- kas käkerdavad ise mõne jubeduse kokku nagu siin eespool juba nähtud või siis üritavad kindla peale välja minna ning teevad enamvähem samasuguse asja nagu teisedki juba teinud. alusvanker ja mootor nagunii teiste toodang. niiet ikkagi ei mingit arengut ses vallas :)
vuoeldas
09:58 04.10.2011
Muuseas, hj, oskad öelda, millega lõppes nende viimane 4x4 projekt? Ülelend?
hj
11:34 04.10.2011
ei tea, milline see viimane on- kogu aeg nad üksi või kellegagi koos midagi nuputavad. ühe huvitava isendi leidsin ka ringi kolades ja eks kunagi riputab pildi üles. see masin siin pandi ka lõpuks seisma, sest nagu ikka- pole fonde ja pole limiiti nagu seal kogu aeg see elu on käinud :)
n.
15:42 04.10.2011
mõni sigullifänn võiks vastuse ka vormistada ja uue pildi panna
vuoeldas
16:08 04.10.2011
Pidasin selle viimase 4x4 all silmas 2123-e e Chevy Niva-t. Mis sellest saanud on? Avtovaz-i kodukal pole sõnakestki. http://www.lada-auto.ru/ Mõned aastad tagasi oli Togliatti ja GM-i vahel suur sõda selle junni pärast, pandi lausa konveierid seisma ja hõigati, et tehasest veerevad edaspidi nelja ratta jõul välja ainult 2121-e edasiarendused. Samas näikse, et neid Chevy-käkke ikka toodetakse kuskil edasi. Teab keski pajatada?
ts
16:32 04.10.2011
See "asi" ei ole peale suurt omavahelist sõda (millele viitasid) kunagi Lada olnud- sellepärast seda ka Lada enda lehelt ei leia - vaata siit:

http://www.gm-avtovaz.ru/

veerevad ikka ilusasti tehaseväravatest (vist?)
skyaudi
00:24 05.10.2011
See oranz kolmnurk, mille puhul siin abi sooviti, on Kewet El Jet.
hj
08:26 05.10.2011
nonäed- saigi otsad kokku sõlmitud- autot nähti taanis ja taanis seda ka toodeti. minu meelest on skyaudil nüüd õigus pildipanekule?
aga enne tuleb olemasolev ära vastata: Lada C-Cross
hj
08:20 06.10.2011
kuni skyaudi veel mõtleb, panen ühe rippuma
vuoeldas
10:11 06.10.2011
Tuleb tunnistada, et minul ei ole ühtegi ideed. Täiesti tume maa. Samas, udutuled on kuidagi tuttavad, kas mõni teine seda marki auto on sarnase ninaga? Või ehk oleme näinud seda autot pisut teises kuues ja mõne meile tuttavama logoga?
n.
10:16 06.10.2011
mitsu mootoriga ja toyolt "laenatud" kerega tigu
vuoeldas
10:23 06.10.2011
Oot, kas on äkki sobiv hetk tervitada Bormanni?:)
hj
11:02 06.10.2011
Martin Bormanni?
aga eks see auto üks paras kompott ole
hj
11:07 06.10.2011
n.-le veel lisaks, et disainis on küll aimata paljude tuntud markide jooni, aga ta ei ole ühegi otsene järglane.