Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

be-em-wee
22:52 17.02.2012
Panen siis korraliku nime: Renault Floride ja lisan uue pildi ka kohe
be_em_wee
23:22 17.02.2012
Mis autoga mind nädala algul sõidutati?
udu.
23:29 17.02.2012
Thesisega ikke ;P
udu.
00:12 18.02.2012
Läheb siis veel üks sisevaade.
be-em-wee
18:57 18.02.2012
See aparaat on välise pildina olnud juba ka. 14 lk.
udu.
00:15 20.02.2012
Vihjed anti juba ära, vastake siis keegi ometigi :)
qp
11:08 20.02.2012
Kas Paceril oli siuke armatuur või?
Madizzz
11:36 20.02.2012
AMC Pacer on pildil, võtsin kätte ja uurisin veidi seda 14. lehekülge lõpuks...

Mis Maailma Esimene see on? Paljud muidugi teavad juba.
vuoeldas
14:42 20.02.2012
udu.
16:03 20.02.2012
On küll jah, see Tatraplani mahtuniversaali (kui Ledwinka sellise idee peale tulnuks:) meenutav bussike. On varem ka läbi käinud siit.
Madizzz
17:12 20.02.2012
Vabandan, kui auto kordub, aga öelge keegi siis nimi välja ja lisage uus pilt :)
Seda autot peetakse igatahes kõige esimeseks minivan-iks, mahtuniversaaliks.
udu.
13:17 21.02.2012
Annan omalt poolt vihje lk. 36 näol :P
hj
16:04 21.02.2012
et leidsin ühe pildi, siis võin ka korraks mänguga taasliituda :)
Stout- Scarab.
ja uus pilt tänapäevatemaatiline.
Madizzz
22:41 21.02.2012
Nissan Tama aastast 1947.
be-em-wee
04:36 22.02.2012
Olemuselt elektrikas. Ei tea mis kvootide eest sellist saaks? ;)
Uhked suunanäitajad veel peeglite kohal.
Madizzz
07:10 22.02.2012
Miks see auto pidi autonduses revolutsiooni tegema, aga rahapuudusel projekt paraku katkestati?
hj
07:12 22.02.2012
Tama jep.
ma siin mõtlesin, et igal ajastul on elektrikaid tehtud ja laiemat kasutust pole nad siiski leidnud (teadaolevatel põhjustel muidugi), et siis kas praegune uus ärkamine hääbub samamoodi või tekib siit mingi uus areng. kuigi ega miskit uut päikese all nagunii pole- põhiprintsiibid samad mis varemalt, vaid akude arengus on vahepeal väike edasiliikumine toimunud, aga tõesti vaid väike. kuid eks aeg annab arutust.
qp
09:54 22.02.2012
Kohe ei tulnd pähegi;-) Tahtsin välimust vaadates alguses pakkuda tuumakütusega töötavat mootorit, kuid märkasin ribisid tagaküljel. Seal ju ka võis reaktor asuda... kuid- siis meenus mingi auto aurumootoriga. Väike spikker abiks ja Paxton Steam ta ongi.
Madizzz
19:40 22.02.2012
Just nii... nüüd palume uut pilti :)
Madizzz
19:43 22.02.2012
Näh, ei lugenud eelmist posti vist küllalt korralikult läbi... ametlik nimi oli tal ikka Paxton Phoenix, aga see ei muuda uue pildi soovi!
qp
23:12 23.02.2012
Te vist ootate midagi, ideed on otsas, Alfadega pole ka enam mõtet "üllatada".kuigi võiks veel proovida:-) Seniks katsuge närida seda "laotõstuki pilti"? Vabandage guuglikindla pildi pärast...
Madizzz
12:41 24.02.2012
PAZ 3204... No loodame, et keegi tõesti ostma ei kuku neid Eestisse :)

http://www.auto24.ee/used/826948
Madizzz
15:56 24.02.2012
vuoeldas
17:46 24.02.2012
Küllap on see Henry J. Kaiseri äärmiselt loomingulise nimega Kaiser Henry J.:)
Madizzz
17:58 24.02.2012
Kõik absoluutselt õige :)
Mõtlesingi et see on vahelduseks midagi ilusat ja lihtsamat.
vuoeldas
09:22 25.02.2012
qp
16:31 25.02.2012
Kas sellel autol on 6 kolviga Brembo sportpidurid?
...siis ei tea...
udu.
22:55 25.02.2012
Chevy Colorado a.k.a. GMC Canyon?
vuoeldas
23:26 25.02.2012
Pidurite koha pealt ei oska vastata, pildil kujutatud conceptil ehk on Bembod, seeriamudelil ilmselt mitte. Minu jaoks oli üllatus just seeriauto, sellise olemasolust sain teadlikuks paar päeva tagasi. Selle auto derivaati, mida on toodetud kordades rohkem, olen näinud ka Eestis. GM see pole.
be-em-wee
05:25 26.02.2012
Üllatus tõesti, sattusin ameerikaimesi otsides-tuuseldades Mitsu märgi otsa! Tänava ründaja Mitsubishilt ;)
be_em_wee
14:32 26.02.2012
Eelnev siis pidi olema Mitsubishi Street Raider!

Nüüd sellel pildil olev aparaat on mälumängus korra oma saba liputanud ;)
qp
17:52 26.02.2012
Kas sellel autol on tagavararatas mootori juures? Siis ei tea.
hj
19:03 26.02.2012
kui sa vastuse juba välja guugeldasid, siis mida sa enam naiivset mängid?
qp
19:17 26.02.2012
Vabandust hj. Loodan, et su saba väga haiget ei saanud... Lihtsalt sattusin rooliasendist tingituna Inglismaale ja hulka nimesid läbi lapates. Sinu komme on siin teemas guugeldada, mitte minu.
be-em-wee
19:22 26.02.2012
Kui seda vastust teaks gp, siis......................ei tea! ;)
hj
19:23 26.02.2012
paistab, et just sinu saba liputab end kõige rohkem nende piltide juures, kus guugel abiks. teiste juures püsid päris vakka ega tee mingeid imelikke vihjeid. mina üldiselt väldin nendele piltidele vastamist mis guugliga leitavad ning püüan võimalusel lahendada neid, mis nii kergelt kätte ei tule. meenuta kasvõi oma hiljutist "golf gti"-d.
be-em-wee
01:39 27.02.2012
Huvitav on see, et viimast pilti just enne ülesseadmist oma kaustast kontrollisin, et kas guugel näkkab- ei näkkanud. Nüüd kui pilt mängus siis täitsa guugeldatav! Ise olin kindel, et sain guuglivaba pildi :(
qp
22:00 28.02.2012
Ja sa kindlasti tundsid tolle supsi tagaistet? Kahtlaselt kiirelt tulevad sul vastused, mille pilt on netist võetud. Ja nn. naiivsuse nakatas mulle kodanik hj ise:-)
Ma olen poisikesena selle auto pilti näinud. Reliant siis. Scimitar nagu nad enamasti.
ts
09:08 29.02.2012
qp
10:00 29.02.2012
Vabandust ts, ma arvasi sind eemal olevat... kontrollid ehk oma numbri üle? Mul miskipärast teised andmed.
ts
10:46 29.02.2012
Üle mõne aja sattusin jälle siia - ja kuna küsimus tuli nagu valatult, siis :-)

kui vale number, siis teoreetiliselt võib ka viimase otsa 900 olla (väliselt ei ole just lihtne neist sotti saada)- mul millegipärast assotseerub "uus" nina kohe 950-ga
ts
17:17 29.02.2012
ühtlasi tunnistan oma võimetust guugliga hakkama saada ja teatan, et pilti ei tule (oli see pagana pildiotsingu teema vaja nüüd üles kaevata...)
qp
20:38 29.02.2012
Kes selle küll avalikustas? Aga pole hullu, targemaks saame ikkagi. Probleem on juba olemas- kas on veel mõni tundmatu kuhugi jäänud?
udu.
22:04 29.02.2012
Tuttav italjaanode veok jah, minu arust kah nagu 950 :P
be-em-wee
07:09 01.03.2012
Uurisin ka neid aparaate natukene ja tulin järeldusele, et see on 900!
950 on kabiinil tagakülje aken ka juures. Nii sain mina asjast aru. Aga nimi ka siis:Alfa Romeo
be-em-wee
07:40 01.03.2012
Kuna oma tehtud pilte hetkel pole ja raali omad suuremjaolt guugeldatavad siis kas kas ongi mõtet uut pilti panna?! Härra hj leiab jälle muidu vürtsikate (ka solvavate) kommentaride pritsi selle kohta kes mida kuidas otsib ;) Tõesti pean paluma sind, härra hj, ära tee sarkastilisi-solvavaid märkusi teiste arvajate kohta! See, nagu nüüd härra gp kallal norimine, pole sul esimene kord. Kaob juba isu siin osaleda kui on oodata sinu järjekordset nähvamist!
udu.
08:12 01.03.2012
Siin peab hakkama vist ainult filmidest pärit autode skriinšotte tegema või ise pildistama, siis on lootust, et mingi kuugel jänni jääb. Õnneks ise pilte kuugeldada ei oska, arusaadavatel põhjustel pole ka uurinud, kuidas see protsess välja näeks. Mis mõte sel mängul siis oleks?!
Äkki oskab mõni auto24 itimees asja nii lahendada, et mälumängu piltidega manipuleerida ei annaks? See on nüüd ühe võhiku unistus siin :D
udu.
09:35 01.03.2012
Kupatan siis ühe (loodetavasti) kuuglikindla pildi ka.
vuoeldas
11:13 01.03.2012
Puusalt lastes pakuks GM-i. Sugulane Chevrolet Orlandoga?
vuoeldas
11:26 01.03.2012
Mnjah, mitte palju mööda, selgus kuugeldades.
hj
11:52 01.03.2012
jättes ka teistele võimaluse, vastan esialgu S.... O......
googeldamine on loomulik tegevus info otsimisel kui tead, mida otsid, teine asi lihtsalt pildiprogrammi abil tark näida.
udu.
23:08 01.03.2012
Eks jah, vihjeid on juba kõlanud :) Seega, vastake :)
Edaspidi siis hakkangi sel moel, kuuglikindlalt, pilte panema, kui luba selleks taas tekib. See praegune pilt oli esimene pääsuke.
be-em-wee
06:51 02.03.2012
Ma siis ise üritan "googlevaba tarka" näidata ;) Siiani kõik näitavad, et teavad, ma siis tean, et näitan ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Saturn_Outlook

Auto Saturni maailmast!
udu.
23:53 02.03.2012
be_em_wee
02:49 03.03.2012
Ei tea kas sain guugli pildiotsingu tõrje peale või ei, aga üritan ühe taastatava vrakiga.
vuoeldas
09:04 03.03.2012
Kui teised mingil põhjusel ei tea, siis üks siinsetest mängijatest teab ka une pealt seda marki liikureid. :) Siinkirjutaja teab ka, a ei saa vastata, Hea Uus Pilt on nimelt arvutis, millega kohtutakse alles esmaspäeval. "Ja paigalseis, igatahes, on tagasiminek!" :)
udu.
14:46 03.03.2012
vuoeldas
16:45 03.03.2012
Esimesena kargas pähe Bristol. See ta ilmselt pole. Kui suudaks meenutada, millelt see rool on laenatud või mis auto peal sellist näinud olen... Ajukärbumine. :)
udu.
17:11 03.03.2012
Bristol ei ole. Pilt pole ka peeglisse keeratud. Aga suhteliselt eriline, umbes nagu Bristol, on see küll. Vihjeks: autosõbrale üsna tuntud pill, mida tehti kaua, kuni see, lootusetult vananenud mudel margile kriipsu peale tõmbas.
B
20:48 03.03.2012
udu.
22:22 03.03.2012
Nojah, mis muu :P
B_E_N
07:50 04.03.2012
Selline siseruum siis...
vuoeldas
12:02 04.03.2012
T700 juurde tagasi tulles, kui palju neid üldse toodeti? Oskab keegi miski numbri pakkuda?
B
19:27 04.03.2012
Huvitaks sama küsimus.
vuoeldas
21:38 04.03.2012
Pakun, et viimasel pildil on Jaapani päritolu auto, mis eeskätt mõeldud Meerika turule. Soe?
B
16:28 05.03.2012
be-em-wee
22:41 05.03.2012
Toyota? eeee.....Lexus? Oooot, otsin pisut!
be-em-wee
23:08 05.03.2012
Ei ole mitte mahti otsida, juba massin ees ja lahkun.
B
00:24 06.03.2012
Internetis ringi uurides, leidsin T700 kohta, et neid toodeti ca 65 tükki.
ts
09:07 06.03.2012
kuna nüüd on guugliotsingu kasutamine selge ja guuglikindel pilt olemas, siis...

pakuks Infiniti J30-t :-)
B
11:51 06.03.2012
ts
15:10 06.03.2012
siuke tegija siis...
udu.
00:35 07.03.2012
hj
08:38 07.03.2012
oleks võinud need kirjad, mis pildi pööramisega tagurpidiseks muutusid, ka ära kustutada. siis oleks asi veelgi guuligindlam olnud :)
ts
09:41 07.03.2012
Midget on sama lähedal, kui kaugel :-) suund on õige- tegemist on väikse autoga :-P

kirjad jätsin meelega peale (kuna ainult nende kirjade järgi guugeldamine tulemust ei andnud, küll aga ...)

[pealegi tegemist on siiski mälumänguga, mitte võistlusega, et kes kiiremini guugeldab]
vuoeldas
12:38 07.03.2012
Sarnaseid punne on paljudel tootjatel. See eriti pisike näikse olevat Crosley. Miski imepärane mudelinimi oli teisel. Oot-oot...
vuoeldas
12:40 07.03.2012
Tark kast ütleb: Farm-O-Road.
udu.
13:37 07.03.2012
Krt, oli meelest läinud juba, et peale King Midgeti ehitas ka Crosley miniatuurseid puusärke 95:P
vuoeldas
21:16 07.03.2012
Üks mõnusalt vintaaš veokas.
   
13:44 08.03.2012
vuoeldas
14:07 08.03.2012
On-on. Üllata uuega!
vuoeldas
14:24 09.03.2012
udu.
17:08 09.03.2012
See nimeta poiss on ka pilditu poiss?
be-em-wee
17:55 09.03.2012
Aga see-eest SISUka vastusega ;)
be_em_wee
22:17 09.03.2012
Kuna SISUka vastusega nimetult-pilditult-tublilt poisilt uut küsimus-pilti pole asendan priitahtlikult teda!

Mis aparaat teil silmees nüüd ilutseb?
ts
09:49 10.03.2012
:-)

Avanti ... kui ma ei eksi, siis Monte Carlo põhjale ehitatud retromobiil kuskilt 80-date lõpust
be-em-wee
19:36 10.03.2012
Avantiga läheb asi pihta küll, kuid Monte Carlo põhjaga ma kursis pole
ts
20:38 10.03.2012
Kunagisest soomekeelsest ajakirjast (mida ma lugesin ammu ja üldiselt ma eriti soome keelt ei oska) on meeles, et see Avanti (sedaan, kupee, cabrio) oli esimese "retrobuumi" aegne aparaat. Nagu neid ameerikamaal ikka sel ajal tehti- võeti odav tagaveoline auto, keerati uued plekid ümber ja voila- ongi eksklusiiv valmis.
Ehitati Avantid esmalt GM G-body platvormile Monte Carlode peale ning peale G platvormi uuendamist valeveoliseks (kuskil 88 aasta kandis) hakati neid ehitama F-body (Firebird ja Camaro)peale. Muuseas Avanti nimi oli ametlikult kasutusel, kuna peale Studebakeri kuulsusetut lõppu ostis keegi kodanik samanimelise mudeli kujustuse koos nimega pankrotivara hulgast ära.
ts
22:18 10.03.2012
Seekord siis selline- nagu ikka mark ja mudel
hj
08:35 11.03.2012
tundus esiti, et idanaaber, aga siiski mitte. kuid seoseid on. Fissore Scout.

ts
09:03 11.03.2012
hj
10:49 11.03.2012
vuoeldas
11:54 11.03.2012
GM piinas sajandivahetusel oma vananenud Caddy STS- i niiviisi uueks. SsangYong Chairman elas samal ajal läbi iluopearatsioone, millest üks vist pildil kujutatuga üsna sarnane on... Ja siis Toyota oma imeliste siseturu mudelitega, mis Euroopa autopedel pea huugama panevad. :) Toyota Crown. Tark kast teab, et Crown Majesta.
hj
12:49 11.03.2012
udu.
12:57 11.03.2012
Caddy sai välistatud, SsangYonge vaatasin, Huidai Equusi ja selle derivaate samuti, viimased olid pagana sarnased pildilkujutatuga. Jaapanisse ei jõudnudki, enne tuli tüdimus...
vuoeldas
16:58 11.03.2012
Kuis on selle nimi?
kkkkkkk
17:12 11.03.2012
vuoeldas
17:56 11.03.2012
Normaalne... päris ta ongi normaalne! Vähe räme kusjonks tuleb peale seda pilti vaadates. Näri muru! http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?
v=whFMmoyU1_o
be-em-wee
21:18 12.03.2012
Kuninglik aparaat ;)