Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

ts
15:41 26.09.2012
mõtlesin ja mõtlesin, kuidas see vaade nii tuttav saab olla- 7 koopia pole, ühtegi muud nii hea viimistlusega retromobiili kah ei plahvatanud...
Ja siis hakkas vaikselt koitma-> igaks juhuks küsiks, et kas pildil olev aparaat ehk kogemata kolmerattaline ja lenksudega pole ning usa-st ei pärine- logo võiks nagu kaudselt HD-d meenutada?

... kui ei ole siis ehk saab mõne vihje?

vuoeldas
16:22 26.09.2012
Kui see sõiduk kannab registreerimismärki 52HD, on ts-il õigus. :) Ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tsekkasin LKF-ist.
qp
18:23 26.09.2012
:-))) jepp, kolmerattaline ja HD.
ts
11:52 27.09.2012
vot siis :-D

kahetsusega pean aga teatama, et olen hetkel pilditu- häid vihjevabu pilte napib ning kuna mõne aja pärast liigun arvutist kaugemale, siis ei tahaks mängu lukku panna

seega pildiõigus kiiremale
udu.
13:47 27.09.2012
vuoeldas
14:47 27.09.2012
Crosley Hot Shot või Sport midagi?
vuoeldas
15:58 27.09.2012
Paneme lukku Hot Shot. :)
vuoeldas
18:16 27.09.2012
Lootuses, et vastus läks täkke.

be-em-wee
19:15 27.09.2012
No see peaks küll Explorer olema!
vuoeldas
10:25 28.09.2012
be-em-wee
11:32 28.09.2012
Juhul kui õige oli siis uus pilt ka.
udu.
12:49 28.09.2012
Mõttepaus. Hmmmm...... Samsung SM5?
be-em-wee
14:25 29.09.2012
On!
Täpsemalt veel Renault Samsung SM5MegaLife
udu.
21:06 29.09.2012
Ei hakka asja keeruliseks ajama.
R.i.h.o
12:26 30.09.2012
udu.
14:48 30.09.2012
Suund on õige, niiöelda. Aastaarv läks enamvähem täkke, muu mitte :P
udu.
14:51 30.09.2012
...ehk siis kõnealuse Hupmobile'i valmistamise aeg, ma tahtsin öelda :P
be-em-wee
06:27 01.10.2012
Midagi viitsimata ennem üle kontrollida, arvan: kuna tundub, et rool parempoolne, siis kaldun inglaste taksonduse suunda. Austin?
Äkki panin hoopis sajaga mööda?
udu.
11:45 01.10.2012
See riik, kust pildilolev pärit, kasutas enne II maailmasõda vasakpoolset liiklust. Seetõttu ka paremal asuv rool. Rohkem praegu ette ei ütle, pilti hoolega uurides peaks vastuse kätte saama :P
urrrr
14:30 01.10.2012
r.i.h.o
23:55 01.10.2012
see vihje aitas :) Tatra 77
udu.
00:39 02.10.2012
vuoeldas
08:40 02.10.2012
Satan! Esimese asjana, pärast selle pildi nägemist, tuletas Võldas guugli abiga meelde, mihuke armatuurlaud ehib Tatra 83-salongi. Ahhaa, selge, välistame Tatra... Demento:)
r.i.h.o
08:51 03.10.2012
kes tahab teeb omad järeldused muusikalistest eelistustest :)
vuoeldas
09:56 03.10.2012
R.i.h.o
21:14 03.10.2012
vuoeldas
10:01 04.10.2012
ts
10:29 04.10.2012
kindlasti põrnika peale ehitatud "bagi" :-)

aga näeb välja palju korralikum, kui tavaline kuuris ehitatud kit... uksed paistavad ette üles avanevat... 70-date algus... ameerikamaa rattad all

Mingi Mayers Manx superturbo roadster asi?

vuoeldas
11:08 04.10.2012
Just. A mitte "super-turbo", pelgalt "street".:) Mayers Manx SR (Street Roadster).
ts
11:51 04.10.2012
:-)

ütlemata "äge" putukas
ts
12:54 04.10.2012
Seekord siis sellised mummud- loodetavasti ei saanud liiga mummuline :-)
vuoeldas
18:33 04.10.2012
See auto on ilmselt pärit üheksakümnendatest? Toona ei saanud iga tootja enesele sihukest "kõva koorega" convertible' t lubada. Küsitav auto näikse olevat suht matsakas sportlik liikur, mitte mingi üli-sportauto. Eelpool mainitu kombineerituna eesmiste kolmnurkakendega ja justkui Jaapanile viitavate küljepeeglitega... Ma ei tea, tõesti ei tea. Veits nagu meenutaks Alfa mistaoligi... ZX-i? Kas Zagato käsi on taas mängus?
ts
20:09 04.10.2012
Jaapan välja jätta, siis suund on õige- muidugi ka Zagatot mängus ei ole ... majasisene värk rohkem- aga 90-dad siiski :-)

nelikvedu, nelikroolimine, ees pisikesed ümmargused tuled...

tootmisse minnes löödi see proto tegelikult kaheks (üks sai enamiku veermikust/ mehhaanikast, teine sai suurema osa kerestusest)

P.S. vihjeks siis veel, et Alfa SZ (ehk ES30) on see, mida Sa mõtled
B
23:41 04.10.2012
Kuigi peaks vist siiski Alfa olema, ees oli vist kokku kuus pisikest tuld?
B
23:46 04.10.2012
Proteo peaks siis nimi olema?
ts
07:25 05.10.2012
B
19:37 05.10.2012
Vabandan, kuid olgugi, et väga hea ja huvitav auto on mõistatamiseks olemas, kuid kuna ei õnnestunud seda google-kindlaks teha, siis annan pildi esitamise õiguse seekord edasi.
vuoeldas
06:06 06.10.2012
Nädalavahetuseks üks tagasihoidlik "ZIL".
vuoeldas
12:07 08.10.2012
Selle veoki tootja pärusmaa on sõiduautod ja väikesed tarbesõidukid. Ka tänapäeval. Pildil kujutatu oli teine ja viimane suurem veok sellelt tootjalt.
be-em-wee
11:11 09.10.2012
Kunagi tegi ka Citroen veokaid.
be-em-wee
12:46 09.10.2012
Leidsin sellele aparaadile tähiseks veel T46
be_em_wee
13:11 09.10.2012
Loodan, et vastus oli õige!

Saadan ühe sabaliputaja!
udu.
13:36 09.10.2012
Tohoh? KoleUss justkui? Renault Koleos siis?
udu.
13:39 09.10.2012
Lisaks igaks juhuks Samsung QM5 ka siia.
udu.
15:54 09.10.2012
Mõnevõrra keerulisem vist?
be-em-wee
17:46 09.10.2012
Eelmisel pildil siis oli just QM5 taguotsal.
Wiki_432
23:42 09.10.2012
Mootoriploki järgi võiks olla kas Dodge või Chrysler
udu.
23:56 09.10.2012
Nii. Hakkab tulema :) Ja edasi.....?
Wiki_432
00:45 10.10.2012
Tegelikult on vastus pildil isegi kirjutatud, ma alul lihtsalt ei uskunud, et asi võib nii olla. Dodge ei ole, muide.
vuoeldas
10:28 10.10.2012
Tegemist on feisslifti järgse sisuga, enne '36-dat olid ümmargused näidikud.:)
be-em-wee
00:19 11.10.2012
1936 Chrysler Airflow.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_Airflow Ka vanem armatuurlaud on siin.

Aga arvan, et Wikil või Võldasel eesõigus uuele pildile!
udu.
11:12 11.10.2012
Nad, sunnikud, ei öelnud nime otse välja ju :)
be_em_wee
16:32 11.10.2012
Ok, panen siis ise. Leidsin ühe kummalise kvaliteediga pildikese.
be_em_wee
23:02 12.10.2012
Saatsin vihjeks ühe pildi. Aga veel nii paljukest sest aparaadist, et ta on eelkäija suurem mudel. Ka nimi ütleb tal seda oma "suure" eelliitega.
be-em-wee
17:42 13.10.2012
Nüüd on vihje pilt toppama jäänud. Tuleb vist veel oodata.
udu.
17:07 14.10.2012
Hakkasin juba väikeste mersude concepte läbi lappama, kui ühel hetkel paar sarnase joonega Tatat meenus :P Natuke otsimist ja - Tata Megapixel :D
http://www.priceninfo.com/tata-megapixel-concept-car-price-i
n-india-100kmpl-mileage/
be-em-wee
19:30 14.10.2012
Aga muidugi! :D

Saatsin vihjeks pildi rooli koos logoga, kuid...........!? Vist probleemid moderaatoril või hoopiski läks sinistele vettele suve otsima :P
udu.
20:15 14.10.2012
Saatsin kah oma pildid kohemaid teele, eks näis, millal suvatsevad välja ilmuda :P
be_em_wee
21:45 14.10.2012
Igaks juhuks uuesti
udu.
21:46 14.10.2012
Veel üks punane concept.
ts
10:17 15.10.2012
kui mina oleksin Pininfarina , siis ma teeksin sellise apraadi Cisitalia 202 auks alles mõne aasta pärast (esimene ja tagumine "võre" ja küljeovaalid on enamvähem 1:1-le)

aga kuna ma Pininfarina ei ole, siis ma ei tea, kes selle tegi (äkki plaanib keegi kuskil Cisitalia taaselustada?)
ts
10:27 15.10.2012
hmmm... tundub, et ma peaksin olema hoopis IED selleks, et selline Cisitalia valmis ehitada... ja sellele nimeks 202 panna :-/

vot siis...
udu.
13:04 15.10.2012
No kes muu siis pelgalt põgusa pealevaatamisega õige vastuse sellisele asjale välja mõtleb :D

Pane aga uus pilt!
ts
14:01 15.10.2012
eeldusel, et keegi kuskil elmise pildiga mingit nalja pole teinud siis ka uus pilt

nagu ikka mark ja mudel
alfa13
15:02 15.10.2012
Lancia Beta Coupe?
ts
15:18 15.10.2012
just nii- ilus suvine pilt mitte väga kaugelt
alfa13
08:23 18.10.2012
Eestis peaks ka üks selline auto olema - millega tegu?
ts
09:15 18.10.2012
superluksnissan tähisega Q45?
alfa13
11:24 18.10.2012
Infiniti Q45 see tõepoolest on.
ts
11:48 18.10.2012
ja nüüd küsimus rubriigist- leia 10 erinevust :-)

mis see on?
vuoeldas
13:16 18.10.2012
Küllap too on Nissan President mingid tähed ja numbrid.
ts
13:22 18.10.2012
ei ole tähti ja triipe

lihtsalt Nissan President :-)
ts
08:41 23.10.2012
:-?

.... pilti...?
be-em-wee
11:39 23.10.2012
Võldas tegi võllanalja, ei ta pannud pilti välja :D
vuoeldas
15:44 23.10.2012
Ai kurrrja! Minu järele oodati. Ma arvasin, et need kaks viimast pilti käisid kokku, et ts demos lihtsalt derivaati. Vabandan, et mängu pidurdasin. Palun visake uus pilt, olen oma " kastist" praega eemal.
oipaganas
16:34 23.10.2012
Kasutan võimalust ja postitan pildi mis tehtud ühes tootmishoones, mis autoga tegu?
erkki2001
16:57 23.10.2012
Muugal või Maardus või kus nad seal seda T98 Kombat soomukit valmistavad...
oipaganas
17:21 23.10.2012
kartsingi, et võib liiga lihtne olla. Pae 12 ehk täitsa Tallinnas
erkki2001
18:29 23.10.2012
See ei tohiks nüüd küll väga keeruline olla.
be-em-wee
08:01 24.10.2012
Sosooo, Singeri massin vää? .........Vogue estate, brittidelt?
erkki2001
10:03 24.10.2012
No näed siis, ei olnudki väga keeruline.
Nii ta on. Singer Vogue uuemas variandis oli vist siin juba olnud ka kuskil, aga vanemas variandis mitte.
Uue pildi õigus be-em-wee-l.
be_em_wee
19:07 24.10.2012
Selline Ferrari siis.

Aga eelmisel pildil oli britti vastane peegeldus peale pandud :D
be-em-wee
18:01 25.10.2012
Seal on makaronisööjate menüüd ja Rahva Vankri lõhna! :D
vuoeldas
21:21 25.10.2012
Makaronimaa... nigu oleks Pininfarina, a nigu pole ka. Tuttavad jooned, samas tänapäevase Pininfarina jaoks liig mänguline, isegi veiderdav. Rahva-autole viitamine annab aimu ilmselt mootorikatte alusest. Mis seal on, miski Audidelt-Volkaritelt pärit W, või lausa See pikk W?
R.i.h.o
21:59 25.10.2012
mulle meenutab pigem Fiorvanti joonistulaualt miskit aga sealt pole rahvaautodel kunagi midagi vist tulnud minu meelest.
be-em-wee
22:31 25.10.2012
Itaalia nimelisi tegijaid on veelgi. Itaaliat ja saksamaad see aparaat ühendab (niivõrd-kuivõrd)
be-em-wee
23:03 25.10.2012
Nii muuseas üks küsimus: kes on Golfi I disainer?
qp
23:38 25.10.2012
Golfi tegi ju teatavasti Giugiaro, ilmselt lasus kogu süü Giorgiol endal. Nüüdseks kuulub Italdesign-Giugaro VW-le.
Küsitav auto on siis Brivido.
be-em-wee
23:49 25.10.2012
Just, 360hj vw mootoriga hübriid!
be-em-wee
17:00 27.10.2012
Lugupeetud kodanik qp, teil on õigus vaikida......aga pilti tahaks ikka! Või on juba pilt taskus? :D
be-em-wee
10:54 28.10.2012
Tundub, et kodanik qp on pilditu! Äkki sutskab mõni teine, kel hää pilt olemas?
qp
12:36 28.10.2012
Ma kasutan väga hea meelega õigust vaikida, sest püüan olla oma maamajas, kus puudub elementaarne tsivilisatsioon- nii palju kui võimalik. Naudin seda vaikust, puutööd ja ahjusoojust täiega.
Aga pilti varjama eriti ei hakka.
ts
19:46 28.10.2012
See vist on see ilus pikap, millest Fiat unistas

Sentieroks ristiti ehk?
qp
12:26 29.10.2012
Ära tuli. Ilus on ta küll jah.
ts
14:48 29.10.2012
vaatame vahelduseks korraks ka ajas tagasi :-)
erkki2001
16:57 29.10.2012
1932 Daimler Double Six 40/50 Sport Saloon
ts
19:01 29.10.2012
täpselt nii- selle aja üks üliautodest :-)

uut pilti
erkki2001
07:28 30.10.2012
Selline "sahk" nuputamiseks.
ts
11:26 30.10.2012
kuidagi väga kole... näeb välja nagu kurikuulsa vulgaarse näoga Edseli mudeliseeria vaarisa 1930-datest aastatest

Google aga ei tunnista sellist kombinatsiooni... seega lihtsalt ääremärkusena :-D



ts
13:17 30.10.2012
nagu ikka plahvatab hiljem- järsku meenus, et olen selline nosuga Rolls Royce Phantom I otsa komistanud kunagi...

ja "pisike" otsing avaldas, et see koll oli Brewsteri looming-> sealt edasi siis pakuks, et tegu on arvatavasti Brewster Ford V8 Town Car'iga

http://www.coachbuild.com/gallery/main.php?g2_itemId=17643

ja kogu seda galeriid vaadates võtan Edseli vanaisa väita tagasi-> Edseli variandid sellest autost olid ikka oluliselt ilusamad :-)