Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

ˇ
08:46 12.03.2013
nägin sellist ükspäev poe ees seismas. oli endalegi üsna üllatuslik asi.
ts
11:09 12.03.2013
pealevaadates võiks selline välja näha mingi uus mosse :-) ehk siis kirvega disainitud auto iidsel daewoo (vms) platvormil...

Kuna aga mossesid enam ei tehta ja Lada valikus sellist asja ei ole siis pakuks, et kui seda kuskil mujal näha pole... on see hiinast ?
udu.
11:12 12.03.2013
Sisetunde järgi: mõni Venemaa numbrimärke kandev Nissani ja Renault ristsugutis?
ˇ
11:13 12.03.2013
alfa13
14:09 12.03.2013
Chery A5 aka TagAZ Vortex Estina
ˇ
14:24 12.03.2013
alfa13
16:27 12.03.2013
kahjuks jäi ainueksemplariks
alfa13
08:41 14.03.2013
Valmistati mandri-euroopas 1980-ndate keskel. Prototüübi mootoriks oli Corvette´i V8, kuid seeriaauto oleks saanud Mercedese mootori. Võimekuse poolest oli võrreldav Ferrari 328 GTS ja Porsche 928 S4-ga, kuid hind oli poole kõrgem.
ts
10:35 14.03.2013
keegi juba küsis seda ... aastat 2 tagasi vist :-)

muidu on tegu ägeda autoga, mida isegi poeletilt mudelina leida võis :-)

Kodiak F1 nimeks
alfa13
14:41 14.03.2013
ts saab uue pildi panna
ts
17:57 14.03.2013
selline bloweriga püss siis
udu.
01:17 15.03.2013
ts
07:14 15.03.2013
See see on

Uut pilti!
udu.
11:26 15.03.2013
vuoeldas
12:12 15.03.2013
Sellel on mitu nime, ütleme: Nissan S30.
udu.
13:12 15.03.2013
Sa tead, mis see on. Lisa vaid tuntum nimi ja pane uus pilt.
vuoeldas
14:03 15.03.2013
vuoeldas
16:24 15.03.2013
Kaunist nädalavahetust!:)
B
21:26 15.03.2013
Kas kõik selle auto toodetud eksemplarid on pildil?
vuoeldas
03:14 16.03.2013
Ilmselt on tõesti kõik toodetud eksemplarid pildil. Ainult et... mitu neid "toodeti"...
Pagan, B, see on väga alatu küsimus!:)
B
22:08 16.03.2013
Pole pikka aega ühtegi pilti ära arvanud, kuna pole enda poolt olnud võimalik midagi huvitavat pilti mõistatamiseks panna.

Nüüd on üks huvitav pilt olemas, peaks ka google kindel olema.

Praeguse pildi vastuseks pakun: L-1
vuoeldas
15:13 19.03.2013
Nii ta on, Krasnõi Putilovetsi L-1.
B_E_N
21:00 19.03.2013
Midagi sellist huvitavat...
alfa13
11:28 20.03.2013
Mazda 323/Familia / Ford Laser/Meteor isearetatud ninaga?
B
18:21 20.03.2013
Mõte liigub õiges suunas, põhjaks on küll kasutatud Accordi. Väidetavalt on selliseid ümberehitusi tehtud ühe allika kohaselt vähem kui 40 tükki, usaldusväärsem allikas väidab selleks numbriks vaid 19 tükki.

Muidugi võimalik, et mõlemal on õigus, kuna 19 on vähem kui 40 :)
alfa13
08:19 21.03.2013
kas võiks selle auto kohta mõne lingi panna (senise info põhjal googeldades ma midagi ei leidnud)
alfa13
11:06 21.03.2013
ehkki B vastas ise oma küsimuse ära, siis panen uue pildi
vuoeldas
13:34 21.03.2013
Need kohvrid... Voisin?
alfa13
14:07 21.03.2013
jah, Avions Voisin C11.
vuoeldas´elt uus pilt, palun.
B
14:14 21.03.2013
Nüüd on vist küll mingi arusaamatus tekkinud, kuna ülalmainitud Accord ja tootmisarvud olid siiski vihjena, mitte vastusena mõeldud ja näitamaks, et tegu polnud kellegi isearetatud ainueksemplaris vaimusünnitusega.

Sellel autol on kindel tootja- ja mudelinimi.
vuoeldas
21:39 21.03.2013
Seega pildi-õigus "Accordi" küsimuse õigesti vastajale.
sa
21:22 23.03.2013
Hmm..., RR, kahju, et coupe ja cabrio sellest tootmisse ei jõudnud.
B
10:36 24.03.2013
Viimane postitus küll klapib ideaalselt vastuseks, kuid teiste mängijate huvides palun nimi välja kirjutada.

Ja muidugi siis ka uus pilt lisada!
sa
11:30 24.03.2013
Eks ta teistele mängijatele rohkem vihjeks oligi mõeldud, vaatasin pilt mitmeid päevi üleval olnud ja vihjeid juurde polnud tulnud :)
Ma uut pilti ei soovi eriti panna, ma nii harva satun siia, vahest lihtsalt vaatan, äkki mõni uus huvitav auto välja ilmunud, millest midagi kuulnud pole :)
Loodan, et nüüd keegi ei pahanda.
B
18:56 24.03.2013
Õnneks meil siin mälumängus veel sundi ei kohaldata, seega vastamine vabatahtlik :)

Vihjeks siis lisaks sellele, et nii tootja, kui ka mudeli nimi algavad R-tähega ja couped ja cabriot tõesti plaaniti, siis niipalju, et UK toodang ja ühtteist huvitavat oli selle tootja valikus veel.
R.i.h.o
21:34 24.03.2013
Rapport Ritz!
Seda ikka andis otsida.
B
21:57 24.03.2013
R.i.h.o
22:19 25.03.2013
be-em-wee
08:30 26.03.2013
Eh-eh-hee, mu nimekaim on see, aga.........! Kas tal ei võiks seal ninas mingi Hiina ajuhiiglaste embleem olla? Brilliance? Need nagu üritasid kord bemmi teha
alfa13
09:10 26.03.2013
R.i.h.o
21:10 26.03.2013
Täpselt nii ta on, ja üllatavalt sümpaatne näeb see seejuures veel välja.
alfa13
11:06 27.03.2013
ukselingid on minu poolt ära "kustutatud"
ts
11:16 27.03.2013
suht Fiat Argenta näeb välja (kui siin mingit kolmandate riikide konksu pole...)
alfa13
12:52 27.03.2013
konksu pole, vastus täitsa õige
ts
13:23 27.03.2013
peale pikki katseid guuglikindlat pilti paintis ehitada selliselt, et auto ära tuntavaks jääb... annan alla :-(

Pildijärg kiiremale :-)
GM'
14:38 27.03.2013
qp
19:55 27.03.2013
Tundub, et see hobuvanker on võimeline ise sõitma? Suurt mootorit nagu vankrile ka pole aretatud... Igastahes kellegi sepa käsi on mängus... Tea, kas sellisel mõni nimi kah on?
GM'
21:34 27.03.2013
See 20'ne hobujõuline vanker isegi hetkel tootmises.
GM'
22:14 27.03.2013
Vihje: antud mudeli nimi on Duc (Ootan siis valmistaja nime)
be-em-wee
22:41 27.03.2013
Juhtusin vist möödunud aastal sellest videot nägema.

AAGLANDER ist eine deutsche Automobilmarke, unter der die AAGLAND-Manufaktur in Pottenstein seit 2003 Fahrzeuge herstellt.

Saksamaal Pottenstein`i linnas alates 2003 tegutseb see Aaglander`i tehas.
be-em-wee
08:05 28.03.2013
Üks suht aimatav skelett.
alfa13
08:36 28.03.2013
Opel Kadett või MZMA 401
be-em-wee
10:39 28.03.2013
Ikka ikka, just nii! Konkreetselt peaks see olema nüüd M401.
alfa13
11:51 28.03.2013
selline põnev sõiduvahend
qp
12:10 28.03.2013
Natuke sellest Motorkutschest. See on fast eine geniale stück! GPS, soojendus, roolivõim, suunatuled, 20 hobuse diisel, kolm käiku- üks edasi, üks tagasi ja üks vaba:-) jms. Ilmselt saame tulevikus seda näha ka AMG versioonis:-D
GM'
21:51 28.03.2013
Edison-Puton 150 cc
alfa13
08:31 01.04.2013
GM' saab uue pildi panna.
GM'
10:03 01.04.2013
alfa13
10:47 01.04.2013
seda autot olen ise uudistanud-pildistanud: Xenatec Maybach 57S Coupé
alfa13
11:50 01.04.2013
seekord siis selline
GM'
11:57 01.04.2013
Tükk maad ilusam kui sedaan 57S. Ning puudub vajadus autojuhi järgi:)
GM'
12:05 01.04.2013
Näeb välja nagu jaapanlane. Aga milline neist: Nissan, Isuzu.. 80'ndate Hilux Xtracab?
alfa13
13:08 01.04.2013
jaapanist tõepoolest. aga pildil ei ole kaetud kastiga pikap, vaid ikkagi 2 istmereaga džiip. selle mudeli teine põlvkond oli eestis üsna levinud.
ts
14:51 01.04.2013
tegelikult on ikkagi tegemist tehases kinni ehitatud kahe istmereaga pikapiga (umbes nagu esimesed pärismahulised Chevy Blazerid )

teise põlve (ehk siin müügiartikliks kujunenud) masina juurde võiks juba maastur öelda (ikkagi 5 ust ja puha)

kuna GM on vastuse peaaegu välja öelnud, siis ei hakka vahele segama :-)
GM'
15:52 01.04.2013
Toyota 4Runner? :O
alfa13
16:40 01.04.2013
4Runner see tõepoolest on.
ts-il on selles osas täiesti õigus, et pikapi baasil see mudel on loodud. minu vihje mõte oli täpsustada, et ootan vastuseks 4runner, mitte hilux.
GM'
17:05 01.04.2013
seega ts peaks panema ka uue pildi ;)
ts
12:35 02.04.2013
saagu siis küsimuseks see lennuk :-)
ts
09:10 03.04.2013
Vihjeks siis niipalju, et tegelikult ei ole tegemist lennumasina vaid "maasturiga" ... ja kahjuks ei ole pilti sellest, mis järgnes hetkele, kui tagarattad maad puudutasid :-)

ja päris kasutusse see aparaat ei jõudnud :-)
ts
10:10 03.04.2013
ˇ
13:02 03.04.2013
selline huvitav isend.
udu.
14:00 03.04.2013
Neetud. Kus ma seda paari aasta eest nägin ja mis ta nimi nüüd oligi? Mäluauk...
ˇ
19:28 03.04.2013
udu.
23:04 03.04.2013
Eks tuli siis kuuglisse siise lüüa "ugliest cars", lootuses, et mõni kompleksidega jobu - kuigi, minu arvates on enamik sedasorti pingerivide koostajaid kompleksides jobud; see selleks - on selle teiste hulgas välja toonud. Üllatusena ei läinudki tundide kaupa aega, antud link ilmus esimese viie hulgas :D

Mohs "üks-keerulise-nimega-sedaan" http://www.darkroastedblend.com/2012/01/worlds-worst-and-ugl
iest-cars.html


Leheküljel 40 figureerib selle sugulane, ehk siis tänase seisuga on siis mõlemad tootja mudelid - kaks neid oligi - siit mängust läbi käinud :P

ˇ
06:20 04.04.2013
nii on. ise sattusin samale lehele kui seda kolmerattalist otsisin.
udu.
12:52 04.04.2013
Natuke lihtsamat kah.
vuoeldas
16:13 04.04.2013
Puusalt tulistan. Mikimaa tarbeks tehtud jaapanlane. Pakun: Mitsubishi midagi? Diamond oli vist üks...
B
22:21 04.04.2013
Kangesti meenutab Impalat?
udu.
22:30 04.04.2013
Vaatasin uuesti pilte ja siis sain aru, kustkohast see Mitsubishi nüüd tuli... Tagaots sellise nurga alt, pagan, sarnaneb ju Evo omaga, mingil määral :D
Aga paduameeriklane Impala on ta küll. Uus pilt!
vuoeldas
23:22 04.04.2013
Kurrrja, et ma Impalat ära ei tundnud! Alles ükspäev uudistasin siinsamas seda: http://img10.auto24.ee/auto24/320/255/34552255.jpg
Ehhh...
vuoeldas
08:16 05.04.2013
Mitte ainult EVO, Mikistani Mitsud on ka mingi nurga all sarnased.
udu.
11:14 05.04.2013
Need siinmail tundmatud Galantid-Diamanted-jne on seda tõepoolest, meenus hiljem mullegi :P
B_E_N
20:38 05.04.2013
Juhul, kui kaasmängijatele sobib, siis seekord esitaks küsimuse ilma pildita. Miks nii ? Kohe seletan...

Juba ligi 15 aastat on mind painanud üks auto, mille nime ma ei tea. See auto oli 1992 aasta ühes Rootsi autokataloogis, mille ma omalajal poisikesena nö tükkideks lõikasin ja suutsin ära hävitada :) Pärast seda pole ma seda autot kuskil mujal näinud ???

Jagan loomulikult niipalju infot kui tean/mäletan:

- tegu oli nagu mainitud 1992 aasta kataloogiga.
- kuna seal kataloogis olid autod esmalt järjestatud riikide ja siis markide järgi, siis mäletamist mööda oli see pärit suht huvitavast kohast, nagu mäletaks Šveitsi (kuid 100% kindel pole), igatahes Euroopast.
- Mäletamist mööda oli tootja suhteliselt lühikese nimega ca 6-7 tähte ja algas I või J või L tähega (kuid muidugi 100% jällegi kindel pole).
- Silma ja mällu jäi see auto tookord just seetõttu, et see oli muudest sarnastest nt F40, Diablo, Cizeta V16T märgatavalt üle. Kindlaid võimsuse numbreid ei mäleta (kuid tuleks nagu ette 800hj), kuid tekstist (küll rootsikeelsest, millest ma aru ei saanud) jäi väga selgelt meelde 400km/h.
- Pilt sellest autost oli punane ja seisis kuskil aasa/põllu ääres, ei tea küll kuidas see aeg fotomontaažiga lood olid, kuid võimalik, et siis reaalselt ka mõni liikuv, kas siis mootori või tagantlükkamise jõul, eksemplar valmis tehti.

Niipalju, kui ma ise olen ajajooksul suutnud tundemärkide põhjal välistada, siis Isdera see ei olnud (kuna selgelt mäletan, et ka Isdera oli seal kataloogis eraldi väljatoodud). Ka Jimenez Novia ei tohiks olla (kuigi tippkiirus on suhteliselt sarnane), kuna too ilmus areenile mõned aastad hiljem ja ka välimus oli mäletamist mööda üpris erinev. Sbarrode seast pole leidnud ühtegi mudelit, millel vääriline performance oleks. Ka MCA Centenaire (kuigi tootjamaa, ja pm ka enamvähem performance sobiks) ei tohiks nagu olla, kuna välimus nagu ei klapiks.

Kõik pakkumised kontrollin järgi, 90% tõenäosusega tunnen pildilt auto ära ning kuna suure tõenäosusega, loomulikult juhul, kui see auto üldse leitav on, on leitav just see või ka see pilt, mida mina näinud olen, siis tegelikult võib öelda, et 99,99% tõenäosusega tunnen auto ära.

Paneme siis pead tööle :)

Muudetud 05.04.13 20:42

vuoeldas
21:05 05.04.2013
Lotec Colani, 750hp ja üle 350km/h. Pole päris 400km/h, a F40-st kangem. Punane kah. :)
B
21:21 05.04.2013
qp
22:59 05.04.2013
On olemas selline asi nagu Venturi 750 LM. Sa disaini mäletad ikka, ehk kirjeldad. Kasse raamat nägi tookord välja selline: http://www.teknikensvarld.se/alla-bilar1992/15090/alla-bilar
-1992/
GM'
23:02 05.04.2013
B
00:08 06.04.2013
Kataloogi kaant ma kahjuks ei mäleta, kuid tuleks nagu tuttav ette, et seal olid lisaks muudele mudelitele peal ka just äsja esitletud Mercedes C 112 ja Audi Quattro Spider (mõlemast oli ka mitu lehte juttu ja pilte). Seega see Volvo 850 ja Saab 9000 ei tuleks nagu üldse tuttav ette, muidugi 100% seda ei välista.

Kahjuks pole ka ei Venturi ega Koenig C62.

Kõiksugu Venturid, Koenigid, Lotecid, Vectorid, Isderad, Listerid, Dauerid, Schuppanid, Cizeta olen välistanud. Enne mainitud Jimenezi välistaks aja ja välimuse tõttu, ka prantsusmaa tootjamaaks 99% tõenäosusega ei kõlba.
MCA Centenaire iseenesest nagu sobiks, kuna tootjamaa on väga ebatavaline, ka performance enamvähem sobiks, isegi tootmisaeg klapiks, kuid mäletamist mööda oli välimus teist laadi. Igaksjuhuks muidugi kontrollisin ja otsisin viimase kohta kõik võimalike pilte, kuid ühtegi sarnast ei leidnud.
Ka Sbarro olen ise kaalunud, kuna tootjamaa ja lühike nimi võiks nagu sobida, kuid niipalju, kui olen Sbarro toodangut uurinud, siis ühtegi nii vällimuselt, kui ka performance kohapealt ligilähedast ei ole leidnud.

Välimus kohta niipalju, et autol puudus selle aja kohta moes olnud suur tagatiib ala F40, Porsche 962 ja selle koopiad. Välimus meenutas küljelt (nõnda oli autost pilt) pigem Isdera Imperatorit ja Vector W8 stiili.
GM'
01:52 06.04.2013
Corvette CERV III? :P
GM'
02:08 06.04.2013
Või siis pigem Mega Track - http://www.topcarrating.com/price.php?brand_id=215 (praktiline ka Rootsi talvedega)
ts
08:33 06.04.2013
Jehle Artemis nagu sobiks kirjeldusega (ja Jehle promopildid olid enamjaolt looduses tehtud...)
qp
09:35 06.04.2013
Jääb siis Jehle misiganes mudel? Tehtud lihtenstainis. Pidi 400 kmh ära tegema... Oli isegi 1000 hj mudel.
B
11:09 06.04.2013
Ei noh mis mul kosta on, mind kaua piinanud küsimus on saanud lõpuks vastuse!

Jehle Artemisega oli siis tegu!

to ts: niisama huvitav küsimus (heasmõttes loomulikult), et oleme siin juba aastaid koos mänginud, et miks Sa (kui võib sinatada) kunagi seda autot meile mõistatamiseks pole pannud?

Oleks ma varem juba osanud arvata, et mind pool elu piinanud küsimusele nii kiiresti vastuse saab. Nüüd saab jälle kergemini magada :)

Suur tänu Sulle ts ja ka kõigile teistele, kes viitsisid mind aidata!
B
11:22 06.04.2013
Teab keegi muidu, kas ja kui palju seda auto reaalselt toodeti?
ts
12:21 06.04.2013
Jehle kole kollane kiil oli plaanis aga seda ei suuda guuglikindlaks joonistada selliselt, et see äratuntavaks jääks

Artemis oli vist ainult ųhe mitte eriti liikuva eksemplarina toodetud (pärast seda oli Jehlega ka kriips peal). Jehle Pantera jälle oleks alatu küsimus. ..

Tegelikult on üldse guugli pildiotsing saatanas ja rikub pool võlu ära :-)

Ja hetkel pean pildijärje edasi andma, kuna plaanitud pildi riputamine ei õnnestu kohe kuidagi - aga tuleb siis järgmine kord
vuoeldas
12:58 06.04.2013
IRW, kuhu me välja oleme jõudnud?! Kvalifikatsioon on tõstetud tasemele, kus pildid on muutumas tarbetuks.:) "Mis auto see on: toodetud vist ühes Saksamaa naaberriigis seitsmekümnedate lõpus, kahe uksega sedaan, umbes 250hj. Ühes vanas kataloogis oleval pildil oli mainitud auto metallik-kollane... jne..." Ja umbes 24 tunniga tuleb õige vastus. Hirmus. :)
Retsept no5. Auasi on sellise tasemega vendadega siin mõõtu võtta.
vuoeldas
13:02 06.04.2013
PS. Ärge ainult hakake seda metallik-kollast sedaani välja nuputama. Too on ilukirjanduslik. :)
udu.
15:42 06.04.2013
Ega see pole esimene kord, kui kodanik ts on siin mängus oma uskumatuna tunduvaid võimeid näidanud :)