Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

maybe baby
02:52 13.07.2013
r.i.h.o
11:45 13.07.2013
jap, õige vastus! Tegu siis Ecuadoris kokku pandud Opel Kadettiga millele huvitavam kuju antud. Nii, et Võldas oli päris lähedal aga uut pilti siis ootame Mayby babylt
images.google.com
13:52 13.07.2013
Google image search ütleb enamustele küsimustele vastused paari sekundiga ära :)
r.i.h.o
15:09 13.07.2013
jah aga eks see on rohkem nagu enda südametunnistuse asi, et kas spikerdada ja siis siin end võõraste teadmistega ehtida või mitte.
Ma pole jupp aega viitsinud enam pilte "guugli kindlaks" tuunida ja olen lähenenud asjale usalduse printsiibist lähtuvalt. Ei ole Meil ju siin mingeid auhindu ega rahvusvahelist kuulsust mida jahtida, mäng käib mängu rõõmu pärast!
erkki2001
17:34 13.07.2013
Paistab, et "maybe baby"-sid on mitu.
Kuna ei ole selge, et kas see on sama tegelane (siin kohal soovitaks ennast registreerida), siis antud pilti avalikustama ei hakka.
Lisaks, et järelturu veljest pildi arvamiseks panek ei ole seotud selle mängu ideega.

Ja kommentaar siin ülal mainitule.
Suurem osa nendest kes siin "mälumängu" mängivad, Google Image searchi ei kasuta, mängu point kaob ära, need kes seda aga teevad...
No ju siis saavad nemad selle mängu ideest natuke teisiti aru kui mõned teised siin nuputajad.
maybe baby
20:31 13.07.2013
Ei mina viitsi kasutajat teha ja mina panin selle pildi, aga nagu näha ei pandud seda ülesse. Pangu keegi teine uus pilt.
Marko
00:34 14.07.2013
Sind on võimalik seostada pildipanejaga, äraarvajaga mitte, vähemalt kiirete lahendustega mitte. Kapo abi ei hakka me paluma, pealegi Erkki ütles mu mõtte juba välja: arvame ikka autosid.
Marko
15:39 15.07.2013
Kuna maybe baby loobus on tavaline olukord: kes ees, see mees.
be_em_wee
07:54 16.07.2013
Mis huvitav hoiatus:

Te olete ajutiselt blokeeritud ning Teie postitatud sõnumid ei muutu enne moderaatori poolt ülevaatamist nähtavaks!

Minu poolt tehtud viimane postitus oli 15.57 30.06 2013.
Kas on miskit kuskil sassis? Siit raalist vaevalt teisi postitajaid on peale sisseregistreeritud Be_Em_Wee ja registreerimata be-em-wee.
erkki2001
12:52 16.07.2013
Siin siis pilt, et asi toppama ei jääks.

To: "be_em_wee" IP oli blokitud läbustamise pärast.
Kas nüüd keegi kasutas konkreetset masinat või oli see nö juhuslik IP valik, hetkel ei oska öelda.
Praegu blokk maas ja eks me hoiame silma peal kui keegi uuesti sama IP alt läbustama peaks hakkama.
maybe baby
18:21 16.07.2013
erkki2001
22:05 16.07.2013
Nii ta on, Cord 812.
Prooviks siis uue pildiga "maybe baby"
erkki2001
17:27 18.07.2013
Tundub, et "maybe baby" ei pane ka seekord uut pilti.
Ehk siis, ärgem laskem mälumängul soikuda.
Pange keegi uus pilt.
qp
01:14 19.07.2013
Vot selline masin, mina nägin teda esimest korda elus ja ei teadnudki tema olemasolust ...
alfa13
09:46 19.07.2013
Pontiac Vibe
(ise olen pildile saanud mõlema põlvkonna mudeleid ja ka sõsarauto Toyota Matrixi)
alfa13
10:14 19.07.2013
erkki2001
14:43 22.07.2013
Ehk tuleb mõni vihje, alfa13?
alfa13
15:08 22.07.2013
saksa linnaauto projekt ca 40a tagasi
alfa13
07:58 24.07.2013
firma nimi sarnaneb eestis aeg-ajalt reklaamitava madratsi kaubamärgiga
speedf...
13:33 24.07.2013
Et siis mingi "dormeo", tegelt ei tea, lappasin natuke saksa microcare, esimese hooga ei tulnud miskit, loobusin :P
alfa13
16:54 24.07.2013
Kuna speedf... oli oma vastusega kõige lähemal ;) siis anname talle õiguse uue pildi panemiseks.
See kast oli Dornier Delta II (konkreetne eksemplar muuseas elektrimootoriga).
speedfest
21:11 24.07.2013
Vabandust, mul tegelikult ei olnud plaanis pildi õigusele pretendeerida, kuna pole miskit praeguse hetke seisuga. Arvan, et sa alfa võid ise uue panna, sest vastajaks olid ikkagi sina ma niisama torkisin vahele.
alfa13
09:06 25.07.2013
seekord siis midagi lihtsat
maybe baby
14:09 25.07.2013
linkoln mark viii
erkki2001
16:24 26.07.2013
be-em-wee
23:11 26.07.2013
Pagan küll, aga kipuks hoopis erkki poolt nimetatu margi plagiaadiks selle pildikese nimetama! Aga ei tea küll kes seda tegi?
v8
11:58 27.07.2013
Tahate teada mis autoga tegemist?
Kasutage seda lehte http://195.80.106.137:9050/soidukiPiirang
Ja pange kõik numbrimärgid sisse 00 kuni 99 ZKK
alfa13
17:52 28.07.2013
erkki2001 vastus on õige
erkki2001
21:54 30.07.2013
Nii...
Mark ja mudel siin foorumis küll olnud, aga uuemas kuues.
Tagant ei saa ka näidata, sest siis (arvan) suht kerge tuletada, et mis ja kus jne...
Ja Corvette ei ole :)

Muudetud 30.07.13 20:59

erkki2001
13:22 01.08.2013
Arvamuste/vastustega kuidagi nagu nigela võitu.
Kas peaks äkki mõne vihje panema?
Või on siin keegi juba ära arvanud, aga jätab teistele võimaluse?
erkki2001
20:34 01.08.2013
4 punkti vihje :)
Tegemist siis margi või mudeli nimega mis viitab kuulsale autode üksteisest mõõtu võtmise kohale.
R.i.h.o
21:17 02.08.2013
Pontiac Bonneville Special Motorama
erkki2001
11:55 03.08.2013
Nii ta on.
Kahjuks muutus Bonneville kiirelt lihtsalt üheks nö. tavaliseks sedaaniks.
Sellest sportlikusest ei jäänud peale nime miskit järgi.
R.i.h.o
10:04 04.08.2013
Pildikesi varasalvest, ehk tegin selle pildi spetsiaalselt mõeldes Teile!
r.i.h.o
20:24 06.08.2013
Vihjeks, et see auto on siit mängust korra vähemalt läbikäinud ja tõesti tegu pole just teab mis levinud autoga. Plaaniti valmistada 15 autot aga valmis jõuti teha kõigest 5, ning neist kaks on väljas ühes muuseumis, milles ka see konkreetne pilt tehtud on.
erkki2001
11:20 07.08.2013
50ndad (v-o 60ndate esimene pool)?
Euroopa?
Mul tahab see mark/mudel kuskilt alateadvusest hullu moodi välja saada, aga no ei tule...
R.i.h.o
09:24 08.08.2013
Ütlen vihjeks, et kui küsida selle auto tootjamaa autotööstuse kohta, siis 99% inimesi ütleksid, et seal maal polegi autosid toodetud, kuid siinsed pildimängust osavõtjas nimetaksid kohe justnimelt selle auto nime :)
udu.
20:14 08.08.2013
Mõni Steyri projekt?
r.i.h.o
23:31 08.08.2013
R.i.h.o
11:08 11.08.2013
Nädal möödas ja vastust ei kuskil!
Vihje voor nr.3 : Kontinentaalses mõttes on auto ehitatud Euroopas aga see riik pole tänaseni EU liige. Ja et, seda riiki külastada on mõistlik seda Meil teha laevaga, kuid saab ka maad mööda kohale sõita.
PS. Googeldades ei leidnud ma ühtki pilti sellest autost mis näitaks interjööri.
vuoeldas
16:05 11.08.2013
Ai kurrja! Kavalalt tehtud pilt. Sellelt: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/54/Mercedes_
300SL_Coupe_vr_silver_EMS.jpg
tuttavad "triibud" pole pildile mahtunud.
vuoeldas
16:17 11.08.2013
Meenus, et ka mina tegin Teile mõeldes suvel mõned klõpsud. Pildipuuduse taha seega varjuda ei õnnestu, tuleb ära vastata. Norrakate Troll on pildil?
R.i.h.o
21:09 11.08.2013
Just nimelt, tegu siis Norrakate Trolliga. Kui piltidelt tundub, et see auto on eht trolli kombel selline küürakas kökats siis reaalselt kõrval seistes on tegu hämmastavalt sümpaatse autoga!
vuoeldas
22:49 11.08.2013
udu.
10:11 12.08.2013
Meenutab natuke Altimat ja Maximat, aga pole neist kumbki :(
vuoeldas
12:37 12.08.2013
Ei, pole üks ega teine. Ei ole Nissan kah. Suund on siiski õige.
alfa13
21:09 13.08.2013
vuoeldas
23:54 13.08.2013
Väga lähedal õigele vastusele oled. Toyota ta tõesti on ja mudelinimi sarnaneb Aurioniga.
Kaamera ette jäi see liikur Sevastopolis.
udu.
00:35 14.08.2013
Raip, siis ta on Avalon vist? Ei taibanud varem üle ka kontrollida, senised mudelid, mida mäletasin, polnud päris sellise välimusega.
vuoeldas
08:52 14.08.2013
udu.
12:37 14.08.2013
Ei tulnud hetkel midagi mõistlikumat pähe, kui see.
vuoeldas
13:14 14.08.2013
No see on Kia Cadenza. Muidu igati tibens värk, a kahjuks esiveoline.
udu.
14:12 14.08.2013
...või mõnel pool ka kui K7. Uus pilt!
vuoeldas
23:29 14.08.2013
udu.
01:31 15.08.2013
Nii veidrat rada pidi pole veel õige vastuseni jõudnud ;P

Nii. Kõige esimese asjana meenutas see Scorpio valmimiseni viinud kavandeid "a la Ford Altair ja selle sõbrad", näiteks sellised visandid: http://www.stationwagon.com/gallery/1986_Ford_Scorpio_concep
t.html


See pole küll see, aga mõte kiilus Fordide peale kinni, kuni sain kätte esmapilgul järjekordsed Scorpad, mis aga osutusid lähemal vaatlusel Mersudeks :D http://www.gminsidenews.com/forums/f19/mercedes-w140-almost-
looked-like-last-b-body-52108/


Siis uuesti pilk mõistatusele, ja - üllatus-üllatus - esimese kaitseraua tõusunurk sellelgi kah ju puhta Mersude moodi 8-) Kullipilk Fordidelt Mersudele suunatud ja käes ta lõpuks oligi. Phhhhhh....
http://www.taringa.net/posts/autos-motos/16666865/Mercedes-B
enz-auto-2000-concept.html
vuoeldas
10:46 15.08.2013
Tõsi on. W126 concept midagi. A Udu teiselt lingilt see: http://i43.photobucket.com/albums/e371/AndrewGS/A91F413.jpg
on huvitav asi, pole varem näindki.
udu.
10:49 15.08.2013
alfa13
23:00 15.08.2013
udu.
23:57 15.08.2013
alfa13
20:56 16.08.2013
ei midagi erilist ...
udu.
21:49 16.08.2013
Austin Allegro juskui?
alfa13
23:01 16.08.2013
Allegro see ongi.
udu.
15:05 17.08.2013
ˇ
16:55 17.08.2013
ilmselt elantra kupee
udu.
23:57 17.08.2013
ˇ
12:20 18.08.2013
erkki2001
15:18 18.08.2013
Fisker Karma.
Kusjuures nägin ühte siin kuu-poolteist tagasi ARK ees Leedu transiit numbritega. Tea kas tuli Maarjamaale või läks siit edasi...
ˇ
16:48 18.08.2013
erkki2001
00:31 20.08.2013
Mis autole paistab peale ilus kollane päike?

Muudetud 20.08.13 00:32

udu.
14:50 20.08.2013
Näeb ItalDesigni sulest olevat, aga ei tea ühtki kuuerattalist (kui seal sodituna tõesti tagarattaid topelt on).
vuoeldas
16:45 20.08.2013
Asja pärast oli tagarattaid kaks paari, tolle auto pära oli uskumatult raske. Taguots nigu tankiaku- oli vist nii?:)
erkki2001
20:13 20.08.2013
Ja nii see õige vastus sealt tasapisi tahab tulla :)
Mina tahtsin järgmiseks vihjeks öelda, et kõik uus on hästi unustatud vana.
Ja taga oli neid rattaid tõesti 4 asja pärast.
ts
09:36 21.08.2013
kui ma nüüd väga ei eksi, siis oli tegu hübriidautoga (?), millel polnud mingit pistmist ei Italdesigniga ega ka ühegi autotootjaga...

aga vot ei meenu, kes või mis selle concepti valmis ehitas või kes mis autodelt juppe maha keeras (mingi frankensteini monstrumi laadne asi see igatahes oli)
erkki2001
21:21 21.08.2013
Hübriidiga oled õigel teel "ts"
Ega väga palju enam vaja pingutada polegi.
ts
10:15 22.08.2013
:-D

pool fordi, natuke metalli ja plastikut, 12 akut (500kg) pagassis, vapper 15kW elektrimootor ning 13kW õhkjahutusega bensiinimootor andsid kaaluks natuke üle 1,5 tonni ja kiirenduseks tervelt minuti 0-60 -ni bensiinimootori toel tunduvalt üle minuti, elektrimootoriga 36,4 sek ja kombineerituna uskumatuna näiva 126 sekundit ... aga selle eest tarbis ca 3,5 liitrit 100-le

Briggs and Straton selle ehitas ning hybrid concept pandi selle nimeks
erkki2001
10:43 22.08.2013
Täpselt sellise "Priusega" Briggs & Stratton kunagi ammu hakkama said.
"ts" - uus pilt.
ts
11:08 22.08.2013
Mis see olla võiks?
R.i.h.o
19:21 22.08.2013
Voisin Avions C30S Coupe.
See kere on lihtsalt nii prantslane kui olla veel saab.
ts
14:59 23.08.2013
just nii - Voisini viimane
r.i.h.o
01:42 24.08.2013
kes küll tegi selle rallika?
ummmmm2
15:39 24.08.2013
keegi ameerikast?
udu.
19:45 24.08.2013
Mõned Fiati detalid hakkavad silma.
vuoeldas
23:15 24.08.2013
Ma ei tea, mis see on. Aga kui sellelt eemaldada "nemetskimi bukvami" kirjed ja asendada Fiat-tüüpi sõidukile iseloomulikud tuled ZAZ-tüüpi sõiduki omadega- võiks selle vabalt Järva-Jaani viia kui Nõukogude inimese auto. Ükski koer ka ei hauguks. :)
R.i.h.o
16:27 25.08.2013
See ikka päris seeriatoodangu auto ja ise tegemisest pole juttugi. Seda autot loetakse üheks esimestest laugpära keretüübi esindajaks, ning eriliseks teeb selle auto veel tema vedrustus, nimelt on kasutusel kõigil ratastel lehtvedrud, taga siis vastavalt sõltuv talasild ja ees sõltumatuna õõtshark ja üks vedru leht kummagile rattale.
see,et
18:30 25.08.2013
udu.
18:44 25.08.2013
Krt võtaks, ongi. Pildiotsingusse "Mitsubishi fastback" ja ilmubki teiste seas välja...
R.i.h.o
20:00 25.08.2013
Nii ta on, ehk siis Mitsubishi Colt/1100. Kas me saame "see, et'ilt" uut pilt oodata?
erkki2001
11:15 28.08.2013
Kuna "see, et" pole soovinud oma pildi paneku õigust kasutada, siis ehk leidub keegi teine, kes asja edasi viib?
Marko
11:57 29.08.2013
Toodeti 77 kuni 85. Eelmine kere oli sama nimega, järgmine erinevaga. Peegel on algselt must.
see ju nii lihtne :)
14:54 29.08.2013
Ford Granada. Pilti lisada ei soovi
erkki2001
18:20 29.08.2013
Ohh Marko, Marko...

Ega sa nüüd ometi tõsiselt ei arvanud, et siinsed teadjad ei suuda lumehunniku järgi autot kindlaks teha? :):):)

Aga kui nüüd tõsiselt, siis pange palun keegi uus pilt, et ei tekiks väga pikka pausi.
ddig
20:47 29.08.2013
Selline mersu pakkuda.

Muudetud 29.08.13 20:46

Marko
21:18 29.08.2013
Ma lootsin u 3 päeva põnevust hoida, läks nagu tavaliselt, 3-st tunnist piisas. Ilmselt oli vihjeid liiga palju. Nuuks.
udu.
05:49 30.08.2013
Ja ega nüüdki kaua läinud, kui pilti nägin, ca viis minutit :P Kuigi varem näinud polnud. Mikromootoriga Mitsubishi on see: http://car-pricenet.com/cars/view/1590
udu.
11:44 30.08.2013
Kui täkke läks vastus, siis uus kah.
ddig
11:47 30.08.2013
Peab tunnistama, et ma ise selle väikese mersu täisnime teadnudki aga Mitsubishi märk seal tõepoolest ees oli.
Ma lihtsalt teen reisides tundmatutest või huvitavatest autodest pilti vahel :)

Muudetud 30.08.13 11:52

See,et
09:28 31.08.2013
Justkui miski "Honda" pildil?
erkki2001
11:28 31.08.2013
Mõtlesin, et kas USA Hyundai või Kia.
Hyundai Azera või Sonata?
erkki2001
12:01 31.08.2013
udu.
22:44 31.08.2013
Ei ole asiaat üldse. Tegemist on selle aasta märtsis müügilepaisatud autoga, mille mudeliaastaks märgitakse 2014.