Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

vuoeldas
18:37 09.01.2014
Sobib nii MG kui Lotuse prototüübiks, viimasega haakub ehk enamgi. Elite concept `72 nt. A Lotus vist on siiani elujõus. Seega pakume MG.
vasjavasja222
07:19 10.01.2014
Kas see pole mitte Triumph TR 7 Shooting Break? Või TR 7 Estate? Uks ja veljed on kuidagi väga TR 7 omad
R.i.h.o
08:49 10.01.2014
Ei ükski pakkututest. Aga ust ja esimest poolt vaadates nuputab vastuse välja küll!
vasjavasja222
10:44 10.01.2014
Kiiruga ei oskagi kohe kõike näha. See on ju TVR Tasmin`i või mingi selle edasiarenduse (à la 350i, 420 SEAC) nina. Eks TVR üritas midagi Reliant Scimitar`i laadset asjandust teha, aga eks siis äkilisema mootoriga
udu.
14:29 10.01.2014
R.i.h.o
23:01 10.01.2014
Nii see on! Vasjalt paluks uut pilti.
vasjavasja222
01:59 11.01.2014
Kahjuks pole endal ühtki pilti käepärast, seetõttu: kes ees, see mees!
vunt$$
22:05 11.01.2014
vasjavasja222
14:42 12.01.2014
Meenutab katlaselt seda nn. Seanina Citroen`i bussi mis baseerus 2CV`l kuuekümnendatest, äkki on see selle nn. moodne variant? Tänapäeval on ju hirmsasti moes autode reinterpretatsioonid ehk vana uues kuues. Pakuks: Citroeni ideebussike. Targemad oskavad kindlasti rohkem öelda.
WW2
15:33 12.01.2014
vasjavasja222`l õigus, Citroen's Tubik Concept
vunt$$
15:53 12.01.2014
Sa Vasja pane nüüd pilti kah ;-)
vasjavasja222
10:16 13.01.2014
Bzzz
16:14 13.01.2014
See on Oldtimer Riley
vuoeldas
16:44 13.01.2014
R.i.h.o
18:36 13.01.2014
Mis siin ikka irvitada, küsimus oli ju tegelikult hea aga see va guugli pildi otsing mis siin selliseid vastuseid tekitab.
vasjavasja222
19:09 13.01.2014
Nii ta on. Riley RMC. Krt, see läks küll kiirest. Bzzz paneb uue pildi
udu.
22:12 13.01.2014
Tasubki irvitada, kui pildikuugeldaja ei mõista tekstiläbust isegi korrektset vastust välja sõeluda. Nüri värk.
Bzzz
01:23 14.01.2014
Mis on pildil. Käib ka marginimi kui mudelit ei tea.


R.i.h.o - see masina pilt on mul muideks olnud taustapildina. Sealt ta tuttav ette tuligi.....
udu.
13:29 14.01.2014
Aastavahetuse paiku sõitis Eestis ringi igasugu veidrat kraami. Sealhulgas ka selline.
alfa13
08:28 15.01.2014
udu.
10:39 15.01.2014
alfa13
12:29 15.01.2014
udu.
13:45 15.01.2014
Meenutab Fiat Tipot, aga kolmeukselisena on selline teadmata.
udu.
13:51 15.01.2014
alfa13
15:52 15.01.2014
Tipo jah, Eestis olen näinud kahte sellist.
udu. saab jätkata!
udu.
16:03 15.01.2014
udu.
22:42 16.01.2014
Olgugi, et näeb välja nagu kaheksakümnendate keskpaiga ideeauto, on siiski tegu aastaga 2008. Kasutusel nii hübriidajam kui päikesepaneelid. Tootmisest esialgu ei räägita :)
r.i.h.o
12:09 18.01.2014
Kui see oleks kaheksakümnendatest siis pakuks, et tegu võiks olla näiteks IADi conceptiga. Aga kui see on nii värske, siis peaks see olema mingi "arengumaa" päritoluga, et sellise hilinemisega sarnasesse disainikeelde jõuda. Puusalt pimedusse tulistades Tata?
udu.
17:40 18.01.2014
Vihjeks, noh, see arengumaa kuulub meie hõimuvelledele :P
udu.
16:49 19.01.2014
...ehk vaadake tšaardašitantsijate poole :P
udu.
23:30 20.01.2014
Antro Solo jah. Pane uus pilt!
ˇ
09:57 21.01.2014
R.i.h.o
10:04 22.01.2014
Citroen 2 CV baasil Lomax?
ˇ
10:16 22.01.2014
r.i.h.o
18:30 22.01.2014
erkki2001
20:12 22.01.2014
Esimese hooga Chrysler Sebring/Dodge Avenger/ Mitsubishi Eclipse?
Või miskit sinna kanti?
udu.
22:17 22.01.2014
Eagle Taloni ja Mitsubishi Eclipse'i kanti kisub küll.
r.i.h.o
23:42 22.01.2014
Sebring/Avenger on teist masti asjad aga tegu siis jah Mitsu Eclipsi või ehk siis mõne tema derivaadiga nagu Plymouth Laser ja Eagle Talon.
erkkilt palun uut!
erkki2001
13:58 23.01.2014
Sebring/Avenger küll jah rohkem Galandi põhjalt, aga samas on nii Eclipse/Talon/Laser ka enam-vähem sama põhja ja muuga.
Küll pidasin silmas sisu, see on neil ainult detailides erinev ja selle nurga alt polnud kindel, kas tegemist ühe või teise variandiga ilma netis otsimata.
Vot nii. :)
Aga asjast ka.
Siin juures siis uus pilt mõistatamiseks.
erkki2001
11:48 24.01.2014
Äkki natuke vihjeid?

Tegemist väga kuulsa disaini firma tõlgendusega tollaegsetest katsetustest erinevate jõuallikatega eksperimenteerimise ajastust.
Disaini firma siitpoolt lompi ja tellijaks suur kontsern teiseltpoolt lompi.
ivoalaska
12:15 24.01.2014
1955 Ghia Giloa Coupe Concept. Uut pilti ei ole.
erkki2001
08:44 27.01.2014
1955 Ghia Gilda Streamline X Coupe reaktiivmootoriga.
See ta on.
Egas midagi.
Kes soovib uut pilti panna, see pangu.
qp
12:11 27.01.2014
Paneme veel ühe ajaloolise:
udu.
13:04 27.01.2014
Alfa Castagna Ricottit meenutab tugevalt, aga lahtise kerega on selline küll uudiseks.
udu.
15:42 27.01.2014
Kui nüüd õige vastus oli, siis samal teemal uus kah:
erkki2001
15:44 27.01.2014
Google oskas udu. vastuse põhjal täpsustada, et - A.L.F.A 40/60HP Aerodinamica Torpedo.
Aga udu teadis ja mina ainult täpsustasin, nii et udu. jätkab

udu.
13:38 28.01.2014
Vihjeid. Mees, kes selle prototüübi kujustas, oli tegev ka ühe hästituntud ja seeriatootmises olnud aerodünaamilise auto loomise juures. Too mark on aga nüüdseks tegevuse lõpetanud. Pildiloleva auto mark on aga Eestis tugevasti haibitud, et mitte öelda ülehaibitud :P
vasjavasja222
19:22 28.01.2014
Lähtudes vihjest mingi Auto Union Stromlinie prototüüp
vasjavasja222
19:36 28.01.2014
Natuke netis tuhnimist ja välja tuli ka looja, moodsa aerodünaamika esiisa, Paul Jaray, nimi. Siin ka väike link, kahjuks küll saksa keeles: http://sterntwiete.mparschau.de/html/stromlinie.html
vasjavasja222
20:20 28.01.2014
Krt, nüüd ma olen segaduses, süvenedes teemasse, leidsin selle: http://www.maybach.de/stromlinie.htm
Tundub, et hoopis Maybach SW 35, kere toodetud firma Spohn poolt aastal 1935
Loo moraal: ei tasu huupi pakkuda
udu.
00:00 29.01.2014
Ära nüüd üle ka areta siis :D
Su esimene vastus oli õige - Auto Union (Audi) ja Paul Jaray.
Pane aga uus pilt!
vasjavasja222
17:58 29.01.2014
vasjavasja222
13:07 30.01.2014
Vihjeks: see tootja toodab ka tänapäeval nn. linnamaastureid ja asub Euroopas
vasjavasja222
21:37 30.01.2014
Neid on aastatel 1955-1958 kokku tehtud 66 kuni 71 tükki, olenevalt allikast. Auto looja on ka varem maastureid konstrueerinud, kuid alles see oli esimene mis kandis ametlikult tema nime. Järgnevad tulid juba palju hiljem.
R.i.h.o
22:59 30.01.2014
Vahepeal tuleb tunne, et nüüd on kõik, mälu on lihtsalt täis saanud ja mingi osa varasemaid andmeid on julmalt maha kustutatud. Ma kardan seda päeva mil aju see osa mis tegeles saapa paelte sõlmimiseks vajaliku oskuse säilitamisega ,on asendatud infoga või kasutu faktiga mõne auto kohta :)

Aga peale pikka pungestamist tuli meelde-Porsche Jagdwagen
vasjavasja222
06:39 31.01.2014
Jawohl! See ta on: Porsche 957 ehk Jagdwagen. R.i.h.o. paneb uue pildi
vasjavasja222
06:44 31.01.2014
Sorry, mälu pani väikse vingerpussi, õige on Porsche 597 Jagdwagen; 957 on ju Cayenne. Peaks vist jah rohkem saapapaelte ja lukkude-nööpide peale mõtlema, Alzheimer läheneb!
http://en.wikipedia.org/wiki/Porsche_597
vuoeldas
17:14 01.02.2014
Väga tabavalt sõnastatud, R.i.h.o. Tuttav tunne. Tere tulemast "klubisse" ka Vasjale. :)
r.i.h.o
18:45 01.02.2014
udu.
19:20 01.02.2014
Nagu oleks keegi Lotus Elani "järele aidanud", aga see pole ilmselt see...
vasjavasja222
19:41 01.02.2014
r.i.h.o
21:15 01.02.2014
Udu oli lähedal ja Vasja vastas ära.
Umbes 50% ulatuses oligi tegu taas toodetud Lotus Elaniga, mida siis oldi tugevasti kaasajastatud, Fordi mootorid, muudetud vedrustus, oluliselt luksuslikum varustus ja muudetud kere disain. Pildil olev MKII seeria auto on näiteks ilustatud Golf II tagumiste tuledega :)
Vasjavasja222
21:48 02.02.2014
Vöimalik, et see on juba siit mängust läbi käinud... Mis see on?
B
22:39 02.02.2014
Muuda oma pilti, auto nimi ju näha ??? :)
Vasjavasja222
00:25 03.02.2014
Sorry, see on tulemuseks kui teed adjustieren telefoniga, aga mitte arvutiga. Uus katse:
vasjavasja222
00:44 03.02.2014
Krdi telefoniga ei saa isegi teksti rahulikult sisse tippida, ikka kipub oma sõnu sulle pakkuma...
To vuoeldas: tänan!
R.i.h.o
09:41 03.02.2014
Jensen Interseptor 50date algusest?
vasjavasja222
10:28 03.02.2014
See ta on! Ei oleks uskunud, et vastus nii kiiresti tuleb. r.i.h.o. paneb uue pildi
R.i.h.o
23:43 03.02.2014
R.i.h.o
00:39 04.02.2014
Eelmise postiga ei läinud pilt kaasa!
vuoeldas
01:31 04.02.2014
1926 sai meite riigivanem enesele istumise alla sama marki auto, hinnaks oli sellel raamatupidamise järgi 1,15 milj marka. Hästi elasid...
Tegu oli lahtine 6-istmeline Horch 33/80-ga.
Küsitav aga peaks olema Horch 930.

PS Kas too eelmainitud 33/80 mitte "viljastavates tingimustes" traktoriks ümber ei sündinud? Kuskilt on silma-kõrva jäänud nagu. Oskab keegi kommentaarida?
vasjavasja222
08:09 04.02.2014
R.i.h.o
09:27 04.02.2014
Võldaselt õige vastus. Kokku tehti selliseid 6 autot ja seda esitiivas asunud kraanikaussi mõtlesin esimese vihjena kasutada, et ikka juhe kokku ajada aga näeh, polnud tarviski :)
udu.
09:49 04.02.2014
Natuke teise esiotsaga on see massin 83. leheküljel juba esinenud :)
vuoeldas
19:29 04.02.2014
vasjavasja222
19:47 04.02.2014
Kas see ei ole mitte Suzuki Cervo seitsmekümnendatest? Osadel turgudel ka SC100?
vuoeldas
19:54 04.02.2014
vasjavasja222
19:55 04.02.2014
Euroopas vist oli ka Suzuki Alto Coupe nime all müügil
Vasjavasja222
20:51 04.02.2014
Jätkaksin voolijooneliste aparaatidega
R.i.h.o
21:52 04.02.2014
Goliath gp700 sport ja see on vist kaks korda siit mängust läbi käinud :)
See otsing siin foorumis ei toimeta just väga edukalt, ma ei suutnud tuvastada mis lehekülgedel need olid, aga ma olen siiski üpris kindel, et see on siit läbi käinud
vasjavasja222
22:18 04.02.2014
Nii ta on! Sorry, pole kõiki lehekülgi läbi sirvinud läbi sirvinud. Aga nii võivad ju varsti autod maailmast otsa saada, vähemalt need eksootilisemad... Ei hakka ju 123st Mersut üles panema...
Üritan järgmine kord paremini esineda
vasjavasja222
22:19 04.02.2014
Aga R.i.h.o. paneb uue pildi
Marko
00:06 05.02.2014
123 Mersust võib fragmendi panna. Tõsi küll, siin arvatakse ka need loetud minutitega ära, oma kogemus :(
Kas seltsimees Vasja regada ei tahaks? Kole tüütu on kogu aeg uurida kas sellel regamata tüübil ikka on pildipanekuõigus.

Muudetud 05.02.14 00:09

vasjavasja222
07:53 05.02.2014
Marko
10:45 05.02.2014
Väga vinge! Tänud kiire reageerimise eest!
Kas ülejäänud anonüümikud said aru?
R_i_h_o
00:13 06.02.2014
Tegin ka Markole head meelt.
Aga pildil üks prototüüp.
vasjavasja222
07:17 06.02.2014
Nina ja tulede järgi tundub Alfa olevat, aga muidu jääb selline mulje, nagu oleks Zender kaheksakümnendatel mingit Alfat tuuninud.
R.i.h.o
10:45 08.02.2014
Ei kumbki nimetatutest. Antud loominguliselt kollektiivilt ei olnud kuni viimase ajani ühtki seeriaviisiliselt toodetavat autot ette näidata, ainult erinevad prototüüpid aga viimased viis-kuus aastat toodetakse ühte teist nende poolt välja töötatud masinat kahes või kolmes kohas lausa. Tootmis maht on küll marginaalne, paar autot aastas.
vuoeldas
02:32 09.02.2014
Pime maa. Ainus, mis pilti vaadates ja vihjet lugedes pähe tuleb: Parfenov ja tema Kombat. Pildilkujutatu võiks olla ehk mõni "Laura" järglane?
R.i.h.o
11:10 09.02.2014
No nii see ju ka täpselt on!
vuoeldas
19:59 09.02.2014
Pime kana leiab ka tera. Suur üllatus minu jaoks. Arvasin, et Laura oli neil ainuke käeharjutus enne Kombatit. Nüüd uurides selgus, et päris mitmeid projekte mahub sinna vahele. Uus pilt ka!
vasjavasja222
20:32 09.02.2014
Zagato Hyena, baseerub Lancia Delta Integralel.
Uut pilti ei ole.
udu.
08:46 14.02.2014
Et mäng soiku ei jääks, midagi lihtsat.
Nägin sellist vidinat oma silmaga ükspäev, polnud varem kohanud.
qp
10:39 14.02.2014
Ja-jaa, me kindlasti usume sind... Sa pole Fiat Puntot enne näind?
udu.
11:42 14.02.2014
Kabriot oma silmaga küll mitte.
Pane uus pilt!
vuoeldas
14:02 14.02.2014
Edev värk. Valikuvõimalus: kõvakatusega auto Giugiarolt või kabrio Bertonelt. Küllus.:)