Sinu raadiokood maxtamm on 0411.
Kuidas seda sisestada,loe eespoolt - lühidalt,vajutad iga vastavat raadiojaamade klahvi nii mitu korda,millele vastab koodi vastava number(näit ilmub ka raadiodispleile). Sinu raadio puhul jaamaklahvi "1" ei vajuta,jaamaklahvi "2" vajutad neli korda jne. Kinnitamiseks tuleb sõltuvalt raadiomudelist vajutada,kas jaamaklahvi "5" või klahvi SELECT.
Aga kas oleks keegi nii pädev mees, kes saaks Galaxy raadio ka siis tööle kui on koodi kümme korda valesti pandud ja aparaa lukus. Autoks Galaxy 2003a, raadio ekraan suur, koos navi-ga.
tere olex mure transistor raadio vastuvõtja läks lukku ja keykoodi pole maki peal kas keegi leiaks selle .magnetofoni andmed on sound2000 89fb-18k876-bb c220739 fd 2004 ja mingi dealer nr ka 260 213 ja mingi apr 97 TÄNUD
Mis seal´s siis nii keerulist on? Puust ette ja punaseks siis: oletame, et kood on 7956 näiteks. Vajutad klahvi nr 1 niikaua, kuni ilmub 7, siis vajutad klahvi nr 2 niikaua, kuni ilmub 9, siis vajutad klahvi nr 3 niikaua, kuni ilmub 5, siis vajutad klahvi nr 4 niikaua, kuni ilmub 6. Lõpetuseks kinnitad klahviga nr 5 või "Select" või "Menu" vms, sõltub raadio mudelist ja margist.
No ei ole see koodi sisestamine nii keeruliseks tehtud, et tavaline inimene hakkama ei saaks :P
Asi selles ongi et ei saa nr sisestada makki mark on FD 2004 serial nr. C268182 fordi escorti originaal. kood on ka olemas aga ei saa sisestada aku juhe käis maas ja nyyd kood peal kood on 3 kohaline. kood on 239.
FRK, kas saad mind ka aidata? Lasin aku ära vahetada ja enam koodi ei leia kusagilt autost.
Raadio on 6000 cd RDS EON ja seerianumber on M727440.
Tänan ette, kes aitab!
Siin küll teema juba pikalt üleval,kuid loodetavasti loeb seda aeg-ajalt mõni tark mees,kes suudaks ka minu raadiole koodi anda. (Eelnevalt käis foorumist läbi ka link leheküljele,kust pidavat oskuse korral leidma koodi,kuid ma ei saanud sellega hakkama)
Minu raadio s/n M241797
Tere!
Ehk saaks keegi aidata. Ostsin Mondeo, kuid sinna sisse istutatud miski fordi originaalkassetikas, aga koodi pole. FD 5000 ja seeria vms nr M065153 . Ehk saaks keegi aidata?
Tervist, minu ämmal mure. Oli akuvahetus ja Ford Focus 2005 cd-raadio paberites koodi kirjas ei ole! Tuhatoosi alt leidsin sellised markeeringud: BXMED, 4M51-A04810-C ->PA66-(GF15+6B15)< Uksepiidalt leidsin miski koodi: 4M5A-1532-AB. Igasugune abi on teretulnud. Maki väljavõtmiseks on vist miskit 4x lapikut spetsriista vaja.
No selle jaoks on vaja ikka maki seeria numbrit.Endal 2005a Focusel oli maki kood aku oll,sellel praadil kus aku peale istub.Kohe selline kleps oli.Vaata kas sul pole.
tere, tekkis probleem autoraadio koodiga, olemasolev kood ei sobi kuidagi sinna,ja see kood on 5076 kas on kedagi kes saaks kontrollida, olen ise proovinud erinevaid programme aga ei midagi, serial nr V 095047 single cd model KW 2000 6000cd, oleks väga tänulik.
Repeatedly press button 1 until the correct first digit of the code is displayed.
Repeatedly press button 2 until the correct second digit of the code is displayed.
Repeatedly press button 3 until the correct third digit of the code is displayed.
Repeatedly press button 4 until the correct fourth digit of the code is displayed.
Once the code has been correctly selected on the radio's display, press button 5 to enter.
Tere.
Mure siis selline võttsin aku maha ja panin tuppa laadima.Tagasi pannes küsis raadio loomulikult koodi.Raadio kood on olemas manuaali vahel kleebituna koos seerianumbriga mis on sama nagu ka raadio küljel.Kahjuks aga ütleb raadio et kood ei sobi.Tegemist on koos naviga raadio ja cd mängijaga.
Unit type TP EX C307 ja serial on BP051244452429 kood mis kaasas 2565.
Kas on võimalik kontrollida koodi või on hoopis raadio ise tuksis.
Ettetänades.
tere mul selline küsimus kuidas ma selle seeria numbri teada saaksin seda radio peale kirjas ei ole mul seal ainul 3000 traffic ja kõik. Kas ma pean raadio välja võtma? ja kui pean siis kuidas ega se ka nii lihtsalt ei tule ?
Kiks, raadio välimisel osal tõesti kuskil seda seerianumbrit pole. Seerianumber on raadio armetuuri alla jäävatel külgedel - taga reeglina kleepsuka ja küljel kuhugi sissepressituna. Raadio pead igal juhul välja võtma. Välja saab spets võtmega,mille vardataolised otsad tuleb raadio esiküljel olevatesse aukudesse suruda. Sama asja ajavad tegelikult ka õige mõõduga naelad.
Siin fordi makkide spetsid koos. 05 aasta fordi sony CD-s on ise põletatud plaat sees, mängib ilusti kõike jne aga kui üritan välja võtta, siis ütleb No CD. Kas aku klemmide maha võtmine võiks muidu aidata või on vaja kuidagi makk 4 hargiga eemaldada?(harke endal ei ole)
tere mul läks cd-mängija ford focus ghial tuksi viisin parandusse ja seal küsivad koodi eest 20euri. äkki keegi oskab öelda mulle mis ford focus ghial orginaali maki kood võiks olla laia paneeliga cd mängijaga, kuna makk on paranduses siis täpsemat infot maki kohta ei oska öelda:P
Igivana soovitus: hoia makki vähemalt pool tundi järjest voolu all (mõnel mehel on ka tunduvalt kauem aega läinud), siis peaks hakkama uuesti koodi küsima.