Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

kupu_3
11:39 18.06.2015
Nojah, Commer Cob STW kahe uxega.
vuoeldas
22:06 18.06.2015
OK, selge, ma seni pidasin Cobi miskiks bussilaadseks tooteks.
Viskan ühe uue pildi kah:
udu.
00:06 19.06.2015
Ahaa, sel peletisel on uus iluvõre :D Olen selle aparaadi kunagi siia postitanud :P
vuoeldas
08:57 19.06.2015
Võibolla mõtled valele peletisele?:) Kuigi jah, ka pildil olev on "kangema" varustustaseme nägu.
udu.
10:51 19.06.2015
Kui sinna sisse saab mugavalt oma tooliga minna, siis sellist aparaati pidasin silmas :P
vuoeldas
12:12 19.06.2015
Just-just, see ta on.
udu.
12:26 19.06.2015
Kui veidi üle kahe aasta tagasi selle ise postitasin, vastas kodanik Speedfest asja ära. Rohkem ette ei ütle :P
vuoeldas
10:27 24.06.2015
Mida vihjeks öelda? Pärit on küsitav Ameerika-maalt. Aga sobiks ta pigem Londoni tänavapilti.
alfa13
08:21 25.06.2015
alfa13
11:16 25.06.2015
udu.
11:55 25.06.2015
Oleks nagu mõni tõlgendus Cobra Daytonast.
alfa13
14:09 25.06.2015
Cobraga seos puudub, ehkki disainis võib sarnasusi leida.
alfa13
14:16 26.06.2015
1960-ndatel tegutsenud firma on pärast taaskäivitamist viimastel aastatel valmistanud peamiselt ringrajaautosid, kuid nüüd on valikus ka paar tavaliiklusse sobivat sportautot.
alfa13
10:19 30.06.2015
Firmanime lühend moodustab Eesti mehenime
D4s
10:24 30.06.2015
alfa13
15:02 30.06.2015
otsige "saapamaalt"
vuoeldas
15:34 30.06.2015
Itaalia sõidukitootjate listist jäi esimese sobiva kandidaadina silma ATS. Ja oi kurrja, ongi pood uuesti lahti tehtud! Küsitav peaks olema Leggera.
udu.
23:32 30.06.2015
Vahtisin igasugu karrotseriiasid, ATS käis kah läbi, ilma et ajus kelluke helisenud oleks... Dementsus, mis muud.
alfa13
07:31 01.07.2015
vuoeldas saab uue pildi panna
vuoeldas
23:18 02.07.2015
kupu_3
23:31 02.07.2015
Kindlasti Ford. Meenutab nii Taunust kui Granadat. Aga pole kumbki neist. Vist.
Marko
12:07 03.07.2015
Vastan Võldase eest: see on Ford ja Taunus või Granada ei ole.
udu.
13:10 03.07.2015
Vanemate Fordide kiibitsejana ütlen..... Capri!
vuoeldas
13:27 03.07.2015
Ja ütled õigesti.
udu.
14:33 03.07.2015
Deus
15:50 03.07.2015
Ma pakuks kerejoone järgi, et tegu on 60'te masinaga. Mälus ekslevad usakad ja itaallased omavahel hetkel ja tean et olen enne näinud samuti seda aga vot, mida ei tule, on nimi hetkel.
Deus
16:35 03.07.2015
1955 Arnolt-Bristol

Muudetud 03.07.15 16:53

udu.
01:31 04.07.2015
Võid aga uue pildi panna.
Deus
21:02 04.07.2015
Luksulik pea 150kW nelja kohaga pereauto, millel neljal rattal ketaspidurid, algeline ABS, sõltumatu vedrustus, täisautomaatne kliima ja tahavaatekaamera

Muudetud 04.07.15 22:30

ise tean
01:41 05.07.2015
1956 GMC Firebird II Titanium Concept
Deus
21:06 05.07.2015
titaaniumkerega GM Firebird tõesti. Töötas turbiiniga nagu reaktiividele kohane. Mudel 2'l võeti natukene hobujõude maha, esmaversioonil oli suisa 230kW. Lisaks tegeleti mootorisse siseneva õhu eelsoojendamisega, mis viis konkreetse reaktiivmootori ökonoomsuselt samale tasemele kui olid tolleaegsed tavalised kolbidega sisepõlemismootorid.
Marko
10:56 07.07.2015
Pildi äraarvaja peaks panema võimalikult ruttu uue mõistatuse.
Marko
13:36 08.07.2015
Kes soovib, võib uue mõistatuse panna. Läbijooksjatel palume edaspidi teemat eemalt vaadelda!
alfa13
14:30 08.07.2015
alumise osa pidin ära lõikama, muidu tuleks vastus sekunditega ;)
Bambus
15:29 08.07.2015
Citroën Visa Cabriolet
alfa13
15:58 08.07.2015
Bambus saab meid uue pildiga rõõmustada.
Bambus
12:08 09.07.2015
Mis autoga on tegu?
alfa13
13:04 09.07.2015
Peugeot 402 Eclipse
Bambus
13:10 09.07.2015
alfa13, õige vastus.
alfa13
13:22 09.07.2015
sellel autol nii edevat katust ei ole
B
19:36 09.07.2015
Elise 340R oli midagi sarnast?
ise tean
06:05 10.07.2015
Pakuks KTM crossbow
alfa13
07:08 10.07.2015
B võib uue pildi panna.
B_E_N
16:15 10.07.2015
Marko
13:33 14.07.2015
B
22:08 14.07.2015
Toodeti seda autot kahe erineva margi nime all, esimest ja algset liigub meie maal vaid loetud eksemplarid, teist on kõik kohad täis.
dindunuffin
23:04 14.07.2015
Selleks rariteetseks margiks oles meie keeles üks lind?
Dindunuffin
23:07 14.07.2015
Väljendasin vähe valesti, see mark kannab ühe linnu nime?
riki778
15:28 15.07.2015
Nissan Bluebird äkki
Marko
19:02 16.07.2015
Mõnesid Forde vist sõimati Eagle-ks?
B
21:12 16.07.2015
Autol esivedu ja erineb teistest margikaaslastest.
dindunuffin
21:46 16.07.2015
algupärane mark on ameerikast ja teine jaapanist?
udu.
23:48 16.07.2015
Mis ta muu, kui Lotus Elan.
B
00:30 17.07.2015
Lotus Elan see tõesti on!
udu.
02:19 18.07.2015
Dindunuffin
11:16 18.07.2015
Miskine fordi analoog, näidikud on küll escordi omad.
4355345345353
15:40 18.07.2015
dacia novat meenutab ka, või võibolla isegi on..
udu.
19:03 18.07.2015
Peaaegu õige, pisut täpsustamist vaja. Juhul muidugi, kui uue pildi ka kavatsed panna, mitte peale vastamist haihtuda teadmatusse, nagu siin mängus viimasel ajal pahatihti juhtub.
4355345345353
23:17 19.07.2015
ma arvan, et keegi teine võib täpsustada, esiteks ma ei tea peast täpsemat vastust ja huvitavat uut pilti mul pole :)
innos84
16:23 20.07.2015
Pakun et äkki on tegemist Dacia SupeRNova-ga
udu.
22:02 20.07.2015
Dacia Supernova jah. Pane aga uus pilt!
innos84
16:41 21.07.2015
Tuli välja, et üks tuttav sellist putitab, sellega seoses uurin kas keegi veel selliseid näinud :)
Tarnovo
19:13 21.07.2015
Ega äkki Praga ei ole? Või Škoda.
Asjatundmatuna
19:14 21.07.2015
pakuks, et on mingi Praga veok. Sellised sibasid Eestis möödunud sajandi 70'l ka rahvusvahelisi vedusi teha. Taga muidugi poolhaagis
innos84
20:18 21.07.2015
Tarnovo ... pakkumine juba soe
Onu Raul
23:41 21.07.2015
Minu mäletamist mööda tehti Liberec-is Skoda märgiga veokeid - nimeks LIAZ
pildil olev isend on väga-väga sarnane
innos84
10:11 22.07.2015
Vihjena, et tegemist tõesti Eestis ühe populaarseima automargi Skoda kunagise tarbesõidukiga. Kui saaks mudeli ka kirja, saaks pildi saamise järjekorra edasi anda.
kuusakoski
13:25 22.07.2015
Škoda 706 RT

ja pange mõni vahva pilt ise

Muudetud 22.07.15 13:27

innos84
13:56 22.07.2015
Tehtud! RT seeriat toodeti (1956–1990)
ma
22:14 22.07.2015
Peaks olema mingi LIAZ iline äkki.
alfa13
13:40 29.07.2015
et mäng ikka jätkuks ...
B
23:37 29.07.2015
Et mäng ikka jätkuks, siis pakuks Toyota Sera?
alfa13
07:42 30.07.2015
Sera see on ... jääme ootama B uut pilti!
B
16:43 30.07.2015
udu.
17:04 30.07.2015
Näidikuplokk on Rover SD1 pealt, kõik muu on tundmatu...
probe2
22:22 31.07.2015
pakun et äkki on triumph tr7 aga vist roveri kelladega
B
23:06 31.07.2015
TR7 on õige vastus!
probe2
11:18 01.08.2015
äkki on keegi ka sellisest midagi kuulnud
siiakirjutaomanimi
11:36 01.08.2015
1972 Maserati Boomerang Concept
probe2
11:56 01.08.2015
siiakirjutaomanimi
22:07 01.08.2015
Lisan siis uue, väga võimalik, et siin enne ka olnud auto
siiakirjutaomanimi
23:54 04.08.2015
alfa13
09:01 05.08.2015
siiakirjutaomanimi
11:51 05.08.2015
alfa13
12:14 05.08.2015
võtan oma vastusest küsimärgi maha ja panen uue pildi ;)
udu.
19:47 05.08.2015
Toyota Beavis... ptüi, k.rat, tahtsin öelda Brevis :P

http://www.cars-directory.net/pics/toyota/brevis/2005/toyota
_brevis_a1236357242b2491974_5_orig.jpg


Lexus GS-laadne toode ilmsege Venemaa taustapildiga, seega Jaapani siseturu asi Toyota märgiga, see viis tulemuseni.
alfa13
07:46 06.08.2015
Pildistasin tegelikult küll Tbilisis, aga piirkond ja linnapilt on sarnased.
udu. saab meid uue pildiga rõõmustada ...
udu.
22:29 06.08.2015
B
23:02 06.08.2015
udu.
23:16 06.08.2015
Ega's midagi, Ben, pane aga uus pilt!
B_E_N
03:56 08.08.2015
Jätkame siis interjööridega.
Marko
12:08 12.08.2015
B
23:39 12.08.2015
Aa jah, läks täitsa meelest ...

Auto, mis siis ilmus pärast pikka pausi taas tootmisse.
vuoeldas
23:17 13.08.2015
Eee, sel uustoodangul oli vist originaaliga väga vähe ühist? Kui me ikka samast sõidukist räägime.
B
20:13 14.08.2015
Räägitakse, et 5% juppidest olid samad mis originaalil, 20% modifitseeritud ja 75% uued. Vaatamata eeltoodule numbritele on siiski hoiak, et tegu pole uue põlvkonnaga vaid vana jätkuga :)
udu.
23:50 15.08.2015
Millegipärast tahaks MGB teemal targutada... Vanadel oli armatuurlaud sarnase kujuga ja...
B
19:40 16.08.2015
udu.
22:16 16.08.2015
See võiks olla see "Last Edition 50" vms., rohkem ei oska pakkuda.
B
11:07 18.08.2015
B
22:15 22.08.2015
Pildil siis MG RV8.