Kui Reliant on üks suuremaid "tagurpidi kolmerattaliste" tootjaid, siis "õigetpidi" kolmerattalistega on vist kõige kõvemad tegijad Design Performance, Bandido ja FunTech? Äkki on mõni neist? Ise sõitnud neist vaid viimasega, mis tänu õhus olevatele abiratastele liigitub vist pigem viierattaliseks:)
Jah... MB F300. Aasta siis oli 1997. Konsept kahjuks. Prototüübist tõsisemale tootmisele on liikunud lähemalt Carver, mudeliga One. Viimane on oma hinna (~500 000.-EEK baasmudel) poolest siiski rohkem kollektsionääridele või friikidele. Käisin säärasega sõitmas ka Rootsis (lähim esindus) möödunud suve lõpul. Tsiklimootoriga varustatud (ülelaetud 600 kuubine) lennutab lärmakalt ent väga vilkalt kaks reisijat sajani. Manööverdus sõidu ajal - ülimugav, kuna kasutab tsentrifugaaljõud enda kasuks pööramisel, mitte ei võitle sellega nagu neljarattalised.
siiani ei soovinud ükski Eesti autoajakiri mu artiklit ilmutada, kuna peeti liialt pikaks. Lühendades 3 A4 peale, ei saanud see siiski rohkem vastukaja.
Mootor 5-liitrine, seest luksust täis, kasutati mitme tuntud margi komponente kontinentide üleselt, erilist tähelepanu pälvis värvitöödega seotu, sünd jääb 80ndate lõppu, tegu ei ole India või Brasiilia odavmaasturiga...
Paras pähkel! Meenutab Fiati, Volkswagenit, Seati, Fordi.
TO digg:
Ei usu, et Itaallased midagi niisusgust teeksid, nad on rohkem disaini peal väljas. Vaevalt, et sellist projekti ilma Pininfarinata oleks ette võetud. Vähemalt ei ole näha, et sellised disainerid oleks seda teinud. Tundub välimuselt suht ebaõnnestunud projekt.
Pakun huupi - ehk on mõni idanaabri üritus. Näiteks Lada kontseptsioon.
g-l on õigus - pane uus pilt! Huvitav, et sa arutlusse Pinninfarina kaasasid, sest tegelikult oli see õige tee. ddig nina ka teda ei petnud, aga täpsest vastusest jäi seekord puudu:) Isikliku arvamuse kohaselt meenutab tagantvaates Fiat Unot, aga suurendatud varianti:P Selle monstrumi kohta saab lugeda siit:
See toyota on sedavõrd hummeriks tjuunitud, et ilma vihjeteta poleks mina küll õige vastuseni jõudnud. Samas ongi MC vist ainus hummeri kloon, mis pöörab tagarattaid ja mis on kandiliste tuledega (Uro seasilmad ei lähe arvesse:).
Seekord siis midagi lihtsat ja kiiret minu poolt. Vihjeteks niipalju, et tehas alustas tööd peaaegu kolm kümnendit tagasi ja töötab praegugi. Selle mudeli nime kirjutatakse mitmel erineval moel. Siin tahaks näha just seda versiooni, mida nad kannavad tehaseväravast välja sõites. St ei ole tegemist mitte prototüübi vaid laiatarbetoodanguga.
Dangel on nimi, mida kuulda tahtsin ja mida kasutatakse selle auto puhul väga erinevates kombinatsioonides (Dangel 505 4x4 jpm, mh ka VV pakutud nimi). Olgu veel öeldud, et Dangeli varasemate mudelite hulka kuulusid lisaks 505-le ka erinevad versioonid Peugeot 504st, ja mõned Citika bussid, praegu on tootmises neliveolised versioonid Partnerist, Berlingost, Jumperist, Boxerist, Ducatost ja võibolla veel millestki. Võldasele kuulub eelmise pildi äratundmisrõõm ja uue pildi panemise õigus.
Kas võiks mängu kiirendamiseks teha reegli, mille kohaselt õige vastuse pakkuja peab lisama võimalusel lingi, mis kinnitaks vastuse õigsust, et seejärel saaks ta kohe lisada uue pildi mõistatuseks?! Oluline on, et lingi lisaks ainult see, kes on vastuse õigsuses kindel või googeldab päris sama pildigi välja, mida küsiti!
Mulle tohutult meeldis eelmine küsimus, midagi väga iseäralikku ja levinut, mida peaks olema lihtne ära tunda, kuid mõned puuduvad detailid sunnivad aju tööle.
Acf-le: see uue pildi lisamise õigus võiks siis tõesti olla AINULT juhul, kui täpselt sama pilt netist leitakse, sh lehel, mis kinnitab marki/mudelit (või mida küsiti), kuna "piisavalt sarnase" auto leidmine ei anna adminnile õigust otsustada vastuse üle ega uut pilti aktsepteerida. Selle vältimiseks üritan ise alati riputada siia kas enda tehtud pilte või siis skännitud pilte ajakirjadest, et tegeletaks rohkem mõttetegevuse kui googeldamisega. Elu ei ole Internetis
Surmkindlalt pole sellel autol ühtegi Mustangi juppi küljes! Ideoloogiliseks kannab see tõesti vast Mustangi ideed, kuid see on ka kõik.
Ajajärk?
1970-1980 vahel kuskil!
Kust tuleb?
Mitte USA-st, mitte Euroopast! Mis riigid on veel peale hiinlaste kopeerinud tsivilisatsiooni s lugupeetud mudeleid?
Pildil olevat isendit on natuke tuunitud, kuid vööjoon ja akende kulgemine on originaal. Isegi tagumised tuled koos tuledevahelise paneeliga on originaal...
Tere Kolleeg : )
Südamest käis tuline jutt läbi, kui vana armastuse pilti siin foorumis nägin.
Ka minul õnnestus vene kroonus pool aastat säärase isendiga sõita. Ega tookord bussi tausta eriti uurinud ja arvasin, et tegemist mingi eksperimentaaltoodanguga. Suur oli minu imestus, kui pärast kroonut säärast bussi 1989-l aastal Rakveres sõitmas nägin. GAZ 66-ga võrreldes oli Fantoomi juhikabiin (sõitjateruumist vaheuksga eraldadav) justkui tantsusaal. Juhiistme ja ukse vahele oleks võinud väiksemat sorti külmiku ära mahutada. APP66 oli AC38-ga võrreldes suur samm edasi. Seda sain ka proovida kui Dobeles bussijuhi lubasid tegin.