Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

r.i.h.o
22:54 25.03.2010
Ka Auverlandi võiks õigeks lugeda aga Avia on ikka südamelähedasem, ning see konkreetne auto oli ka ikka Avia tehases kokkupandud.
vuoeldas
15:05 26.03.2010
Seekord sooviks vastusena näha kahte margi- ja mudelinime.:)
B
18:57 26.03.2010
Et siis nagu GMC Yukon Denali ja Cadillac Escalade?
Võldas
19:43 26.03.2010
B_E_N
23:03 26.03.2010
r.i.h.o
11:37 27.03.2010
Gaylord Gladiator. :)
B
18:31 27.03.2010
r.i.h.o
08:53 28.03.2010
Ma julge lubada, et see auto siit juba läib pole käinud.
qp
12:17 28.03.2010
Eks ta mingi Bristol 412 V8 ole. Väga reetlik välimus;-)
r.i.h.o
17:36 28.03.2010
qp
18:09 28.03.2010
Loodame, et see pole veel olnud.
hainz
20:25 28.03.2010
qp
10:44 29.03.2010
Jep, Ducato jah see on. Mai saa aru aint, kes keelab fiatti samal teemal väikebussi tootmast?
hainz
17:25 29.03.2010
Jätkame ideeautodega...
Võldas
19:02 29.03.2010
Hehhh, esimese hooga ütleks Maybach Exelero, agaaa...
Võldas
19:26 29.03.2010
Meelde tuli, miski virtuaal-Renault on see. Tark kast ütleb, et Neptuni-nimeline.
hainz
19:38 29.03.2010
Nüüd peab Võldas uue pildiga ründama.

Muudetud 29.03.10 19:39

Marko
22:57 29.03.2010
Kodanik Hahaa ei saa praegu pilti panna.

Muudetud 29.03.10 22:58

vuoeldas
09:32 30.03.2010
qp
10:57 30.03.2010
Kui selle autor pole juhuslikult Johann Puch, G klassist rääkimata, siis äkki Peugeot P4 või Panhard G ütlevad midagi?
Hahaa
16:30 30.03.2010
Mingi ront, mis on ahvitud MB g-klass ja Land Rover Discovery I.
R.i.h.o
16:50 30.03.2010
Ma pakun Tata Sumo miskine 2 uksega variant.
Tata ju teadupärast hulganisti litsentsi alusel mersusid kokku pannud.
B
17:07 30.03.2010
Force Gurkha Black Beauty?
B
17:12 30.03.2010
Trax - käib ka sinna nimele juurde.
B
17:14 30.03.2010
Kokkuvõttes siis vist niimoodi - Force Motors Trax Gurkha Black Beauty?
Võldas
13:10 31.03.2010
B, midagi sellist oli vist jah.:) Viska uus pilt!
B_E_N
22:41 31.03.2010
Tavaliselt kipub jah nii olema, et mida pikem nimi seda kahtlasem auto. :)

Mis auto tagumik siis uuel pildil?
Hihnu
23:29 31.03.2010
alfa13
08:20 01.04.2010
mitsubishi diamante
6kant
10:37 01.04.2010
B
19:31 01.04.2010
See on siiski Diamante, Sigma on alati teistsuguse C-piilariga olnud.
alfa13
20:32 01.04.2010
vuoeldas
18:11 02.04.2010
Mis selle nimi võiks olla?
qp
19:37 02.04.2010
Pea-aegu nagu SAAB 9000 juba!
Võldas
23:10 04.04.2010
Vihjeks olgu öeldud, et pildilkujutatud conceptiga täpselt sama margi- ja mudelinime kandvaid autosid võib meil tänaval igapäevaselt näha ning soovi korral ka esindusest osta.
alfa13
11:31 05.04.2010
Eelmise vastuse kommentaariks, et ehkki Maple toodab samasugust autot, siis pildil oli Geely MP ( http://productioncars.com/gallery.php?car=7036&make=Geel
y&m

odel=MP ). Aga loen vastuse õigeks, kuna pilt ei võimalda neil vahet teha.

Muudetud 05.04.10 11:37

r.i.h.o
14:30 05.04.2010
Mõni seni nägemata Saab 9-5 concept ?
ts
15:41 05.04.2010
saabi võre on sinna eksitamiseks ette klebitud :-)
,,
17:55 05.04.2010
Võldas
18:18 05.04.2010
Hea küll, jätke ainult need Saabi-jutud:)! Concept pildil pidi andma ettekujutust täna müüdava auto eelmisest põvkonnast. Baseerus see küll mudelil, mida võiks tinglikult üle-eelmiseks põlveks pidada, muudatused olid... eeee... kosmeetilised ja kummalised (vt. pilti:)). Olgu öeldud, et tootja on sama mudelinime kasutanud ka nt viiekümnendatel.
qp
21:54 06.04.2010
Hm, kasutab praegu sama nime, mis 50ndatel...
Sel juhul pemmid, mersud, opelid, fiatid, pežood, renood, siis ka saabid, laadad, audid, mased, rollsid, volvod, volksud välistaks. Mis jääb, on vaid Škoda Octavia. Kui ikka autodest ja Euroopast jutt...
kolekaak
23:10 06.04.2010
qp
10:25 07.04.2010
Jah aga Škodat ei saa vist "süüdistada" üle-eelmiste põlvkondade pärast... Sest neid lihtsalt polnud. Kui mitte arvestada 50-ndaid...
Võldas
13:19 07.04.2010
Vot-vot, hakkab looma, gp eelviimase kommi lõpus on uba... kuigi jah, seda praegu müügil olevat valmistatakse ka Euroopas ja isegi Hiinas vist.
Võldas
13:24 07.04.2010
Andestust, gp paluks lugeda qp-ks.:)
alfa13
15:30 07.04.2010
r.i.h.o
15:43 07.04.2010
Mul on selline jumalavallatu mõte, et tegu võiks ju olla siis Chrysler 300 conceptiga. Vastaks see ju kõigil etteantud vihjetele: toodeti 50ndatel sama nimega ja saab ka praegu osta, teatavate reservatsioonidega on olemas nii eelmine- kui üleeelmine põlvkond, mis küll sama nime ei kandnud ja toodetakse seda nii euroopas kui ka hiinas.
Ning teatavat sarnast disaini joont on isegi tuledes aimata.
B
19:28 07.04.2010
to: r.i.h.o

Ise mõtlesin ka, et minu teada ainuke, mis sellisele kirjeldusele vastab on Chrysler 300, kuid nagu ei tule ette, et selline concept 300st tehtud oleks. On küll selline olemas http://www.conceptcarz.com/vehicle/z10018/Chrysler-300.aspx

Muud autod, mis enamvähem kirjeldusele vastasid oleks Citroen C5, Mazda 6, Ford Focus, Cadillac CTS. Muidugi nende puhul ei ole arvestatud seda varasemat nime kasutust, kuid järsku kuskil maailma nurgas siiski kasutati.

Aaa ja muidugi, mis täielikult vastab oleks veel Jaguar XK, kuid noh come on, see ei saa ju lihtsalt nii olla kuna XK8-ga väga sarnane concept oli juba 80ndatel olemas, seega sellist jama teha...
Võldas
23:53 07.04.2010
R.i.h.o hammustas ära, Chrysler 300C on õige vastus.
r.i.h.o
09:50 08.04.2010
Kas Võldasel on miskit viidet kah selle Chrysleri conceptile.
Isegi kiire googeldus ei toonud välja ühtgi sarnast pilti. Õhtu poole saab ka uue pidi.
R.i.h.o
16:47 09.04.2010
Läks aega aga nüüd siis pilt üleval. Palun!
B
21:29 09.04.2010
TVR 280i/350i/390SE ?
r.i.h.o
11:57 10.04.2010
Tasmin ka veel sellesse numbrite loetellu ja vastus oleks täiuslik.
B_E_N
20:02 10.04.2010
Ma tean, et tegelikult ei tohi siin ostu-müügi tehinguid vahendada, kuid reaalselt ei ole see ju ostu-müügi vahendamine, vaid info jagamine.

Asi selles, et üks selline valge Ford V6-ga (seega siis vist 280i) TVR seisab mu ühe tuttava vanemate kodu garaazis vist alates mingi 98ndast aastast. Elu viis omaniku välismaale elama ja töötama, seega auto jäi siia seisma. Ka mulle seda paar korda pakkunud, kuid kuna ise autosi ma ei ehita ja seega tuleks kõik asjad sisseosta, läheks see vähemalt mulle kalliks maksma.

Kuid kui keegi arvab, et asja vastu huvi, siis võib oma kontakti siia jätta, edastan siis omanikule.

Loodan mõistvale suhtumisele, et ei rikkunud foorumi reegleid.

Pildi lisan hiljem.

Muudetud 10.04.10 20:06

Võldas
22:03 10.04.2010
Viska automoto.ee-sse ka kuulutus püsti, seal peaks kosilasi jaguma.
B_E_N
09:39 11.04.2010
to Võldas

Tänan ja annan soovituse edasi.

yanekk
11:00 11.04.2010
Okuyamov K.O 7 Spider

Krt.pole pikka aega pidanud niipalju vaeva nägema,et nime teada saada.

Rohkem juttu siin(natuke vales keeles aga parem kui originaal),
http://auto.server.sk/---automobily-novinky-k-o-7-k-o-ako-ke
n-okuyama--category-je-6-x-id-je-25138
B
17:12 11.04.2010
yanekk
19:38 11.04.2010
Et liiga lihtne poleks,siis jälgede segamiseks sodisin natuke esiosa.
jojojo
19:49 11.04.2010
yanekkk
19:52 11.04.2010
Ei ole fordi perekonnast.
Võldas
20:43 11.04.2010
B
21:18 11.04.2010
Kui kedagi peaks huvitama, siis see konkreetne A610 on üks 30st Magny-Cours eriseeriast.
yanekkk
21:26 11.04.2010
Järgmine kord tuleb ilmselt rohkem jälgi segada.

vuoeldas
13:12 12.04.2010
Võldas
11:22 15.04.2010
Vihjeks olgu öeldud, et seda marki sõidukid on Eestis müügiedetabeli üsna tipus.
PS. Kummalisel kombel on jälle peegelpilt sattunud. MINA POLE MIDAGI TEIND, arvuti jamab!:)
196
16:22 15.04.2010
R.i.h.o
22:45 15.04.2010
Sellist värvi olid varajased Toyotad e. toyopetid.
Võldas
12:10 16.04.2010
Hakkab looma, pool on õige.:)
R.i.h.o
12:38 16.04.2010
Siis ilmselt on täpsem nimi Toyoace.
Võldas
15:09 16.04.2010
Suur Tõde. Paluks uut pähklit puremiseks!
R.i.h.o
12:24 17.04.2010
See, kas see nüüd pähkliks kvalifitseerub saame pärast teada.
puls
12:52 17.04.2010
GAZ mingisugunegi? Väga venelane näeb välja igatahes:)
Võldas
14:32 17.04.2010
Puls ilmselt VAZ 2120-i silmas pidas. A too pole too.
Küljejoone ja esimeste väikeste kolmnurkakende järgi pakuks miskit Fordi ...stari protot.
udu.
17:42 17.04.2010
Fordi kohta näeb nii pagana odav välja, et tõepoolest venelaste, või ka hiinlaste või hindude tehtud hoopis :)

Kui logo pole t.llist tõmbamiseks moonutatud, siis tahaks öelda miski Kia. On teine pidevalt Forde natuke matkinud...
Võldas
10:43 18.04.2010
Kui lähemalt uurima hakata, pole see mitte lihtsalt odav, vaid ka väga kodutööndusliku mekiga. Vt rattakoopad, küljekarp ja stanged.
Pagana tuttav pilt, kuidagi ei tule meelde, kus seda näinud olen...
PS. Kas need on Mersu ilukilbid?
yanekkk
17:06 18.04.2010
Irani masinaehitus firma SAIPA ime nimega Caravan.

Kas on õige.
r.i.h.o
19:48 18.04.2010
Nii ta on. See peaks olema Saipa esimene päris enda konstrueeritud auto ja sellest on lausa olemas juba ka "facelifted" versioon.
yanekk
21:58 18.04.2010
Selline pilt jäi siis peale jälgede segamist arvamiseks.
Võldas
22:39 18.04.2010
`55 Packard Patrician.
yanekkk
06:46 19.04.2010
Õigust räägid.

Kunagise pricelisti peal ilutses müüginimena,1955 PACKARD PATRICIAN 4DR SEDAN
vuoeldas
11:19 19.04.2010
"Hmmm, kuhu põõsasse ma selle mosserisu lükkan..."
qp
14:26 19.04.2010
Standard Pennant on siin vist juba kolmas kord? Kax korda Estate näol.
Võldas
15:54 19.04.2010
Rõõm kuulda, et Standard Pennant nii popp on. Kui selle pildi õige vastuse ütled, võid veel ühe Pennanti lisada.:)
udu.
16:23 19.04.2010
K.E.N.N.O.
21:14 20.04.2010
Tegu äkki Moskvich 423i?
KillerBeast
21:23 20.04.2010
Äkki Standard 10?
udu.
22:41 20.04.2010
Hea küll, panen siis kõik nimed korraga ritta, las siis hr. Võldas selekteerib: Standard Ten Pennant Companion Estate :D
Kui just vastuseks Vanguard Juniori ei soovi. Viimane on küll kahtlane, sest sellise välimuse juures pole seda paralleelnime minu teada kasutatud.
r.i.h.o
00:29 21.04.2010
Sellesse ritta võiks veel lisada ka Triumph TR10 Estate aga ka see ei klapi päris täpselt välimusega.
Võldas
10:54 21.04.2010
Triumph ta siiski on. R.i.h.o, ehmata!:)
R.i.h.o
22:19 21.04.2010
Selline vahva vabaõhu sõiduk siis seekord.
Võldas
16:30 22.04.2010
Ei tea, miks, a hirmsasti tahaks pakkuda mõnda japsi, Suzuki, Subaru vmv....
R.i.h.o
22:43 22.04.2010
Võldas
14:40 23.04.2010
Liigub see asi elektri jõul?
R.i.h.o
11:02 24.04.2010
Minu teada mitte, kuigi see küljel paiknev luuk võiks akude komplekti varjata.
Võldas
12:40 26.04.2010
Ei oska miskit tarka pakkuda. Vihjeid?
R.i.h.o
13:06 26.04.2010
Kasutas mootorratta mootorit. See on väga hea vihje.
B
14:29 26.04.2010
Peaks vist olema Honda Vamos?