Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

R.i.h.o
00:28 27.04.2010
B_E_N
19:53 27.04.2010
Tuli siis meelde, et see tore pilt jäi ju omal ajal vastuseta. Et lahtiseid otsi ei jääks saadame siis aga uuele ringile.
udu.
22:56 27.04.2010
Vana tuttav pilt :) Alustame sealt, kus pooleli jäi: Hyundai Coupe concept? :D
Võldas
09:52 28.04.2010
Ooo õudust!:) Ei mäletagi, mis eelmine kord pakutud sai. Callaway miskit?
ts
16:07 28.04.2010
eelmise pildi äravõtmisest saati on häirinud

võiks olla jaguar callaway võtmes... aga sellist asja pole vist ette tulnud :-)
B
21:07 28.04.2010
Teen mõningase copy-paste eelnevast korrast...


Mulle tuleb ette miskine Jaguari concept. ???
Samas on disain kuidagi ameerikalik- Callaway?

Jaguari peale mõtlesin ise kah, isegi tuhnisin veits neetikumis, a miskit sellist ei leidnud.

Mul on miski päras tunne, et tegu on ühe saksa tootja autoga, mis on siit mängust korra läbi juba käinud aga mitte ei tule nimi meelde. Profiililt meenutas veel Lister Stormi see.

Aga selle pildi kohta ei ole mul enam ideid. Ilmselt tegu miskise euroopa autoga, aga tuntud tootjate seeriatoodangust ei usu seda küll pärinevat olevat.





Vihjeks siis niipalju, et suurima mandri maismaal paikneb selle tootja kodu, seega Jaguar ega Callaway see ei ole.

Tegu ei ole mingi eksootilise margiga, seda marki autosi näeb ka meil igapäev sõitmas.

------------------------------------------------------------
------------------------------------


Hyundai Coupe conceptiga tegu ei ole.
LÄÄBA
13:40 30.04.2010
krt
velg on jube tuttav...ehk on võti seal....
q
17:36 30.04.2010
Pole ammu mängus osalenud aga see vana pilt ei lase kauem pealt vaadata :)

Kas see foto pole mitte peegelpilti sattunud ...
B
19:06 30.04.2010
Ei ole ise tark velgede alal, seega ei oska seda kommenteerida.

Foto ei tohiks küll peegelpildis olla.

Sünniaasta on 1997.
Kärss
18:07 03.05.2010
Kui mitu päeva keegi midagi pakkuda ei julge, oleks ehk põhjust veel vihjeid anda?
qp
19:02 03.05.2010
Eks ta siis Lada ole.
Helmut Plekk
19:05 03.05.2010
Pakuksin välja Moskvich. Ikka slaavlaste jampsi tuleb ka vahest pakkuda.
B
21:56 03.05.2010
Vihjeid võiks heameelega anda, aga ei oskagi nagu midagi lisada.
Aasias (mitte Jaapan) toodetud, 1997 aasta, mark ka meil täiesti esindatud.
Hea oleks, kui ise keegi midagi välja pakkuks, siis oskaks nagu suunata.
udu.
22:22 03.05.2010
ts
09:10 04.05.2010
siis saab ainult SsangYong olla :-)
ts
09:14 04.05.2010
ja karbike ütleb, et on SsangYong W-Coupe, mis on disainitud korea unikaalsust ja rahulikkust silmas pidades ning ehitatud chairman'i tükkidest :-)
Võldas
09:21 04.05.2010
Ega palju valikuid enam pole, pakun Kia-t.
B71
16:42 04.05.2010
W-Coupe see ongi.
B
16:46 04.05.2010
Ootame aga uut põnevat pilti!
ts
09:20 05.05.2010
põnevat veel ei tule- selline täiesti tavaline :-)
erkki2001
09:21 05.05.2010
Argentiina või Brasiilia (kalduks esimese variandi poole) toodang?
Võldas
10:43 05.05.2010
Küllap ta Falcon on.
erkki2001
11:45 05.05.2010
Tundub jah, et mingi 80ndate alguse Ford Falcon Argentiinast.

Muudetud 05.05.10 11:55

ts
20:39 05.05.2010
täpselt nii ongi- 80-date algupoolelt (kuigi 90-date alguseni toodangus olnud) falcon... argentiinast

uut pilti
vuoeldas
13:30 06.05.2010
Vahelduseks üks lõõgastav-lihtne pilt, kogumaks jõudu hirmsate pähklite purustamiseks...
udu.
15:43 06.05.2010
Miski Holdeni vagoon?
erkki2001
15:57 06.05.2010
Pakuks ka Austraaliat ja 80ndaid. Aga pole kahjuks aega, et täpsemalt uurida.
ts
20:20 06.05.2010
mina pakuks nissanit ja 70-daid (näiteks 1972-77)- igatahes kangesti sedamoodi näeb välja

kolmas aknarida muidugi ei räägi nissani keelt aga... äkki on mingi skyline?
ts
20:26 06.05.2010
lähemal vaatamisel paistavad kandilised tuled :-) ja meenub, et tegu on jaapaniga

tõstaks aastaarvu 1979-1982 vahele
q
21:11 06.05.2010
Võldas
21:14 06.05.2010
Mis ma ikka piinan, `79 Skyline ta tõesti on. Ts, viska uus!
ts
22:29 06.05.2010
prooviks siis sellisega vahelduseks :-)
ts
13:12 08.05.2010
:-?

vihjeks niipalju, et ükskõik mis vihje anda tootja, kerestaja või mudeli kohta annab koheselt vastuse :-)

[ehk siis tuntud mudel, tuntud tootja ja tuntud kerestaja- nii tootja, kui kerestaja on siin juba mõned korrad läbi käinud]
r.i.h.o
22:10 08.05.2010
Jaguar XK Concept
ts
15:54 09.05.2010
ei ole concept ega ka mitte Jaguar
udu.
16:52 09.05.2010
Silma järgi ütleks Vignale ja Aston Martin, aga...
ts
17:18 09.05.2010
antud kerestaja on samal perioodil Astoneid ning Jaguare kah ehitanud - aga ei ole vignale (kuigi Vignale on samuti seda mudelit "joonistanud"- tegelikult on vist enamik kerestajaid seda mudelit torkinud)

AGA ärgem laskem end rooli asukohast eksitada (tegemist on mandrieuroopa margiga)
udu.
17:57 09.05.2010
Allemano temp? Lancia näiteks?
,,
18:23 09.05.2010
ts
20:35 09.05.2010
ei ole Lancia ega Allemano aga suund on õige...

anname siis olulised vihje ära :-)

laiale üldsusele ei ole see nimi tuttav mitte erikerede vaid "erimudelite" poolest

margile kõige iseloomulikum joon on selle auto puhul puudu jäänud (seda juhtub üliharva)
udu.
22:22 09.05.2010
Kas siis Zagato ja Talbot Lago? :P
ts
09:07 10.05.2010
ei ole zagato (zagato on ikkagi ju erikerede poolest kuulsam, kui "trimmi" poolest)
ja kui Lancia oli õiges suunas, siis Talbot läks juba veidi põhja.

antud mudeliseeria oli variatsioonides tootmises 29 aastat (see konkretne mudel siis 14 aastat miinus natuke)
Võldas
11:04 10.05.2010
Alfa Romeo ja Ghia peaks olema võlusõnad.
ts
11:13 10.05.2010
Alfa Romeo 6c2500 ning Ghia ongi (see on muuseas üks üliväheseid AR-e, millele ei jäetud ette klassikalist iluvõret- kogu selle satsi 15-st autost varustati võrega 9)

uut pilti paluks
vuoeldas
12:43 11.05.2010
Andestust viivituse pärast. Aga, kaua tehtud- kaunikene.:)
udu.
13:58 11.05.2010
Keegi on Ford Taunus 15M ja AZLK 2140 omavahel paaritanud :P
udu.
14:12 11.05.2010
Äkki mingi latiinode ime-Ford, Corcel näiteks?
Võldas
14:38 11.05.2010
ts
17:18 11.05.2010
see on see suurbritannia päritolu Roots Group'i auto millel on mitu erinevat nime

antud asi aga võiks olla mitte chrysler v'i hillmann vaid äkki Singer Vogue
Võldas
18:10 11.05.2010
Just, Singer Vogue too on.
ts
07:57 12.05.2010
annaks pildijärje edasi kiiremale pildilisajale

udu.
09:15 12.05.2010
Võldas
11:31 12.05.2010
See on Hyundai Pony´de vanaisa.
udu.
12:10 12.05.2010
Ei saa Sind ka üllatada :P Lootsin, et keegi Morris Marinat pakuks :)

Pane uus pilt!
vuoeldas
16:42 12.05.2010
Mis edev sportmasin?
Cruuk
21:06 12.05.2010
Meenutaks nagu mingi Ferrari 250/Maserati ja Corvette segu, eriti see tagaots meenutab 1960ndate Corvettet.
udu.
08:17 13.05.2010
Kas Willys ja Renault ei võiks märksõnadeks olla?
Võldas
14:47 13.05.2010
Willyse ja Renaultiga seost ei tea. Küll aga on olemas seos Volkariga, inspiratsiooni olevat saadud Karman Ghiast ja edasi vedas pildilkujutatut VW 1,6l mootor.
udu.
15:19 13.05.2010
Sellepärast küsisingi, et vast latiinode värk jälle... Kas Gurgel äkki?
udu.
15:23 13.05.2010
Pähh, Sbarro leiutis hoopis :)
udu.
16:52 13.05.2010
Midagi veidrat vahelduseks.
Võldas
17:37 13.05.2010
Lendav auto= Aerocar.
Cruuk
19:44 13.05.2010
Selle tiibade siruulatuse pildi oleks võinud ära jätta, oleks raskem olnud :)
udu.
22:43 13.05.2010
Peaks tulevikus keerulisemaid pilte panema, nii ei saa ju rallit sõita :D

Compadre Võldas, pane uus!
vuoeldas
13:39 14.05.2010
Mis see võiks olla?
BF
14:13 14.05.2010
Miski Saab äkki?
qp
19:18 14.05.2010
Tee BF omale selgeks kõigepealt Saabi põhilised tunnusjooned. Neid siin pole.
Cruuk
19:36 14.05.2010
Ega see juhuslikult mingisugune Alfa Romeo Arna ei ole?
udu.
00:50 15.05.2010
Võldas
01:21 15.05.2010
udu.
09:10 15.05.2010
udu.
23:44 16.05.2010
Vihjeid peaks piltidel mõningate äratuntavate detailide näol olema küll :P
Võldas
00:56 17.05.2010
Vihje Zazikule või Fiatile näikse olevat...
udu.
16:45 17.05.2010
Leige-soe-soojem-üsna soe :D Pinguta pisut :)
R.i.h.o
19:37 17.05.2010
Autobianchil oli miskit sarnast
udu.
19:45 17.05.2010
Läks leigemaks, aga õige pisut :) Väga tuntud mark ja tuntud kerestaja koostöö, väidetavalt tehtud ainult 80 tk.
R.i.h.o
19:55 17.05.2010
Ähh. ikkagist Fiati toodang, Michelotti 850 Shellette
udu.
20:07 17.05.2010
Tuli ära lõpuks:)
R.i.h.o
09:22 18.05.2010
Siuke tuuning püss?
Võldas
10:42 18.05.2010
Võldas
10:47 18.05.2010
R.i.h.o
10:51 18.05.2010
vuoeldas
13:01 19.05.2010
Andestust viivituse pärast.
Cruuk
14:21 19.05.2010
Mingisugune 70ndate Alfa ehk?
udu.
16:18 19.05.2010
Jälle miski Lähis-Ida automobiil?
R.i.h.o
17:23 19.05.2010
Ma panustaks pigem mingile ladina-ameerika Fiat´ile?
Tõnu Maasikas
18:09 19.05.2010
ts
20:19 19.05.2010
hmmm...

70-date algus ja giugiaro?

esimese hooga meenutab inglismaad ... lähemalt vaadates on kuidagi oluliselt robustsem?
Äkki on miski idaploki ettevõte (Tatra ?) suurmeistri nõusse saanud ja sellise asja kokku keeranud :-)
ts
21:28 19.05.2010
kuna mul koheselt head pilti ei ole, siis jätan eelmise postituse mänguritele vihjeks :-)
Võldas
10:37 20.05.2010
Need vihjed on sobilikud.:)
erkki2001
11:35 20.05.2010
Noh, Polonez-il midagi taolist, ISO-l midagi taolist, aga ma vist otsin natu valest kohast, sest "sõber" interneti otsing ei ole mind veel täistabamuseni juhtinud...
ts
14:33 20.05.2010
suur vihje veel- disainer sai täppi ja antud mark on vägagi igapäevane
Võldas
14:49 20.05.2010
udu.
15:32 20.05.2010
Škodat meenutab millegipärast palju.
erkki2001
15:41 20.05.2010
Giugiaro on VW ja Audit disaininud küll, aga too ei lähe küll kummagi alla. Ja välimus on tal rohkem inglaslik kui muu.
Küljejoon on sihuke Morris Marina + esiots British Leyland.
Aga ma ei tea, et Giugiaro oleks oma nime alt (kas ta on kellegi teise firmas enne oma büroo avamist töötanud?) sellist asja nagu need inglased teinud...
erkki2001
15:44 20.05.2010
Juba jõuti.
See kapoti langev joon "üle" tulede oli tuttav, aga et Skoda.
Mismoodi nii sellel ajal?
udu.
15:55 20.05.2010
Giugiaro on tõepoolest mitmel pool tööl olnud, seega ka British Leylandile kuklasse hinganud :) Ses suhtes tabasid ära :)
Võldas
16:24 20.05.2010