Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

gupi
18:39 12.07.2010
gupi
20:10 12.07.2010
Lükkan siis sellise mazda pildi juhet mööda interneti poole liikuma.
udu.
21:14 12.07.2010
Ega see eelmine pilt teab mis keeruline polnud, nagu seegi siin :) Ford Telstar vist :P
gupi
21:23 12.07.2010
telstar ikke. kuumal ajal ei tohigi keerulisi pilte panna.
udu.
18:17 13.07.2010
Eks siis jätkab lihtsa pildiga.
alfa13
09:34 14.07.2010
Nissan Aprio aka Dacia Logan
udu.
11:22 14.07.2010
Eksole, jah. Uut pilti!
alfa13
12:00 14.07.2010
alfa13
09:04 15.07.2010
vihjeks: tootja on suur ja hästi tuntud, sama mudelinime on eurooplased harjunud aga hoopis ühel teisel tuntud margil nägema
udu.
12:54 15.07.2010
Mõni Fiati grupi imeloom kusagilt indohiinast, tõenäoliselt Vietnamist. Innocenti käis peast läbi, aga pole see vist.
alfa13
15:21 15.07.2010
ei, fiati grupiga seos puudub. küll aga on opelil samanimeline mudel.
qp
11:28 16.07.2010
Suzuki Vectra... kohe saadan uue pildi;-))
alfa13
08:45 19.07.2010
ilmselt teadjamehed kõik suvitavad ...
kuid et asi igavaks ei muutuks, siis vastan ise ära: Toyota Corsa (USA-s ka Tercel).
kellel mõni pilt käepärast, siis riputagu aga üles!
erkki2001
09:54 19.07.2010
Nuputamiseks üks auto minu poolt kah.
R.i.h.o.
13:58 19.07.2010
Carroll Shelby Daytona coupe.
Keegi ameeriklane siin ajakirjanduses kilkas mõned kuud tagasi, kuidas ta sellise orginaali kusagilt kuurist heinte alt leidis.
erkki2001
16:02 19.07.2010
Aga vot ei ole Carroll Shelby Daytona coupe.
mm,
18:50 19.07.2010
Äkki mingi Ferrari 250 GTO V12 Coupe replika ?
mm,
19:14 19.07.2010
parandaks ennast ,tegemist Carroll Shelby Daytona coupe replikaga Superformance poolt :)
http://www.autohausclassics.com/coupe.htm
erkki2001
09:40 20.07.2010
Tegelikult ootasin ma hoopis vastust Superformance Brock Coupe, aga näikse, et heal lapsel mitu nime ja nii :)
"R.i.h.o." oli õigele vastusele VÄGA lähedal, aga "mm," oli veel lähemal.
Nii et pildi õigus viimasele.
mm,
09:42 20.07.2010
omaltpoolt midagi siis.
erkki2001
09:43 20.07.2010
Kas see võiks äkki mõni Porsche või hoopis MB à la "Le Mans" tänavakõlbulik liikur olla?

Muudetud 20.07.10 10:16

Võldas
10:26 20.07.2010
Schuppan 962 CR justkui oleks?
mm,
12:06 20.07.2010
On Schuppan 962 CR :)
vuoeldas
09:18 21.07.2010
ts
09:38 21.07.2010
punast värvi hästi pika ja imeliku nimega w126 kupee sbarrolt- ehk siis 500 Portes Papillon Gullwing
Võldas
15:00 21.07.2010
Justnimelt, pildil on tõesti Sbarro kajakatiibne SEC. Ehmata uuega!
ts
20:24 21.07.2010
kuna midagi väga keerulist ei tahaks lisada aga väga lihtsat kah mitte, siis seekord selline ;-)
udu.
02:59 22.07.2010
Tagumise külgakna kuju on selge: Zagato. Seda küljeliistu tean ainult kahel mudelil. Eks näis, kas täkke läheb, aga ühe neist pakun: Jaguar XK.
alfa13
08:35 22.07.2010
udu. andis mulle 98% vastusest ära:
Maserati A6G/54 Zagato Coupe Special
ts
09:56 22.07.2010
yep maserati see on- ehmata uuega
alfa13
09:59 22.07.2010
igatahes mind pettis see auto ära. hommikumaa asjatundjaid ilmselt mitte ...
ts
12:17 22.07.2010
kas see on Galant? ehk siis mitsu Eterna?
alfa13
12:26 22.07.2010
Eterna see ongi. Ootame huviga uut pilti!
udu.
13:20 22.07.2010
OT: No tore, sain vähemalt teada, et on VEEL ÜKS :) mudel, millele Zagato sellise küljeliistu tekitas. Tean seda va Maserati A6G´d küll, aga too nägi pildilkujutatust tunduvalt erinev välja :P
ts
15:06 22.07.2010
kes või mis on pildil :-)

udu.
17:31 22.07.2010
Püha taevas!!!

Peale Capri tagatulede ei oskagi kosta midagi... eee... lennukiturbiin aiste vahel?!
R.i.h.o
17:47 22.07.2010
Ma pakuksin ehk miskit Georg Barrise loomingust?
ts
20:18 22.07.2010
aga vot ei ole Barris :-)

ja ei ole ka turbiini aiste vahel vaid täiesti tavaline pisike kolbmootorike :-)

vihjeks niipalju, et osa sellest autost (või pigem siiski monstrumist) on meeletu masstoodang, millest suur osa ei ole tootmisjale ning sihtotstarbele säilinud
fd
21:19 22.07.2010
äkki on vana rekord...opel
Võldas
21:27 22.07.2010
Ma ei tea, millega tegu, kuid kindlasti kummutab pildilkujutatu väite, et kõik shooting braked on lahedad... :)
ts
23:14 22.07.2010
kindlasti ei ole kõik shooting breakid lahedad - vaatame kasvõi 928 või corrado põhjale ehitatut :-)

see siin aga mõnes mõttes siiski on- kuna tegemist on siiski tänavalegaalse autoga (millel muuseas ka kohtulahing selja taga- selle tulemusena jäi auto ilma esialgsest täieõiguslikult sinna paigutatud võrest)

ja ei ole teps mitte Opel (Opel ei oleks kindlasti oma võrest ning seeläbi mainest nii suurt tralli üles keeranud)

kuna praegu tundub, et keegi siiasattunutest ei ole senini seda elajat näinud, siis lisaks veel niipalju, et tegemist ei ole seeriatoodanguga ning hirmkuulsa disaineriga (nooh- seda, et tegu pole eduka disaineriga näeb ka piltidelt) ning vastust tuleks läbi vihjete otsida
alfa13
09:30 23.07.2010
John Doddi "The Beast" Rolls-Royce´i 27-liitrise lennukimootoriga
alfa13
09:59 23.07.2010
ts
10:48 23.07.2010
alfa13
11:29 23.07.2010
jah, Talbot Samba
ts
12:13 23.07.2010
udu.
13:59 23.07.2010
Läks roppu moodi aega tuhnimise peale, aga kätte sain: http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=11231
0

Italdesign Capsula.
ts
14:08 23.07.2010
:-) täpselt nii- sama kast kastile loogikat näeme nüüd tänavapildis Fiat Multipla nime all

uut pilti
udu.
16:33 23.07.2010
Selline siis. "Pisut" sai pilti moonutatud, et liiga lihtne poleks :)
qp
18:04 23.07.2010
On see m ingi eestis tehtud elektrisõiduk?
Võldas
19:02 23.07.2010
Mosse taksoauto proto 408 baasil... eeeee... vist kuuekümnendate lõpust.
udu.
19:30 23.07.2010
Tuleb-tuleb :) Saad pildiõiguse, kui veel mingi hunniku tähti ritta laod :P
Võldas
08:05 24.07.2010
heyhey
10:58 24.07.2010
G wiz, jeremy lemmik?
vuoeldas
14:18 24.07.2010
Mosse mudelinimi peaks olema PT . P ja T tähtedega algavate sõnadega on paslik tituleerida ka tegelast, kes "Võldas-e" nime all viimase pildi lisas.
udu.
16:13 24.07.2010
On ikka nahaale olemas :Q Sellisel juhul võtab Erkki viimase junni-pildi maha ja ÕIGE VÕLDAS paneb ise uue, kuna õigesti vastas :P Õige vastus kõlas jah, ВНИИТЭ-ПТ.
vuoeldas
18:06 24.07.2010
Mis tast ikka enam kustutada, pealegi näib, et sellele on juba õige vastuski maha hõigatud... Mulle tundub, et aus oleks, kui pildijärg heyhey-le läheks...
erkki2001
21:58 24.07.2010
Ma saan aru, et mõnedel kodanikel (näiteks liba "Võldas") on hirmus soov ka siia pilti panna mõistatamiseks.
Iseenesest ju tore, kui autohuvilis ka teisi, AGA sellisel moel oma pilti valskusega siin eksponeerida, see ei ole ilus, see ei ole üldse ilus (ega ka viisakas teiste autohuviliste suhtes).
Aga olgu moraali lugemisega selleks korraks ühelpool.
Kuna "vuoeldas" pildi paneku toredasti loovutas "heyhey-le". siis ootame ka temalt järgmist pilti.
P.S. kuna puhkuste aeg, siis ei jõua kahjuks ka meie (Stahhanovlikult ja ennastsalgavalt siin kontrolli teostavad adminnid/moded) hetkel kõigel silma peal hoida, püüame neid kahetsusväärseid puudujääke edaspidi likvideerida. :)))
Vot selline lugu :)))

Muudetud 24.07.10 22:04

erkki2001
19:01 26.07.2010
Kuna "heyhey" pole pilti pannud, siis äkki "vuoeldas" jätkab omaga.
Et ei tekiks väga pikka vahet jälle siia.
udu.
22:59 27.07.2010
Señor Võldas, ootame kõik huviga uut pilti! :)
vuoeldas
11:22 29.07.2010
Täidan vastutusrikka ülesande esimesel vőimasel:) Seadme, millega hetkel netis kolistan, vőimalused on piiratud. Homme, naastes tsivilisatsiooni turvalisse rüppe, lajatan pildi.
vuoeldas
14:04 30.07.2010
udu.
16:34 30.07.2010
Näeb nii kahtlane välja, et isegi ei imestaks, kui sel aparaadil on mingisugune ujumisvõime :)
vuoeldas
10:56 02.08.2010
Ujumisvõime kohta info puudub, vette viskamine tähendaks pigem "unpimp this thing". http://www.youtube.com/watch?v=qgEvy60bZYI&feature=chann
el

PS. Videos peitub üks pool vastusest...
erkki2001
16:37 02.08.2010
Et miski Fordi üllitis. (Ei taha uskuda VW, no mitte ei taha)
Et kuskilt kaugemalt, nagu Ladina-Ameerika äkki?
Mingi 2 ukseline luukpära/kastikas kontsept äkki?
Mingi 80ndate lõpp - 90ndate algus äkki?

Disaineril oli küll vist mingi ilumeele probleem kui ta sellise asja vlmis joonistas ja ülejäänud olid vist pimedad, et sellise asja valmis tegid....
vuoeldas
11:21 03.08.2010
Hästi pakutud. Fordil (Renaulti-sugemetega) baseerub see asi tõesti. Pärit on Brasiiliast. Kui mälu ei peta, siis "2+2 coupe/pick-up" nad seda ka nimetasid, kuigi kontsepti-tasandile asi kahjuks ei jäänud:) Ja loomisaasta sobib kah- 1987. Nüüd veel täpne vastus...
erkki2001
14:17 03.08.2010
Ford Pampa mingi edasi arendus mudeli nimega The Topazzio.
erkki2001
18:59 03.08.2010
Eeldades, et täppi panin, siis siit ka uus pilt.
See ei tohiks siinsetele pähklipurejatele raske olla.
Aga küsiks margi/mudeli kõrval ka, et miks see auto eriline oli.
udu.
19:07 03.08.2010
Ford Nucleon. Nimi reedab juba ise, mille poolest ta eriline on :)
erkki2001
09:20 04.08.2010
Näed siis. Polnudki raske.
Ehk siis 1958 aasta ettekujutus tuumaenergial töötavast autost.
Kodanik udu. äkki lisad siis uue pildi ka.
udu.
19:12 04.08.2010
Hakkavad head pildid otsa lõppema, pidin inspiratsiooni saamiseks koguni riiulist mudelikogu kiikama :) Ega ta teab mis keeruline pilt pole:
gupi
19:35 04.08.2010
Nu see peaks küll Ford Edsel olema?
gupi
20:32 04.08.2010
Ilmselt oli vastus õige ja saadan uue futu teele. Mulle hakkas see asi meeldima, sest raske oli aru saada, kus esimene, kus tagumine ots :)
udu.
20:52 04.08.2010
gupi.
21:16 04.08.2010
multiplää jep :)
udu.
23:13 04.08.2010
Kuna mõistlikku pilti pole pakkuda, siis ajugümnastikaks selline:
alfa13
16:43 05.08.2010
kohe kargas pähe toyota corona, aga ei ole see
B
18:30 05.08.2010
B
18:31 05.08.2010
udu.
20:45 05.08.2010
Ben, õige jah. Escort RS2000
B_E_N
20:03 06.08.2010
Midagi sellist siis seekord.
gupi.
12:26 07.08.2010
kisub justkui miski bemmi suunas?
qp
20:14 07.08.2010
Pane tähele, mudel on kahe uxega, ilma aknaraamita ja peegel kumer- see välistab pemmi. Ka Mersu, Lexuse, Infiniti, Mazdad-Subarud- mitsud samuti. Vaatsin kõik tuttavad margid läbi. Ukse siselingi ehitus viitab jaapanlasele... Siiski saksapärane istmemälu vähemalt kolmele persoonile... Peeglist paistab väljaspool asuv ukselink- see jälle eksitab.
Tea, kas käekell on Tag-Heuer? Siis on auto ka kallis.
erkki2001
21:42 07.08.2010
Kas see mõni inglane äkki pole.
Kuidagi tuttav tuleb see asi ette.
Tundub nagu mingid 90ndad (äkki keskpaik)?
Puitu vaadates ja nii...
See ukse käetugi on see, mis tuttav tuleb, aga kus....
Tahtsin pakkuda Rover 800, aga tollel see uks natu teistsugune.
Samas need nupukesed seal ukse peal, eriti peeglite regullimise nupp...
Äkki on jaapanlane (või sealt naabrusest)?

Ja kas see pole mitte ikkagi 4 ukseline, pildi all ääres tundub nagu ukselink häguselt olevat või näen ma valesti.

Muudetud 07.08.10 21:46

qp
00:16 08.08.2010
See on peegeldus peeglist, ukseava ka pole ja tagaaken suht lühike. Uksetihend ka viitab idamaadele. Peaks juuropis turustatav mudel olema või siis Koreas tehtud.
erkki2001
09:49 08.08.2010
Pagan.
See on vist jah see ukse otsa peegeldus seal pildil, kui täpsemalt vaadata.
Noh, igaljuhul tundub olevt tegemist Premium klassi autoga.

Muudetud 08.08.10 09:51

vuoeldas
10:47 08.08.2010
Hehh, ilmselgelt riisisööja; mersule iseloomulikud mälunupud; raamita ukseklaasid; edevalt kinnituvad peeglid... Hyundai XG, onju?
qp
11:14 08.08.2010
Jepp, nii ta on. Nüüd märkan ka hägusat tagaukse piirjoont;-) Pange tähele käetoe patja- kõigele on mõeldud... Aga riigile osutasin ma esimesena:-))
gupi.
11:21 08.08.2010
mis riigile sa siis esimesena viitasid?

//Ukse siselingi ehitus viitab jaapanlasele... Siiski saksapärane istmemälu//
qp
15:44 08.08.2010
Oh sa kalakene... vaata, antud lingi tehnoloogia on välja töötatud Jaapanis. Korea autotööstus sai alguse Jaapani autode litsentsi alusel kokkupanemisega. Samas piiluti kogu aeg sakslaste poole, et juurutada uusi tehnoloogiaid luksusautode vallas. See selleks- Koread pakkusin esimesena:-)
B
21:09 08.08.2010
Õige vastus on kõlanud, tegu jah Hyundai XG-ga.
vuoeldas
15:35 09.08.2010
r.i.h.o
16:34 09.08.2010
vuoeldas
17:16 09.08.2010
r.i.h.o
07:40 10.08.2010
Esimese raksuga vihjeid ei annaks.
vuoeldas
11:20 10.08.2010
Kui veljed-rehvid ja taustal olevad koperdid pildilt välja jätta, võiks elundite nimel vanduda, et tegu on Nõukogude Inimese Autoga.:)
qp
16:32 10.08.2010
Koperdid ei sega, ma pakuks tausta arvestades riigiks Inglismaa- mingi suurem pritannia või nii. A auto ise esindab täielikult teatud ajajärgu klassikalist inglise disainijooni ehk siis sama tase nagu võldas ennist mainis... ehk teisisõnu pimedate kooli näpuharjutused...
r.i.h.o
22:53 10.08.2010
qp on asjale õigesti lähenenud. Sellist koledust vormiks muuta suudavad vaid valitud inimesed ja see juures antud pilt on üks ilusamaid sellest autost veel.
MadMan
23:05 12.08.2010
No uks on küll Escort Mk1 küljest, aga see muu õudus...
Näed siis - Dutton Rico.

Muudetud 12.08.10 23:17

R.i.h.o
09:29 13.08.2010
Nii see on. Ja ega Duttoni teisedki autod teab mis kaunitarid pole.