Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
21:34 23.09.2010
ts
21:55 23.09.2010
võttes arvesse, et see näeb välja nagu shooting brake ja sellesl on DB6 tagatuled, siis tõenäoliselt on see DB6 Shooting brake?
udu.
21:59 23.09.2010
Ega ma arvanudki, et vastamine kaua aega võtaks :)
Õige vastus muidugi. See on muuseas ainueksemplar.
ts
22:47 23.09.2010
jätkame lihtsatel radadel
B_E_N
14:59 24.09.2010
Eks too Zagato Raptor ole?
ts
22:44 24.09.2010
see ta tõepoolest on
B
22:35 25.09.2010
udu.
13:25 26.09.2010
Kohe esimesel silmapilgul paistis nagu Peugeot 600-midagi concept, seega tuli lihtsalt üles otsida... Ropp tundidepikkune tuhnimine oli, aga käes ta on http://www.diseno-art.com/encyclopedia/concept_cars/peugeot_
nautilus.html
udu.
13:33 26.09.2010
Huvitav on see, et too Nautilus ei ole Peugeot´le vist aastaid rahu andnud, sest tulevane 508 ja selle concept 5 on 13 aastat hiljem üsna sama nägu :) http://www.autoblog.com/2010/02/15/geneva-preview-5-by-peuge
ot/

Viimane, muuseas, viiski üldse mõtted Peugeot´ suunas :)
udu.
19:07 26.09.2010
udu.
23:18 27.09.2010
Vist vihjete aeg...
Kokku on neid (tänavasõiduks mõelduid) tehtud 50 tükki. Mark on meile kõigile teada ja tuntud. Euroopas on hetkeseisuga neid järelturul müügis 2 tükki, summad on ulmelised.
udu.
12:27 28.09.2010
Tuli ära:) Oleks peaaegu veel vihjeid andnud :)
MadMan
15:47 28.09.2010
Selline putukas siis.
vuoeldas
17:46 28.09.2010
MadMan
21:33 28.09.2010
On, aga kas aasta ja kerestaja ka saab?
qp
10:34 29.09.2010
1960 džovanni mikelotti, no ja siis?
MadMan
12:03 29.09.2010
Sama nime all toodeti palju erinevaid mudeleid, mis aastate lõikes erinesid märgatavalt. Seega on 750 veidike lakooniline.
to qp
14:18 29.09.2010
hea on tarka panna kui teine on vastuse ära öelnud?
speedf...
14:56 29.09.2010
Tegelikult on ka reeglites kirjas, et aastaarv oleks vaja ära märkida, seega gp targutus oli küll asjakohatu
vuoeldas
15:15 29.09.2010
erkki2001
09:52 30.09.2010
Muidu nii sõbralikult ja toredasti ja nüüd vaat, et peaaegu tülis...
MadMan, kellele sa pildi õiguse annad?

P.S. lihtsalt väikse lisamärkusena, et kui mingil auto juures on põhjust täpsemat infot küsida, siis seda peaks mainima pildi panekul.

Ja qp, pole nagu põhjust kohe torkima hakata, eks ju?
MadMan
12:56 30.09.2010
qp
14:17 30.09.2010
Oota, kas ma jäin millestki ilma vä? Olin paar päeva ära... Milles nagu mind süüdistate? Et vastasin küsimusele, kus sooviti aastat ja kerestajat. Vastasin "1960 džovanni mikelotti"- seega ei saa aru, mis ära öeldud vastus ja targa panek? Erkki, su iroonia jäi ka mulle selgusetuks, kas keegi veel minu nime all on siin kommind?
Samas Moretti 750 all netis tuhnides leidsin kiirelt soovitava vastuse- seega vastuse autor ma pole, lihtsalt vastasin küsimusele.
(:
15:18 30.09.2010
kuidas sa siis paar päeva ära olid kui alles eile kell 10.34 oma dziovanni kommentaari kirjutasid?
qp
20:06 30.09.2010
11.00 eile kuni täna 14.00- on ju paar päeva? Probleem miski vä?

Ruumi kokkuhoiu mõttes võid sa Erkki peale selgitust need sisutud kommid ää kustutada.
(:
20:48 30.09.2010
ninatarkust paistab sul kõvasti rohkem olema kui muud tarkust..

udu.
23:30 30.09.2010
Eks siin kord paari aasta jooksul lähe mölinaks kah :P Humoorikas meenutada, kui sai siin mängus debüüt tehtud (leheküljel 11), ja seepeale kostitas senjoor Võldas sapise märkusega :D Lõbus vähemalt, oleneb kuidas kellelgi huumorisoonega lood on :)

Eks Su fraas "no ja siis?" kellelegi saba peale astus vist :D :D :D
Ole hea ja pane palun uus pilt vähemasti :
speedf...
00:17 01.10.2010
Võldas on vist kalale läinud et pilti pole saabumas...
erkki2001
09:55 01.10.2010
"no ja siis?" - tundus nagu selline imelik, aga kes teab v-o hoopis mina olen "selline imelik".
:)
Jätkakas nüüd asjaga ja kommentaarid kustutan kohe kui järgmine pilt pandud.
qp
09:58 01.10.2010
Selles on siis asi, mai pand ise tähelegi... Lihtsalt too disainiga tegelev tegelane pole mulle eriti sümpaatne:-)
vuoeldas
10:57 01.10.2010
Isand Udu poolt eepool mainit üheteistkümnendat lehekülge täna lugedes, jääb mulle eneselegi mõistetamatuks toonane sapine märkus. Väga kummaline ja ebameeldiv komm. Igal juhul- vabandan, Udu.
erkki2001
00:41 02.10.2010
Kas me palun jätkaksime asjakohaselt?
udu.
15:27 02.10.2010
Just. Juba ammu tahaks uut pilti näha.
qp
01:11 03.10.2010
Juhul, kui Võldas pilti ei pane saadan igaks juhuks oma ....;-) A kui paneb, ei juhtu ka miskit, elu lätt iks edesi...
Fotol pilditöötlust ei teind.
speedf..
07:58 03.10.2010
udu.
16:26 03.10.2010
MadMan
14:57 04.10.2010
AMC/Rambler Marlin 1967
udu.
22:54 04.10.2010
MadMan
08:26 05.10.2010
MadMan
16:39 05.10.2010
Annab siis veidi vihjeid.
Tehti neid masinaid paarkümmend tükki. Auto looja töötas aastakümneid ühe võistlussarja juures, kus tema loodud masinad saavutasid väga häid tulemusi. Üks tema loodud, kuid teise nime all toodetud masin on siit foorumist ka läbi käinud.
erkki2001
12:14 13.10.2010
Väga kaua on vaikus olnud.
Bill Flajole-ilt miskit?
MadMan
13:43 13.10.2010
Eip, aga riik on õige.
vuoeldas
14:09 13.10.2010
Ehk on Harley Earl mõistatuse võtmeks?
MadMan
14:57 13.10.2010
Hr Earl ei ole asjaga seotud, kuid autol on seos GMiga täiesti olemas.
urrrrr
12:49 15.10.2010
mingi sugune corvette
vuoeldas
13:04 15.10.2010
Kas äkki Nash-midagi?
MadMan
13:45 15.10.2010
Kusjuures sügavamalt kaevates tuli välja, et hr Earl ja antud auto looja olid töökaaslased enne Earli tööleasumist GMi.

Muudetud 15.10.10 14:10

erkki2001
15:04 15.10.2010
Kas jutt "Don Lee Coach And Body Work" firmast?
Auto enda välimuse järgi võiks arvata, et tegemist aastatega 52-57 (nii umbes täpselt)...
Frank Peter Kurtis-e looming äkki?

Muudetud 15.10.10 15:06

erkki2001
15:09 15.10.2010
MadMan
16:43 15.10.2010
erkki2001
20:06 16.10.2010
Sama auto üks teine kere variant on aga VÄGA tuttav ühe kuulsa seriaali sõpradele. Vot nii... :)

Muudetud 16.10.10 20:06

huuuuu
20:40 16.10.2010
miami vice pidasid silamas või
vuoeldas
20:53 16.10.2010
Miami Vice`s näidatut arvestades peaks pildil olema Corvette...:)
speedf...
21:36 16.10.2010
ddig
22:11 16.10.2010
Kui ma ei eksi, siis on see auto juba siit läbi käinud ning tegemist peaks olema kunnimaa toodanguga? P1800 migni modifikatsioon vist.
erkki2001
09:45 17.10.2010
Miami Vice pidasin silmas jah.
Ma nüüd kohe ei teagi...
Speedf... ütles küll 365 ära, aga äkki järgmine kord paned ikka margi kah.
Seekord siis tegemist Ferrari 365 Shooting Break-iga.
Oleksin oodanud vähe täpsemat infot, aga las ta seekord jääb.
Ehk siis Speedf... pane siis järgmine pilt.
speedfest
12:57 17.10.2010
Tegelikult lootsin, et keegi teine täpsustab kuna ei asu hetkel enda pulkade taga, seega minult pilti ei tule :P
erkki2001
14:01 17.10.2010
Kuna peale Speedfesti keegi oma arvamusega lahendusele ligi ei saanud, siis Speedfesti lahkel loal panen siia ühe universaali pildi veel.
Vihjeid hetkel rohkem ei annaks. Vot.
AGA see ei tohiks keeruline olla.

Muudetud 17.10.10 14:05

vuoeldas
16:44 17.10.2010
Aston Martin Lagonda kuut on see. Enda eelmise kommi Corvette-jutu kommentaariks ütlen: ei, onu Võldas ei ole end nädalavahetuse puhul lolliks joonud.:) Miami Vice edevauto, millega Crocett ja Tubbs paarutasid oli Corvettel baseeruv 365-e replika.
erkki2001
17:58 17.10.2010
Seda see universaal on.
Ja replika too Miami Vice auto oli jah.
Kuigi päris esimeses(tes) osades oli kellegi Miami arsti originaal olnud, aga kuna sellega väga hästi ringi ei osatud käia, siis too enam oma autot ei laenanud. Valge Testarossa seal seriaalis oli aga juba õige Ferrari.
Kod. vuoeldas võib jäkata autoalase piltmõistatuse panekuga.

Muudetud 17.10.10 18:00

vuoeldas
15:24 18.10.2010
Esiplaanil oleva "Ferrari" mark ja mudel on?
MadMan
10:46 19.10.2010
Keskmootor, vähemalt V8 - miski Testarossa algne versioon?
SubSTiWrx
12:57 19.10.2010
äkki mingi Lotus Europa version
vuoeldas
13:05 19.10.2010
Heh-hehh, Ferrari-konks töötas, üks õnges.:) Pole õige kumbki vastus, valelt mandrilt otsite...
vuoeldas
21:39 20.10.2010
Vihjeks olgu öeldud, Maarjamaal on isegi seda marki autode klubi, kuigi tegu pole meil väga levinud autodega. Ja ükski seeriamudel pildilkujutatuga ei sarnane, kaugel sellest.:)
udu.
20:02 22.10.2010
Hea küll, kaua siin venitada... Esimesel pilgul tundus kohe GM ja itaallase concept à la "Opel Admiral Frua". Seega tuli pisut nuhkida. Cadillac, täpsemalt NART ja Zagato.
http://www.allcarcentral.com/Cadillac/Cadillac_NART_Zagato_1
970_Zagato_Media_Photo_2010.jpg

Sorry, et vastamisega aega läks, laiskusest ei viitsinud varem tuhnida, lootuses, et keegi teine vastab :)
vuoeldas
21:19 22.10.2010
Jaaa.... pool teed on käidud. Nüüd pead leidma sisemise jõu ka uue pildi lisamiseks.:)
udu.
13:20 23.10.2010
Selline siis. Võibolla ka varem läbi käinud siit.
Wiiiiiiii
14:16 23.10.2010
l-co
15:26 23.10.2010
DeTomaso Deauville, siin juba esinenud masin.
rickross
15:52 23.10.2010
Kaater....mis...mis on kaater.
udu.
20:19 23.10.2010
RickRoss, hallutsinatsioonide esinemisel pöördu Wismarisse, äkki saad abi :P

Nagu ütlesin, et varem läbi käinud masin. Loco, pane uus pilt, palun!
vuoeldas
20:55 23.10.2010
l-co
08:39 24.10.2010
Ei ole millegagi üllatada hetkel, esimene kiirem pangu uus pilt.
udu.
13:21 24.10.2010
Prooviks siis uuesti.
vuoeldas
14:35 24.10.2010
Näikse Peugeot 404, kui see just trikiga küsimus pole...
udu.
15:00 24.10.2010
Arvasin, et keegi õnge läheb :D Aga ei ole Peugeot 404, kuigi sarnane on küll, peab möönma. Mõni detail peaks samas margi reetma.
vuoeldas
21:33 24.10.2010
Aaaa, jaaa, oleks Onu Bellal see mudel olnud, jäänuks ilmselt mitmed küsimused esitamata... :)
udu.
21:42 24.10.2010
Ütle siis nüüd välja ka, muidu haarab keegi teine vihjetest kinni ja vastab ise ära :P
k.
06:26 25.10.2010
"Miks ükski eit ei istu mu Fiati.................?"
Ju see samast ooperist.
MadMan
09:51 25.10.2010
qp
10:37 25.10.2010
udu.
10:51 25.10.2010
Fiat 1800/2100 see on jah. Uus pilt!
MadMan
18:41 25.10.2010
Selline roheline konn.
q
19:36 25.10.2010
Kas see pole mitte PGO
MadMan
23:22 25.10.2010
Suund on õige, aga ajaline nihe on suur.
q
00:31 26.10.2010
Porche 356 prototype!
MadMan
09:55 26.10.2010
Soe, aga ei saa lugeda õigeks vastuseks.
q
12:44 26.10.2010
Põhjalikum otsing andis järgmise tulemuse:

1948 Porche prototype - ehitajaks üks tulevase 356 loojatest Hans Waibel.
MadMan
13:34 26.10.2010
Waibel selle tegi tõesti. Rohkem infot siin http://k45-286.blogspot.com/
q
16:48 26.10.2010
Selline "pimp" seekord :)
MadMan
09:36 27.10.2010
Mingi ületoidetud Messerschmidt.
q
10:23 27.10.2010
Ei ole sinnapoolegi.
q
16:01 27.10.2010
Aeg vist vihjama hakata! Otsima peab seda autot "pimpide" maalt.
MadMan
16:34 27.10.2010
Mingi Crosley-peletis?
q
09:31 28.10.2010
Ei ole! Vihjeks niipalju, et ajastu ja koht klapib.
q
19:20 28.10.2010
Pildil oleva autotootja sai tegutseda vaid 4 aastat (pankrot). See kolmekohaline kabrio jäigi ainukeseks mudeliks mida pakuti ja toodeti neid 97 tk.
q
21:03 29.10.2010
Kui keegi veel mängib, siis viimaseks vihjeks:

Üks tuntud :) ajakiri on saanud oma nime 1953 aastal just selle konkreetse ettevõtte järgi.