Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

qp
21:25 29.10.2010
Forbes Cabrio Limited Edition?
l-co
21:58 29.10.2010
Playboy Motors Corp.
q
01:06 30.10.2010
Jep! Nii ta on, uut pilti paluks.
l-co
12:28 30.10.2010
Vaevlen pildiideede puuduses, annan võimaluse noorematele või vanematele kolleegidele:)
erkki2001
13:27 30.10.2010
Kasutan siis võimaluse ära ja panen sellise auto mõistatamiseks.
erkki2001
09:02 01.11.2010
Ehk siis vihjete aeg?
Konkureeriv autotootja lasi samanimelise mudeli välja, aga tunduvalt hiljem.
Esituled on ka kaudne (mitte otsene) vihje.
erkki2001
14:42 01.11.2010
Ja avastasin veel, et selle auto mudeli nimi on siit mängust ka läbi käinud, aga hoopis ühe kolmanda tootja nime alt.
Vot siis kuidas...

Muudetud 01.11.10 14:47

n.
16:36 01.11.2010
The Playboy, uue pildi paneb keegi teine
n.
16:38 01.11.2010
The Playboy, mida tootis Playboy Motor Car Corporation mis läks pankrotti 51. aastal, uue pildi paneb keegi teine
udu.
17:37 01.11.2010
Keegi on jälle seentega liialt maiustanud :P
speedf...
00:44 02.11.2010
Cordi tuled on aga edasi ei tea...
udu.
06:34 02.11.2010
Cordi tuled, Buicki võre jne. , aga rohkem ei löö küll midagi tuttavat ette...
erkki2001
08:50 02.11.2010
Cord on iseenesest kaudne vihje.
See mark/mudel oli mõeldud konkureerima ühe teise samal ajal hoo sisse saanud margi/mudeliga.
Aga asja sellest ei saanud, kahjuks...
No punnitage natuke veel :)
q
15:10 02.11.2010
Kas see konkurent oli Shelby? Kuigi ega see teadmine mulle midagi ei annaks - need cordi tuled on lihtsalt nii eksitavad ...
erkki2001
19:25 02.11.2010
Auto disainis Cord-i insener ja konkurendiks oli Corvette.
mõni aasta hiljem tuli see autotootja välja natuke teistsuguse Corvette-i konkurendiga ja antud mudel jäi sinnapaika (mootor oli lahjake, väga lahjake võrreldes teiste taoliste sportautodega)
speedf...
00:21 03.11.2010
Vaata vihjed on väga kaudsed ja ümber nurga, räägi midagi konkreetset, kuugliga välja raalida antud auto marki oleks iseenesest lihtne, kuid see nõuab suts aega ja vaeva, vaevalt kõigil seda varnast võtta oleks. Ei välista ka seda, et riho või võldas seda marki teavad, aga vaikivad kuna pole midagi asjalikku vastu lisada, säänne väike resümee :)
erkki2001
09:24 03.11.2010
Disaineriks siis väga mitmes firmas kuulsust kogunud mees (Studebaker, Ford, Budd ja Auburn Automobile Company).
Mootori pildi järgi peaks olema võimalik ka tootja välja nuputada (ja nagu enne mainisin oli too väga lahja mootor).
Ega selle auto kohta väga palju rohkem miskit polegi.
qp
11:07 03.11.2010
Vaata erkki 2001, hiljuti just tunti sul üks Shelby ära, aga et ta oli hoopis repliika, siis sa pidanuks sellele faktile vihjama. Kummalises suunas edenevad su vihjed a la- no kas te siis ei tea, kelle juuksuris autolooja abikaasa käis... Saada vihje auto kohta, millest me teda tunda võiksime, mis on tema saavutused, tehnilised uuendused, eriomadused, piirkond jne
vuoeldas
11:51 03.11.2010
Weiland kirjadest mootoril peaks hakkama mark koitma, või mis? Ja mudel, sama nime kandis üks lõngadega onu Pulp Fictionis, kui mälu ei peta... :)
q
12:51 03.11.2010
Kaiser tundub suht sama kerega olevat aga tuled ja nina ei klapi :( ja seos ka ju olemas
q
13:01 03.11.2010
OFFTOPIC - väike ettepanek AUTO24`le - kas oleks võimalik sättida kõik foorumite kommentaarid nii, et nendele klikkides oleks esimene lehekülg see kus tegelikult kommenteeritakse mitte vastupidi. Näiteks mälumäng võiks avaneda leheküljega 58 mitte leheküljega 1. Ma olen vägagi kindel, et see meeldiks paljudele kasutajatele.
erkki2001
14:24 03.11.2010
To qp
Tolle replikaga oli natuke teine teema. Seal toodeti autot litsensi alusel, mitte replikana ja mina too hetk ei teadnud, et sellist ka replikana tehti. Täpsustuseks siis.

Mingist juuksurist või kes kellega tolle aja Kroonikas esikaanel pole siin ju juttu.
Ma ei osanudki arvata, et minu poolt esitatud vihjed (mis kõik tõesed) selliselt siin osalejaid erutavad (ja seda kahjuks mitte positiivselt).

Kui selle auto kohta ei ole nii ehk naa väga palju infot ja midagi lisades võib "äkki" liiga kerge see ära arvamine olla, siis sama hästi ju võiks kohe nime ja aasta ja muu taolise kirjutada...

To vuoeldas
Ideeliselt õige asjale lähenemine, ma küll mõtlesin rohkem mootori kuju/silindrite arvu, aga ka nimi seal annab vihjeid.


To: q
Ole hea ja tõsta oma ettepanek siia http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=79128

Muudetud 03.11.10 14:26

speedf...
14:46 03.11.2010
g ettepanek on väga hea ma olen ka ise sellega kimpus just mammutteemade puhul
(:
15:16 03.11.2010
numaitea- ma klikin hiirega nr 58 peale ja avanebki käesolev lehekülg. no problemo minuarust
q
17:04 03.11.2010
Kopisin ettepaneku erkki2001 soovitatud it-keskkonda. Vältimaks mõttetuid postitusi ja vaidlusi ei hakka ma mälumängu külalise viimast postitust kommenteerima ...
q
17:29 03.11.2010
1953 aasta FORD VEGA - aega võttis aga asja sai :)
erkki2001
19:11 03.11.2010
Nagu näha on võimalik lahendus leida nende "kaudsete" vihjete abil... :))
Mootoriks oli 136 CID Flathead V8 (2.2 liitrit) ja hobuseid sammus (mitte ei kapanud selles V8s) ainult 60 seal kaane all.
Kodanik q võiks nüüd uue pildi panna.
q
22:15 03.11.2010
Loodan, et see "ferrari" pole siit mängust läbi käinud :)
vuoeldas
22:46 03.11.2010
Kas see pole mitte üks Itaalia joonevedajate nägemus Corvettest?
q
22:49 03.11.2010
See käis kähku! Nii ta on
vuoeldas
22:53 03.11.2010
Ja-jah, see ta ongi, tark kast täpsustab nimeks XP-897GT.
vuoeldas
07:53 04.11.2010
speedf...
11:29 04.11.2010
4-ukseline lloyd alexander
vuoeldas
15:11 05.11.2010
Väga lähedal...
r.i.h.o
13:42 08.11.2010
ju ta siis Borgward Hansa on.
vuoeldas
20:25 08.11.2010
r.i.h.o
07:51 09.11.2010
Sai eelmine nädal ühte põnevat näitust külastatud ja pildimängu tarbeks ka mõned klõpsud tehtud.
udu.
14:46 09.11.2010
No need on nüüd küll Thesise tagatuled.
erkki2001
15:39 09.11.2010
Morgan Aeromax?
Ma tean, et ma olen neid tagatulesid näinud.....

Muudetud 09.11.10 15:43

udu.
15:43 09.11.2010
Nojah :( Kes ees, see mees :P
r.i.h.o
18:09 09.11.2010
Nii ta on.
Erkki jõudis ennem, nii, et palun!
erkki2001
22:31 09.11.2010
Proovime siis sellisega, et kuidas ära tuntakse.
Ei ole replika :)
erkki2001
09:28 10.11.2010
See käis nüüd küll nobedalt. :)
MadMan
09:29 10.11.2010
Selline iludus siis.
speedf...
11:42 10.11.2010
Väga amc vaguni moodi
erkki2001
13:52 10.11.2010
Ma tahaks väga öelda, et Chevrolet toodangust miskit.
80ndate esimesest poolest.
erkki2001
13:54 10.11.2010
Äkki Austraaliast miskit?
MadMan
22:27 10.11.2010
speedf pakkumine on juba soe ja 80-te esimene pool sobib ka.
udu.
23:22 10.11.2010
Rambler Hornet tahaks öelda, nii pagana sarnane...
r.i.h.o
10:47 11.11.2010
MadMan
13:39 11.11.2010
Lerma on õige, kuid AMC asemel on üks teine kolmetäheline lühend.
udu.
13:53 11.11.2010
Sellisel juhul mehhiklaste VAM ?
MadMan
15:56 11.11.2010
Just. AMC pole kunagi Lerma nimelist mudelit tootnud vaid mehhiklased võtsid AMC erinevate mudelite esi- ja taguotsa ning keevitasid kokku ja saidki uue auto.
udu.
07:50 12.11.2010
erkki2001
08:21 12.11.2010
Mingi Cadillac-i kontsept (80ndate lõpust - 90ndate algusest) äkki?
dsg
09:57 12.11.2010
erkki2001
10:17 12.11.2010
Mingil põhjusel lööb mulle silme ette kas Caddy või Buick-i...
Tagatule kohta ei oska ma miskit öelda, sest sellist varianti erinevas lahenduses tagatule puhul on ennegi ja pealegi kasutatud.
udu.
11:17 12.11.2010
Karta on, et siit see tagumik Scorpiole üle kanditi...

Väga-väga soe, Erkki, lausa tuline :P Pinguta veel!
vuoeldas
12:29 12.11.2010
No, GM kindlasti. Buickil oli miski-2000 nimeline sarnane concept? Või ehk on see nägemus B-Omegast?
udu.
12:37 12.11.2010
No te kõik tallate siin sütel juba ja :D Mark on läbi käinud, nüüd nimi ka. Vihjeks: Tõnis Mägi "Koit" :)
dsg
13:11 12.11.2010
siis ilmselt buick bolero aastast 1990. et eelkõnelejate arvelt oli hea hakata täpsemalt otsima, siis jääb ka uue pildi panek nende hingele :)
udu.
13:17 12.11.2010
Bolero jah. Eks nüüd peate omavahel ära otsustama, kes uue pildi paneb.
erkki2001
21:48 12.11.2010
To dsg
Kuna me ikkagi õiget mudelit ära ei öelnud, siis ole hea ja üllata meid oma pildiga. :)
vuoeldas
02:42 13.11.2010
dsg
07:38 13.11.2010
ok, otsin hommikupoole miskit välja
gupi
09:19 13.11.2010
gupi
12:02 13.11.2010
MadMan
13:08 13.11.2010
Mis mudakonn see on?
gupi
15:23 13.11.2010
leidsin siis sellise vastuse:
Trippel S.G. 6 Schwimkraftwagen: Amphibious 1/4-ton Truck, Model 1942
http://www.lonesentry.com/ordnance/trippel-sg6-schwimkraftwa
gen-amphibious.html
gupi
17:24 13.11.2010
vuoeldas
19:54 13.11.2010
Maserati ja Zagato?
vuoeldas
20:05 13.11.2010
Maserati ja Zagato?
vuoeldas
20:05 13.11.2010
Maserati ja Zagato?
vuoeldas
20:11 13.11.2010
Jimmy "Two Times" vastas valesti, antud juhul isegi kolm korda.:) Või tegelikult siiski poolenisti valesti. Neetud pildimoonutajad! :)
q
20:22 13.11.2010
pigem ferrari ja zagato
q
20:29 13.11.2010
Okei, suur v8 iluvõrel ... :)
Et siis vastus peaks olema Fiat ja Zagato
gupi.
21:15 13.11.2010
q
23:32 13.11.2010
Teeme ühe kiire arvamise :)
erkki2001
11:46 14.11.2010
Kas see pole mitte üks nendest paljudest uutest elektriautodest?
Arvestades pildil nähtavat ja auto enda kuju.
speedf...
11:59 14.11.2010
Need Nikola autod ...
q
13:53 14.11.2010
erkki2001
14:48 14.11.2010
erkki2001
15:57 14.11.2010
Nii et mu esialgne sisetunne oli õige....
Aga need "kolmnurksed" uue aja sportautod on ikka suht ühte nägu ja tegu.
q
16:48 14.11.2010
Soomlaste elektriauto ERA on ta jah :)
gupi
16:50 14.11.2010
Kena koduse nimega auto
speedf...
17:12 14.11.2010
aiinuke mida tean on Elva, peaks siit vist juba olema läbi käinud, ei kuugeldanud seega võin eksida
gupi
18:29 14.11.2010
Üks teine Elva on siit läbi käinud nagu mu kiire otsing näitas.
Niiet jah- Elva BMW GT 160- nii nad vist seda kutsuvad.
speedfest
20:21 14.11.2010
Head isedepäeva jätku!
Lisage palun antud "sapika" tootmisperiood ka.
speedf...
21:12 14.11.2010
Aps tuli kah veel sisse, e asendan a-ga ;)
udu.
22:25 14.11.2010
Fiat 500 tehti vahemikus 1957-1975, kui ma ei eksi.
udu.
22:30 14.11.2010
Neckarite, Steyr-Puchide, Seatide ja Zastavade aastaarve ei viitsi välja mõelda :D
speedf...
23:09 14.11.2010
Korrektne vastus.
udu.
00:30 15.11.2010
l-co
02:39 15.11.2010
lehkab volkswagen variant II järele...
udu.
02:54 15.11.2010
Eks ta natuke lehkab jah, isegi palju, kui arvestada, mille põhjale see ehitatud on :D Natuke täpsemalt on vaja.
l-co
05:48 15.11.2010
las teised punnitavad ka:)