Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

q
15:11 15.11.2010
Kas see pole mitte pilt mootorist, kuigi seda näha pole :)
vuoeldas
15:13 15.11.2010
Brasilia Brasiiliast näikse olevat.
q
15:19 15.11.2010
Või äkki vanem caribe ...
udu.
15:22 15.11.2010
Põrnikal baseeruv VW Brasilia on see tõesti. Uus pilt!
vuoeldas
19:37 15.11.2010
gupi.
13:04 16.11.2010
äkki miski scam? italianod vist toodavad taolist asja.
vuoeldas
14:37 16.11.2010
Ei, Scam mitte. Itaaliaga on side olemas.
R.i.h.o
17:52 17.11.2010
Tulistan puusalt pimedusse - Magna?
vuoeldas
20:39 17.11.2010
Tühjust tabas see lask. Vihjeks olgu öeldud, et vanemad mängijad on kindlasti mingil eluetapil selle tehase masinatega kokku puutunud, kas ise rooli keeranud, autopäras istudes elu üle järele mõelnud või mainit auto peal oma meelsust näidanud...
gupi.
21:04 17.11.2010
no ma tulistan siis vöökohalt- zil.
kuigi zili kodulehel samasugust asja ei näinud, aga sarnast asja küll, siis äkki tegu jälle mõne katsepartiiga.
Arvaja siin
21:16 17.11.2010
r.i.h.o
00:01 18.11.2010
Elu üle mõeldi ikka UAZi kongis.
Leidsin ka ühe pildi kus antud auto täitsa UAZ kirjadega ehitud kuid numbrit või nime sinna juurde ei leidnud veel.
r.i.h.o
00:35 18.11.2010
Leidsin nime ja infot ka juurde. UAZ/Bremach T-rex, ehk siis puhas Austerlaste ja Itaalaste mõtte töö mida Uljanovskis kokku pannakse.
vuoeldas
00:59 18.11.2010
Just-just, R.i.h.o.
r.i.h.o
07:19 19.11.2010
Toodetud seda siis nii kabrioletina, kui ka kupeekerega.
vuoeldas
12:06 19.11.2010
Mis see algselt on, R128 SL? Sbarro turgatab esimesena pähe, samas sihukest ei mäleta neilt. Midagi väga tuttavat on selles, oot-oot...
q
12:52 19.11.2010
kerm4ick1928
13:49 21.11.2010
EI mis minul tundub et see on Lizard Orbat
vuoeldas
22:10 21.11.2010
Ära jända Nende Seentega!
r.i.h.o
16:41 22.11.2010
Ei ole siin keegi veel asjale lähemal.
Ma ei tea kui palju järgnev info aitab aga võrreldes enamuse autodega mis pildimängust läbi käivad, on tegu täiesti massi autoga ja seda on toodetud päris pikkade aastate vältel. Ja kusjuures kui ma lisaksin siia pildi kupeekerest siis see kiirendaks äraarvamist oluliselt, ja mitte selle pärast, et kõik seda näinud oleks, vaid iseäralik kuju vihjab tema päritolule.
ts
21:01 22.11.2010
ts
21:53 22.11.2010
ametlikult oli vist nimeks siiski vaid Santa Matilde
r.i.h.o
23:42 22.11.2010
Just nimelt nii ta on ja kupeede kere kuju on selline lõuna-ameerika sport-kupeedele iseloomulikult natuke küüraka ja pontsaka tagaosaga nagu VW SP ja mõned muud veel.
Ja toodetud väikeste modifikatsioonidega pea 20 aasta vältel.
ts
07:28 23.11.2010
selline siis seekord.

Mark ja mudel.

Alumise pildi reklaamiväärtuses julgen küll veidi kahelda (olin sunnitud seda siivsuse säilitamiseks veidi väiksemaks tegema)- kuid ühtki teist selle nurga alust pilti ei suutnud leida
vuoeldas
10:43 24.11.2010
Kodukootud näeb välja see värk. Esimene asi, mis meelde kargas, on Stratos ja selle joonistaja Marcello Gandini. Loob miskit?
ts
13:11 24.11.2010
suht kodukootud asjaga on tegu küll. Stratosest on kinldasti malli võetud aga mingit asjalikku disainerit ma küll ei julgeks sellele sõidukile külge pookida.

Põhimõttelsielt pidi sellest saama odav "supersport" auto ning numbreid ja keret vaadates peaks see ka üsna võimekas olema (auto kaaluks kirjutati 850kg).

Pisike mootor oli pärit laiatarbest (vihjeks siis niipalju, et seda paigaldati sellel ajal kahele sama tootja laiatabemasina sportversioonile) ning riik, kus autosid "toodeti" ei ole peale teist ilmasõda just eriti tuntud sõiduautode tootjana
vuoeldas
15:16 24.11.2010
Hmm, see ajab nüüd küll juhtme kokku. Riik, mis pärast II Maailmasõda ei ole tuntud oma sõiduautode poolest? Rõhk sõnal "sõidu-", veokaid justuki vorpisid edasi? Ja enne sõda tegid ka sõiduautosid... Jutt käib ilmselgelt Euroopa riigist, Tsehhi on Škodadega? Škodal miskid sarnased kiilukujulised protod olid. Või Ida-Saksa, veokaid tegid nad kah peale IIMS-i. Sel juhul Wartburg ja Melkus. Mis autodega hiilgasid poolakad enne sõda? Ei meenu. Pärast sõda tehti küll aga busse ja veokaid, Star jmv. FSO? Või otsin üldse valest otsast?
ts
18:15 24.11.2010
Asukoht on enamvähem õige aga suund natuke vale :-)

üks hästi hästi hästi kuulus peaaegu sõiduauto on kah samast riigist pärit
huuuuu
19:41 24.11.2010
eks vist peaks "kulmu" kodumaale kiikama või?
r.i.h.o
23:28 24.11.2010
kas peaks DAFi ajaloo järsku pingsamalt läbi vaatama?
udu.
23:38 24.11.2010
Sotsmaad tahaks nüüd vahele jätta, sest pole usutav, et neil nii vaba voli Granada tagatuledega mässata oli :) Ja tädisid sedaviisi pildile panna, kust lapsed kogemata seda näha võivad... no-nooo...
Üks riik Euroopas küll tootis ja toodab sõiduautosid, aga automaaks seda keegi eriti ei pea. Ja ainult selles riigis võib keegi sellise veidra reklaami peale tulla :P T.ssid-t.ssid välguvad isegi neil isegi telesarjas Komissar Rex, asi see siis autoreklaamis sellist tempu teha :D
Austria?
Kasutati mõnd Fiat 500 või 600 juurtega mootorit? Otsapidi Steyriga seotud? Või Neckariga?
ts
07:35 25.11.2010
Austria on see t6epoolest.

Fiatiga mingit pistmist ei ole nin tegemist on pisikese ettev6ttega.
urrrrr
08:22 25.11.2010
ts
21:46 25.11.2010
160 oleks 6igem vastus - kubatuuri alusel see nimi anti

Uut pilti
urrrrr
21:09 26.11.2010
Ma panin pildi ja unustasin kirjutada, et margist piisab, tal mingit erilist nime ei ole.
urrrrr
22:14 26.11.2010
mingi vihje on pildil olemas
vuoeldas
00:05 27.11.2010
Mõnusalt värsket tuult toob pildilkujutatud Rolls-Royce 15HP mängu, pole ju siin seda ajajärku eriti kajastatud.
urrrrr
18:31 28.11.2010
Akna klaasil on 1904.
urrrrr
18:39 28.11.2010
Ja õige vastus muidugi.
vuoeldas
19:39 28.11.2010
udu.
20:43 28.11.2010
Eks siin ole tegemist juhtumiga, kus italjaanode concept, mis ilmub mõne muu margi nime all, saab lõpuks "sitikaks" (à la Volvo Tundra versus Citroën BX).
Ehk siis "sitikaid" otsida ei tasuks.
Natuke tuhnimist, ja käes: Lancia Orca http://www.wheelsofitaly.com/wiki/index.php/Lancia_Orca
udu.
21:47 28.11.2010
Selline siis. Võibolla natuke keerulisem, kui tavaliselt, kes teab...
speedf...
09:31 29.11.2010
vuoeldas
12:48 29.11.2010
See oleks liiga lihtne. Pakun, et antud juhul peitub vähe(m)tuntud kerestaja tehtud kooriku sees miskit tuntum asi.
Kuldar81
13:58 29.11.2010
udu.
15:49 29.11.2010
Vihjete andmine langes sedapuhku ära...
Viska uus pilt, Kuldar!
Kuldar81
11:13 30.11.2010
Tegeleme siis veidi ka veoautodega. Esialgu vihjeid ei tahaks anda.
vuoeldas
12:06 30.11.2010
Esimese laksuga ütles Leyland. Aga oot-oot...
Kuldar81
12:25 30.11.2010
Sooviks saada nii marki kui mudelit, sest kui mark teada on mudeli nime teada saamine vága lihtne.
Soovitaks táhelepanu póórata pigem registreerimis numbrile kui juhi asukohale.
vuoeldas
16:39 30.11.2010
Nissanil oli ju miski sarnane asi. Seda õiget Nissani mudelit neetikumist otsides komistasin kogemata ka õigele vastusele, hunnikule "H"-tähtedele...
Kuldar81
11:23 01.12.2010
oled óigel teel. Utle óige nimi válja ja pane uus pilt:)
speedf...
20:29 05.12.2010
Kas miskit on kokku jooksnud või suure lume alla jäänud, et edasi ei liigu.
udu.
13:54 07.12.2010
Aitab nüüd jamast! See pilt on siin juba nädal aega olnud. Ei mingeid vihjeid pole rohkem tulnud ega vastust pakutud. Pange keegi uus, ikkagi parem, kui selline paigaltammumine.
vuoeldas
14:56 07.12.2010
Eelpool mainit hunnik "H"-tähti on lahtikirjutatuna, Hino HH. :)
erkki2001
19:58 07.12.2010
vuoeldas, ära palun lase meil sama kaua oodata kui eelmise pildiga aega läks :)
vuoeldas
00:48 08.12.2010
alfa13
08:59 08.12.2010
Mitsubishi Endeavor
vuoeldas
10:14 08.12.2010
alfa13
08:49 09.12.2010
olen 2 päeva proovinud uut pilti panna, kuid iga kord olen saanud vastuseks "vale kontrollkood" koos ümbersuunamisega foorumi teise teemasse.
nii et kellel aga huvitavat pilti leidub, siis lasku aga ise käiku!
Marko
09:19 09.12.2010
Saatsin kaebuse Auto24le edasi. Loodame kiirele tegutsemisele ja muidugi ootame selgitust.
k.
14:15 09.12.2010
Loodan, et keegi ei solvu kui ise ühe "kuulsuse" üles panen!
Kuldar81
14:28 09.12.2010
See ju Eesti páris enda auto:) REX R-10
Kuldar81
14:38 09.12.2010
Kas me ootame uut pilti Alfa13-lt? Tema ju vastas óieti viimati, aga ei saanud pilti úles panna. K sai pildi pandud, niiet kóik peaks korras olema.
k.
21:42 09.12.2010
Huvitav jah, mul tuli pilt probleemideta läbi! Aga rex-10 pisut vale. sain raalist teise nr taha.
Kuldar81
09:58 10.12.2010
OK, sain aru mida sa mótlesid et kui útlesid et Rex R10 páris óige ei ole. Alguses oli selle nimeks Vilgas vói kohati ka RX Vilgas ja hiljem autoregistrisse regati see kui REX R-10. See konkreetne auto mis pildil on REX R10-4 Cabrio
http://www.rex.ee/?Kus_on_k%F5ik_Rex%27id%3F:Rex_R10-4_Cabri
o


Lingilt ka náha mis sellest járgi jáánud on.

Muudetud 10.12.10 10:04

qp
14:14 10.12.2010
k. võiks oma fakte enne uurida väheke, kui hakkame jälle vaidlema teemal, kas see oli ehitatud Sierra CL või GLX baasil...
k.
09:15 11.12.2010
http://www.fordscorpio.ee/est/?page=rexer

Ei vaidlegi, mu andmed pärinevad siit. Saan aru, et siin 11 nimel taga.
Kuldar81
15:13 13.12.2010
Asi siin kuidagi kinni jáánud. Kuna ikka veel ootame kuni alfa13 pildi úles riputab, panen siia úhe mitte niivága raske pildi áraarvamiseks. Loodan et keegi ei pahanda.
Kuldar81
09:52 14.12.2010
lisaks mone vihje ka siis. Tegemist on prototúúbiga mis teatud asjaoludel kunagi tootmisesse ei jóudnud. Autol on boxer engine. Ainuke valminud eksemplaar hávitati 70ndante alguses.
urrrrr
15:52 15.12.2010
volkari boxer mootor?
Kuldar81
10:23 16.12.2010
Ei ole VW boxer mootor. See pildil oleva auto boxer mootor on kokku pandud úhe inimese poolt ja ta mani selle kokku vóttes aluseks úhe prantsuse auto mootori ja úhildades selle mootorratta omaga.
Tóómaht oli 750cc ja tootis 25 hobujóudu.

Muudetud 16.12.10 10:30

MadMan
14:28 16.12.2010
Nii mannetut boksermootorit prantslased ei kasutanud. Nad võtsid Citroen 2CV 602cc mootorist 28hj. Muidu oleks kahtlustanud midagi Panhardi või DB prototüüpide valikust. Howard Darrin katsetas Panhardiga, kuid see auto näeb hoopis teistsugune välja.
Kuldar81
14:50 16.12.2010
Ma ei óelnudki et tegemist prantsuse autoga. Tegelt on sul veidi óigus ka kui mainid Panhardi aga selle auto mootorist vóeti úle ainult plokk ja silindrid. Muud mis neid úhendab, ei ole.
Annan veel váikese vihje. Tegemist on autoga mis projekteeriti úhes idabloki riigis.
MadMan
10:29 20.12.2010
Miski selline liikur.
Kuldar81
10:37 20.12.2010
FSo syrena Sport loomulikult óige vastus. See mis sa válja pakud on esimese pólvkonna Ford Bronco http://www.autowp.ru/ford/bronco/car7164/pictures/
MadMan
20:32 20.12.2010
On on. Disainer pole selle kallal eriti vaeva näinud.
Kuldar81
15:15 21.12.2010
Ega vist jah, samas olen oma silmaga náinud vága hásti renoveeritud sama pólvkonna Broncot ja páris elus o see ikka kordades ilusam.

OK, járgmise auto puhul on tegu mandri Euroopast párit isendiga (rool paremal pool ei táhenda selle aja autol midagi).
urrrrr
22:32 21.12.2010
Steiger ? Aga täpsemalt ma ei oska öelda.
Kuldar81
23:07 21.12.2010
Steiger see páris ei ole ja tegemist ei ole saksa autoga ehkki oiget vastust ei ole kaugelt vaja otsida.
k.
23:10 21.12.2010
MadMan-Kuldar81 duell kus urrrrr üritab sekundant olla ;)

Minu pakkumine algaks Prantsusmaalt.
Kuldar81
09:01 22.12.2010
ka prantsusmaa ei ole óige vastus. Vihjeks niipalju et tootmist alustati 1906 aastal ja kokku ehitati 62 autot. Tánapáeval ei ole see automark tuntud kuid peale nime muutust on see selles riigis siiani tuntud tegija.
urrrrr
12:23 24.12.2010
Siis jääb järgi kas šveits või austria aga sellel ajal oli seal miljon selliseid ettevõteid kellel oli väike autotootmine ja nende hulgast päris raske leida.
vuoeldas
17:14 24.12.2010
Võldas soovib mängijatele kena jõulu! Lisaks annab Võldas teada, et trotsib talvest tingitud kehvi teeolusid nelivedajaga, mis viimasel pildil kujutatud massina noor sugulane on. Või noh, vähemasti on see nelivedaja sündinud Kuldari mainitud "selles riigis tuntud tegija" tehases. Küsitava margi nimi on vist siiani ettevõtte täisnimes sees?
r.i.h.o
23:44 24.12.2010
Kui Ma õigesti mäletan siis Võldas kunagi nii vihjamisi pildiga mainis, et sõidab ringi 5,9 liitrise Jeep grand Cherokeega, ehk siis antud auto peab olema Austria töökate lehmakarjatajate kokku pandud Styeri tehases.
Ja ühinen eelkõneleja pühade soovidega.
speedf...
09:22 25.12.2010
Ma suts OT, mu meelest keeras Võldas rooli f350-l, aga see selleks, head pühade jätku.
qp
11:19 25.12.2010
Kuna saksa auto ei ole, siis ma välistaks ka šveitsi ja austria.
qp
18:33 25.12.2010
Raske juhus, kuid meenutab üht Laurin- Klementi toodangut... Kui vaid see radikakuju... Noh ja Škoda ometi toodab neliveolisi?
Kuldar81
09:21 26.12.2010
To gp: hakkab soojemaks minema. Laurin & Klementi ei ole selle auto tootjaks, ega ka kuidagi seotud viimase pildil oleva autoga. Úks suur asi on siiski úhine neil. Rohkem vihjeid hetkel ei annaks sest GP-l hakkab asi óige vastuse poole kiskuma.
Ilusaid jóule kóigile.
urrrrr
20:52 26.12.2010
Täiesti juhuslikult leidsin, et auto on hoopis NW S ehk praegune Tatra.
Kuldar81
09:08 27.12.2010
Táiesti óige vastus. Ega selle auto kohta palju infi pole niiet lihtne see ei olnud. OK, pane uus pilt.
vuoeldas
14:14 27.12.2010
Ai kurrja! Olin täitsa kindel, et pildil on miski Puch.
qp
15:34 27.12.2010
Sa Võldas tõmbasid mind täiega haneks! Ja ma veel uskusin sinusse... Kui poleks uskunud, oleks piilunud Tatra toodangut... Sest Tatra ei tooda nagu neliveolist sõiduautot ja kaheksarattalisega sa vaevalt siin liiguksid....:-S
urrrrr
16:51 27.12.2010
Mul põnevam arvata pange ise, kes ees see mees.
udu.
09:58 28.12.2010
Selline. Pole paremat ka panna hetkel, kõik head pildid läksid koos op.süsteemi kokkukukkumisega sinna, kuhu päike ei paista :(
Kuldar81
14:47 28.12.2010
Pakuks et tegemist on autoga kuskilt aastast. Disaini poolest vóiks tegemist olla Daihatsuga, aga vaatasin kóik mudelid lábi ja Daihatsu see ei ole. Samas peab ka táhele panema et tegemist on saksasse viidud autoga, mis táhendab seda et sellel peaks kóik EU táhised kúljes olema, ehk siis Euroopa teedele kólblik.
hj
20:27 28.12.2010
justkui miski mazdal baseeruv kia
huuuuu
21:30 28.12.2010
ikka idanaabri moodi on, näe focuse suunatuli ka tiival, neil ju seal tehas
qp
23:05 28.12.2010
Pakun, et see tulnukas on pärit Hiinast. Sealseid nimesid ei jõua ega suuda üles loetleda.
udu.
23:57 28.12.2010
Eks hiinakas ole õige jah. Et siin peale hiinlase ka muud kahtlustati, näitab seda, et kaasati kuulus disainifirma, mitte ei tehtud plagiaati, nagu kombeks. Tundub ka üldiselt enam-vähem asjaliku sõidukiga tegu olema.
Antud mark on ka Eestit väisanud, ja sai kõvasti hurjutada, nagu tavaliselt. :)