Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

urrrrr
00:36 29.12.2010
Sama firma maastur on üks paras peldik.
udu.
00:52 29.12.2010
Nojah, see oleks olnud järgmine vihje :) Ütled äkki välja ja paned uue pildi?
kupu3
01:32 29.12.2010
Ja haises seest väga koledasti- nagu Hiinapommi poed üle Eesti...

Muudetud 29.12.10 01:33

hj
08:14 29.12.2010
landwind cv9. vihjed andsid vastuse, seega mina äraarvaja õigustele ei pretendeeri ja pilti ei pane :)
udu.
13:31 29.12.2010
Nii ta on jah.
Üldiselt on kombeks, et õige vastuse väljaütleja paneb uue pildi, olgu abiks vihjed või mitte...
Üllata ikkagi uue pildiga, palun!
hj
13:53 29.12.2010
eks ma reegleid ja kombeid tea jah, aga sry, hetkel tõesti sellesuunaline mõtlemine puudub :)
las keegi, kel sahtlipõhjas kibeleb, paneb enda üllatuse letti.
udu.
21:59 29.12.2010
Uuele katsele siis.
Kuldar81
10:38 30.12.2010
KAs tegemist vóiks olla Prantsusmaa úhesse praegusesse PSA kontserni kuuluva tootjaga?
udu.
10:57 30.12.2010
Prantslane pole kohe kindlasti.
Kuldar81
11:52 30.12.2010
OK, minu ajud ja otsimis oskus ei suuda vastuseni jóuda. Olen eilsest saati otsinud ja otsinud. Auto esiklaasil on number 49 mis ilmselt táhendab et tegemist on autoga aastast 49. Muud nagu ei oska lisada. Esialgu tundus olevat prantsuspárase disainiga (tagant paistev Peugeot cabrio andis ka sellele arvamusele tóuke), kuid see oli vale arvamus, niiet praegu jáán vihjet ootama (asukoha maa vói kontingent tuleks kindlasti kasuks).
udu.
12:24 30.12.2010
Kõvasti tuli esivõret töödelda, et iseloomulikud tunnused kaotada :P Eurooplane, nüüdseks kadunud mark, kuigi kasutatud logo on väga paljude, sh. Eestis sõitvade autode ninal siiamaani vastu vaatamas.
Kuldar81
13:13 30.12.2010
Uskumatu kui palju selline vihje mis andsid, anda vóib:) Ma arvasin et tean enamváhem kóike audidest ja selle ajaloost, kuid siinkohal tuleb tunnistada et nii see páris ei ole. Tegemist peaks siis olema Audi eelkáija DKW F91/6 Mungaga.
http://www.google.com/images?hl=en&q=DKW%20F91%2F6%20Mun
ga&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
udu.
14:05 30.12.2010
Tükk tegemist oli, et ninalt need neli suurt rõngast kaotada :D
DKW Munga see on. Uus pilt!
Kuldar81
18:57 30.12.2010
Nonii, járgmine proovikivi siis.
B
21:36 30.12.2010
Monteverdi Safari?
Kärss
01:45 31.12.2010
Munga kohta veel vihjeks, et üsna hiljuti seisis ligi aasta otsa ühe sellise kuulutus (Eesti registris!) siinsamas üleval, varem üritati müüa teiste portaalide kaudu, aga ei õnnestunud:)
Kuldar81
09:31 31.12.2010
Monteverdi Safari on óige vastus. See tuli kúll kiiresti:). Uus pilt!
B_E_N
18:42 31.12.2010
Jätkame siis maasturite teemal.
mingisuvalineinimene 111
01:31 02.01.2011
urrrrr
01:33 02.01.2011
Cross Lander 244X/ARO 244 ma ei tea kumb on aga väga sarnased.
B
19:31 03.01.2011
ARO see ei ole, kuid vihjeks niipalju, et neid autosi näeb ka meie teedel, kuid teise nime all. Samas seda nime, mida antud auto kannab näeb vast meie teedel isegi tihedamini.
qp
21:01 03.01.2011
Kindlasti Jaapani oma, eriti tausta arvestades...;-) ****ks Daihatsu Rocky moodi on... Teistel on oma stiil.
urrrrr
01:02 04.01.2011
On neil Toyotaga midagi ühist?
r.i.h.o
10:05 04.01.2011
Bertone Freeclimber 4x4. Euroopas müüdigi minu mäletamist mööda lihtsalt Bertone kaubamärgi alt.
Kuldar81
10:06 04.01.2011
Antud vihje póhjal arvasin, et tegemist vóiks olla Ssangyongi vói Daewooga, aga olles nende mudelivaliku lábi vaadanud pole see vist páris nii.
qp
11:46 04.01.2011
Nii, et mul oligi õigus?
Kuldar, sa vist veel noor ja kogemusteta siin teemas.... Annan sulle väikese koolituse ja täiesti tasuta;-) Vaata antud autot lähemalt ja sa näed, et raadio antenn asub miskipärast parempoolse A piilari küljes- seega see auto on sündinud parempoolse rooliga. Koreas ju vasakpoolse rooliga massinad on.
Kuldar81
14:46 04.01.2011
Jumal kúll, kust selline imelik móte et et autod millel antenn paremal pool asub on kindlasti ka parempoole rooliga? Nonsess, Jeep Cherokee (ilmselt sama aja auto) on ka antenn paremal pool! Veel on autosi nt. Mercedes G-klass, Opel Monterey jne. Aga kui tóesti Jaapani poole móelda siis kúsiks kas pildiloleva auto on vóibolla Nissani/Datsuni úhistoode? Ehk siis Datsun Patrol náiteks. Ei leidnud kúll 100% identset isendit, kuid vága sarnane tundub siiski olevat.
hj
14:55 04.01.2011
minu autol on antenn katusel ja keskel- kus rool peaks siis olema?
vuoeldas
15:44 04.01.2011
Rool peaks olema peos, vähemasti sõidu ajal.
qp
19:20 04.01.2011
Sa räägid AUTOSI? Oled ikka kindel? Teiseks, sinu toodud näited puudutavad automaatselt väljuvaid antenne, eks. Ja Monterey ju ongi Jaapani auto.
r.i.h.o
19:56 04.01.2011
Ma nii vahemärkusena tuletan meelde, et "lux" zigulidel ja volgadel oli ka antenn paremal pool, olenematta sellest et nad Jaapanit isegi unes polnud näinud. Antenn on küll valdavalt seal pool kus juht aga siiski mitte alati.

( ja mu oma mõttekäigust tekkis mul küsimus ka vene autosid on üldse jaapanisse exporditud kunagi ? )
hj
21:13 04.01.2011
palju sul qp kodus peegleid on? ennast imetlemast ei väsi ja teistele ülalt alla vaadata ülihää...
B
21:45 04.01.2011
Bertone Freeclimberiga tegu siis tõesti.
qp
11:18 05.01.2011
riho, ma olen kõik erinevad Žiguli mudelid ää pidanud ja tehase antenn asus vasakul poritiiva sees. Volgal oli ajamiga ja seda ei pidanud juht välja näpuga minema sikutama.
hj, sinu sarkasm on siin teemas täiesti kohatu. Tegemist autode äraarvamismänguga. Natuke peab teadma autoehitusest ja ajaloost midagi. Mõtle nüüd edasi oma piiratud...
qp
11:24 05.01.2011
Korrektne vastus oleks ka olnud Daihatsu, mida Bertone veidi kohendas ja lisas uue liignime.
See siis hj-le, kui ta arvab, et ma äkki polegi nii tark:-)
hj
12:42 05.01.2011
vaata qp, antud mängus ei ole vaja oma tarkust teistele vägisi pähe määrida või eputrillatseda ning sinu arust vähem targemaid noorteks ja kogenematuteks nimetada (sa nagunii ei tea, kes ja kui vana mingi pseudonüümi taga peitub), vaid lihtsalt kasutada oma teadmisi kõige konkreetsemal viisil. pole siin just eriti palju neid pilte, mida sina oleksid ära arvanud.
põhitegijad on hoopis teised...
udu.
23:20 05.01.2011
Peate vist omavahel reaalselt kokku saama ja oma erimeelsused sõbraliku näopeksuga ära klaarima XD
Aga ootaks ikkagi uut pilti, mitte üksteise kallal naaksumist :P
r.i.h.o
00:41 06.01.2011
Siuke rallikas.
Ning, et hoida väitlust elavana :) siis expordiks( canada, belgia, prantsusmaa, saksamaa) tehtavatel Ladadel paigutati antenne parempoolsele poritiivale, ilmselt oli tegu ajamiga antenniga ja sai seda tellida lisavarustusena.
ja niimuuseas kutsun inimesi üles üldisele viisakusele, päris mõnus on õhtul silma looja lastes mõeld, et näeh täna ei ütelnudki kellelegi ****sti.
qp
13:02 06.01.2011
Raudselt Jaapan. Mu mõtetest jääb järele ainult Nissan Pulsar.
Tolle aja Jaapani kupeed kannavad nii palju ühiseid jooni...
r.i.h.o
17:19 06.01.2011
Nissan Pulsar/Exa ta on.
qp palun uut pilti.
qp
21:03 06.01.2011
Vaata, hj, olen algusest saadik ikka üksjagu pilte arvanud ja pannud.... kui olen õigel ajal jaole saanud:-) Tol ajal mul lihtsalt nimi pikem oli.
Ja nüüd ta tuleb kuna arvan vastuse õige olevat;-)
Rolks100
21:25 06.01.2011
qp
00:20 07.01.2011
Sa Rolks hakka juba otsima, missa üles paned:-)
Rolks100
13:08 08.01.2011
Nii, igatahes selline isend siis:)! Ma loodan, et pole siit juba läbi käinud.
Kuldar81
14:08 08.01.2011
See peaks olema 1977 Panther 6. 2 autot sai valmis, must ja valge.
Rolks100
15:36 08.01.2011
Ja nii ongi:))! Pane aga uus pilt üles!
Kuldar81
09:56 09.01.2011
Loen oma vastuse óigeks ja panen uue pildi. Et kellelgi pretentsioone ei oleks panen ka lingi http://www.supercarworld.com/cgi-bin/showgeneral.cgi?035
Kuldar81
10:37 10.01.2011
OK, ilmselt on aeg vihjeteks. Úks vihje on kohe pildi paremal all nurgas olemas (pildi allikas). Veel vóiks niipalju óelda, et seda autot ei ole eksporditud kuid tegijamad importijad Venemaalt on neid páris palju sisse toonud ja olemas on isegi pildil oleva auto klubi. Toodeti neid aastatel 2000 - 2005.
alfa13
10:52 10.01.2011
qp
11:13 10.01.2011
Mihuke iroonia... just täna ommuku 2000 aasta AutoBildi sirvides vaatas mulle vastu täpselt sama vanaisa tagumik:-) ja kavatsesin seda siin ka edaspidi "eksponeerida".
Kuldar81
11:29 10.01.2011
Opa on óige vastus. Ootame uut pilti Alfa13.
alfa13
20:48 10.01.2011
ootaks täpset mudelinime
qp
22:42 10.01.2011
Kui täpne on täpne? Väega sarnane meil kõvasti hiljem, kui 1985a, alguse saanud Leedu poeketile on teine...
miilitsaonu
22:58 10.01.2011
udu.
06:21 11.01.2011
Parempoolne rool? Nissan Maxima Hardtop?
Ilmselt on mõni hull on selle Eestisse vedanud ja ARK´is mitukümmend juhmi ametnikku maha koksanud selle arvele saamiseks...
alfa13
08:46 11.01.2011
Loen udu. vastuse õigeks. Tegelikult on see küll Bluebird SSS, aga ega ma ka ise ei oskaks tal Maxima Hardtopiga vahet teha.
qp
10:44 11.01.2011
Huvitav, sinilinnu kontseptsioon on alati teistsugune olnud. Kas mõnes riigis pidi Maximat hoopis Bluebirdi nime all müüdama? Või on kellegi naljavenna käsi mängus embleemidega mängimisel ehk isegi registritunnistuse saamiseks?
Kuldar81
11:17 11.01.2011
Maxima'l ja Bluebird'il on siiski váike erinevus. Kui Bluebirdil kasutati 1.6, 1.8 ja 2.0 mootorit siis Maximal oli 3.0 V6. Váliselt saab vahet teha Maxima veidi pikendatud esiosa vaadates vói siis tagaluugil olevaid kirju lugedes (pean silmas just seda kirjutatud V6'te).
udu.
16:58 12.01.2011
r.i.h.o
22:41 12.01.2011
Mingi eriti kole variant Duttonit?
udu.
23:12 12.01.2011
Suund on õige, kontseptsioon on ka sarnane, aga Dutton see pole.
udu.
21:10 13.01.2011
Vihjete aeg... Fisher valmistab küsitava margi üht vana mudelit.
vuoeldas
11:29 14.01.2011
See on üpris kindlalt (a mitte päris kindlalt) Sylva Star.
udu.
15:10 14.01.2011
Saad uue pildi õiguse, aga täpsusta siiski pisut. Sylva kindlasti, aga konkreetne mudel on Stari edasiarendus.
vuoeldas
15:44 14.01.2011
Tark kast laua all ütleb: Leader.
vuoeldas
16:59 14.01.2011
r.i.h.o
19:09 14.01.2011
kirjukoer
19:11 14.01.2011
ikarus 566 või 526
kirjukoer
19:12 14.01.2011
vuoeldas
19:27 15.01.2011
Tõsi, Ikarus see on. R.i.h.o, ehmata uuega!
r.i.h.o
21:45 16.01.2011
udu.
21:57 16.01.2011
r.i.h.o
10:07 17.01.2011
Pildil olev on küll Lloyd Arabella aga ega seal suurt peale grilli Borwardiga vahet pole.
udu.
10:20 17.01.2011
Sellised "kaunid" sisevaated :P
L-co
10:27 17.01.2011
L-co
10:28 17.01.2011
Sry, aga uuele pildile ei pretendeeri
udu.
10:46 17.01.2011
Aga ei ole Lada 112!
vuoeldas
13:16 17.01.2011
Rool näikse küll VAZ-ilt pärinevat. On tegu mõne Togliatti imega, 2120 Nadezda, miski 21... Classic-Baltic vmv asjaga?
6kant
13:33 17.01.2011
moskvich sviatogor
vuoeldas
13:51 17.01.2011
Ja-jah, Ladaga on seos olemas. IZ 2126. Odad ja Fabuulad.:)
udu.
17:57 17.01.2011
Rool pole ainus, mis sellel aparaadil VAZilt pärit on :P
Ei osutunudki liiga suureks pähkliks, kuigi siinmail on tegu suhteliselt tundmatu riistapuuga. Aga mitte liialt tundmatu, sest lõdvalt tolknevad pika varrega käigukang ja pedaalid ning vaatevälja segavad kojamehed tekitavad assotsiatsiooni - üllatus-üllatus - vana mossega :) Ehk sellega, millel too rõve peletis IŽ Oda baseerub :)
Uus pilt, palun!
vuoeldas
23:40 17.01.2011
Pedaale ei pannud tähelegi, enne kui udu sellele tähelepanu juhtis. 412 jah, isegi sihukesi lapatseid mõnda aega tallatud.:) Mis peletisse puutub, siis Oda kahvatab 2126-e viimase feisslifti (õnneks vist siiski ainult nägemuseks jäänud) kõrval.
vuoeldas
15:08 18.01.2011
Andestust, uue pildi pidin ju ka mina lisama! Unus ära, kohe parandame vea.
vuoeldas
17:46 18.01.2011
vuoeldas
12:10 20.01.2011
Nooh, see ei saa ju eriti raske olla, seda marki autodega oleme kõik sõitnud. Vahepeal oli üks selle tootja liikur vaat, et rahvusauto meil.
udu.
12:37 20.01.2011
Escape/Maverick tuleb silme ette, aga see pole vist see...
vuoeldas
12:46 20.01.2011
udu.
12:50 20.01.2011
Krt, kas Territory?
vuoeldas
13:13 20.01.2011
udu.
04:11 21.01.2011
Pange keegi teine uus pilt, mul arvuti vigane hetkel :(
qp
14:48 21.01.2011
Miks mina pean koguaeg kellegi musta töö ära tegema;-)
vuoeldas
12:24 22.01.2011
Lask puusalt ja ilmselt vaimude pihta... a miskit justkui Renault`i järele lehkab, istmed?
r.i.h.o
13:26 25.01.2011
Ma pakuksin uste käetugede ja linkide järgi, et tegu peugeoti interjööriga, aga mis mudel sellist evida võiks pole aimugi. Järsku omab sellist sisu lausa mingi mingi Pakistanis või Hiinas tehtud peukar?
qp
20:34 25.01.2011
Riho ja Võldas, te teete nalja ve? Ma lootsin suusoojenduseks selle pildi panna... ehk siis oodanuks teilt enamat:-)
See siis ehtne näide prantsuse disaini globaliseerumisest. Pole siiski pistmist konjakimaaga. Küll aga on väike koostöö selle riigi tootjatega- noh nagu tänapäeval ikka... Väga tuntud ja prestiižne mark maailmas;-) On detaile, mis reedavad tootjamaad.
huuuuu
22:24 25.01.2011
vabandust, kas volga
urrrr
23:09 25.01.2011
Kuldar81
10:39 26.01.2011
Mitsubishi Galant
Kuldar81
10:44 26.01.2011
Nii, reetis ára kellade úmbrus, sest sarnane oli see viimasel Euroopas múúdud Galandil. Siis vaatasin kellasi ja avastasin et neid numbreid liiga váhe et olla km, niisiis see miilides. Siis panin kaks asja kokku ja vastuseks saigi Galant. See peaks olema viimase pólvkonna ameerika Galant.

http://www.netcarshow.com/mitsubishi/2009-galant/02.htm
qp
10:48 26.01.2011
Jep, Galant on see. Küljepeeglid, uksetasku, esiistme kinnitus ja käetugi keskel näiteks kõnelevad Jaapani keelt... oops, mai tahtnud oma firmasaladusi reeta;-P
Kuldar81
12:38 26.01.2011
Tegemist on túkikesega populaarsest autost.