Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

speedf...
16:06 26.01.2011
speedf...
16:16 26.01.2011
accord siiski vist
Kuldar81
09:35 27.01.2011
Accord jah. 2011 aasta USA mudel. speedf pane uus pilt.
speedfest
10:09 27.01.2011
Kuldar81
12:51 27.01.2011
Kas tegemist on concept autoga? Klaasipuhastajaid arvesse vóttes pakuks válja et tegemist on idablokist párit autoga, ehkki arvan et olen vaadanud lábi kóik vóimalikud variandid, ei ole ma vastust leidnud.
speedf...
13:02 27.01.2011
concept ikka, ida vale
Kuldar81
09:52 28.01.2011
Aeg oleks vist vihjeteks!
Kuldar81
13:15 28.01.2011
Kas tegemist vóiks olla mingi Ford GT 70 prototúúbi versiooniga?
speedf...
13:16 28.01.2011
Üks vihje peitud üleeelmises mõistatuses ja sinna lisatud kommentaaris.
speedf...
13:18 28.01.2011
pole fordiga ka midagi pistmist
vuoeldas
21:55 28.01.2011
Oot-oot, need veljed... (mõtteragin)
speedf...
08:38 29.01.2011
speedf...
10:04 31.01.2011
uuel nädalal uue hooga, kuna infot on antud margi kohta megavähe (piltki kuuglis ainuke), siis ei jää muud üle, kui avalikustada antud kooriku all peituv pähkel, milleks on FIAT, nüüd siis ragistage edasi...
qp
11:12 31.01.2011
Nii, vaatsin siss seda üle-eelmist pilti ja sealt kumasid läbi hoopis Peugeot, Mitsubishi ja Volga isegi. Fiatist polnud juttugi. Fiatti ma kahtlustasin, kuid sinu "vihje" suunas mujale...
speedf...
11:43 31.01.2011
qp muidu oled küll terava taibuga ja oskad pilti vaadata, kuid vihjete lugemisega on sul küll raskusi, loe nüüd üleeelmise pildi kommentaarid veelkord läbi ehk leiad midagi, mis võiks viitada Fiatile
qp
12:41 31.01.2011
Riik ise ei viita Fiatile. Ta võiks vabalt siis Piaggio ka olla.
Kuldar81
13:47 01.02.2011
Ma olen kóik vóimalikud googli kásklused lábi teinud ja ikka ei ole leidnud seda Fiati. Foorumitest ei leia ka midagi.
MadMan
17:28 01.02.2011
Keegi on püüdnud Toyota EX-1 järgi või ette teha.
speedf...
17:46 01.02.2011
68´ torino autonäitus
üldse hingitseti 2 aastat
nagu juba ütlesin siis kuugeldada on väga raske
speedf...
10:11 02.02.2011
pm viimane vihje, kui 68 aastal näidati end torino (turin) autonäitusel 2 mudeliga, siis samal aastal loodi veel ka pildil kujutatud auto (1 liitrise mootoriga), kõik kolm kasutasid fiati tehnikat. 70-l aga mindi viimast korda välja porsche ümbertehtud kereversiooniga nö shooting brake- tehti kaks eksemplari kollane ja hall
MadMan
11:15 02.02.2011
Neid pisikerestajate nikerdisi võib üles loetlema jäädagi. Eurostyle Hidalgo 1000 antud juhul.
speedf...
12:13 02.02.2011
MadMan
17:25 02.02.2011
Proovime siis sellisega õnne.
speedf...
17:41 02.02.2011
MadMan
20:46 02.02.2011
Riley XR3 kui täpne olla, aga auto sama jah.
speedfest
00:12 03.02.2011
udu.
09:43 03.02.2011
TVR Cerberat meenutab natuke...
Kuldar81
10:04 03.02.2011
Mina pakuks Invicta S1 válja.
speedf...
10:12 03.02.2011
vastukaaluks üleeelmisele sai seekord kiiversioon valitud, kuldar palun
Kuldar81
11:02 03.02.2011
Selline siis. Úleelmist ma lihtsalt ei suutnud válja otsida:)
speedf...
11:33 03.02.2011
lotus m70 "moodi", ega korduspildiga tegu pole :P
Kuldar81
12:02 03.02.2011
Korduspildi kohta ei oska óelda (pole aega olnud kóike lábi vaadata), aga Lotusega tegemist ei ole (Lotusega on sarnane ainult disain). Pildil olev auto on prototúúp mis ei ole kunagi tootmisesse jóudnud.
Kui tegemist tóesti korduspildiga siis anna sellest mulle teada ja siis vaatame mis edasi teha annab.
Kuldar81
13:51 03.02.2011
Nii, vaatasin kóik 61 lehte lábi ja seda mudelit ei leidnud, niiet arvake edasi. Tegemist oli uskumatu disainiga selles riigis.
vuoeldas
14:35 03.02.2011
See riik on Poola, tegemist on Poloneezi salavennaga.:) FSO miskit.
Kuldar81
14:56 03.02.2011
Oled óigel teel. útle óige nimi válja ja pane uus pilt:)
vuoeldas
15:40 03.02.2011
Tark kast ütleb: FSO 1100 Coupe. Küllap siis nii on.
qp
15:56 03.02.2011
Huvitav, FSO-d kahtlustasin kohe pilti nähes(uduselt nagu meenus kah miskit), kuid minu kast ei näidanud kohe mitte mulle vastet:-( Ometi uus kast...
vuoeldas
16:21 03.02.2011
urrrrr
23:06 03.02.2011
Armatuur meenutab subarut.
Kuldar81
09:34 04.02.2011
Kas pole mitte Imprezal póhineva Saab 9-2X-ga tegemist? http://www.netcarshow.com/saab/2005-9-2x/
vuoeldas
11:06 04.02.2011
Nii on. Ehmata uuega!
Kuldar81
13:28 04.02.2011
Ega see vist kedagi ehmata aga vóibolla siiski:)
Kuldar81
14:41 04.02.2011
Vihjeks vóib seda óelda, et tegemist ei ole seeritootmises olnud autoga.
vuoeldas
21:04 05.02.2011
Duesenberg midagi?
Kuldar81
09:11 06.02.2011
Nii ongi! Nagu eelpool mainitud, tegemist on prototúúbiga ja kui núúd googeldada siis usun et selle táis nime leidmine ei saa keeruline olla.
Kuldar81
09:15 06.02.2011
Tahtsin veel seda óelda et Duesenberg on minu selleaja úks lemmik automarke oma suurte ja vóimsate mootorite ja vága luksulike interjóóridega.
urrrr
23:53 06.02.2011
Model Y aga, vuoeldas-el on ikkagi pildiõigus.
Kuldar81
09:35 07.02.2011
Model Y ei ole óige vastus.
speedf...
10:14 07.02.2011
tsentelmen võldas võiks asja ära formuleerida, saaks edasi minna
vuoeldas
10:59 07.02.2011
Tsentelmänid ja targad ei torma, Speedfest.:) Konkreetse masina nimi laseb arvata, et mõningad härrad siiski kiirustavad, Duesenberg Gentlemen's Speedster peaks olema korrekto vastus.
Kuldar81
11:20 07.02.2011
Nii ongi:) uus pilt palun!
vuoeldas
11:30 07.02.2011
MadMan
12:06 07.02.2011
Pontiac Fiero GT 1990

Muudetud 07.02.11 12:08

vuoeldas
12:48 07.02.2011
Ähhh, mina nii ei mängi.:)
MadMan
16:46 07.02.2011
vuoeldas
17:15 07.02.2011
Tatra, tahaks hõigata kohe, aga oot-oot...
speedf...
18:16 07.02.2011
speedf...
18:21 07.02.2011
MadMan
21:31 07.02.2011
speedfest
22:34 07.02.2011
Lisaks kah ühe tõlla
udu.
00:05 08.02.2011
See junn seal radiaatori otsas ütleks nagu Minerva...
speedf...
09:26 08.02.2011
geograafiliselt peaaegu bullseye
vuoeldas
13:37 08.02.2011
Belgiast kaugel pole Holland... Spyker midagi?
speedf...
14:25 08.02.2011
sama kaugel on ka Prantsusmaa, niiet kõik pilgud sinna
vuoeldas
14:55 08.02.2011
Leon-Bollee G2 Double Diligence.
speedf...
15:22 08.02.2011
kuna ma ise säänseid pilte (antud ürgaegset kategooriat) eriti ei fänna, siis sulgen veel pikka aega suud, mis mul pärast võldase vastust lahti vajus, niiet üllata uuega :)
vuoeldas
18:56 08.02.2011
Pole ka mina eriline antiikautode tundja, a mõnikord leiab pime kanagi tera...:)
udu.
19:46 08.02.2011
Mõnikord räägib nimi täpselt, millega tegu :)
"Kahekordne tilisang" :D
vuoeldas
21:06 08.02.2011
udu.
21:30 08.02.2011
Ma mõtlesin hetkeks, et näen viirastust! Või et mingi kole viirus lekitas mu arvutist selle pildi siia :) Lõpetasin just hetk tagasi TÄPSELT SAMA pildi töötlemise, tuleviku tarbeks :))))))) Tegin tühja tööd :P
vuoeldas
22:08 08.02.2011
Kui sinu ja minu pildil klapivad kuuest töödeldud kohast rohkem, kui kolm, peab vähemalt üks meist fooliumist mütsi kandma hakkama.:)
udu.
22:19 08.02.2011
Eks panem omapoolsed pildid ka, siis hea võrrelda :D
B
22:49 08.02.2011
Paistaks nagu Camargue?
r.i.h.o
23:02 08.02.2011
Ega see vist ainult ei paista nagu camarque vaid ka on see. Ja see on juba siin mängus ka olnud ja vist umbes täpselt sama nurga alt oli pilt :)
vuoeldas
23:34 08.02.2011
On-on, lajata uus!
udu.
08:32 09.02.2011
B_E_N
08:33 09.02.2011
MadMan
10:52 09.02.2011
Suzuki Constellation 1989 concept

Muudetud 09.02.11 11:04

B
11:22 09.02.2011
Kiire ja õige vastus!
MadMan
12:41 09.02.2011
Mis imeloomaga tegu?
vuoeldas
13:01 09.02.2011
GM-i concept kindlalt. Lambist pakkudes Blazer 3000.:)
vuoeldas
13:09 09.02.2011
A vot tutkit ta on, kuigi jah, geograafiliselt läks väga lähedale pakkumine.
vuoeldas
13:31 09.02.2011
Väga äss asi igal juhul, polnud sellest varem kuulnud.
MadMan
13:54 09.02.2011
Mäletan seda masinat mingist 1980-te lõpu kodumaisest ajakirjast. Aga ehk ütleb keegi ka õige vastuse välja?

Muudetud 09.02.11 14:03

MadMan
16:44 09.02.2011
Vehma Torrero tõesti. Emafirmaks siis Magna International.
vuoeldas
17:03 09.02.2011
Hj, tähelepanelik mängija kindlasti on märganud, et otsesed vihjed a`la logod, mudelinimed, foto allkirjad jmv piltidelt enamasti ka ära korjatakse. Mälumängus on teadmistega laiamisest eespool asja hariv moment. Mu meelest, parandage, kui eksin... Ega guugeldamine või raamatute lappamine saatanast pole. "Teadmiste näitamiseks" on olemas TinEye jne.:)
Oma viimase pildiga teemasolkimise pärast aga vabandan MadMan-i ees. Ei suutnud kiusatusele vastu panna, kaheksaliitriste mootoritega maasturite pildid ajavad Võldase kihevile.:) Ja kui tohib, karistan ennast ning otsin uue pildi.

MadMan
18:12 09.02.2011
hj
21:25 09.02.2011
ääremärkusena ja vääritimõistmise vältimiseks pean mainima, et isiklikult minu jaoks on selliste lihtsate vihjete abil pildi äraarvamine väiksemat kaalu omav kui nö tumma pilti põrnitsedes lahenduse otsimine.
tean ja näen väga hästi, et põhienamus pilte liigse inforikkuse all tõesti ei kannata ja minu märkus oli lihtsalt saamatu katse väikest muiet suunurgas väljendada :)
vuoeldas
22:05 09.02.2011
Ok, varsti avaneb taas võimalus tumma pilti põrnitseda.:)
vuoeldas
22:49 09.02.2011
Kannan karistust rõõmuga.:)
udu.
23:11 09.02.2011
Nina pisut võõras, muidu Buick Reatta moodi...
udu.
23:16 09.02.2011
Oot-oot... Bitter miski?
vuoeldas
23:39 09.02.2011
Hoolimat argisest välimusest (võiks vabalt olla miski pisikese tootja nt Bitteri väikeseeria) on tegu conceptiga. Ja küllaltki nimeka sportautode tootja conceptiga. Välimuse järgi ei seostu pildilkujutatu küll kuidagi mainitud tootja toonaste seeriamudelitega.
MadMan
13:13 10.02.2011
Ferrari (tuntud sportautode tootja) Mondial Cabrio pakuks, aga see pole see, pole see, sest puuduvad külgmised õhuavad.
speedf...
14:29 10.02.2011
vot mina oleks pakkunud porsche, aga selle vihje juures on kahtlane sõnakõlks (küllaltki nimeka) ehk siis nagu nii nimekas veel pole ja teine osa vihjest kah väga ei klapi "tolle ajastu mudelid" 924,944 jne, nissan jooksis ja silme eest läbi :)
vuoeldas
18:22 10.02.2011
Olgu, jätame "nimekused" ja "küllaltkid", ning ütleme: tuntud sportautode tootja logosid kannab see neljarattaline.
B
20:24 10.02.2011
qp
20:35 10.02.2011
Nii, kas sel autol on Ferrari tagatuled ja Hollandi reg. number?