Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

vuoeldas
10:27 11.02.2011
Maserati Opac on too tõesti. Ja ferrari-look tagatuled on kah, numbrit ei mäleta, aga kollase taustaga ta oli, niiet võib olla küll Holland.
B_E_N
12:23 11.02.2011
udu.
13:00 11.02.2011
Mingi Sbarro hullumeelsus?
vuoeldas
09:11 12.02.2011
Väga Sbarrolik on tõesti, aga nagu ei meenu, et neil sihuke oleks. Mis see algselt on, Pajero? Peugeot 205 Turbo [i]look[/i] Pajero.:)
qp
10:42 12.02.2011
Saksa number ja Pahero vbl jah, kuid miks vasakul seisva tegelase feiss on varjatud?
B
11:57 12.02.2011
Isiklikult ei ole antud pildil detailide varjamisega tegelenud, Tagumine Opel koos Saksa numbriga on jäetud tahtlikult näha, lisaks ka ´´ müüa´´ kiri autol. Tõesti Pajero on aluseks võetud.
B
12:15 12.02.2011
Sbarroga tegu pole siiski.
B
22:23 13.02.2011
Räägitakse, et selliseid on toodetud 7 tükki, kuid see ei pruugi ka tõde olla. Igatahes pole tegu ainueksemplariga. Tootja on Saksa päritolu.
B
21:08 16.02.2011
Tootja tegevusvaldkonnaks on tänapäeval luksuslikud veokid, kus oleks mugav ja hea olla nii inimestel, kui ka hobustel.
qp
13:34 18.02.2011
Nooh, mõni neist: Gimmel, Oakley, M. Rauh, Böckmann, ****enherr, JK Horsetruck, Roelofsen?
B
21:02 18.02.2011
Kuna nädal möödas ja ei oska rohkem vihjeid ka anda, siis annan vastuse teada.
Auto ise http://www.ak-trucks.com/highlights/magnum/magnum_e.htm

Praegune koduleht http://www.ak-trucks.com/index.php

r.i.h.o
10:28 19.02.2011
Magnumist kui coachbuilderist olen kuulnud aga, et nad miskit sellist väiksemat ka olid ehitanud on üllatus. Hea pilt oli!
vuoeldas
11:29 19.02.2011
Ühte meelt R.i.h.o-ga olen, äss küsimus oli. B_E_N, kui sul sihukesi pähkleid veel on, jaga välja!
B
12:27 19.02.2011
Eks nende piltidega ole nii jah, et kunagi ei tea milline neist huvitavaks osutub. Näiteks sellele eelnev pilt Suzuki Constellation 1989 concept sai vastuse paari tunni jooksul, kuid eeldasin, et nuputamist ikka kauemaks jagub. Eks kui mõni hea pilt jälle meelde tuleb siis kindlasti jõuab see ka siia, kuid praeguseks on küll pildisahtel tühi, kolm viimast pilti (AK Magnum, Constellation ja Bertone Freeclimber) olid juba jah eelnevalt valmis ja ootasid oma aega.

Aga keegi võiks siis mõni pildi panna siia.
qp
15:03 19.02.2011
Tegelt mul on üks, mis küll pole hobuveoki tootja toodang:-)
vuoeldas
15:53 19.02.2011
Jaapani juurtega?
B
17:33 19.02.2011
qp
19:16 19.02.2011
Jah, juured on Jaapanist, ladvad Viljandi järve kohal... Big Ben ei eksi....
B_E_N
09:06 20.02.2011
Proovime siis veel sellist osaliselt varjatud pilti.
vuoeldas
13:34 20.02.2011
Bertone nägemus suurest kupee-mersust peaks olema.
vuoeldas
13:39 20.02.2011
Andestust, Pininfarina siiski, mitte Bertone. Ja nimeks Mercedes-Benz 300 SEL.
B
20:35 20.02.2011
vuoeldas
17:18 21.02.2011
wiki_432
21:58 21.02.2011
Rool on paremal, kodarrattad viitavad aristokraatsusele, kere stiilindus jääb 48-53 aasta vahele. Võiks olla näiteks Humber Hawk, aga kodarad jääks siis üle.
qp
23:02 21.02.2011
Tahtsin ka juba hõisata, et olen seda Roverit kusagil näinud... kui need ukselingid teisel pool poleks olnud...
vuoeldas
12:21 22.02.2011
Külmavõitu.:) Aeg vihjeteks? Tegemist küllaltki ürgse margiga. Toimetatada jõudis see tootja pea kuuskümmend aastat, enne, kui viiekümnendatel pood kinni pandi. Usun, et kaheukselisi seda marki autosid tuvastaks enamik siinsetest mängijatest une pealt.
ts
13:41 22.02.2011
T-148 oli vist delahaye (kui unepealt tuntavate kupeetootjate) viimane neljaukseline?
udu.
13:57 22.02.2011
Kuradi-kurat :( Veerandtunni mõttepausi järel jõudsin ka Delahayeni, sel ajal jõudis kodanik ts ette :P Täpsemalt poleks niikuinii vastanud, sest ainsa mulle teadaoleva neljaukselise indeksit poleks ma välja mõelnud, liiatigi erines too mõningate detailide-liistude poolest...
ts
16:10 22.02.2011
:-(

Mul tuli just meelde, miks ma vahepeal ei mänginud- uue küsimuse õiguse pean edasi andma
vuoeldas
21:06 22.02.2011
udu.
08:22 23.02.2011
vuoeldas
10:32 23.02.2011
Lanciaks vist nimetatakse, miski kummaline värk oli sellega?
udu.
10:49 23.02.2011
Just nii, Lanciaks seda nimetatakse, ja on jah miski kummaline värk sellega :)
Pinguta õige natuke veel :)
Cypresshill
11:35 23.02.2011
lancia flaminia loraymo coupe Motto.Kere "kumerused võetud coca-cola pudeli järgi :)
Cypresshill
12:32 23.02.2011
Selline autu siis..
udu.
12:32 23.02.2011
udu.
12:34 23.02.2011
Ups. Pilt ilmuski :P
udu.
12:42 23.02.2011
Antud juhul spikriks abi vaja küll ei läinud, aga teinekord kata nimed ka kinni :P

http://www.allaboutauto.us/tag/lamborgini-miura-le-mans-conc
ept


Selline Colani temp siis :P
Cypresshill
13:21 23.02.2011
Kurjam kurjam,eks viska uus :P
udu.
21:13 23.02.2011
Selline hullumeelne mahtuniversaal.
hj
08:25 24.02.2011
hj
09:19 24.02.2011
jälle siis kodaratega
udu.
10:33 24.02.2011
Ull inime, kos sa toda Dymaxioni ära tiadsid? :=
udu.
13:08 24.02.2011
Tugev Zagato vaim hõljub ringi... OSCA 4500?
hj
14:27 24.02.2011
teinekord joppab internetiotsingutega..
aga udu esimene pakkumine vale.
vaatasin, et praegu pole vähemalt auto 24 portaalis ühtegi selle firma autot müügis, kuigi 90ndate algul oli see levinud liikur.
huuuuu
20:52 24.02.2011
eks ta siis prantslane ole suure T tähega
r.i.h.p
21:15 24.02.2011
Talbot Lago T26 GS Oblin Coupe


Vihjest oli abi :)
hj
21:30 24.02.2011
korrekt. teatepulk edasi.
urrrr
19:26 25.02.2011
udu ,keskmisel pildil vasakul üleval nurgas midagi sarnast kirjutatud :D:D:D
udu.
01:14 26.02.2011
Terav silm sul, teravam kui mul, ilmselgelt :P Sai ****sti ehk lohakalt pilti lõigatud :P

Aga ootame Riho uut pilti kõik!
hj
08:03 26.02.2011
tänud urrile, nüüd nägin ka mina seda kirja :)
r.i.h.o
22:03 27.02.2011
siuke rallikas selleks korraks.
speedf...
23:03 27.02.2011
speedf...
13:05 28.02.2011
kui keegi ootab minu taga, siis lõpetagu ise ära mul pole pilti hetkel
r.i.h.o
21:51 02.03.2011
Ütle siis nimi välja ära ja ma panen ise uue pildi.
speedf...
04:56 03.03.2011
tea kas kääs on pildipõud või peetakse väikest pausi aga hääküll, autoks siis Bogdan Wozowiczc´i kätetööna valminud fso oberek mis nö päitseid pähe ei saanudki
Cypresshill
18:40 03.03.2011
Kui keegi ei pane lohistaks ise ühe ülesse..
hj
19:10 03.03.2011
see ju ei ole volvo c 303?

vuoeldas
19:29 03.03.2011
Väike Laplander jah, kui see just miski trikiga küsimus pole...
Cypresshill
10:00 04.03.2011
Nii on.HJ leiab uue autu pildi ?
hj
10:51 04.03.2011
ei olnudki nipiga küsimus :)
ok, jälle üks tuntud nimi siis
udu.
10:56 04.03.2011
Vana fordimees ütleb, et sõjajärgne Taunus, nn. "Buckeltaunus" :P
udu.
10:59 04.03.2011
Võin ka vasakult paremale kõik üles loetleda :) Taunus 17M, Buckeltaunus ja Taunus 12M :D
hj
13:28 04.03.2011
on on :)
jätkake mängu
udu.
17:35 04.03.2011
Värv ei ole siin abiks...
hj
09:25 05.03.2011
peaks olema Daimler SP250
hj
10:06 05.03.2011
hj
08:57 06.03.2011
vaikus? kõik on vist valimas.
aga kui tulete, hakake vanade brittide juurest otsima.
hj
08:51 07.03.2011
kas avalikustan asja?

ts
09:30 07.03.2011
brittide juurest...

näeb välja nagu oleks 2 ilmasõja algul ehitatud pisividinate veoks teab kus. Ilmselt ei ole sellel eraldi kruvisid ning tegemist on sisuliselt paadiga, mida veavad edasi rattad... ning see näeb piisavalt ntotter välja selleks, et ka tootmises olla

Brittide poolt seega panustaks Humberile, kes ehitas sel ajal terve hulga soomusmasinaid :-) ja kindlasti on mudelinimi scout või naut lõpuga ning sisaldab kuidagipidi viidet numbrile 6
hj
09:37 07.03.2011
õiget juttu räägid. Humber Hexonaut on see veider liikur.
ja anna siis uue nädala uus pilt välja.
ts
11:25 07.03.2011
vuoeldas
12:08 07.03.2011
Alfa Romeo 8c 2300 Viotti Coupe.
ts
12:17 07.03.2011
nii on- üllata uuega :-)
vuoeldas
15:40 07.03.2011
udu.
16:24 07.03.2011
vuoeldas
16:47 07.03.2011
On-on. Kas see peletis mitte ei ilutsenud ka ühe kunagise Autorevüü vmv kaanel?
udu.
19:39 07.03.2011
AutoRevüü kaant ei mäleta, sai aastaid tagasi oma komplekt välja laenatud, ja rohkem ma seda kremplit näinud pole...

Aga uus mõistatus ka.
udu.
21:54 08.03.2011
Tohoh? See teada-tuntud, nüüdseks surnud mark siit korduvalt läbi käinud ju. Konkreetne mudel, selle tootja üks viimaseks jäänutest, vist mitte.
hj
08:54 09.03.2011
nu ma pakun hetkel miski Rambler, aga jätkan otsinguid

hj
09:21 09.03.2011
huhhh... :)
Studebaker Lark 6
isegi õige lehe leidsin
http://users.penn.com/~mweimer/studebaker.html
hj
10:49 09.03.2011
mis autot onud plaanivad teha
udu.
11:00 09.03.2011
Mustangit, mis muud :)
vuoeldas
11:11 09.03.2011
Stang I Concept jah.
hj
11:42 09.03.2011
udu.
19:00 09.03.2011
hj
08:39 10.03.2011
tundub nagu hiinlased oleksid daatsiast kädilläki teinud. miski brillantis?
udu.
10:31 10.03.2011
Enam-vähem :D Aga hiinlased siiski mitte.
vuoeldas
11:31 10.03.2011
Midagi on siin tugevalt abjuusitud... Mis see algselt on olnud, Hyundai, Chevrolet? Kuidagi vääga tuttav, kui tagatiiba selle eeee... asja asemele tagatuli istutada, mis auto see siis oleks? Olen ma õigel teel?
udu.
13:09 10.03.2011
***Dai ega Chevy see pole. Selle toorikut, s.t. seeriamudelit, müüakse USAs teise marginime all kui koduturul. Küljesiluett neil kõigil suhteliselt samasugune, armatuurlaud kah enam-vähem.
Rohkem vihjeid selle, siin varem esinenud margi, kohta esialgu ei annaks.
R.i.h.o
14:08 10.03.2011
Nissan või infinity.
hj
14:22 10.03.2011
velje peal on miskit kujundit näha- kas see ka abiks on kui selle dešifreerida suudaks?
udu.
14:26 10.03.2011
Riho, Sa oled väga lähedale jõudnud. Ega sellisel juhul õige margi väljamõtlemine tohiks mägede taga olla.
vuoeldas
14:34 10.03.2011
Nissan Teana? See on Samsung miskid numrid ja tähed...
udu.
14:39 10.03.2011
Ei ole siiski Nissan ega Infiniti, vaid baseerub Nissanil :P Tegu siis 2011 aasta mudeliga.
vuoeldas
14:56 10.03.2011
Oo õudu, ma nägin selle auto külgvaadet!
udu.
22:54 10.03.2011
Kui lont nina maha lõigata, siis külgvaade justkui Nissanil/Infinitil :)

Ütle siis välja, kui juba nägid :P
Madizzz
02:06 11.03.2011
Tervist! Sattusin siia foorumisse ja nägin küsimust... Pildil on Mitsuoka Galue :)
udu.
10:26 11.03.2011
Debüteerimise järel on Sul au ka uus pilt mõistatamiseks lisada!
Madizzz
12:50 11.03.2011
Suhteliselt kiirelt pidin otsustama, aga kuidas oleks sellega? :)