Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

ts
14:00 11.03.2011
Kuna pilti pole (s.t. on aga nii keeruline, et ma ei tea isegi mis pildil on) siis ei vasta- see on siit muuseas juba sama pildiga siit mängust läbi käinud
udu.
14:02 11.03.2011
Madizzz
14:49 11.03.2011
Tõsi, Tommy Kaira ZZII ta on... teatepulk edasi!
Vabandan, kui auto on juba läbi käinud foorumist...
udu.
14:54 11.03.2011
Üsna lihtne mõistatus vahelduse mõttes.
alfa13
16:17 11.03.2011
Chevrolet Malibu MAXX
alfa13
19:22 11.03.2011
vahelduseks ka üks kena auto
hj
20:29 11.03.2011
Triumph GT6 Coupe
ma praegu pilti ei pane, niiet paluks kedagi seda teha
udu.
10:43 12.03.2011
hj
17:59 12.03.2011
Suzuki Carry hiina versioon?
udu.
19:13 12.03.2011
Eks kipakaid veokeid ehitavad teisedki peale hiinlaste... Ei ole asiaadiga tegemist.
wiki_432
20:47 12.03.2011
Kuskil seal mängu alguspoolel ma juba kekutasin, et mul on sama firma masin garaazis. Pildil "Piaggio Porter", mitte minu oma ja üldse mitte sarnanegi.
udu.
21:33 12.03.2011
Nojah, mitte Sinu oma ja mitte sarnanegi on ta seetõttu, et Porter pole päris õige vastus :) Võid küll uue pildi panna, aga täpsusta seda va mudelinime ka :P
Wiki432
07:27 13.03.2011
Võin ka Quargo deck nime välja pakkuda, muid nimesid ei tea. Aga kunapildiõigus juba anti, tuleb siit üks kodarratastega peaaegu aristokraatse välimusega masin.
udu.
13:11 13.03.2011
Quargo oli muidugi õige vastus. Aga mis see siis on? Zagato Mersu?
Wiki432
19:42 13.03.2011
Pildil oleva auto mark kirjutatakse liitsõnaga, number ka lisaks. Tegelikult peaks seal liitsõnas olema veelgi rohkem nimesid/sõnu, aga miskipärast neid kirja ei panda. Kõik on nad rohkemal/vähemal määral varem/hiljem autondusega tegelenud. Mersut ja Zagatot nende hulgas ei ole. Ametliku nimetuse ühe sõna esindajaid pikas liitsõnanimes vurab meie teedel vägagi palju. Teist sõna ei liigu autona üldse, küll aga kohtab neid sõnamänguliselt tihti.
hj
10:08 14.03.2011
blondid ja bemmid... sobivad kokku küll :)
BMW 326 LeBlond
wiki_432
10:25 14.03.2011
Just nimelt. Nimes võiks olla veel mainitud Bugatti, Talbot-Lago, Berlinetta ja võib-olla veel miskit. Igatahes on BMW 326 LeBlond õige vastus.
hj
10:57 14.03.2011
järgmine pilt siis eetrisse
vuoeldas
11:07 14.03.2011
Chrysler Dart aka Vanapagan.
hj
11:43 14.03.2011
kutsutakse küll Diablo, aga see ka eesti keeli vanapagan :)
Dart paistab olema väheke lennukamate tagatiibadega.
vuoeldas
16:00 14.03.2011
Näikse, et neid tõesti oligi kaks erinevat: Dart ja Diablo. Huvitav, milleks kaks nii sarnast concepti, pealegi vist isegi samal aastal? Uurime...
vuoeldas
20:48 14.03.2011
vuoeldas
09:44 16.03.2011
Aeg vihjeteks? Kauge mere tagant seda tootjat otsima ei pea, väikese mere taga toimetavad. Sportautosid ehitavad aastast 1992. Pildil olevas kollases koores peitub suur Alfa Romeo mootor.
qp
10:33 16.03.2011
Niih, ei pidandki kaua otsima, piilusin Ölandi saare taha ja seal ta oligi! Sensoreid olen igasuguseid ennegi käes hoidnud;-), kuid see siin on GTR.
vuoeldas
15:16 16.03.2011
Nii on. Uut pilti!
qp
13:09 17.03.2011
Juba eila enne lõunat viskasin pildi.
kupu3
18:52 17.03.2011
Eelsoojenduseks enne tõelist india pähklit, kui mulle see võimalus veel antakse;-) Mis autu krässtest nii palju tõotav on?
urrrr
23:20 18.03.2011
ole hea viska mõni väike vihje :D
qp
23:43 18.03.2011
Auto kannab sama nime, mis tema populaarne eelkäia 80ndatest. Appi, seda oli vist palju?:-) See auto on praegu kusagil täiesti müügis ja muideks väga kena värvigammaga...
alfa13
15:08 19.03.2011
urrrrr
17:30 19.03.2011
ongi see kuradi Fiat Uno "Novo" eile vaatasin aga ainult esimest otsa nägin ja siis otsisin edasi :D
alfa13
18:33 19.03.2011
mis selle sinilinnu nimi on?
vuoeldas
11:40 20.03.2011
Söön mütsi, kui sel Mitsubishil Lanceril Eesti numbrid küljes on.:)
Madizzz
11:41 20.03.2011
Toyota Corolla Coupe?
alfa13
07:57 21.03.2011
Jah, Soome numbritega Lancer
vuoeldas
10:15 21.03.2011
Jääb ära mütsisöömine.:)
Madizzz
13:48 21.03.2011
Seekord enam "puusalt ei lase" :)
Uuel pildil on Honda Pilot.
vuoeldas
09:16 22.03.2011
Pihtas, tulista sama hooga uus pilt kah!
Madizzz
14:45 22.03.2011
Ootasin kinnitust... Midagi ilusat kah :)
vuoeldas
14:55 22.03.2011
Madizzz
17:29 22.03.2011
Seda ma arvasin, et sekundite küsimus...
Uut paluks :)
vuoeldas
20:16 22.03.2011
hj
21:08 22.03.2011
vend vahindra ütleb mahindra. liignimeks xylo.
uut pilti otsin hommikul.
hj
09:02 23.03.2011
üks parklasõbralik auto
vuoeldas
10:48 23.03.2011
hj
11:04 23.03.2011
küsimärk seal lõpus oli liigne :)
vuoeldas
15:13 23.03.2011
Nii, alustuseks sihuke väike pilt.
udu.
18:49 24.03.2011
vuoeldas
19:16 24.03.2011
Ei, pole mitte. A huvitav Caddy, tuli mulle uudisena.
udu.
20:14 24.03.2011
Krt, aga siis vaatasin, et rool natuke Opeli moodi... Mingi Admirali imeversioon?
udu.
21:52 24.03.2011
Oh ma kuradi puupea, mis p... ma siin ajan... Nagu ma seda Chryslerit varem näinud poleks või? Ptüi! Newport! On ju?
urrrrr
22:47 24.03.2011
Kui mu mälu nüüd ei peta aga see Newport peaks olema ka 100 Autot raamatus?
Miks alati jõuab keegi enne mind vastata :D

Muudetud 24.03.11 22:48

vuoeldas
10:58 25.03.2011
Newport jah. Udu, ehmata uuega!
udu.
11:49 25.03.2011
Mõni selline Eestiski olnud?
alfa13
12:54 25.03.2011
Mitsubishi Sapporo aka Galant Lambda
(Tallinnas olen näinud kahte eksemplari)
vuoeldas
14:02 25.03.2011
Üheksakümnendatel paar sellist lösutas Kilulinnas küll.
udu.
20:53 27.03.2011
Hr. Alfa uut pilti ootame kõik ammu!
alfa13
21:34 27.03.2011
selle auto uuemat põlvkonda liigub eestiski mitme marginime all
udu.
21:42 27.03.2011
alfa13
08:09 28.03.2011
udu. võib uue pildiga hirmutada!
udu.
09:41 28.03.2011
urrrrr
10:06 28.03.2011
qp
10:14 28.03.2011
Ford Fiesta, mis võib ka Bantam olla, mis omakorda on pärit mustalt mandrilt kohast, mis on suhteliselt valge...
udu.
10:45 28.03.2011
Kõik jutt õige, uut pilti paluks!
urrrrr
13:14 28.03.2011
Ei tea kui raske, esialgu vihjeid ei anna.
vuoeldas
13:50 28.03.2011
Millegipärast seostub Mopar. Kevadväsimus? :)
urrrrr
13:53 28.03.2011
oi nii väikseks läks pilt, aga mopar ei ole
r.i.h.o
19:33 28.03.2011
Rinspeed ateljeest midagi veidrat?
udu.
21:13 28.03.2011
Mopari kahtlustus polnud iseeneset mingi ulme, sest Plymouth "seljakott"-concept aastast 1995 kannab sarnaseid jooni küll pisut...
Aga samast aastast on ka see siin: Hyundai HCD.
urrrrr
23:05 28.03.2011
udu.
07:44 29.03.2011
Tüütut peamurdmist :)
hj
10:19 29.03.2011
Clenet Continental
vuoeldas
10:57 29.03.2011
Hirmus. Hirmsad mehed!:)
hj
11:03 29.03.2011
nagu ma kunagi ütlesin- vahel on otsingutega lihtsalt õnne :)
hj
11:16 29.03.2011
kiirkorras midagi lihtsat
udu.
11:39 29.03.2011
American Motorsi pill selgelt. Rambler Rebel?
l-co
11:39 29.03.2011
Nash Rambler, uut pilti ei vinni panna:P
hj
11:43 29.03.2011
rambler on õige, aga leiutage see õige eesnimi ka :)
udu.
11:50 29.03.2011
Vast on Hudson? Sest Rebelil puudusid keskpiilarid min teada...
hj
11:58 29.03.2011
udu.
13:12 29.03.2011
vuoeldas
14:24 29.03.2011
Goggomobil miskid numbrid või Glas eee... Isar?
udu.
14:26 29.03.2011
Viimased sõnad, välja arvatud "eee...", on õiged :)
vuoeldas
14:36 29.03.2011
Neetikumi avarustest jääb silma ka mudelinimi Royal. Mnjah. Pildil kujutatud masin kuninglikkusest just ei pakata, küll aga lõhnab taust aristokraatia järele. Vahest oligi sihtgrupiks madala profiiliga kröösused ja bojaarid.:) Ütleme siis- Royal.
vuoeldas
14:39 29.03.2011
Asoo, siis paluks Royali-jutt varsti algava naljakuu mõjude arvele kanda.
vuoeldas
15:00 29.03.2011
Jätkakem väikestega!
hj
09:11 30.03.2011
Hino ta vist pole?
vuoeldas
10:07 30.03.2011
vuoeldas
10:24 31.03.2011
Aeg vihjeteks? Toodeti neid aastatel `57-`60 u 1700tk. Turgu oleks ilmselgelt olnud palju enamatele, kuna suuruselt järgmine auto, mida samas riigis toodeti, maksis kaks ja pool korda rohkem. Nüüd peaks enamvähem selge olema, kust otsida.:)
wiki_432
11:28 31.03.2011
Vihje ei ütlenud küll midagi, aga auto peaks Mirkus olema. Poolakas.
hj
11:42 31.03.2011
vihje oli jah nagu ta oli, aga nüüd saan aru, et pilt on omadega peeglis ja rool selle tõttu paremale kolinud. see oli kahjuks segadusseajav nüanss...
vuoeldas
15:40 31.03.2011
wiki_432
12:01 01.04.2011
Parempoolse rooliga Mirkuse olemasolust ei tea tõepoolest midagi. Ei pannud rooli pildil tähelegi. Saba tundus lihtsalt tuttav. On siis vastus õige või mitte, jäi arusaamatuks? (ei viitsi netis tuhnima/aega raiskama hakata)
udu.
13:11 01.04.2011
Oli muidugi õige vastus, kähku uus pilt eetrisse!
r.i.h.o
16:19 01.04.2011
ai Võldas va sunnik :) ma olin päris kindel et see jaapani on päritolu, hea, et rumalust välja ei näidanud.
Wiki432
17:19 01.04.2011
Näib küll aprillinaljana, aga tegelikult kannab väga tuntud autofirma logo.
hj
18:27 01.04.2011
kunagi vist isegi telekas sellest pilti näinud.
Mazda Kohvriauto kui otse tõlkida
Wiki432
18:34 01.04.2011
Jah, 40 kuubikut, kaks takti, tagateljel oli isegi diferentsiaal, max kiirus 27 miili tunnis. Muutus kohvrist sõiduvahendiks 25 sekundiga.