Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

hj
19:49 01.04.2011
aga üks kena punane pepu siis
udu.
00:44 02.04.2011
Küll nüüd oskas küsida... Aprilli puhul vist!
Ime, et üldse viitsisin välja kaevata :P Weidner Condor.
http://www.carpictures.com/photo/viewer/05LPF382505574F
hj
07:26 02.04.2011
aga näed viitsisid ja seega võitsid järjekordse vooru. eks see mäng selleks ongi mõeldud, et vahel kuskile kaevuda ja natukene vaeva näha :)
udu.
10:09 03.04.2011
alfa13
13:11 03.04.2011
udu.
13:28 03.04.2011
alfa13
21:35 03.04.2011
kuidas seda tõkiskinga nimetatakse?
Kuldar81
12:05 04.04.2011
See peaks olema Berline 400.4 Aixam vói 500.4 Aixam

Kuldar81
12:09 04.04.2011
Juhul kui vastus óige siis las keegi teine paneb uue pildi, sest pole kahjuks aega tihti siin foorumis kaiia ja ei taha et asi seisma mingi pildi taha jaab.
alfa13
14:20 04.04.2011
Jah, see on Aixam 400
Kuldar81 loal võib keegi panna uue pildi ...
udu.
16:19 04.04.2011
Kunagi ootas seesama sinine Aixam mul arhiivis oma postitamise aega, aga jõudis vahepeal koos teiste heade, oma aega ootavate piltidega tükkis kõvakettaga maisest elust lahkuda...

Siit siis selline. Väga lihtne ilmselt.
huuuuu
21:16 04.04.2011
kas pole mitte ühe tähega tähistatud itaalia autoga tegemist, kusjuures just see puitliistu materjal viitab sellele, see puit hakkas kohe silma kui ma selle autoga sõitsin kunagi
udu.
21:58 04.04.2011
Oled praktiliselt kohal juba, aga ühe tähega tähistamise asemel on sel siiski nimi.
qp
22:09 04.04.2011
Mis mulje autu ka jättis? Mulle eriti ei meeldi tolle esiosa- liiga sangjongilik;-) Tegemist siis Thesisega, kui keegi veel aru ei saanud. Tähega see mudel vist tõesti enam pole... kõlab nagu dissertatsioon:-)
udu.
23:15 04.04.2011
Lancia Thesis jah. SsangYongiga pole sellel midagi pistmist, vaata korra Aurelia nina, sealt see retronägu.
Kui sakslased avastasid kunagi telliskivi ülimalt "kauni" vormi ja sellest inspireerituna on Audide esituled mitukümmend aastat järjest kirvega kandiliseks kujundatud, siis sellega kõigega harjunud inimestele võib Thesise nina vastumeelt olla küll.
huuuuu
23:58 04.04.2011
väga mõnus auto oli, nahk oli nahast ja puit oli puidust
qp
09:14 05.04.2011
Eriti meeldib selle auto salong ja kõnealune kellapaneel, mis meenutab 50-60-ndaid...:-P
Aga udu, kui Audil püsis esitulede kuju aastakümneid samakandiline, siis pidi telliskivile kuju andnud tegelane geenius olema!
udu.
15:11 05.04.2011
Ära targuta, pane parem uus pilt :D
qp
22:04 05.04.2011
huuuuuu vastas õieti, peaaegu, ma niisama targutan....
udu.
00:24 06.04.2011
Härra Huul on komme umbmääraselt vastata, sest tal kas pole või ta ei taha tavaliselt uut pilti panna :P Aga võiks siiski pildi panna küll, nii vahelduse mõttes :)
qp
10:38 06.04.2011
okei, ma arvan, et see lihtne asi pole veel olnud;-)
B
12:21 06.04.2011
Alfa Romeo Visconti Concept?
qp
12:26 06.04.2011
Pole siin ilmas vist midagi, mida big ben ei tea... Edaspidi näitan vaid ukselinke:-))
B_E_N
23:10 06.04.2011
No eks neid asju ikka leidub ... :)

Selline siis seekord.
hj
07:07 07.04.2011
tema nimi oligi vist lihtsalt Opel GT?

B
13:18 07.04.2011
Just nii see oligi!
hj
18:01 07.04.2011
mis auto on katteloori all idanenud
huuuuu
18:22 07.04.2011
urrrrr
18:29 07.04.2011
Trabant nT concept
hj
20:00 07.04.2011
nii on. sotsialismiseeme idaneb ka kapitalismi ajal :)

urrrrr
21:19 07.04.2011
wiki_432
22:06 07.04.2011
Nomaeitea, urrrr, pane uus pilt, selle Fergusoni ma juba kord riputasin siia üles, ainul rooli monteerisin viguri pärast teisele poole. Siis tundus rohkem koduse mosse moodi.
urrrrr
22:45 07.04.2011
urrrrr
08:46 08.04.2011
wiki_432
12:19 09.04.2011
Kellel on parem silmanägemine- kas radika peal oleval märgil on esimene täht A, O või Q? Õ ta ikka ei saa olla.
urrrrr
12:40 09.04.2011
ma annan hoopis teise vihje see firma hakkas alguses tootma jalgrattaid hiljem mootorrattaid
hj
10:03 10.04.2011
Cluley Tourer 1926
Clarke, Cluley & Company
hj
11:16 10.04.2011
hj
11:09 11.04.2011
lisan ka ülesvõtte eestpoolt, aga tegelikult peab lisama, et ühest vastust sellele küsimusele vist ei olegi. vähemalt mina erilist infot selle masina kohta ei leidnud. seega tuleb õigeks vastuseks lugeda vaid viide tootjale ehk siis kui leiate, et see auto omab teatud sarnaseid jooni selle tootja mõne seeriamudeliga.
vuoeldas
14:05 11.04.2011
Need tagatuled, nii tagumised, kui eee... esimesed:), ei andnud mulle rahu. Viimase vihje valguses ütleks ära: Lincoln.
vuoeldas
14:16 11.04.2011
Ilmselt on doonoriks `46-`48 Continental. On miski lugu kah sellel, kes, kus ja milleks tegi?
hj
14:22 11.04.2011
jah, lugu on ja üpriski napisõnaline. tõesti huvitav, et miskit rohkemat sellest asjast teada pole.
http://blog.hemmings.com/index.php/2007/11/page/2/
ja paluks siis meid uue enigmaga kostitada.
mina igatahes võtan mütsi maha urrrri pildi ees- sai ikka päris põhjani kogu internet läbi kaevatud :)

vuoeldas
15:26 11.04.2011
vuoeldas
17:55 11.04.2011
Puretagu seda pähklit:
urrrrr
19:55 12.04.2011
ole hea viska väike vihje :)
eks ta ameerika maalt ole aga nii vähesega ei leia:D

Muudetud 13.04.11 00:40

vuoeldas
12:48 13.04.2011
Ok, siin on selle eelmise vend, derivaat ütleme. Värvilahendus peaks õigele rajale aitama. Lõikasin ka selle pildi pooleks, terve auto külje nägemine tooks vastuse paukselt.:)
udu.
14:19 13.04.2011
Veidravõitu Challenger :P
vuoeldas
14:23 13.04.2011
Challengeri konkurent, võiks öelda.
urrrrr
17:51 13.04.2011
eks ta Chevrolet ole mingi aga milline :D
ega ikka ei leia küll kuskilt sellist autot
huuuuu
19:50 13.04.2011
ega mesilastega pole äkki pistmist
vuoeldas
20:17 13.04.2011
Hehh-heh. Ei ole ka Chevy ega Beed. Makarone sööge, just-just, makarone! Hakkab mõte jooksma.:)
r.i.h.o
00:03 14.04.2011
Ford Torino King Cobra
vuoeldas
09:36 14.04.2011
R.i.h.o-le omane õige vastus:)
R.i.h.o
22:15 14.04.2011
Soliidne sedaan, kuid kahjuks poest päris seda osta ei saanud.
udu.
23:05 14.04.2011
Liiga Renault 25 nägu. Mõni 25-põhine sedaani concept?
udu.
23:08 14.04.2011
....või prantsuse moodi à la 25 Berline?
R.i.h.o
10:47 16.04.2011
Seda vastust mida ma kuulda tahtsin ei tulnud aga loomulikult on tegu Renault 25ga mis siis redisainitud Sbarro poolt ja kannab nime Charbonneaux.
Udu jätkab.
udu.
10:52 16.04.2011
Leidsin just hetk tagasi lingi ka, aga seal pole sellest midagi kirjutatud: http://www.histomobile.com/dvd_histomobile/usa/24/1985_Renau
lt_25_Berline.htm
udu.
11:15 16.04.2011
Krt, tähelepanelikult oleksin pidanud uurima, oli sel lingil tegelikult kõik ilusti kirjas ka! Mine kooli, õpi tähed selgeks, siis oskad lugeda ka, va ******** :P

Uus pilt kah.
huuuuu
17:04 16.04.2011
nii, uurisin asja, igaljuhul Seat see ei ole
vuoeldas
10:18 17.04.2011
vuoeldas
10:22 17.04.2011
Esimese hooga tahaks pakkuda Punane Auto 250 GT... tuunitud... a ilmselt see nii pole siiski.
udu.
12:14 17.04.2011
Härra Huu andis jälle vihjeid õiges suunas, kuigi jah, Seat see siiski pole. Alumiinium-V8, alumiiniumkere, De Dioni tagavedrustus on mõned märksõnad. Firma on ehitanud ka busse, veokeid ja traktoreid.
urrrrr
12:55 17.04.2011
Pegaso Z-102 B Gran Turismo
jube ikka palju selle peale aega läheb
udu.
17:00 17.04.2011
urrrrr
19:41 17.04.2011
hj
21:00 17.04.2011
võib olla ta meenutabki SEATi, aga tegelikult on DIM, Hellase väike sangar
hj
21:35 17.04.2011
jätkuks veel üks pisike karp
hj
14:07 18.04.2011
ärge teda siis sisepõlemismootorite lahtrist otsige, ikka akude seast.
urrrrr
17:57 18.04.2011
Ford Comuta
aga mul praegast pilti pole las paneb keegi teine
hj
18:09 18.04.2011
selge pilt. ootame siis kuni keegi teine siia jõuab :)
k.
21:46 18.04.2011
Prooviks selle lihtsa paadiga pisut kohta täita
udu.
03:28 19.04.2011
Esimese hooga oleks Duttonit pakkunud, aga pildil hoopis Isuzu: http://www.tafreehmela.com/vehicles/52727-isuzu-nagisa.html
udu.
07:42 19.04.2011
Tatra sõber ja seltsimees:
hj
08:47 19.04.2011
järelikult Peugeot 402
hj
09:08 19.04.2011
aga siit üks seltsidaam
hj
19:32 19.04.2011
natukene ainet siis õhtusteks mõtisklusteks.
alguse sai see see väga tuntud autotootja ühest omaaegsest tavalisest rauatöökojast ehk siis suupärase tõlke järgi oleks see "Vedrude ja vankrite töökoda"
kuid kahjuks möödunud aastal läks osake vanast ameerikast jälle manalateele ehk siis sellenimelist puhtatõulist ameeriklast te uuena enam osta ei saa :(
huuuuu
20:19 19.04.2011
hmm, ka kas superstaari saatest võiks vastuse leida?
hj
20:45 19.04.2011
raske öelda, ma taoliste saadete pidev vaataja just ei ole.
aga televisioon on antud tootjale palju tuntust toonud ja isegi mudelinimi on omal ajal kinolinal kuulsaks saanud ;)
udu.
23:04 19.04.2011
GM lõi eelmisel aastal mättasse Pontiaci, nagu ta varem oli talitanud Oldsmobile´iga. Ja Pontiac Scorpioni see pill meenutab ka natuke.
udu.
23:13 19.04.2011
hj
07:10 20.04.2011
näed, ei olnudki ju keeruline :)
udu.
09:41 20.04.2011
hj
09:57 20.04.2011
mina leidsin küll vasakpoolse rooliga, aga ju ta ikka sama on.
1963 Heinkel Trojan 200 Bubble Car
udu.
10:35 20.04.2011
hj
18:28 20.04.2011
ma leidsin ühe vingema kolmerattalise
hj
07:02 21.04.2011
udu.
07:19 21.04.2011
Veel üks veidrik (pole teab kui raske):
hj
07:38 21.04.2011
etskae, motoroller
aga las nüüd teised ka vastavad :)
qp
10:09 21.04.2011
Ma tundsin ta värvi järgi... ja noh, antud tegelane on siis 50-ndatel toodetud Piaggio-Vespa.
udu.
19:02 21.04.2011
...ehk siis Vespa 400.
Uus pilt!
qp
22:22 21.04.2011
Moded jäid vist nii vinget pilti nähes keeletuks...:-))
qp
09:55 22.04.2011
hj
10:51 22.04.2011
hj
21:41 22.04.2011
paneks väikese nipiga pildi
udu.
17:00 23.04.2011
Lincoln Continental ütleks. Aga mis trikk sellega on siis? Hiinlaste derivaat à la Honqi?
udu.
17:13 23.04.2011
...või olid sel küljes Fordi logod hoopis?
hj
17:32 23.04.2011
no põhimõtteliselt võib udu jutu õigeks lugeda ja talle pildiõiguse üle anda, aga räägime siis konksu sirgeks- tegu on Continental Mk II- ga ja see tähendab, et sealt eest puudub nimi Lincoln. Continental oli aastail 1955-57 Fordi eraldi haru, mis tootis eksklusiivseid luksautosid ehk siis sedasama ja ainsamat Continentali. alles tootmisaja lõppedes sulandus see division Lincolniga kokku ja nende neljaharulise tähe kujutis kolis Lincolnide kapotile. aga eks sellest võite ise kasvõi wikist lugeda.
http://en.wikipedia.org/wiki/Continental_Mark_II
sellised on minu infokillud mis kogunud olen. kes on targem, parandab mind.
ja taaskord järg udu kätte.
udu.
14:35 24.04.2011
Hakkavad pildid otsa lõppema, seetõttu selline.