Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

hj
16:28 24.04.2011
ära aja udu- pilte netis veel küll :)
aga see sul jaapanlane. kuid las teised täpsustavad.
huuuuu
20:52 24.04.2011
udu.
23:16 24.04.2011
Härra Huu, kas sul endal pole üldse pilte üles panna, et sa kunagi täpselt ei vasta? :P
Madizzz
07:41 25.04.2011
Selle vihje abil oli lihtne välja raalida, et pildil on Nissan XTerra... panen uue pildi ka siis kohe.
vuoeldas
09:25 25.04.2011
Lamborghini Athon Concept.
vuoeldas
09:28 25.04.2011
Rumal inime oma copipeistiga:) Ei ole pildil too kiilukujuline lambo, kindlasti kohe mitte:)
udu.
10:12 25.04.2011
Testudo ju. Korra ka läbi käinud siit.
qp
10:43 25.04.2011
Kui sõna Testudo on korra siit juba läbi käinud, siis miks otsing seda üles ei leia? Näitab vaid viimast ehk tänast udu testuudot...
udu.
11:02 25.04.2011
Otsingust ei tea ma midagi, aga seda, et see siin korra varem on olnud, tean küll. Kuna ma ise selle üles riputasin. IRWWW!!!
ts
11:52 25.04.2011
kindlasti on Testudo siit läbi käinud - kui täisnimega otsid, siis ehk leiab
udu.
12:02 25.04.2011
Ja kodanik ts vastas tookord ise ära ka selle, kui mu mälu ei peta :)
udu.
15:26 25.04.2011
Üks uus auto kah. Lihtne küsimus taas.

P.S. See Chevrolet Corvair Testudo esines varem 29. leheküljel. Suht mõttetu otsing siin kasutamiseks, kui see miskit üles ei leia...
hj
07:45 26.04.2011
seda pilti vaadates tulebki konstateerida fakti, et tänapäeva autod on kõik ühesugused- vaid tiibadele venitatud tuled ja ongi kogu disain. bemm sel pildil igatahes ei ole. asiaat vist samuti mitte, aga tänapäeval võib selle arvamusega kõvasti puusse panna. haiuim katusel viitab vist väheke kõrgemale klassile
alfa13
08:18 26.04.2011
Hyundai Sonata/i40
hj
08:28 26.04.2011
nii selle aasiaga on jah. ma just jõudsin ***dai genesise piltide juurde
udu.
10:08 26.04.2011
alfa13
14:51 26.04.2011
Piltidelt ei pruugi aru saada, aga tegemist on päris suure masinaga.
B
20:35 26.04.2011
T-REX on siit kahjuks ka juba läbi käinud.
alfa13
08:19 27.04.2011
Jah, see on Hummer H1 baasil ehitatud Coggiola T-Rex. Monacos oli päris kummaline näha seda nö tavamõõduliste autode vahel liiklemas.
B_E_N
17:10 27.04.2011
Proovime siis midagi sellist.
alfa13
17:36 27.04.2011
vaatasin üle-eelmisel nädalal ise seda autot suurte silmadega ja klõpsisin portsu fotosid. reklaambrožüürgi praegu laua peal ...
Benarrow PB5
B
18:16 27.04.2011
Nii see on tõesti!
alfa13
01:56 28.04.2011
Kui keegi teine ei reageeri, siis prooviksin teie teadmisi veel ühe Monacos pildile püütud imeloomaga. Siin küll on aluseks võetud auto selgesti äratuntav, aga mis firma tuuninguga tegu?
Marko
02:02 28.04.2011
Tekst on tiba vildakas, kuna aktiveerisin alfa eelmise vooru pildi. Sorry, et ei saa kogu aeg ekraani põrnitseda, vahepeal peab poes ka käima.
udu.
06:34 28.04.2011
Panzani on S-Type´i kallal hoolega rõvetsenud. Oma isiklikku käru ma neile küll ei vii, mulle meeldib ta originaalis rohkem :P
alfa13
08:12 28.04.2011
udu. vastus on õige: Panzani Vintage GT. Välimus aga on maitse asi - mulle meeldis see rohkem kui originaal, v.a õhuvõtuavad esipamperis.
udu.
11:48 28.04.2011
Enne kui vastust suure hurraaga hõiskama hakkate, mõelge pisut järele :P
hj
13:32 28.04.2011
neid tehti igasuguste nimede all- Chevrolet, Daewoo, Vauxhall. aafrika ja austraalia versioonid
udu.
13:54 28.04.2011
Pilti peeglisse pööranud pole. Ja selline kere pole ka igal pool levinud.
alfa13
15:13 28.04.2011
no pakuks chevrolet ipanema?
igatahes eestis on sellise kerega kadette küll mitmeid...
udu.
15:57 28.04.2011
Ipanema jah. Vähemalt ei tea ma küll Opelil selliselt avanevat küljeakent...
alfa13
17:37 28.04.2011
üsna meeldejääva välimusega auto
B
20:18 28.04.2011
alfa13
08:07 29.04.2011
see ta on. ootame uut pilti.
B_E_N
12:57 29.04.2011
Säärane tagumik siis. Omaniku nime paluks!
alfa13
14:03 29.04.2011
VW SP2 peaks olema mälumängust juba läbi käinud
B
21:11 29.04.2011
Täiesti võimalik, oli ka nagu meeles, et oleks nagu juba siin olnud, kuid kindel polnud. Aga igatahes SP2 on õige vastus.
alfa13
21:50 29.04.2011
hj
22:03 29.04.2011
hj
10:08 30.04.2011
seekord siis selline (auto)pepu.
wiki_432
16:28 30.04.2011
See tibi...pigem nagu transvestiit. Sama nimi sobiks neile mõlemile, nii autole, kui poosetajale. Näiteks madu.
hj
17:16 30.04.2011
madu pole paha pakkumine. peaasi, et mürgine oleks :)
hj
11:21 01.05.2011
teeme asja väheke punasemaks. aga siiski mitte puust.
Madizzz
12:13 01.05.2011
Maru Shelby GT-lt tuttavaid jooni on selle auto kerekujus... aga ei oska mitte öelda, millega pildil konkreetselt tegu võiks olla :)
Äkki mingi kunagine Shelby concept?
hj
13:35 01.05.2011
vot jälle üks selline masin, mille kohta eriti palju infi ei leia. Shelby käe puudutuse kohta ei oska öelda, aga masina nimi Ford Super Cobra.
ja andke keegi siis uus pilt välja.
Madizzz
22:30 01.05.2011
Siis ma aimasin enam-vähem täppi, kuigi kiirelt otsides tõesti päris õiget marki kätte ei saanud...
Mis valge unistus see on?
udu.
02:29 02.05.2011
Tohoh? Renault Fuego justkui? 100% kindel pole, aga Ameerika variant ilmselt.
k.
07:31 02.05.2011
udu.
08:27 02.05.2011
Paar päeva tagasi nägin täiesti identset kuuti Kadaka teel täie hooga paarutamas :P Võtsin isegi sappa, et veenduda, millega tegu, sest Maarjamaa pinnal polnud varem sellist kohanud. Aga vastus tuleb ilmselt kähku.
kuuskant
08:42 02.05.2011
hj
09:28 02.05.2011
udu.
15:31 02.05.2011
Liikudes nägi see aparaat pehmelt öeldes koomiline välja :P Ja Daihatsu Move oli sellele p.... peale kirjutatud.
Mis aga Cuoresse puutub, siis siit vehkisid venkud oma Vaz 1111 Oka idee maha ilmselgelt:
http://avtobazar.ua/daihatsu-cuore-1982-gorlovka-1-978991-1.
html


http://www.eurotrabi.com/img_lada/oka_01.jpg
Madizzz
16:56 02.05.2011
Tundub et siin on sellised mehed koos, kelle jaoks minu jaoks uus ja huvitav on juba ammust aega teada- õiged vastused tulevad minu piltidele nagu kõige kiiremini :)
udu.
18:13 02.05.2011
Liiatigi kükitab see Fuego mul koos teiste mudelitega riiuli peal :)))))))))

Härra "hobujõud", uus pilt palun!
hj
18:37 02.05.2011
vist minu kord jälle.
udu.
19:18 02.05.2011
Esimesed tähelepanekud: Ford Thunderbirdi katus, italjaano kujustus.... Tuli veidi tuhnida.
Lincoln Indianapolis: http://www.kitfoster.com/carport/2007/05/greenwich-meantime/
hj
20:21 02.05.2011
ja jälle pole sa udu ajanud :)

udu.
21:13 02.05.2011
Jälle üks hull mahtuniversaal.
hj
21:43 02.05.2011
see on 1934a Mc.... aga olgu, vastan homme õhtul- nii kiire mäng pole ka enam huvitav :)
hj
21:09 03.05.2011
mis lubatud, tuleb ka teoks teha.

McQuay-Norris Streamliner

sai teist kunagi oma otsingutes kohatud ja taasleidmine polnud keeruline.
ja saadan uue pildi ka eetrisse.
hj
22:35 03.05.2011
seekord midagi kaasaegsemat
R.i.h.o
22:40 03.05.2011
hj
07:09 04.05.2011
jälle pihtaspõhjas :)
R.i.h.o
22:52 04.05.2011
L-co
23:19 04.05.2011
Oleks nagu Triumph Herold?!
L-co
23:23 04.05.2011
k.
00:12 05.05.2011
Herald vist siiski pisut teine
MadMan
13:45 05.05.2011
1959-1963 Facel Vega Facellia cabrio

R.i.h.o
18:37 05.05.2011
MadManil on tuline õigus.
MadMan
22:49 05.05.2011
Mis imeloomaga tegu?
MadMan
00:16 08.05.2011
Et siis vihjete aeg?
Tegemist küllaltki pikaaegse autotootjaga, kes pole oma nime all ühtegi sõidukit müünud. Nüüd on uus nimi, kuid tegevus jätkub samas vaimus.
vuoeldas
19:16 08.05.2011
Cabrio pilt ja jutt autotootjast, kes enda nime all sõidukeid turustanud pole... Valmet, pakuks esimese hooga rõõmsalt. Järele mõeldes vist siiski ei klapi, Valmet on ju põllumajandustehnikat, tramme jne müünud oma nime all. Pealegi pole nimemuutusest miskit kuulda olnud.
vuoeldas
19:24 08.05.2011
Mulle hakkas see Valmeti-mõte hoolimata ebakõladest nii hirmsasti meeldima, et tutkisin veel pisut asja. Ehhee, näkkas. Valmet Zerone, aastast 1999.
MadMan
21:30 08.05.2011
Valmet kui emafirma lõpetas 1999 ja selle asemel on praegu Metso Corporation, kuid viimase tütarfirma Valmet-Automotive nime all toimub tõesti autotootmine. My bad. Võldasel õigus nagu tavaliselt.
vuoeldas
10:51 09.05.2011
alfa13
13:32 09.05.2011
Honda Beat peaks olema viktoriinist juba läbi käinud
vuoeldas
15:53 09.05.2011
Ei mäleta, et oleks siit läbi käinud, a vastus on õige.
alfa13
16:08 09.05.2011
mis "BMW-ga" tegemist?
r.i.h.o
17:18 09.05.2011
Infinity G25 võiks ta olla.
alfa13
08:11 10.05.2011
Loen vastuse õigeks, ehkki tähti närides oleks korrektne Infiniti G37.
qp
14:21 10.05.2011
Alfa13, ma tahaks näha, kuidas sa külje pealt mootorit kapoti all näed... rääkides närimisest...
R.i.h.o
19:38 10.05.2011
Eks Alfa vast vihjas sellele y seal lõpus kus peaks olemas i :)
huuuuu
20:20 10.05.2011
kui ma ei eksi siis see pilt "räägib" rohkem kui tuhat sõna, samas see auto vist nii palju tavaliselt ei räägi, aga vahva luukpära ikkagi
udu.
22:57 10.05.2011
See ju jälle Renault 25, võite selle peale mürki võtta X)
r.i.h.o
09:23 11.05.2011
selle pahtli ja jumalvaidteabmilleveel.... kihi all on tõesti Renault 25 peidus. Udu palun!
udu.
10:01 11.05.2011
Margist täiesti piisab.
udu.
12:52 11.05.2011
MadMan
18:01 11.05.2011
Selline äge masin siis.
hj
18:32 11.05.2011
jaaah, aga miks sa nina pealt nime maha kustutasid? sinna oli kirjutatud Iso Rivolta Varedo.
hj
20:42 11.05.2011
selline musikaalne mustang
vuoeldas
20:08 12.05.2011
Ümberlõigatud Ford Allegro. Allegro II.
hj
21:07 12.05.2011
ja kostuski õige noot :)
vuoeldas
12:05 13.05.2011
Head mõistatamist! Loodetavasti sai piisavalt lihtne. Noh, et vihjeid andma ei pea. Kaon nüüd paariks päevaks ära, tegelemaks on teise hobiga. Üheteistkümnes mai ja siseveekogud, kes teab, see teab.:)
vuoeldas
11:23 16.05.2011
No-nohh! Mis nüüd? Vihjeks saagu öeldud, et seda marki liikureid on meite teedel liikunud vääga palju, osad liiguvad siiani. Ja vist isegi müüakse uusi. A kas seda pildilkujutatut kunagi osta saab, on küsitav... Ehk- tahtsime parimat, a välja kukkus jälle...
hj
14:52 16.05.2011
žigullist elik ladast räägid või?
hj
14:54 16.05.2011
polnudki vaja palju vaeva näha- googel ütleski, et lada 2116.
vuoeldas
15:57 16.05.2011
hj
16:50 16.05.2011
nu siis veel üks punane auto (mitte päritolult)
MadMan
21:22 16.05.2011