Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

hj
08:26 17.05.2011
MadMan
09:56 17.05.2011
Selline "kaherattaline" siis mõistatamiseks.
udu.
14:38 17.05.2011
Kas mõni Colani veiderdamine?
MadMan
14:47 17.05.2011
Kahjuks hoopis tundmatu mees selle taga. Mootor samas on väga tuntud. Pealegi on Colani hoopis sujuvamate joontega mees ;)

Tundmatu mees töötas erinevates autofirmades sh FoMoCo, Chrysler ja Land Rover. Ning rataste arv ei ole paarisarv.

Muudetud 18.05.11 19:59

speedf...
09:51 19.05.2011
Sai üle paarisaja 3-rattalise läbi tuhnitud ning antud karpi ei silmanud, peale selle et inglased ja meerikamaa rahvas neid hullult on kokku klopsinud, mida sa ka vihjes oled ära märkinud
MadMan
19:49 19.05.2011
Paar pilti lisaks sellest eksootilisest masinast. Kuigi silindrite arvu ega muid mootoriandmeid pole kahjuks kusagil täpsustatud, võib arvata, et masinal kasutatud mootori ajalugu ulatub tagasi aastasse 1963 ja on sama skeemiga siiamaani tootmises.
MadMan
11:39 23.05.2011
No mis? Kõik puhkusel juba?
Veel siis mõned vihjed: praegu tegeleb lõvisüdamega mees põhiliselt virtuaalsete sõidukitega, mis tavaliselt liiguvad maa peal samuti kolmel rattal, kuid põhiolekus nood rattaid ei kasutagi.
qp
12:07 23.05.2011
Leo Fokker on too mees või?
MadMan
12:56 23.05.2011
Kui lühendatud nimekujudest rääkida, siis sobib "Bill" oluliselt paremini ja tegemist on igatahes praegu elava inimesega.
vuoeldas
16:28 23.05.2011
Hirmsasti oleks tahtnud pakkuda Vortex-it, pagana sarnane peletis... ainult et tollel on ees kaks ratast ja taga üks... Niiet ei sobi mitte.
Teine pakkumine on Xotic X1F Endeavor. :)
MadMan
16:46 23.05.2011
vuoeldas
17:00 24.05.2011
Tea, kas sai nüüd liiga lihtne?
B
20:50 24.05.2011
Peaks nagu Capri olema?
udu.
08:42 28.05.2011
B_E_N
19:29 28.05.2011
Vabandan, olin täiesti unustanud, et pildile olin vastanud (ennegi nii juhtunud, kuid mitte nõnda pikalt).

Kaks huvitavat pilti on, mäletamist mööda pole kumbki siin veel arvamiseks olnud.

Aga siit siis esimene neist.
R.i.h.o
20:17 29.05.2011
Tšehhid on üks imelik rahvus, inimestena on nad samasugused tropid nagu Poolakas või Leedukad aga mis puudutab autode või õlle tootmist siis neile võrdväärset ei ole. Pildil peaks olema üks "uus mässaja" Dioss?
B
23:16 29.05.2011
Just nõnda see ongi.
r.i.h.o
08:16 31.05.2011
selline vahva dsiibi poeg?
vuoeldas
08:41 31.05.2011
Puusalt lastes, L-Ameerika ja VW... Gofi või Polo baasil nelivedaja, nagu siinpool lompi Syncro? Samas, esivõre räägib nagu miskit muud keelt... VW kest näikse see siiski olevat... ehk on mõne tundmatu väiketootja SUV, mis volkaril põhineb?
MadMan
11:48 31.05.2011
VW Caribe kabrio, aga see kliirens ei klapi kuidagi.

edit:
Kae kolli! Hoopis itaalia plekiväänajad asja taga.
VW Golf Biagini Passo
Toodetud FIATi poolt.
http://www.faltdach.net/vwgolfbiaginipasso.htm

Muudetud 31.05.11 11:59

r.i.h.o
13:35 31.05.2011
MadMan jagas välja millega tegu. Uus palun!
MadMan
14:14 31.05.2011
hj
14:01 01.06.2011
Tama Truck ja kas siis elektriga või vedela kütusega sõitev.
MadMan
14:21 01.06.2011
Jah. Antud pildil peaks olema elektriline. 1947 Tama Electric Truck-> Prince ?-> Datsun ?-> 2010 Nissan Leaf.
hj
17:13 01.06.2011
hämmastav mõju on ootamatul kuumalainel- saatsin pildi teele, jättes kustutamata olulise info numbrialuselt. seekord siis muudetud versioon.
urrrrr
19:04 01.06.2011
mind hakkas see auto venemaalt huvitama mis delfis on
andke minu oma ka andeks :)

Muudetud 01.06.11 23:45

vuoeldas
23:14 01.06.2011
Vabandan OT pärast, a see Delfi-peletis on tuttav kuskilt... Oot-oot...
urrrr
09:42 02.06.2011
Kere tundub plastikust, arvatavasti elektriga töötab?
hj
10:35 02.06.2011
plastiku kohta mul tegelikult info puudub, aga ringi ajas rattaid ikka bensiin. taheti teha üks kerge linnasõiduk ja 79a Tokyo Motor Show'l teda näidati, aga sinnapaika jäigi.
ts
14:22 02.06.2011
mootor oli küll täiesti tavaline ja ökotamiseks oligi just kerge kaal- seega võiks teoreetiliselt platikut eeldada küll
urrrrr
16:20 02.06.2011
seda tokyot oli natuke palju aga auto on Toyota CX-80
hj
17:38 02.06.2011
oli vähemalt hea lihtne guugeldada. ega need pildid peagi siin päevade kaupa rippuma :)
urrrrr
19:27 02.06.2011
B
21:14 02.06.2011
Eks vast Bitter SC ole?
urrrr
21:23 02.06.2011
B_E_N
16:14 03.06.2011
r.i.h.o
23:35 05.06.2011
MadMan
10:29 06.06.2011
Pigem prantslane ja mul seostub üks vana AutoBildi aastaraamat sellega.

edit:
Design Performance Barramunda
http://www.conceptcarz.com/vehicle/z323/Design-Performance-B
arramunda.aspx

Muudetud 06.06.11 13:05

B
22:40 06.06.2011
Just just, nii see on.
MadMan
14:20 07.06.2011
Selline rallikas siis.
hj
19:45 07.06.2011
hj
21:28 07.06.2011
siukse imeliku asja leidsin
ap
08:19 08.06.2011
Renoo veljed.
olen ise neid puurinud,et kummipinki saaks panna
MadMan
10:16 08.06.2011
Citroen Méhari st Fiberfab Sherpa
hj
10:24 08.06.2011
MadMan
11:52 08.06.2011
hj
12:40 08.06.2011
ja need punased-kollased-rohelised tulukesed seal kapotiribistikul tegid auto veel ägedamaks- näitasid, kas auto kiirendas, pidurdas või sõitis ühtlase kiirusega.
hj
09:49 09.06.2011
no vaadake jaapanisse. vabariigi algul oli kõva sõna kui soomest selle tootja roostese putuka ära tõid :)
alfa13
22:13 09.06.2011
Datsun 126X Concept
alfa13
22:56 09.06.2011
valmistati neid autosid pisut üle kümne
R.i.h.o
09:34 10.06.2011
Felber Ferrari 330 gtc
alfa13
21:20 11.06.2011
R.i.h.o
20:45 13.06.2011
udu.
04:38 14.06.2011
Prantslane ilmselt. Talbot-Lago, Panhard... Või Peugeot hoopis? Ja Labourdette on pisut laamendanud? Juhe koos...
hj
13:05 14.06.2011
Panhard Levassor/Dynamic kipub jah sarnasusega silma, aga pole ikka vist päris see
vuoeldas
09:05 15.06.2011
Arvata on, et "Panhard" oli see, mida R.i.h.o näha tahtis ja nüüd itsitab.:) Ja arvata võib, et Panhardist on asi kaugel...
R.i.h.o
09:35 15.06.2011
Panhardiga tõesti tegu ei ole. Vihjena võib ütelda, et Eestis seda marki sõiduautosid vist liikuvana enam ei ole ühtegi, küll aga võib leida seda marki veoautosid kusagilt põõsastest aegajalt.
udu.
03:39 16.06.2011
Krt, küll ma mõtlesin, nii et pea paistes... Isegi uni läks ära, kui üks mõte koitma hakkas :D Filmis nimega "Võlg" pläristas üks Praga, kui ma õigesti mäletan. Põõsast võib mõne roostes Praga leida küll. Aga sõiduautod selle nime all... Infot polnud sugugi nii lihtne leida, aga kätte sain: http://dieselpunks.blogspot.com/2009/11/bohemian-baroque.htm
l


"...Eestis seda marki sõiduautosid vist liikuvana enam ei ole ühtegi..."
Naljamees oled, Riho :P
udu.
08:45 16.06.2011
Võibolla keegi sellist salongi oma silmagagi näinud?
B
11:18 16.06.2011
Meenutaks nagu mu kunagist XM-i, kuid sellist rooli mul küll polnud.
udu.
12:54 16.06.2011
Olnuks sel algupärane ühe kodaraga rool, poleks seda pilti pannudki :P
Jah, see on XM. Uus pilt!
vuoeldas
16:07 16.06.2011
Ähhhh, Praga! Muidugist... need "tiivad" ninal, Võldas on dementne...
B_E_N
17:13 17.06.2011
Tahtsin küll ühe teise pildi panna, kuid kahjuks ei olnud võimeline interneti avarustest selle auto kohta pilti leidma.

Seega siis hoopis selline...
udu.
13:23 20.06.2011
McCoy ega Dutton ei paista see olevat...
B
19:49 20.06.2011
Pole küll kumbki neist, kuid küll nende kaasmaalane.
k.
23:17 24.06.2011
McCoy nagu Iiri nimega ameeriklane ja Dutton inglane. Kumma kaasmaalast sa mõtled?
Vaja vist veel vihjeid juurde, aeg juba tulevikkus, aga küsimus ikka minevikkus!
B
01:02 25.06.2011
McCoy toodangut olen alati inglise päritoluks pidanud, kuid pean samas ausalt tunnistama, et pole nagu eriti süvenenud ka kust need McCoy toodetud masinad nüüd täpselt pärit on.

Seega pildiv olev auto on UK toodang. Tootmist alustati 1987, kestis kuni 1991 aastani, hiljem uue omaniku käes toodeti veel mõned autod.
B
11:50 25.06.2011
Selle auto tootnud ettevõte tegeleb eeskätt autode tuunimisega ja on ka hetkel täiesti tegevuses. Kuid pildil olevat autot ei toodetud ettevõtte nime all, vaid loodi uus bränd.
R.i.h.o
13:50 29.06.2011
Vist tuleks mõni vihje juurde paisata, Brittidel on neid kitcari sarnaste asjade tootjaid täpselt mustmiljon erinevat.
vuoeldas
23:01 29.06.2011
Miski imelik Quantum 2+2?
B
23:01 29.06.2011
Vihjeks siis niipalju, et märksõna on Lotus Elan.
ts
09:04 01.07.2011
paistab Evante olevat?
B
11:10 01.07.2011
Evante on õige vastus!
udu.
17:42 01.07.2011
Kodanik ts pole siia mängu väga ammu pilti lisanud, ootaks suisa huviga :)
ts
19:00 01.07.2011
nagu ikka - ei midagi "üle mõistuse" keerulist :-)
vuoeldas
21:52 03.07.2011
Fiat Dino Coupe, üks vähestest seesugustest Spideri-näolistest kupeedest. Oli vist nii, et ilma katuseta Dino joonistas Pininfarina ja kupee Bertone... Ja see siin pildil on sihuke imelik katusega Spider-kupee. Ehh, segane jutt sai.
ts
10:52 05.07.2011
eee... napilt mööda :-)

Fiati seos on aga Dinost on asi kaugel
vuoeldas
11:45 05.07.2011
"Moretti" ja "Sportiva" on need sõnad hoopis. A mina olen alati arvanud, et see on nö "kupee" Dino Spider. Kurradi sarnane selle Spideriga...
ts
12:12 05.07.2011
:-)

täpselt nii see on...

ja et asja huvitavamaks teha- Morettil oli kah olemas "väike Dino" ehk siis 125 peale ehitatud aparaat indeksiga GS1.6 (mida esialgu mõtlesin siia jälgede segamsieks riputada)
vuoeldas
20:39 05.07.2011
ts
23:05 05.07.2011
aga see leia 10 erinevust vist siiski ei ole uus küsimus :-D

ootaks pigem seda...
vuoeldas
08:48 06.07.2011
Suvetöö küsimus, selline lihtsam.:)
l-co
10:23 06.07.2011
Sõjaeelne Stude.
vuoeldas
11:14 07.07.2011
hj
15:20 07.07.2011
GMC COE õlleveok.
vuoeldas
16:01 07.07.2011
Nii ta on. Võldas pole suurem-asi õllesõber, a kui jook sellisega kohale toodaks, võiks isegi paar pudelit teha...
hj
09:06 08.07.2011
õlu on hää... :)
aga selle peaks kodanik MadMan ära tundma- pea, et nimekaimu looming
r.i.h.o
09:45 08.07.2011
Muntz Jet Convertible ja mälujärgi korra, kui mitte kaks siit läbi käinud :)
hj
10:41 08.07.2011
assamait. tegin otsingu küll, aga võib olla jäi otsingu alateemaks kogemata miski muu rubriik mälumängu asemel. aga vahet pole- kes ära vastas, võib õlut jooma minna :)
R.i.h.o
09:22 11.07.2011
midgi väga lihtsat.
Madizzz
11:24 11.07.2011
r.i.h.o
20:45 11.07.2011
DL station wagon 4wd võiks veel sinna juurde lisada ja siis oleks olnud perfektne vastus.
Uus palun Madizzz!
Madizzz
09:05 12.07.2011
Paari päeva eest telefoniga pildistatud masin siis... Ei ole muide kuidagipidi tuunitud teda, sellele ei maksa panustada :)
alfa13
09:10 12.07.2011
alfa13
10:32 12.07.2011
minu jaoks oli see loom täiesti tundmatu
Madizzz
13:45 12.07.2011
Will VS jah, üks 4000-st mis toodetud ja nüüd Vene numbritega Eesti sattunud...
alfa13
15:50 13.07.2011
see on kit-komplektina müüdud kerge sportauto üllatavalt väikse renault´mootoriga
hj
21:28 13.07.2011
meenutab üht veneaegset mänguautot
l-co
08:43 14.07.2011
Jide, minu enda lemmik:)
alfa13
12:14 14.07.2011
Jide on sarnase kontseptsiooniga, aga vale vastus [pealegi olen seda juba küsinud ;) ]

Toodeti 70ndate esimesel poolel üle veerandtuhande eksemplari. Pakutavate Renault´ mootorite töömaht jäi vahemikku 1,0-1,9 liitrit.
80ndate alguses väiksel arvul valmistatud teine põlvkond oli üsna futu disainiga.