Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

vuoeldas
15:36 05.12.2011
"Tüüp 412" teab kast laua all.
udu.
22:59 05.12.2011
Eks ole. Uus pilt!
vuoeldas
14:50 06.12.2011
key-4-six
15:28 06.12.2011
Jaguar Bertone FT?
vuoeldas
15:59 06.12.2011
key-4-six
16:39 06.12.2011
Annan oma võimaluse parem kellegile teisele kes tahaks kuid pole siiani näiteks võimalust saanud et oma pilti siia panna.. et jah ole hea ja pane uus pilt..:)
hj
18:01 07.12.2011
et on vaikus, siis vahepalaks paar kena leedit ja kena auto.
alfa13
20:37 07.12.2011
Matra Simca Bagheera
alfa13
21:08 07.12.2011
vuoeldas
22:13 07.12.2011
Miski shooting brake Stang. A mis nimeline?
vuoeldas
22:14 07.12.2011
Mikidemaal öeldakse vist Sport Wagon.

Muudetud 07.12.11 22:34

alfa13
07:58 08.12.2011
Jah, see on 1968.a Mustang GT baasil ehitatud Station Wagon. Ega ma ise ei oskagi lisada, millises töökojas see transformatsioon aset leidis.
vuoeldas
10:12 08.12.2011
Mis sapakas see on?
alfa13
17:01 08.12.2011
vuoeldas
17:50 08.12.2011
alfa13
08:29 09.12.2011
mmmmmmmm7
11:41 09.12.2011
alfa13
11:52 09.12.2011
Nissan see ei ole.
vuoeldas
14:39 09.12.2011
Toyota Carina on see.
alfa13
17:05 09.12.2011
jah, 1980-ndate alguse Carina
vuoeldas
17:09 09.12.2011
Head nädalavahetust!
udu.
19:35 09.12.2011
Jälle tuletatakse meelde poisikesepõlve ja ajakirja "Tehnika Ja Tootmine". Citroen Activa.
http://www.caradisiac.com/video-Citroen-Activa-et-Activa-2-l
es-promesses-evanouies-33869.htm
vuoeldas
21:33 09.12.2011
Raske on teiega. :)
udu.
21:45 09.12.2011
hj
14:53 10.12.2011
Lincolnil on selliseid tagurdamistulesid kasutatud. ja mingil Fordil vist olid ka. niiet ilmselt selle kamba toodang.
millie meeter
16:11 10.12.2011
Kassa hj viskad nalja või mötled seda tösiselt? See auto kannab mitut nime isegi, kuigi ta seda ise pole... klobaalne värk noh.
vuoeldas
21:07 10.12.2011
Hj-iga ühel nõul olen. Fordilik on see asi, Mondeolikud liistud tule servades. Ja kuidagi tuttav on see auto, nigu oleks enne näinud... või isegi sõitnud. Proua Võldasel oli mõned aastad tagasi sarnane käkk, kandis see küll Mazda nime. Olen sõitnud.:) 323-e müüdi mõnel pool Ford Laseri vmv nime all. Kas pole mitte?
millie meeter
12:04 11.12.2011
Unustasin enne öelda, et selle auto nimi pimestas Venemaal lendureid;-D
udu.
16:38 11.12.2011
Seltsimees Võldas, saad uue pildi panna :) See on jah 323´l baseeruv Laser.
vuoeldas
17:54 12.12.2011
Vabandan, et uue pildi lisamine viibinud on. Katsun täna õhtul võla tasuda.
vuoeldas
07:29 13.12.2011
qp
09:12 13.12.2011
Kasse autu kannab numbrimärki 80-600? Siis mai tea... A igastahes paistab sealt veovõll, kui oskad vaadata;-)
ts
09:54 13.12.2011
qp
11:02 13.12.2011
Lõpetame teie piinad;-) Ruxton rotster?
ts
11:11 13.12.2011
Cord olekski liiga lihtne olnud :-)

huvitav, kas sellised tuled tõesti näitavad niipalju, et neid lausa mitmele mudelile paigaldati ...
vuoeldas
16:24 13.12.2011
Ruxton jah. Selliste tulede suhtes jään skeptiliseks. Ehk valgustavad nad miski erilise kuju teepinnale, mida müügimehed "valgustusrevolutsioonina" müüsid vmv. Hilisematel mudelitel on mälu järgi öeldes tavapärased tuled.
qp
13:07 14.12.2011
Oops... see, mis tuleb on "õnneks" küll olnud, kuid teise nurga alt;-) ts, vaata hetkeks mujale:-)) See va arvutilogu jooksis vahepeal mul totaalselt kinni...
qp
14:08 14.12.2011
Vot sihuke siis. Polegi vist veel olnud.
hj
15:56 14.12.2011
see peaks olema miski Renault, aga liignime pean veel otsima
vuoeldas
19:57 14.12.2011
Ohoo, see on see originaalse mudelinimega auto, kuis küll selle peale tuldi.:)
be-em-wee
06:26 15.12.2011
Sportiv ämblik ;)
udu.
06:39 15.12.2011
n.
14:50 15.12.2011
ma vaatan, et kellelgi pole pilti minda renoo asemele visata (mul ka kahjuks mitte). kuna google pidiotsingu abil on igav mälumängu mängida siis teen väikese üleskutse panna pilt mõnest paberallikast või muuta pilti selliselt, et googlega üles ei leia.
n.
15:11 15.12.2011
pildil on renault sport spider. panen ühe näite ka sellest mis ma ennist rääkisin. see on üks auto millest on veebis palju sarnaseid pilte aga väikese tuuninguga googlega seda ei leia. kes auto ära arvab ;) võib uue huvitava pildi panna.
ts
16:21 15.12.2011
Pildiotsinguga mälumäng- Oi kuidas mängu põhituumik selle avalduse peale korraga solvus :-)


P.S. ega Sa pilti lisada ei unustanud?
n.
17:46 15.12.2011
lubatud pilt. margist piisab
vuoeldas
19:13 15.12.2011
Mnjah, olen üsna veendunud, et "elukutselised" pildituvastajat ei kasuta. Pole nagu pointi eriti. See on mäng. Üksikud "tähed" ilmselt vahel säravad miskite progede valguses, a selle kannatab ära.
Mis aga guugeldamisse puutub, siis on tegu ju uute teadmiste ammutamise, võiks öelda õppimisega. Positiivne justkui.
qp
22:32 15.12.2011
Jah, tõesti guugl leiab omale vaste värvide järgi. Seda siis ei leidnud.
Onu Bella laulust kõlab see mark läbi? Võinuksid rohkem katta:-P
ts
08:45 16.12.2011
Vormistame siis selle 500 (?) vastuseks ära :-)
qp
09:46 16.12.2011
... ehk siis 500. Natuke ekstreemsemat sporti;-)
Vihjeks siis, et teda pole flöödiga visatud...
r.i.h.o
10:53 16.12.2011
vuoeldas
11:09 16.12.2011
qp
14:52 16.12.2011
Vihjeks on keelpill:-)) no teate küll... ja ise olen täpselt sama autot omanud;-)
vuoeldas
15:41 16.12.2011
Nähtud. Ja põkkutud. Uskumatult tugeva plekiga.:)
be-em-wee
10:20 17.12.2011
Meenutab Marinat. Morris.......?
qp
23:19 17.12.2011
Marina jah, mis sai klaveriga pähe...
be-em-wee
05:02 18.12.2011
Saatsin uue pildi teele. Muutsin küll värvitooni, aga google on oma otsingus targem pisut kui arvasin ja suutis siiki võltsitud värviga pildi tuvastada.
be-em-wee
09:50 18.12.2011
Äkki mõni teab daami mudelinime ka :)
be-em-wee
06:19 20.12.2011
No väga imelik vaikus on eetris! Äkki teeks mõne vihje siis: tegemist suht kuulsa margi tuuning masinaga.
r.i.h.o
10:34 20.12.2011
Ei ole siin mingit kuulsat firmat, ega tuuning masinat.
Väga heal tasemel vene 3d ässad on küll ilmselt võtnud inspiratsiooniks MZMA 401 aga sellega ka reaalsus piirdub.
hj
11:48 20.12.2011
ehk polegi oluline, kuipalju keegi guugeldab või midagi muud teeb, olulisem ehk see, et koos uue pildi riputamisega (mis ju samuti tuleb netist üles leida ja sellekski omajagu vaeva näha) saab jälle osake seni veel tundmatust nurgakesest automaailmast laiemalt tuntuks ja kogu see erinevate masinate virrvarr tekitab taas ja taas tunde kui vähe sa tegelikult ilmaelust tead ja et antud alal on läbi aegade ikka väga palju inimesi väga palju panustanud loomisele selle kõige otsesemas tähenduses. niiet kes oskab leida õige vastuse ja postitada huvitava pildi, on juba vähemalt interneti kasutamise enamvähem selgeks saanud:)
eeltoodud masin siin lingil:
http://7a3900c6.linkbucks.com/url/http://2leep.com/news/2856
84/99/rss/

vuoeldas
12:46 20.12.2011
Ähhh, muidugi, Gaazik! Küll ma ragistasin, mis see on. Kindlasti venelane, Mosse/Nami mitte, ZIS 101A ehk... Tuttav vene molu.:) GAZ ei tulnd üldse meelde. Seniil.
be-em-wee
13:35 20.12.2011
No muidugi GAZ M1 on tuuningusse aetud. Ja on ju GAZ-l küllalt kuulsust eriti meie maal. ;)
hj
16:50 20.12.2011
võtame siis vahelduseks ka raskemat tehnikat
be-em-wee
18:55 20.12.2011
Tundub, et kaldub sinna "american truck" esiisade kampa
vuoeldas
19:14 20.12.2011
Julgen arvata, et küsitav on nn E-seeria Mack.
hj
19:41 20.12.2011
jah, meile kõigile tuntud multikategelase vanaisa.

vuoeldas
08:22 21.12.2011
Veel üks kastiauto:
hj
09:00 21.12.2011
nii esmapilgul... mingi Ford võib olla?
vuoeldas
16:35 21.12.2011
hj
17:22 21.12.2011
liignime poolest Comanche.
las keegi paneb pildi- ma pole viimasel ajal varusid täiendanud.
be-em-wee
23:02 21.12.2011
Kui keegi pole mahti saanud siis panen ise ühe suht kummalise atribuudi.
udu.
08:40 22.12.2011
be-em-wee
10:23 22.12.2011
Just-just!
Ka üks nn. tuleviku autode perekonnast ja esisillaveoga. 1938a kohta päris hää massin. Kahju, et pärast looja, Heinz, surma kõik soigus.
udu.
15:32 22.12.2011
r.i.h.o
16:06 22.12.2011
Seat 128, ja see veljelt maha tulev rehv lisab selle aja Seatilikku audentsust :)
udu.
19:01 22.12.2011
Võibolla kangutaski selle konkreetse mudeli omanik eripära tõttu rehvi natuke :P Uus pilt!
r.i.h.o
10:32 23.12.2011
alfa13
13:47 23.12.2011
LAVi R31 Skyline?
R.i.h.o
18:06 23.12.2011
urrrrr
19:58 23.12.2011
mingisugune subaru ?
be-em-wee
07:49 24.12.2011
Venepärase GAZeli "sugulane";) Nissanilt!
Nissan Gazelle?

Neid vist tehti kuskil 80-te keskel. Austraalias ka.
R.i.h.o
13:52 24.12.2011
Gazelle jah. Uus pilt palun, kui jõululaua tagant aega peaks jääma!
be-em-wee
04:54 25.12.2011
Häid jõule ka kõigile nuputajatele ja muidu lugejatele-kirjutajatele siin foorumis! Ja hoidke oma kõhtusi ründavate jõulupraadide koguste eest ;)

Uus pilt teele saadetud
be-em-wee
10:23 25.12.2011
Oli õhtul korraks aega jõululauda külastada, nüüd taas rügama, aga enne saadan siis ühe pildi ka.
udu.
12:05 25.12.2011
Midagi kahtlaselt tuttavat on selles... N.ö. maailmaauto Fiat Palio?
udu.
12:09 25.12.2011
Või selle sedaanversioon Siena, kui täpsem olla.
be-em-wee
12:16 25.12.2011
Seina väga õige suund, aga see konkreetselt mitte
be-em-wee
12:28 25.12.2011
Selle auto kodumaa oli meedia haripunktis pikalt enne jõule.
udu.
14:23 25.12.2011
Olgu ta Perla, Albea või üks p... puha mis nimega, tehtud Brasiilias, Hiinas, Venemaal, Türgis või üks p... puha kus, tegemist on ühe ja selle sama autoga, ei viitsi vinti üle keerata siin... :D Las mõni tähenärija vastab siis ise :P
be-em-wee
15:41 25.12.2011
Rahu, rahu! Ei näri ma tähte kui ütlen, et siena õige suund, aga mitte päris õige nimetus. Ja ka ükski neist markidest ega riikiidest ei läinud ka kogemata pihta. Enam ei teagi mida küsida või kirjutada tohib kui sellised solvumised ilmnevad.

Aga nüüd milleni jõuda tahtsin: Põhja-Korea! Nemad nimetavad seda enda suureks saavutuseks ja isegi reklaamklipp on välja ilmunud. Kuigi seal riigis eraisikul ei tohi isiklikku autot olla. Margiks on Pyongy(s)ang, Pyonghwa motors-lt
be-em-wee
16:08 25.12.2011
Äkki paneb nüüd uue pildi kodanik udu.
udu.
18:26 25.12.2011
Ega ma närvis olnudki :D Niisama jorisesin :P Asi selles, et pole võimalik sellelt pildilt mingi valemiga tuvastada konkreetselt marki, nime ega valmistajariiki, samas, netis pole ka Põhja-Koreaga seoses eriti mingit infolt leidnud. Jäigi järele seega kogu nimede- ja riikidetrall, mida teadsin.
udu.
19:46 25.12.2011
Üks õige kummaline riistapuu. Ja ka head pühade jätku kõigile!
udu.
09:25 28.12.2011
Vihjete aeg vist... Tuntud automark, eelmise sajandi lõpul ja selle sajandi algul oli selle üks mudel üks enimmüüduid Eestis (ja mitte ainult Eestis, terves maailmas läks kaubaks ligi 7 miljonit). Pildil olev pole ainus seda marki concept, mis nii ulmeline välja näeb. Vesinik-kütuseelement märksõnaks.
hj
10:24 28.12.2011
keegi vist ei julge enam vastusega välja tulla, sest pildiotsinguga leiab selle kiirelt. aga trükkige otsingusse hydrogen powered või hydrogen powered concept ja kohe leidub ka vaste. seega googeldamine pole teps mite paha tegevus kui oskad seda igakülgselt kasutada. näiteks eelmise jeebi leidsin üsna lihtsalt vaid märksõna "pickup truck" kasutades.
qp
12:16 28.12.2011
"Enim müüdud" lisas mulle vaid õli tulle(kuigi õli ei taha eriti hästi põleda):-) Meenub, et prantslased olid igaste uute ideede juurutamisel esirinnas ja on seda siiani... Kas see äkki Peugeot oma polnud?