Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

R.i.h.o
23:21 09.05.2012
Ära siis hoia seda enda teada :)
Wiki_432
00:00 10.05.2012
Jah nii see on. Fofmann x-8 ameerikamaalt, tagaasetusega kaheksa silindriline radiaalmootor, silindrite paarid X-asetusega, vedelikjahutusega.
be-em-wee
08:47 10.05.2012
Panen kiiruga ühe rohkem tuntuma.
be-em-wee
09:13 10.05.2012
Panin meelega nii lihtsa pildi kuna pole vihjete panekuks aega. Lahkun mõneks päevaks. Loodan, et esimene vastaja paneb selle kohe täppi;)
Madizzz
10:56 10.05.2012
No ma siis tulen korraks jälle tagasi :)
BMW 850.
qp
23:07 10.05.2012
Millest sa järeldad, et 850? Ehk on 840?
db
23:25 10.05.2012
pildil ju vihjed tugevad, et tegu 850.840 mõned asjad teised.
ts
09:03 11.05.2012
:-)

palun too mõni konkreetne asi, mis väliselt eristab 830, 840, 850-t

M8 ja Alpina B12 on selgelt eristatavad aga ülejäänud saab vist vaid velgede järgi kätte (kuskilt on meeles, et 8 seeria tehase poolt pakutud standardveljed on erinevad- õnneks/kahjuks pole mul aimugi, millisele täpselt need veljed alla said)

igatahes teeks ettepaneku, et Madizzz paneb vahepeal uue pildi :-)
Madizzz
09:42 11.05.2012
Tegelikult pean ausalt tunnistama et postitades ei tulnud pähegi midagi muud kirjutada, kuigi olen tegelt ka V8-st teadlik :)
Panen ka ühe lihtsama pildi üles siis, pole mõtet pidevalt hulle rarisid pannagi vast üles...
n.
10:22 11.05.2012
selle 850 pilt on ju siit samast võetud (vt vesimärki pildil) http://www.auto24.ee/used/1016767
udu.
13:42 11.05.2012
Madizzz
23:34 11.05.2012
Fiat Ritmoga tegu jah :)
Ja alumine öko"auto" paistab olevat Aptera e2.

Muudetud 11.05.12 23:35

udu.
00:00 12.05.2012
Madizzz
08:05 12.05.2012
alfa13
08:51 12.05.2012
ise oma silmaga imetletud ja pildistatud: Isdera Autobahnkurier
alfa13
10:01 12.05.2012
Eile Laagna teel sõitmiseks oleks ehk selline masin enam-vähem sobinud - millega tegu?
Madizzz
12:08 12.05.2012
Õige vastus, neliveoline ja 2x Mercedese V8ga varustatud masin :)
Üks V8 kummagi silla jaoks, ikka hull pill...

Aga valge kabriolett on vist Pinzgauer?
alfa13
08:22 13.05.2012
Madizzz´ilt õige vastus, Steyr Puch Pinzgauer 710M 4x4
Madizzz
16:21 13.05.2012
Paljudele pole see küll mingi mõistatus, aga ilus autoke ikka :)
be-em-wee
07:49 14.05.2012
Kas nüüd oli mul pott, sul pott või hoopis tal...;)

Ja ohh üllatust! Leidsingi sellise huvitava kombinatsiooni nimedest:
Sunbeam-Talbot Alpine Sports*
1953-1955
be_em_wee
09:06 14.05.2012
Eesti jaoks haruldane.
udu.
11:46 14.05.2012
Vahetevahel on Edsel Ranger on Eestiski müügis olnud. http://www.flickr.com/photos/greggjerdingen/5765128855/
udu.
14:00 14.05.2012
vuoeldas
17:02 14.05.2012
Oohh, see on hea küsimus. Seitsmekümnendate alul oli sihukese välimusega mudel kõigil enesest lugupidavatel Euroopa autotootjatel.:) Kõige rohkem meenutab küsitav Audi 100 Coupe-t, a vabalt võib ta olla ka miski Dino Fiatilt. Või Lancia, Iso, Monteverdi vmv. Udu nüüd peab peenikest naeru, neid vastuseid ta kindlasti ootaski. :)
hj
19:09 14.05.2012
aastal 69 tehtud BMW 2002 GT4
hj
19:31 14.05.2012
hj
06:55 15.05.2012
sry, minu viga- tegelikult on rool teisel pool


alfa13
07:52 15.05.2012
alfa13
08:58 15.05.2012
vuoeldas
14:33 15.05.2012
Sachsenring midagi või Renoo Domaine?
alfa13
17:34 15.05.2012
vuoeldas
19:45 15.05.2012
Näikse olevat Renault, seega panen uue pildi teele.
Ja küsin: mis Stangid need on? :)
vuoeldas
13:46 17.05.2012
No mis? Vihjan, stangide-maalt ärgu otsitagu, Euroopast ka mitte.
vuoeldas
18:23 20.05.2012
Kas suvi on mängijad viind või pole ideid? Olgu öeldud, et sedaani, mis oli küllaltki levinud, tunneks siinsed mängijad iga nurga alt unepealt ära. Neid mainitud sedaane on ka meite maal liigelnud ja ilmselt veerevad mõned veel tänagi ilusa ilmaga hobiautudena garaažist välja.
Ehk on universaal tuttav? :)
qp
09:55 21.05.2012
Kurvastuseks pean tõdema, et pole näinud seda sedaanversiooni Eestis ma. Küll aga pakun 70 ndate algusaastate krooni vastuseks. Polegi nii inetu ta midagi:-)
ts
10:32 21.05.2012
peab kah tõdema, et neljanda põlve crown-e pole nagu eriti liikvel näinud :-)

muidugi ARK-i andmetel neid polegi (74 aastat näitab 3 tk- niipalju, kui neid näinud olen, siis on kõik 5 põlve omad)

üllatavalt aga paistab seal üks universaal :-D
vuoeldas
11:43 21.05.2012
Härrased, teil näikse õigus olevat. ARK tõesti ei näita ühtegi selle põlvkonna Crowni. Samas teades ARK-i tegemisi, eriti üheksakümnendate alul... Ja kui aus olla, ega ma isegi viimasel kümnendil jutuks olevaid masinaid veeremas pole näinud. Samas olen ma üheksakümnendate alul ühe sihukese Eesti numbritega Crowni roolis istunud. Ja kilulinnas oli peale selle kindlasti veel üks. Antagu uus pilt!
qp
07:01 22.05.2012
Võetagu siis uus pilt!
Mis "mini" on pildil?
ts
08:27 22.05.2012
kas see on see päris ehtne mini, mis tehti cooper-s'i monte carlo võidu tähistamiseks ... pealkirjaga 30 aastat hiljem?
qp
10:05 22.05.2012
Umbes nii on jah, topeltsädet pole võimalik ära petta:-) Tegemist siis uue Mini eelseeriaga, millel kasutati Crysleri mootorit. Lisan koos tekstiga pildi.
ts
17:43 22.05.2012
sihuke täpiline aparaat siis vahelduseks
vuoeldas
19:58 22.05.2012
Giotto Bizzarrini käsi on mängus?
ts
21:30 22.05.2012
ei midagi nii uhket..

oluliselt lihtsamini ja odavamalt hakkama saadud ;-)
ice1 (ma jälle...
21:48 22.05.2012
See peaks olema see Piiteri (siis veel Leningradi) kahe mehe kätetöö järgmine mudel. Esimest esitleti vist 85 ja teist kohe peale seda, kui mälu ei peta. Vägisi paistab see esimene suund seal all 06/Niva oma olema.
vuoeldas
22:12 22.05.2012
Aii-jaa, terav silm on ice1-l! See Lenska värk oli vist Laura-nimeline?
ice1 (ma jälle...
23:31 22.05.2012
Jah nüüd tuli nimi ka meelde. Nagu pilti nägin tuli nagu de-javu kohe silma ette, aga nimi- teadsin, et mingi seos oli, aga välja ei haakinud. Nüüd nagu jälle laksti, sõbral tütar selle nimega. Kunagi (tol ajal) oli Za ruljomis nendest kahest mehest ja nende autode kahest eksemplarist korralik artikkel
vuoeldas
09:05 23.05.2012
Pildil olev ei haaku disainilt kuidagi küll selle teise "Lauraga", ka tark kast laua all ei seosta. Ootame ts-i kommentaari.
ts
09:11 23.05.2012
peaaegu õige- ainult, et kõik läks natuke mööda (tegelikult ootasingi seda pakkumist-> sarnasus on märgatav... kui neid just kõrvuti ei vaata:
http://medias.forum-auto.com/uploads/200311/olio_1069756796_
laura_big.jpg


antud aparaat on rohkem, kui 15 aastat vanem- margi nimi meenutab küll piiterit aga autosid tehti kokku 100 ringi :-)

ah jaa- auto põhi oli iseenesest samuti "laiatarbekaup"
ice1 (ma jälle...
09:21 23.05.2012
Egas ma miljonivõidule pretendeeri, aga need Lenska poisid tegid minu mäletamist mööda kaks autot. Esimene see kandiline Laura, aga see teine, millega see teine mees "sõitis", oli tunduvalt kumeram, nagu see küsimus siin. Üks oli kandiline, ja teine lainelisem versioon, nagu see küsitav.
P.S. Aga jään enda juurde, et suunakas on VAZ-i oma
ts
10:43 23.05.2012
kahjuks pean taaskord teatama, et suunatuli ei ole vaz-i oma :-)

kuna vaz-e hakati eksportima alles siis, kui selle aparaadi tootmine lõppes

kokku on see pandud vägagi laiatarbekaubast, seega võib kere küljest leida igatsugu huvitavaid jupikesi

ja infoks veel niipalju, et antud tootja on kiiresõiduringkondades :-) väga tuntud, kuid mitte autotootjana vaid kõige olulisema mootorikomponendi poolest
ts
21:00 23.05.2012
ja tegemist on euroopa ettevõttega...
be-em-wee
00:20 24.05.2012
Kas on miskit pistmist turbokompressori leiutaja, Šveitsi insener Alfred Büchi asutatud miski firmaga? Mees küll ise läks manalateed (1959), selleks ajaks kui see aparaat ilmus.
ts
09:09 24.05.2012
ei ole- tootja leidmiseks tuleks vaadata saareriiki

tegemist on (nagu juba mainisin) mootori KÕIGE olulisema komponendi (tuuning)tootjaga (tugeval enamikul mootoritest on see tükike olemas ja mitte ükski neist mootoritest, millel see olemas on ilma selleta töötada ei suudaks)

Autosid tootis see ettevõte siis tervelt mõned aastad ja nagu juba mainitud kuskil 100tk ringi

vihjed hakkavad otsa saama :-)
ts
17:48 24.05.2012
paneme siis ühe vihje veel:

sama nime kannab ka üks täiesti teises piirkonnas pesitsev ettevõte, mis tegeleb lennukite tootmisega :-)
R.i.h.o
22:48 24.05.2012
Piper aga täpset nime ei mäleta enam, ilmset mingi J40 või miskit sellist.
R.i.h.o
22:53 24.05.2012
Piper GTT/P2 hoopis
ts
08:12 25.05.2012
Täpipealt :-)

uut pilti !
qp
09:34 25.05.2012
Ma jooksin nüüd küll ummikusse selle paiperiga- mu auto mootoril ilmselt seda riista pole, kuid ikkagi töötab?
ts
09:41 25.05.2012
seesama seltskond (ehk) Piper teeb juba pikki aastaid väga asjalikke nukkvõlle :-)

http://www.pipercams.co.uk/pipercams/www/index.php
be-em-wee
23:15 26.05.2012
Härra qp sõiduriist on ilma nukkvõllita? Ok, rohkem ei nori ;)
Marko
21:08 27.05.2012
Riho vist ei viitsi pilti panna. Kuna vastusest juba mitu päeva möödas, siis vabadus neil, kel õigesti vastamisega raskusi :)
qp/kupu võib sõita näiteks kahetaktilisega.
R.i.h.o
08:51 28.05.2012
viitsin ikka pilti panna :)
sellel pildil on autot vähem näha kui tavapärastel piltidel.
be-em-wee
18:40 28.05.2012
Tundub nagu mingi laugpära.........kupee
B
22:06 28.05.2012
Meenutaks nagu 944-ja.
ts
22:07 28.05.2012
esmane mõte oli Manta (A)...

aga lähemalt vaadates ei ole see vist õige- samahästi võiks see ka Audi 100 olla :-)

euroopa kupeeline igatahes tundub olevat ja tundub, et üldiselt ei ole see kupee ette nähtud nii tükkideks käima?
R.i.h.o
23:52 28.05.2012
Beni vastuse võiks vast õigeks lugeda, sest sellises komplektsuses ei ole vist 924/944/968 l väga suurt erinevust mida sellelt pildilt peaks suutma eristada.
B_E_N
09:45 30.05.2012
Millele kuulub selline tuleke?
alfa13
11:59 30.05.2012
udu.
13:33 30.05.2012
Ajan oma jonni ja ütlen, et Chrysler Imperial.
be-em-wee
16:40 30.05.2012
Udu. jonn mullegi meeltmööda,. Jonnime koos!
udu.
17:24 30.05.2012
udu.
16:58 31.05.2012
Vihjeid? Siin mängus ka varem figureerinud retrostiilis sõiduk. Minuteada Maarjamaal selliseid ei liigu.
R.i.h.o
19:40 31.05.2012
udu.
06:02 01.06.2012
R.i.h.o
08:22 02.06.2012
Jätkan häguste poolfabrikaatidega.
vuoeldas
12:21 03.06.2012
Tegemist on mittemetallist kerega? Kapotti ning pakiruumi luuki katvad nö vormid? Seega on tegemist üsna klassikalise kujuga "plastmassist" sedaaniga... Kes sihukesi tegi? Khmmm, ei tule esimese hooga ühtegi meelde. Kui tegu oleks plekist autoga, pakuks "tootmisruumi" järgi AZLK-i.:)
udu.
15:26 03.06.2012
Kui aus olla, siis ta ärarüüstatud Ivan Kalita'd isegi meenutab :D
R.i.h.o
12:15 04.06.2012
Kalita on ikka oluliselt rariteetsem kui pildil olev auto.
ühine joon on neil muidugi see, et mõlemid kujutavad endast asja kui surnule üritatakse pee... kaudu elujõudu sisse sundida!
Õhtul panen suurema pildi!
vuoeldas
12:53 04.06.2012
Üks neljaukseline klaasplastist värd siiski meenus, kannab mudelinime Carmel. Tehti neid Iisraelis kunagi. A see pilt küll Iisraelis pole tehtud.
r.i.h.o
13:34 04.06.2012
Ei, Carmel see ei ole. See auto on ca.20 aastat uuem, küll aga on selle auto kupee variant samast ajasust Carmeliga.
54762554235
20:23 04.06.2012
see teema on küll juba lõppend aga ütleks ülevalpool arutluse kommentaariks, et bmw 830 pole toodetudki :)
be-em-wee
21:21 04.06.2012
to: 54762554235 (registreerimata)

Päris nii ikka pole see asi.

830i oli täitsa reaalne aparaat. Kuigi neid toodeti vaid 18 tükki. Nüüd vist üks veel alles BMW muuseumis.
urrrrr
23:00 04.06.2012
tsutikene suuremat pilti tahaks küll
R.i.h.o
00:28 05.06.2012
Soov kuulda võetud!
R.i.h.o
09:45 06.06.2012
Nii vihje korras olgu öeldud, et selle auto kupee kere tunneks siine seltskond hetkega ära! Aga neid kahte keret lahutab pea 25 aastat!
ehk siis tegu on re-make`i re-make´ga.
Õhtul panen pildi ka eest poolt, see peaks arvamise väga lihtsaks tegema.
vuoeldas
14:08 07.06.2012
See on vist üks "punnsilmne" auto? Panin teele pildi valmis autost... ootame pisut.
vuoeldas
14:21 07.06.2012
r.i.h.o
14:56 07.06.2012
just nimelt, see sama!
vuoeldas
18:02 07.06.2012
Korrektsuse huvides saagu öeldud, et too eelmine "punnsilm" on Avanti. Kunagise Stude Avanti uussünd vmv. R.i.h.o on kenasti oma esimeses vihjes väljendanud, mida sellisest uuestisündimisest arvata.:) Mudelinimi jääb selgusetuks, neetikumis figureerib ta põhiliselt nime all Avanti Four-Door.
be-em-wee
00:38 08.06.2012
75-dal lehel figureerib minu poolt pandud Avanti esiots, mis peaks ühtima sama taguotsaga mille hr.Võldas vastuseks pani.
R.i.h.o
09:42 08.06.2012
Järsku on Võldase pildil mõni seni minu poolt nägemata ZILi concept?
Iluvõre nagu kannaks seda stiili.
vuoeldas
10:18 08.06.2012
Ei õnnestu siinseid "ära omada" miski trikiga... R.i.h.o-l on taas õigus, tegu on tõesti ZIL 4112 conceptiga. Ka mina olin sellest autost kuni eelmise nädalani vaid joonistusi näinud, maketi olemasolu tuli üllatusena. Sellel saidil http://www.max-models.ru/stati on muudki huvitavat, nt värskeid pilte ZIL 4102-st.
R.i.h.o
09:42 10.06.2012
jätkame luksuslike sedaanidega!
udu.
10:29 10.06.2012
Latiinode muldvana Ford.
R.i.h.o
12:04 10.06.2012
Nii ta on! Jäämu uut ootama.
udu.
13:12 10.06.2012
Selline püss, ptüi!, buss, tähendab :D
urrrrr
15:10 10.06.2012