Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
14:42 14.12.2012
Bai-tee-vei, teadsin eile õhtul vastust muidugi (Horch 930), kui Võldas nii palju ette ütles :D Aga ei vastanud, kuna ei tundunud teise eest vastuse varastamine eetiline :P
erkki2001
20:30 14.12.2012
Ja mina muudkui elan õndsas enesepettuses, et mul ikka moraali ja eetikat on... nii palju siis sellest. :)))

Panen siia nüüd ühe pildi.
Olen püüdnud siin neid pilte muuta Google-i kindlaks, aga essugi, ju siis ei oska...

Kes ikka oma mälu ja loogikale toetuda tahavad, siis neile vihjeks, et auto looja on ka ühe VÄGA kuulsa Albioni superspordi looja.

Muudetud 14.12.12 20:29

udu.
09:33 15.12.2012
Võrdluseks:
Proovisin netiavarustest leitud sama pildiga, et näha, kas seda tõesti kuuglikindlaks teha võimatu?!
Tükk aega jändasin, pilt läks üsna kirjuks, aga vist õnnestus see va kuugel juhmiks teha :D 1:0 minu kasuks :D Vähemalt arvutis oli see nii.

Ega muud oskagi soovitada, et ürita visalt niikaua, kuni see neetud kuugel alla vannub :P
erkki2001
10:08 15.12.2012
Tea kas see aitaks, kui lihtsalt auto pildist välja lõikaks (ja vajadusel teise pildi sisse paneks)?
See tundub nagu natuke lihtsam, kui kogu pilti sugrimugritama hakata....
Peab vist proovima.
vuoeldas
11:25 15.12.2012
Just tsekkasin, ei aita see sodimine. Terves tükis ei tunne Guugel udu töödeldud pilti ära. Kui aga lõigata tollest pildist fragment, millel suht vähe moonutusi, ja otsida selle järgi- on ikkagi kööga.
Katsetan huvi pärast paari pähe turgatanud ideed, kuis pilti tuvastamatuks muuta. Oot-oot.
udu.
02:55 16.12.2012
Mis sa ikka katsetad, sul ju asi täitsa käpas, nimelt: need mustvalged pildid, mida sa sa viimased paar lehekülge lisanud oled, on selle kõikvõimsa Google'i jaoks täiesti ületamatu raskus :D
Aga keeg hea inimene võiks selle pildi nüüd ära vastata ja uue panna :P
vuoeldas
10:44 16.12.2012
Loodan, et Erkki andestab küsimuse lörtsimise.
Tuhnisin Guugli abiga välja originaalpildi ja "vääristasin" selle nö vesipildiga. Kes oskavad ja viitsivad, võiks proovida saadud pilti Guugliga tuvastada. Minul ei õnnestunud igastahes. Vesipilt näikse toimivat.
erkki2001
12:13 16.12.2012
Pole miskit andestada.
See, et sain targemaks kuidas neid pilte natuke Google-i kindlamaks teha, see oli abiks.
Kui nüüd keegi veel selle auto nime ja looja nime ka siia paneks, siis oleks selle autoga ühelpool.
Common Sense
18:13 16.12.2012
Te võtate asja päris tõsiselt siin ma vaatan :D


Ma ei teadnudki, et googliga saab tuvastada pilte. Kuidas see üldse käib.

Parema klikiga otse viidet/linki pildile ju ei saa, sest kõik on üles laetud kasutaja poolt, mitte kopeeritud kuskilt teiselt lehelt.


Lihtsalt huvi pärast küsin, ma seda ei teadnudki. Et kas ma saan suvalise pildi kohta ka delfis info kätte või? Kui mul on arvutis mingi suvalise asja mis iganes mitte ainult auto pilt näiteks.
erkki2001
19:06 16.12.2012
Võtad lahti Google Images.
Tirid selle sama pildi vasak klikiga otse sinna otsingu lahtrisse ja ongi kogu pidu.
Kui arvutis pilt, siis teed lahti kausta kus too pilt on ja tirid sama moodi sinna piltide otsingu lahtrisse ja ongi kogu moos.

Muudetud 16.12.12 19:07

qp
19:22 16.12.2012
Kui sul on arvutis mingi suvalise asja pilt ja seda kellelegi netiavarustes näitad, siis saame teada, millises majas antud pildiga arvuti asub. Googel annab täpse aadressi. ;-)
udu.
20:02 16.12.2012
IRW! Missa hirmutad, kurask! :D :D :D
Teeks siis nii, et paneme mängu liikuma ja ütleme, et see on Gordon Murray (mis teeb muidu tõesti võidusõiduautosid).
http://blogcarracing.blogspot.com/2011/06/murray-t25.html

Aga: seltsimees Common Sense - kui uus nimi siin mängus - , äkki lisad ise mingi põneva pildi mõistatamiseks? :P
erkki2001
20:20 16.12.2012
Juuksekarva lõhki ajamiseks on pildil esitatu T27, mitte et a teaks mis vahe on T25-l ja T27-l.
Gordon Murray oli see mees, kes sai hakkama McLaren F1-ga.

Minugi poolest võiks kod. Tavaline Tarkus :) mõne pildi panna siia teistele mõistatamiseks.
vuoeldas
10:30 17.12.2012
Absoluutse tõe huvides olgu öeldud, et qp poolt kirjeldatud asukoha tuvastamine on välditav väga lihtsalt ja käepäraste vahenditega. Enamasti piisab arvutikasti fooliumisse mähkimisest. Läpaka puhul on asi pisut keerukam, kuna mainitud seadme kasutamine fooliumisse mähituna võib osutuda komplitseerituks. Juhtivad turvaeksperdid soovitavad soetada selliseks puhuks 1/4 mõõdus merekonteineri. Kallis aga mitmeti kasulik aksessuaar, näiteks selles ööbides jääb ära igaõhtune tüütu fooliummütsi meisterdamine.
skyaudi1
19:14 17.12.2012
Tere jälle, olen palju proovinud seda guugli pildituvastust petta aga jah, niipalju olen avastanud, et videotest tehtud pilte guugel ei suuda tuvastada, iseasi, kui palju huvitavaid autosid sealt youtubest leiab.
udu.
22:23 17.12.2012
Muide, seetõttu olengi juba mõnda aega enamasti videotest pilte teinud :P Siiski oleks soovitav ka sel juhul enne kuuglikindlust kontrollida; olen avastanud, et mõnikord netis samasugune videost lõigatud pilt avalikult töllerdab :S

Aga panen nüüd uue mõistatuse teele, tundub, et kamraad Common Sense pole pakkumisest - uus pilt lisada - kinni haaranud...
udu.
00:46 18.12.2012
ts
09:13 18.12.2012
üle pika aja mängu vaadates... oleks nagu spetsiaalselt tellitud pilt-> seega peab vastama :-)

pildil siis Zagato poolt üpris hästi maskeeritud Lancia Delta Integrale, nimega Hyena
udu.
11:14 18.12.2012
ts
16:35 18.12.2012
be-em-wee
23:55 18.12.2012
No nii, olen ise sellise aparaadi 79lk juba üles riputanud ning kodanik udu ka selle ära vastanud!
vuoeldas
07:33 19.12.2012
Ehh, ei oska midagi asjalikku pakkuda, kuigi olen selle asja pilte kindlalt varem näinud. Kolmnurgad, suitsiidi-uksed... Ford midagi?
ts
08:55 19.12.2012
huvitav, et see riputus niimoodi märkamata jäi

aga ei ole tegu Fordiga- seeriatootmisse tuli see auto " natuke" muudetud kujul (loe kesine keskpärane kast)

aga müüb hästi :-)
vuoeldas
10:14 19.12.2012
Mina ei tea, a kõrvalt öeldi, et Dacia Duster.
ts
10:57 19.12.2012
Kõrvalt öeldi täiesti õigesti :-)

Uut pilti...
vuoeldas
12:03 19.12.2012
Lihtne on öelda kõrvalt, uue pildi pean ikka mina lisama...
Selle sõiduki tootja on ilmselt kergesti tuvastatav ka poolenisti kinni kaetud foto põhjal. Mina avastasin küsimuseks oleva liikuri olemasolu alles eelmisel nädalal, kas teie teadsite sihukest elukat?
erkki2001
16:47 19.12.2012
Esimese hooga Ford Explorer Sport. Aga taga aken on pika võitu. Väikse akna nurk on vale ja liiga ümmargune...
Pildi järgi tundub mingi Chevy/GMC toodang olevat, aga samas kohe küll miskit terendama ei hakanud seoses selle väikse aknakesega...
Ja tundub, et mingi 2000 algus. hmmmmmm...
Peab uurima...

Muudetud 19.12.12 16:50

vuoeldas
17:51 19.12.2012
Suund on õige, aga... Olgu öeldud, et seda marki ja sama mudelinime kandev maastur oli tegija seitsmekümnendatel.
erkki2001
19:09 19.12.2012
No mis seal oli...
Ford Bronco - ilma aknakeseta
Chevy Blazer (jälle aknakese ja kere kuju ei sobi)
Jeep CJ-5 ja CJ-7 - minu teada neil pole miskit taolist
Toyota Land Cruiser - pole ka miskit sellist (minu teada)
IH Scout - seda pole seda rohkem tehtud, peale nende ÜLI suurte kastikate

Ega seal neid rohkem polnudki, kui just näiteks Nivat ja Defenderit ka siia nimekirja lisama ei hakka.

Mul hakkas kohe siin segama muud elamist see SUV. :))
vuoeldas
21:06 19.12.2012
No a mis loetletuist kahe esimesega sarvi ristama kippus?
vuoeldas
21:10 19.12.2012
Pisut (a õige pisut) teises võtmes, võib seda liikurit kohata ka meie teedel.
ts
09:30 20.12.2012
....

paistab nagu Dodge pickup, millele on kuskil ladina ameerikas kuut peale keevitatud (vaheaken on nii Ram, kui võimalik)

puusalt- brasiilia ajakohastatud versioon ramchargerist?

vuoeldas
10:07 20.12.2012
Õige vastus on kõlanud, Dodge Ramcharger too tõesti on. Mehhiko turu tarbeks sajandivahetusel toodetud omapärane elukas. Võldasele meeldib, meenutab neid imelisi Nuia jmv Uazikuid.:)
ts
10:48 20.12.2012
peale pikka ponnistamist pean tõdema, et mul ei õnnestu siit praegu pilti laadida

seega annan pildijärje kiiremale edasi ja katsetan teine kord teisest kohast uuesti :-)
erkki2001
11:13 20.12.2012
Ma ei osanud kastikate peale isegi mõelda mitte ja Dodge on nendest eelpool mainitutest minu jaoks kõikse vähem tuntud mark...
Mnjah... Vot mida ei teadnud, seda ei teadnud.
See ümmargune tagumik oli see mis mind eksiteele viis, väidetavalt (Wiki andmetel) olid nad sellel kasutanud Caravan/Grand Caravan tagaluuki.
Sellest ka see ümarus seal tagaotsas.
vuoeldas
11:50 20.12.2012
Sestap ma luugi ja tuled kinni katsingi, et nad lausa karjusid: Voyager!!! :)
Sattusin selle eluka peale puhtjuhuslikult, kui Crown`i kataloogis korduvalt Ramcharger -00 nägin. "Mida värki? See on mingi jama. Nii kaua nad seda fossiili ka ei piinanud?!" Huvi pärast toksisin Wikisse Ramcharger 2000, ja voilaa!
common sense
19:48 23.12.2012
Paneme siia siis ühe pildi
erkki2001
22:10 25.12.2012
Ütleks esivõre, esitiival oleva ilustuse, külje joone ja rataste järgi, et kas mõni Aston Martini 50ndate-60ndate kontsept või eri tellimusel tehtud üksik eksemplar.

Muudetud 25.12.12 22:11

vuoeldas
00:32 26.12.2012
"Olen Aston Martin", ütles pontšik.:) Siata 208 on too pontsu. Pildil kujutatud veidra katusejoonega kupee oli miski "spessal"-värk.
vuoeldas
09:54 26.12.2012
Mind on paar päeva vaevanud see kollane auto. Millega võiks tegu olla? Foto on laenatud Postimehe artikklist: http://www.postimees.ee/leht/97/03/05/uudis.htm
R.i.h.o
16:25 26.12.2012
Toyota celica supra ehk siis Supra mk II
vuoeldas
22:06 26.12.2012
Aitäh, hea inimene.
stento
03:39 27.12.2012
Pigem on tegemist Opel Mantaga !
qp
14:13 27.12.2012
Pole sa Mantat vist tegelt näindki...
vuoeldas
15:46 27.12.2012
Loeme selle siiski Toyotaks.
r.i.h.o
23:30 27.12.2012
Rooste tuvastamiseks. Oli nende autodega juba tehasest vist kaasas.
wiki_432
23:45 27.12.2012
vuoeldas
00:24 28.12.2012
Jaa, muidugist! Küll ma mõtlesin, mis see Cromast väiksem asi oligi. Ja vahtisin interneedusest Ritmo pilte.... Nüüd saab rahus kotile visata.:)
R.i.h.o
19:22 28.12.2012
See käis küll Wikil kiiresti.
Wiki432
04:23 29.12.2012
Sellist stiilset uksenuppu olen kindlasti oma elus vajutanud, eks selle pärast oli ka meeles. Uus pilt läks ka teele.
Wiki432
16:21 29.12.2012
Reklaamidest ärge laske ennast eksitada.
vuoeldas
16:58 29.12.2012
Algselt kandis too liikur Reanult embleeme, Renault Saviem oli vist. Too pildil näikse aga uuem olevat, seega Daewoo?
udu.
17:46 29.12.2012
Umbes-täpselt neli ja pool aastat tagasi olete te mõlemad omavahel sedasama teemat juba arutanud :D :D :D
Wiki432
17:46 29.12.2012
Ajaloolised teadmised on enam-vähem. Sellise näoga valmistati tõesti masin, mille otsaesisele oli kirjutatud Renault-Saviem. Avia nime kandis aparaadi litsenskoopia tšehhimaalt, hiljem väljusid sealt tehasest masinad Daewoo nime all. See masin ei ole ei see ,teine, ega kolmas. Pole valmistatud ei prantsus, tšehhi ega daewoomaal.
Ja kodanik udule: neli ja pool aastat tagasi arutletud teema oli küll vägagi sarnane, kuid arutlus viib seekord hoopis teise kohta välja.

Muudetud 29.12.12 21:38

udu.
18:22 29.12.2012
Täiesti huupi: kas rumeenlaste Rodae pole siin mingitpidi mängus?
Wiki432
19:05 29.12.2012
Ei, rumeeniamaa pole ka see.
vuoeldas
01:54 30.12.2012
Mack-i välistavad allasõidupiirded. Mikidemaal pole sihukesed asjad isegi tänapäeval kombeks, rääkimata 70-80-datest, mil Renault Mackiga mehkeldas. Pildilkujutatud masin, vähemasti pealisehitus, näeb välja nagu midagi 90-date lõpust-2000 algusest. On muidugi võimalus, et kast ja muu mudru on lisatud hiljem. A sel juhul, miks valiti just sihuke arhailine toorik ehituseks? Ilmselt on kogu liikur ikka sündinud viimase kümne- viieteist aasta sees. Nö säästukas. Seega ei tule kõne alla ükski Renaulti vanadest Euroopa sõpradest, Maqirius, Daf jmv. Tupikusse viib see arutlus. Pakun huupi: miski Poola värk?
wiki_432
08:01 30.12.2012
Poola ei ole. Vanem on ka. Pildi kõrvale oli konkreetse masina väljalaskeaastaks kirjutatud 1970.
Wiki432
09:54 30.12.2012
Proovisin ka iseendale selgust tuua, mis pildi ma ometi üles panin. Asjade lähemal uurimisel sai selgeks, et asi ei ole üldsegi selge. Ühed andmed väidavad, et masinad pandi kokku kaubamärki omavas tehases, teised andmed aga, et masinad toodeti siiski prantsusmaal, kaubamärk keerati lihtsalt teine külge. Kaubamärgi omaja koduleht salgab selle perioodi üldse maha.
r.i.h.o
11:35 30.12.2012
Wiki432
15:09 30.12.2012
Bedford ka ei sobi.
Edit: tegin endale ilmaelu veelgi selgemaks. Sellise näo ja küsitud kaubamärgiga masinat on toodetud siiski ka prantsusmaal. Täpsemalt öeldes toodeti nii prantsusmaal, kui ka margi kodumaal. Prantsuse omadele kleebiti lihtsalt külge võõramaa kaubamärk. Rumeeniaga on ka imepisike seos, kuid sellist masinat ei ole rumeenias toodetud.

Muudetud 30.12.12 22:26

Common Sense
06:33 31.12.2012
Wiki432
08:46 31.12.2012
Jah, nii see on. MAN tegi mitmeid aastaid Saviemiga koostööd, pannes ka oma teistele, suurematele, masinetele peale Saviemi bokserkabiine. Väiksemat masinat aga ei viitsitud ise välja mõelda, lihtsam oli võtta valmis aparaat ja oma märgid külge panna. Seitsmekümnendate lõpus müüdi saksas olnud stantsitehas tsehhidele, need hakkasidki siis Avia´t valmistama. MAN ise hakkas VW LT kabiiniga väiksemaid masinaid tegema.
Konkreetne auto on hetkel Mobile.de-s müügis ja leitav googli pildiotsinguga, kui minu pildist tükk välja lõigata. 6.126 tähendab seejuures 6 tonni kandevõimet ja 126 hj. Samasuguse välimusega masin võib kanda vastavalt tehnilistele parameetritele erinevat numbrikombinatsiooni. Ja muide, kadeduseks meestele, kes on Aviaga sõitnud - 126 hj mootor on kuue silindriga ja sellise mootoriga autol käis kabiin hoolduseks üles!

Muudetud 31.12.12 09:19

udu.
13:59 31.12.2012
No kurat, MAN'i ei hakanud ise pakkuma, minu mälu järgi oli too selle va Saviemiga nii kõvasti üksvahe seotud, et ei tulnud sellise vastuse pealegi, liiga lihtne tundus :P Säh sulle siis.

Head vana aasta lõppu!
Common Sense
16:01 31.12.2012
Paremat praegu ei leidnud.
R.i.h.o
18:05 31.12.2012
Renault Juvaquatre mingi natuke kummalise kuudiga mis tundub olevat tagaukse aknaga ise väärindatud.
Common Sense
19:02 31.12.2012
Jõudsin veel tulla siia ütlema, et vastus õige.
r.i.h.o
17:36 01.01.2013
Et seletada, miks ma alustan aastat sellise siivutu pildiga, siis tuleb alustada sellest, et vähemalt kaks korda aastas on meestel asja pesupoodidesse. Ja, et vältida igasuguseid möödlaskmisi suuruste, värvide ja mudelite osas on seda mõistlik teha nii, et lased naisel poes ise omale sobilik välja valida, ise samalajal mõni letilt haaratud katloog näo ees varjuks tal sabas sorkida, lootuses, et ühegi tuttavaga seal ei trehvaks.
(PS! Kindlati lootis mul naine miskit muud, kui ma järsku kataloogi silmitsedes taskust paberitüki võtsin ja sinna miskit üles kirjutasin. )
Vihjena olgu siis üteldud, et see pilt pärineb Bonboni kevad/suvi 2011 aasta kataloogist ja küsimus ikka auto, mitte neiu nimi!
udu.
19:18 01.01.2013
Volvo PV-miskid-numbrid või Duett?
r.i.h.o
20:19 01.01.2013
Common Sense
23:23 01.01.2013
Aga neiu nime tead muidu?
udu.
01:12 02.01.2013
Kahjuks mitte :( Äkki keegi teine teab, ja ütleb meilegi? ;)
udu.
07:53 02.01.2013
Prooviks sellisega.
alfa13
09:23 02.01.2013
Oldsmobile Toronado AQC Jetway
alfa13
11:58 02.01.2013
Common Sense
19:36 02.01.2013
alfa13
08:22 03.01.2013
See ta on. Common Sense saab meid uue pildiga rõõmustada.
Common Sense
15:29 03.01.2013
Madizzz
17:10 03.01.2013
VW Squareback... vana tuttav :)
Common Sense
19:03 03.01.2013
Noh jah, põhimõtteliselt võib vastuse õigeks lugeda. Ameerikamaal seda isendit tõesti nii kutsuti, Euroopas ja kodumaal oli ta siiski Type 3 (Typ 3 Saksa päraselt) ja see konkreetne mudel Typ 3 Variant 1600.
Madizzz
22:16 03.01.2013
Squareback paningi sellepärast et Typ 3-sid oli mitu eri kerevarianti.

Vähe võimsama pilli ka üles.
Copraonu1928
22:57 03.01.2013
Volkswagen Constellation
Madizzz
01:53 04.01.2013
Õigus, palun uut pilti!
be-em-wee
16:47 07.01.2013
Tohohh, mis siin juhtund on? Kas viimane vastaja oli juhu möödakäija kes tuli, vastas, kadus? Kui keegi nüüd suudaks selle vaikimise pildiga asendada, oleks tore! Ise saan piltideni homme keskööks alles.
be-em-wee
16:52 07.01.2013
Siiski õnnestus üks "kähkukas" teha! Pilt saadetud.
be-em-wee
18:48 07.01.2013
Äkki kiireks jätkuks sobib selline "tagaistmeline"!
vuoeldas
19:12 07.01.2013
Üdini AMC on see ämmaistmega edev kupee.
be-em-wee
00:52 09.01.2013
1965 AMC I Consept car

1966 American Motors Project-IV AMX Vignale

Pisut väikeste erinevustega, aga sisult üks ja sama.

Ühesõnaga on vastus rahuldav!
be-em-wee
00:56 09.01.2013
Neid sarnaseid ja erinevaid versioone jaguneb veel erinevatesse aastatesse.
vuoeldas
19:05 09.01.2013
Kergem pilt raskemast tehnikast.
be-em-wee
21:33 09.01.2013
Nõuka aegne tehnika vast on. Ja kraanaautu vast ka :D
wiki_432
22:32 09.01.2013
Pigem oleks nagu redelauto, nagu pääste jaoks, või nii. Ja pigem oleks nagu meerikamaa, nagu International, või nii.
vuoeldas
23:05 09.01.2013
Teie mõlemi jutus on pool tõde.
vuoeldas
23:20 09.01.2013
Andestust, "mõlema" peaks olema õige.
be-em-wee
23:44 09.01.2013
Siis prooviks siduda nõuka ja redeli?
be-em-wee
23:46 09.01.2013
Paljud nõuka aegsed ju pärinevad ameerika algest.
ˇ
09:23 10.01.2013
see võib vabalt MAZ olla.
wiki_432
10:07 10.01.2013
Krt, sellel "ˇ." hieroglüüfiga tegelasel oli õigus: http://deadmobil.narod.ru/maz.html
vuoeldas
10:34 10.01.2013
MAZ-i loeme õigeks vastuseks. MAZ 200 baasil ehitatud autoredel АЛМ-32 on too asi pildil.