Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
12:29 10.01.2013
See kasutas vist samasugust mootorit, kui lk. 5 pesitsev peletis?
ˇ
14:05 10.01.2013
no paneme siis veel ühe mazi
vuoeldas
14:46 10.01.2013
Prantsuse MAZ, Berliet?
ˇ
15:10 10.01.2013
vuoeldas
17:26 10.01.2013
Jätkame MAZi-mängu.
Jelgava Kuuenda autobaasi eesrindliku kaugsõidu-autojuhi Sotsialistliku Töö Kangelase Igors Biezpiena näpunäidete järgi on vedukauto MAZ-500 kabiini täiendanud Riia Autobussi Vabriku meistrid. Veok, mis juba niigi mitmeti peakõrguselt edestab kapitalistlikes riikides toodetavaid raskeveokeid, on Läti novaatorite-ratsionaliseerijate käe all saanud seninägematult moodsa ilme. Kui uuendus ennast õigustab ning veokeid MAZ tootev Minski Autotehas tehtu heaks kiidab, võivad sellised veokid peagi ka Eesti NSV teedel liikuda.
wiki_432
18:55 10.01.2013
Kuidas nüüd Saureri ja Berna vahel vahet teha?
wiki_432
20:03 10.01.2013
Nüüd m arvan, et Riia Autobussi Vabriku töölised tahtsid uuele visioonile panna nimeks Pärnu, aga kuna läti klaviatuuril ei ole Ä tähte, tuligi välja sihuke jama, nagu Berna 4VF
vuoeldas
21:47 10.01.2013
Wiki432
14:15 11.01.2013
Suurte masside seast suundume pisemate japsikaubikute maailma
vuoeldas
21:29 11.01.2013
Kas see pole mitte too mitte-Euroopa-Mercedes?
Wiki432
22:04 11.01.2013
Just, Mercedes-Benz Accelo. Made in Brazil.

Muudetud 11.01.13 22:05

vuoeldas
22:47 11.01.2013
Nädalavahetuseks kergemat seedimist:
huuuuu
15:38 13.01.2013
tule peal ju kirjas, ehk siis volga
qp
16:22 13.01.2013
Kust sa seda Volgat näed? Mina näen hoopis Mitsubishi Gemballat...
R.i.h.o
20:00 13.01.2013
See V täht peaks seal ikka Vegat tähistama. Pakun Faceli fv2 näiteks?
vuoeldas
21:12 13.01.2013
Facel Vega ta tõesti on. Mudelitähise üle ma vaielda ei julge.
r.i.h.o
06:25 15.01.2013
Palun järgmine Teile!
ts
09:02 15.01.2013
1990-date keskpaik, tagamootoriga, rehvide järgi mitte eriti võimas, rataste positsiooni järgi mitte eriti suur, istmete järgi mitte eriti eksklusiivne.

Oleksid tal veel Clio peeglid, siis pakuks Clio V6-te aga vot neid ei ole (hoolimata sellest kuidagi prantsus näeb välja)

kui vaid meenuks, mis pagana logo see velgedel on (raudselt on tegemist mingi kuuris ehitatud kuulsa autoga)
ts
13:24 15.01.2013
nüüd on häbi... (muidugi selle pildi pealt kolme viljapead näha on kah kunst ...)

see saadanas, mis hoobilt meelde ei tulnud on Hommell (kahjuks ei tuvasta, kas tegu on RS-i, RS2-e või Échappement'iga)

R.i.h.o
15:11 15.01.2013
Pildil olev on RS2 aga seal on vahe pigem mootoris ja selles osas mida pildil näha enam pole.
ts palun!
ts
17:43 15.01.2013
Proovime siis sellisega :-/
Common Sense
21:52 15.01.2013
Porsche on steroids?
ts
09:12 16.01.2013
ei seostu kuidagi Porschega. Küll aga see mudel on 4 silindriline ja ca 130kw 700 kg tühikaalu kohta...

kuna tegemist ei ole just väga teada-tuntud margiga, siis kaks vihjet kah: tegemist on ühega kahest toodetavast mudelist, teist ei ole vist keegi kunagi näinud (aga hull püss pidi olema- 1200kg ja pealt 800hj)

pärit on see riigist, mille autotööstus on pehmelt öeldes kesine aga äratuntavaid püsse osatakse seal küll teha...

Riik ise muuseas on väga tuntud ja meie jaoks oluline :-)
ts
16:30 16.01.2013
Vihjeks siis veel, et selle riigi läbi aegade kõige kuulsam kodanik on lühike, kannab vuntse ja on Inglismaal välja mõeldud :-)
Madizzz
18:25 16.01.2013
Hercule Poirot andis ära :)

Edran Spyder Mk I, Belgiast.
Madizzz
18:36 16.01.2013
Paneme ühe väikeseeria veel...
Madizzz
19:24 16.01.2013
Eelmise postiga ununes pilt saata...
udu.
22:15 16.01.2013
See on taanlaste Zenvo. Nüüd pean enda pildid - mis oma aega ootasid - sellestsamast autost prügikasti saatma :P
Madizzz
22:21 16.01.2013
Vastus õige... eks minulgi on nii juhtunud :)
udu.
23:35 16.01.2013
alfa13
08:17 17.01.2013
Nissan Altima L31?
udu.
10:55 17.01.2013
Käis korra peast läbi mõte, et keegi pakub äkki Altimat :D Aga üsna lähedale jõudsid.
Ei, Altima see pole, olgugi, et üsna sama nägu. Altimast tunduvalt väiksem. Vihjeks: meie maal sellise näoga seda ei liigu, küll aga teistsuguse näoga. Küljeprofiil reedaks 100%, millega tegu.
alfa13
11:43 17.01.2013
Nissan Platina aka Renault Thalia
udu.
12:50 17.01.2013
Pelgalt radiaatorivõre vahetus peidab otsevaates Clio/Thalia näo ära, eksole? Nissan Platina jah. Uus pilt!
alfa13
12:52 17.01.2013
frugomaania
13:44 17.01.2013
Kas see ei ole mitte Lancia Flaminia Coupe, kere oli vist Touring`i töö? Ajajärk peaks olema 60ndad, ei mäleta rohkem peast.
alfa13
14:14 17.01.2013
Touring´i kerestatud Flaminia, jah.
Jääme uut pilti ootama.
frugomaania
19:35 17.01.2013
To alfa13: kus küll selline huvitav parkla ette jäi? Lancia Flaminia, Fiat Coupe, Alfa Spider, Citroen DS, kindlasti muudki huvitavat.

Üritasin juba tükk aega tagasi mingit pilti üles panna, aga ei tea, et kas ei saanud hakkama...? Kui kellelgi see piltide üles riputamine paremini käpas, andke aga minna
frugomaania
21:38 17.01.2013
Selline isend, mis ta siis on?
udu.
22:34 17.01.2013
Kõik viitab mingile erilisele mersule...
ts
07:57 18.01.2013
täiesti tavaline 600 kupee (W100)

tõsi küll üks kahest (vist)
alfa13
08:01 18.01.2013
Saksamaal on mitmetes linnades imelised nn klassikaliste autode majad (Meilenwerk, Classic remise) - vt http://www.meilenwerk.com/meilenwerk/english
Mina käisin Berliini omas, huvitavamaid sisepilte http://album.ee/album/463235/50292425. Aga ka mitmed albumi http://album.ee/album/463235/50292415 pildid on tehtud meilenwerki juures.
frugomaania
09:23 18.01.2013
Õige, asi on nimelt nn. Nallinger Coupe, lema looja Fritz Nallinger`i nimest tulenevalt, ehitatud 600 (w100) mersu baasil. Nallinger oli nimelt kuuekümnendatel Mersu arendusdirektor. Olen ka kuulnud kahest eksemplarist, aga tegelikkuses on vist ainult see üks eksemplar olemas, mis oli vahepeal erakätes, aga nüüd olevat jälle tehase käes. Sattusin kunagi netis ringi kolades mingite jänkide kodulehele http://www.mbgrand600.com/ kes siis aretavad 600te Mersude baasil igasugu imelikke isendeid, sealhulgas ka sellesama Nallinger`i kupee koopiaid.
ts: ootaks siis järgmist pilti
ts
10:02 18.01.2013
selline sügistalvine Esprit siis...
vuoeldas
11:33 18.01.2013
Nagu oleks Alfa 164?
vuoeldas
11:37 18.01.2013
Või imelike velgedega Cadillac STS/SLS.
vuoeldas
11:39 18.01.2013
Ok, paneme lukku Alfa 164.

Või Alfa Romeo velgede ja ukselinkidega Seville.:)
ts
13:55 18.01.2013
Pildil on siiski tuisujärgne Alfa 164 (Seville arvatavasti nii ilusat kiilu poleks saavutanud)
vuoeldas
19:55 18.01.2013
Mainige ära ka see mark, mis pilti vaadates esimesena pähe tuli.:)
frugomaania
21:17 18.01.2013
Esimesena lööb uus Jeep Grand Cherokee ette
be-em-wee
08:48 19.01.2013
Meenutab just mõni päev tagasi loetud auto24 uudist! "Volkswageni ideemaastur CrossBlue läheb kahe aasta pärast tootmisse"
vuoeldas
13:23 19.01.2013
Volkar jah. Oleks pidanud paar nädalat ootama selle pildiga, liiga värske uudis.:)
be_em_wee
22:47 19.01.2013
See mu töö auto. Eesrindlik Kribu Aadu aitas selle mulle muretseda. Polnudki vaja Riia autotarkade uuendusi siia!
wiki_432
21:44 20.01.2013
Esimene asi, mis pilti vaadates assotseerub, on Büssing, aga see ei ole...
Tõenäoliselt tasub tuhnida siiski saksamaal. Või läheduses.
vuoeldas
22:59 20.01.2013
MAN-Büssing oli esimene asi, mis mullegi pähe tuli. A see ta vist tõesti pole. Samas, pildil olev asi on kuidagi tuttava olemisega, justkui oleks midagi sellist laivis näinud. Kas Maarjamaal pesitseb ka üks sihuke?
be-em-wee
23:06 20.01.2013
Õigust räägid, õigust!
vuoeldas
23:55 20.01.2013
Uurisin pisut asja. See halli värvi masin, mida mina nägin, oli külalisesineja. Käis mõned aastad tagasi ühe vanatehnika-ürituse raames.
be-em-wee
04:03 21.01.2013
See "õigust räägid" käis kodanik Wikile. Kuna olude sunnil tuleb mu kirjutis mobla kaudu, ei jõudnud enne Võldase kommentaari enda oma ilmutada. Maarjamal eksisteerimise kohta antud mudeli suhtes mul andmed puuduvad.
Wiki_432
08:32 21.01.2013
Ei saanud aru, kas Võldas tundis siis saksa külalisesineja ära? Ja kas oli tegu SuurSaksa originaalesinejaga või väikse idasaksa parodistiga. Need tunduvad nagu kaksikud olema? Kuidas neil üldse vahe teha? Pildil on suunatuled vales kohas, järsku oli varasemad originaalid üldse ilma?
vuoeldas
15:22 21.01.2013
wiki_432
15:59 21.01.2013
Ei ole nagu Horch´i ega IFA logo? Küsitud rohelisel pole üldse näha. Äkki on veel mõni kolmas?
be-em-wee
02:29 22.01.2013
Eks ta ikka nii ole, et heal lapsel mittu nime: HORCH H3A, IFA H3A

http://de.wikipedia.org/wiki/IFA_H3A
be-em-wee
02:36 22.01.2013
vuoeldas
18:20 22.01.2013
vuoeldas
17:16 23.01.2013
Vihjeid? Koht, kus selle auto mootor asub, peaks olema piisav vihje. :)
qp
18:01 23.01.2013
Kasse mootor asub seal taamal olevas garaažis? Siis pakun, et miskit RAFi põhjale tehtut?
vuoeldas
21:13 23.01.2013
Ehh... Minu viga, sõnastus oli eksitav. Vabandan. Konkreetsel sõidukil on küll mootor eemaldatud, a pilti vaadates võib ära arvata, kus see paikneda võiks.
udu.
21:57 23.01.2013
Selliste vihjete peale ütleks, et keegi teeb vana volksuga midagi päris radikaalset?
vuoeldas
22:49 23.01.2013
Just-just. Ja selle radikaalse asja tootmine algas aastal 1972. Tootmises püsis ta erinevate tegijate käe all umbes kuus aastat. Hiljem olevat tilkunud veel mõned. Müüdi seda liikurit nii valmiskujul kui kit-ina.
udu.
07:21 24.01.2013
alfa13
08:28 24.01.2013
alfa13
09:26 24.01.2013
midagi sama lihtsat
qp
13:59 24.01.2013
Misiganes Corsa ta ka on...
alfa13
07:55 25.01.2013
Opel Corsa ta oligi ... ootame uut pilti.
Marko
10:34 26.01.2013
qp, kas oled lapsevankri pildi panekus täiesti kindel?
vuoeldas
10:45 26.01.2013
No igast edevate nimedega lastekärud on ju olemas, n Ferrari jmv. Iseasi, kas too käru sel juhul auto on...
qp
15:45 26.01.2013
Jätkame Wagenitega. Seekord siis Kinderwagen, mida juhib minu oma võsuke. Fotot muutnud pole.
erkki2001
15:46 26.01.2013
Teeme siin siis äkki ühe korra erandi.
qp meil teeneline foorumi kasutaja ja nii.
Aga tulevikus prooviks siiski piirduda igasuguste selliste mootoriga isenditega, mis kvalifitseeruvad auto, veoauto või näiteks bussi nimetuse alla.

Muudetud 26.01.13 16:31

R.i.h.o
17:08 26.01.2013
qp
17:48 27.01.2013
Nii see on jah.
Mulle vahepeal tundus, et tänu meie tõsistele asjatundjatele hakkab pelgalt autondus end juba ammendama. Puutumata on küll veel vaid bussindus... Olen püüdnud siia tuua ka motika nime alla kvalifitseeruvat. Mis veel? Praegu on jäänud vaid üksikeksemplarist kontseptsioonid. Mis hästi lahe tundub, on pilt tuntud autost, mis poseerib end "ebaloomulikus asendis" ehk kavala nurga alt või avarii tunnustega...
be-em-wee
23:49 27.01.2013
Olen nõus, et vaheldust vaja, aga siis teema pealkiri ei sobi enam sisuga. Mälumäng sõiduvahenditest, vot siis ehk allveelaevad, rongid, vedurid ja raketidki sobiksid :)))
r.i.h.o
17:36 28.01.2013
Tänane mõistatud siis pühendusega eilsele holokausti päevale :)

Ja Q pildi kommentaariks, oi kus ma mõistatasin ja otsisin, et mis seos sellel autodega on, kas mõni auto firma seda oma logodega fänni kaubana pakkunud või midagi
be-em-wee
23:31 28.01.2013
Aga Sa, kodanik RIHO, olid ju samal lainel minuga! Ka mina hakkasin raalist tuuseldama auto markide ja lastevankrite ühisuse sobivuse nimelise ühtivuse kohta!
be-em-wee
23:45 28.01.2013
Nüüd juhtus taoline lugu, et mu teise maailmasõja aegse saksa armees radistina teeninud isa mälu järgi sellist aparaati sakslastel polnud. Ma muud seletust hetkel öelda ei oska.
qp
09:46 29.01.2013
See ühisuse teema... noh, just oli "auto" ilma mootorita.:-) väike lohutuse video: http://www.youtube.com/watch?v=hUPZOsXyoSk
ts
10:19 29.01.2013
kahjuks on see mulle kunagi ette jäänud (ühe teise vaidluse tõttu, kuidas haakrist on "paha paha")

Krit oli see tootja ja ameerikas nad kunagi olid :-) vist vahemikus 1910 kuni 1922 (pluss miinus paar aastat)

R.i.h.o
11:22 29.01.2013
Krit on jah see "valguse, külluse ja õnne" märki kandev tootja aastatest 1909-1915. Mudeli nime ei saa ma nende puhul väga küsida kuna neil kahte samasugust autot väga ei tulnud.
vuoeldas
11:55 29.01.2013
Krit Individual facelift.:)
ts
13:27 29.01.2013
siuke siis järgmiseks

vist veel tuumaallveelaevade uduste piltide on vara minna?
lääba
17:35 29.01.2013
mighty fc jeep concept
ts
18:26 29.01.2013
Täpselt nii ongi
lääba
16:59 30.01.2013
SRY
sain alles hetkel mahti pilti lisada
ilmselt lihtne, aga mis on võrri mark, mis juba käeulatuses...
ˇ
17:59 30.01.2013
lääba
21:48 30.01.2013
onon
oli selline, enne kui Zaz soetati.
ˇ
22:03 30.01.2013
ok, homme vaatan mõne pildi.
ˇ
12:20 31.01.2013
vuoeldas
12:34 31.01.2013
Oleks nagu Chevrolet Cab-midagi neljakümnendate keskpaigast?
ˇ
13:31 31.01.2013
qp
14:21 31.01.2013
Ma olen näind sihukese lühikese ninaga Forde aga esiosa altpoolt veidi teistsugune. See ilmselt siis vanem?