Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
00:24 26.10.2014
Tundubki, et oli Lagonda: http://allcarznews.com/data_images/gallery/01/aston-martin-l
agonda/aston-martin-lagonda-03.jpg


Aga veel üks sisevaade. Ilmselt ka lihtne ära arvata.
alfa13
07:46 27.10.2014
udu.
12:56 27.10.2014
2002. aasta Thunderbird jah.
Uus pilt!
Pedro la Pacas
14:28 27.10.2014
alfa13
15:30 27.10.2014
mis on see meie oludesse mitte kõige sobilikum auto?
r.i.h.o
19:34 27.10.2014
Isdera Spyder 033
alfa13
07:23 28.10.2014
r.i.h.o'lt ootame uut küsimust.
ts
09:47 28.10.2014
Praegu vaadates-> ammu oleks pidanud ähvardama mängu sulgeda :-P
r.i.h.o
18:35 28.10.2014
aga palun, küsimus tuleb!
udu.
23:32 28.10.2014
Väga "italjaano" igatahes, tagumne küljeaken sarnaneb mitme Fiati mudeli omaga. Aga ühtki sellist Fiati ei tea. Olen vähemalt õigel teel? Enne, kui Maseratisid-Autobianchisid-Alfasid-jne. läbi lappama hakkan?
alfa13
07:47 29.10.2014
mulle meenutas tagumine küljeaken kohe hoopis DAF'i, aga sellise ninaga?
R.i.h.o
08:23 29.10.2014
Udu on õigel teel, aga Fiat ei ole! Esialgu rohkem ei vihja.
vuoeldas
11:26 29.10.2014
Mõte liigub saa rada pidi. Esimene mõte oli DAF, sellele järgnesid Bianchid-Fiatid-Seatid. Ja itaallase joonestuslaualt näikse ta tõesti pärinevat. Tunnistan ausalt- see asi hakkas painama ja tegin sohki. :) Ülla-ülla. Seda autot me teame ilmselt kõik, a mitte sihukeses võtmes.
udu.
22:39 29.10.2014
Külje pealt Fiat, eestvaates Triumph... Siit siis... itaallased ja britid koos... Mõni senitundmatu Innocenti?
r.i.h.o
22:48 29.10.2014
No see nimi on siiski mõnevõrra ehk tuntum kui innocenti kuid suund on jätkuvalt õige
R.i.h.o
08:47 31.10.2014
Vihje korras olgu üteldud, et rõhku tasuks panna sellele "brittide" osalusele ja seda nii otseselt kui veel vähegi saab ja ka natuke kaudsemalt.
udu.
10:54 31.10.2014
Uurisin siin Hillman Minxe, kuni Minxi tagumise ukseakna kuju mõtted teisale viis. Ja kätte sain: Ford Anglia. Ära sa märgi.
http://www.autobelle.it/annunci/vendo_ford_anglia_torino_s_t
reviso_88641.php#photoexpand
udu.
14:06 31.10.2014
Jätkab vähe lihtsamaga.
r.i.h.o
22:38 01.11.2014
tulistan puusalt.
See on nii Skoda näoga
udu.
00:06 02.11.2014
Suund on õige, aga Škoda see pole.
Muna Endel
01:34 02.11.2014
udu.
11:31 02.11.2014
On küll. Pane aga uus pilt!
Muna Endel
16:42 02.11.2014
See peaks väga lihtne olema.
Marko
11:12 04.11.2014
Sotsialismi viljastavad tingimused?
Muna Endel
18:19 04.11.2014
Ei. Pigem diktatuuri viljastavad tingimused. Tehas toimib ka
tänapäeval ja toodab tuntud veokimarki. Asub edela-euroopas.
vuoeldas
19:03 04.11.2014
Iveco veokid valmivad Hispaanias, samas toodeti vist omal ajal Pegasot?
Muna Endel
21:47 04.11.2014
Öige. Tegu siis hispaania veokiga Pegaso Barajas.
Uus küsimus palun.
vuoeldas
00:36 05.11.2014
udu.
11:24 05.11.2014
vuoeldas
12:38 05.11.2014
Ei, mitte. A suund maakaardil on õige.
udu.
12:43 05.11.2014
Siis ikkagi jaapanlane. Senini läbikammitud Toyotad tulemust ei andnud :(
ts
15:38 05.11.2014
esmapilgul pakuks, et Nissaneid Toyotade hulgast leida on veidi keeruline vist küll

esimese põlve Nissan Cedric midagi-midagi (vaese mehe Nissan President)?
vuoeldas
17:27 05.11.2014
Nii on, Cedric just.
ts
15:13 07.11.2014
Seekord siis sellise nurga alt (suht kindlasti on see siin varem figureerinud) :-)
B
22:40 07.11.2014
ts
10:38 08.11.2014
Täpselt nii ongi

uut pilti
B_E_N
00:08 09.11.2014
Milline auto saab endale sellist luksust lubada, et ukse sulgemisel kolmandik puitdekoorist näha pole :)

R.i.h.o
09:41 11.11.2014
ilmselt oleks vaja natuke suuremat pilti. Hetkel ei helista ükski kelluke rõõmsat äratundmise meloodiat mu peas. See kolmnurkne akna nurga kate meenutab küll natuke Peugeotidel kasutatut aga muud detailid ei haagi.
B_E_N
00:36 12.11.2014
Nagu näha pole ka muidu "puiduga" koonerdatud :)
vuoeldas
02:13 12.11.2014
Raado- ja kliimaplokk reedab GM-i. Aga mis ta täpselt on? Miski Cadillac DTS või mis iganes nende Devillede ja STS-ide edasiarenduste nimed olid? Väga omapärane asi igastahes. Pisut odavapoolne, samas meeldivalt korrapärane. Aastast... ütleme umbes 2005. Cadillac jääb siiski ilmselt ära. Hiina turule tehtud Buick ta ka pole, piimalähker põrandal räägib Mikimaast. Kurrrja- tõesti ei tea.
B
21:30 12.11.2014
Suund on õige igal juhul :)
Impala
07:55 13.11.2014
Chevrolet Impala 2010
B
20:37 13.11.2014
Impalaga on tõesti tegu!
Marko
20:36 15.11.2014
Impala ei pruugi teada, et tal on pildiõigus.
udu.
23:36 15.11.2014
Mängu jälle soiku kah ei jäta, kui uut pilti homme ei ilmu, siis lisan kasvõi ise. Või on keegi teine huvitatud? Siis lasku käia.
udu.
00:47 17.11.2014
udu.
15:56 18.11.2014
Antud mudel alustas ühe marginime all, lõpetas aga teise nime all. Mark on nüüdseks üldse kadunud. Ja pärast tootmise lõppu tegi ilmus põhimudeliga sarnane sõiduk ida pool teedele :P
R.i.h.o
19:25 18.11.2014
Panustaks liistude ja rooli asendi tõttu Talbot Rapieri peale.
vihje töötas:)
udu.
06:35 19.11.2014
Talbot jah, mis parempoolse rooli puhul kurat teab millise nime all esineda võib :P Antud juhul väideti olevat Solara. Ehk siis massin, millega see mälumäng siin alguse sai :D
Pane aga uus pilt!
r.i.h.o
20:56 19.11.2014
Jätkame sportilikuma joonega.
udu.
22:07 19.11.2014
r.i.h.o
23:09 19.11.2014
Nii IFA, Trabant, Sachsenring ja AWZ kõik oleksid ühtemoodi õiged vastused
udu.
23:18 19.11.2014
vuoeldas
01:16 20.11.2014
Armatuuri pilti vaadates: olen näinud sihukest asja kuskil kunagi... Teine pilt ütleb otse: Multicar.
Haakub eelmise küsimusega kenasti.
444444445
07:23 21.11.2014
tartus on paar multicari siiani tänavapuhastuse alal käigus :)
udu.
22:43 23.11.2014
Võldas, ära viivita uue pildiga :P
vuoeldas
22:27 24.11.2014
Oi, kurrja, läks täitsa meelest. Olen süüdi.
vuoeldas
08:54 25.11.2014
udu.
13:41 26.11.2014
Tahaks mõnd Kaug-Idas tehtud Vene-Hiina imet pakkuda, aga näeb selleks liiga puhas välja.
udu.
13:52 26.11.2014
No tore on. Rumalalt targutada, tähendab. Valmistusin pikemaks tuhnimiseks kaarstailingu saidil, aga juba esileheküljel irvitas vastu lahtine kuldne Lexus, mille külgvaates palju äravahetamiseni sarnaseid jooni. Pildilolev on aga mainitust paar aastat vanem Lexus: http://gearheads.org/lexus-lf-lc-concept-headed-to-productio
n/#.VHW-2WcxjjI
udu.
10:53 27.11.2014
vuoeldas
11:55 27.11.2014
Esimene pilt ei ütle midagi. Teisel pildil on esmapilgul näha miski Jaapani päritolu elektriauto pära. Kolmandalt pildilt paistab Lancia Ypsilon. Paneme selle viimase lukku.
udu.
13:57 27.11.2014
Kuna piltidelt on näha ka vihjeid (pole peeglisse keeratud ükski neist), korrigeeri natuke vastust. Täisnimi sutike teistsugune.
vuoeldas
23:30 27.11.2014
Kulm kerkis selle jutu peale esiti. Mis-mis? Wiki aga ütleb, et UK-s müüakse toda asja tõesti Chrysleri nime all. Chrysler Ypsilon.
Kas keski teab, mis selle nimedega vangerdamise uba on?
Voyagerid ja 300C-d Lanciaks ning miskid punnid Chrysleriks... Virr-varr.
Rästik Fiatiks!
udu.
02:08 28.11.2014
Jah, Chrysler just. Parempoolse rooliga Chrysler. Pane aga uua pilt eetrisse!
R.i.h.o
09:09 28.11.2014
Lanciaga on Inglise turul see värk, et kusagil kaheksakümnendatel oli neil nii suured probleemid kvaliteedi ja juba uuestpeast roostetavate autodega ,et mingli hetkel lõpetati Lanciate müümine inglismaal ültse ära.
vuoeldas
13:43 28.11.2014
"Koka-fanta-sprait?"
"-Kaheksa Fantat palun!"
Ka kõige jäledam burks saab alla loputatud. :)


vuoeldas
19:24 29.11.2014
Eelmistel piltidel nähtud tilu-lilust hoolimata on tegu asisemat sorti kulguriga.
Vihjeks veel üks fragment salongist.
r.i.h.o
21:31 29.11.2014
see lülitite komplekt tegi asja lihtsamaks, see peaks kuuluma Toyota 100 seeria Land Cruiserile.
vuoeldas
04:14 30.11.2014
Tõde. See ta on.
r.i.h.o
20:59 30.11.2014
udu.
23:55 30.11.2014
Esimene mulje kisub Opel Rekordi poole nii hullusti, et küllap pildilolev seitsmekümnendate GM´i päritolu on, võimalik, et Lõuna-Ameerikast, näiteks. Aga hetkel ei jaksa edasi tuhnida; ehk homme, kui keegi teine välja ei mõtle...
vuoeldas
12:48 01.12.2014
Vahest on see too imeline Monza Coupe asi?
R.i.h.o
14:49 01.12.2014
Monza coupe jah! Ilmselt kui seda ukse joont poleks sisse jätnud oleks ehk natuke kauem see aega võtbud.
Palume uut
vuoeldas
16:11 01.12.2014
B
23:51 01.12.2014
Peaks vist olema Saturn L?
vuoeldas
02:49 02.12.2014
On. B-Vectra derivaat.
B_E_N
08:31 03.12.2014
Mis auto siis seekord oma puiduga uhkeldab?
R.i.h.o
09:22 03.12.2014
Need näidikud kuuluvad kindlasi Morgani juurde aga kiirel guugeldusel jäi hetkel mulje, et kahte samasugust armatuurlauda nendelt leida ei ole, seega mudeli osas tuleb pakkuda huupi - näiteks 4/4
B
12:51 03.12.2014
Morganist täiesti piisab - mudeliks oli vist Plus 4, kuid ega enam täpselt ei mäleta ka.
r.i.h.o
22:47 04.12.2014
alfa13
07:54 05.12.2014
R.i.h.o
09:22 05.12.2014
alfa13
11:15 05.12.2014
"taguotstega" jätkates ...
erkki2001
11:43 05.12.2014
Tore, et siin asi uue hingamise on saanud :)
Pildist nii palju, et esimese hooga tahaks öelda mingi Peugeot 206 või 207 põhjal tehtud sedaan Lõuna-Ameerika jaoks?

Muudetud 05.12.14 11:45

p508sw
13:26 05.12.2014
Pakuks Peugeot 408
alfa13
14:09 05.12.2014
p508sw vastus on õige - ootame uut pilti.
muuseas, 408 on venemaal müügis ja 2x on Eestiski mulle kaamera ette jäänud.
R.i.h.o
10:07 10.12.2014
Uuuu...
Keegi on miskit unarusse jätnud. Ma panen õhtul uue pildi teele.
R.i.h.o
20:03 10.12.2014
Järjekordne armatuur
B
21:43 10.12.2014
R.i.h.o
23:59 10.12.2014
on, on! ma nüüd luban, et järgmise pildi võtan selles teisest kaustast millel on kirjutatud rasked pildid :)
B_E_N
23:04 11.12.2014
Eks näis kumba kausta see pilt sobiks :)
ts
12:19 12.12.2014
testime loogikat :-)

ukseavas- järelikult GT; tagaservas, järelikult pika uksega ja arvatavasti 2+2; paigutsue ja materjalide alusel kuskil 87 ja ülespoole...

Enamik autosid, millel on nahksisu kasutavad ka väga kulukaid ja korralikke materjale-> seega sellise jõleda plasti kasutamisega kukuvad ära inglise ja itaalia masinad.
Kuna jaapanlased ei taha "ägedaid" lahendusi kasutada (ukseäärse trossiga mängimine ei ole väga töökindel), siis jäävad saksa autod.

Saksa GT-d sellest ajavahemikust on väga kergelt üles loetavad- ainsana võiks jääda sõelale 928

Seega Porsche 928 (?)
B
20:12 12.12.2014
Aga nii see ongi ... 928.
ts
11:34 13.12.2014
Jätkame GT lainel

või midagi :-)
udu.
12:21 13.12.2014
Plastmass ja DDR... Ida-Saksa tehiskaaslane, tähendab :)
ts
16:46 13.12.2014
Just- masin, mida keegi ei tahtnud aga midagi muud kah polnud

uut pilti
lexusls
17:18 13.12.2014
Ma arvan, et Trabant.
udu.
13:35 14.12.2014
Marko
14:05 14.12.2014
Nii kahtlaselt Sapika moodi, ehk on vana 500?

Muudetud 14.12.14 16:05