Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
18:31 14.12.2014
Tõesti on sapaka moodi mitmes mõttes, aga mitte 500.
be-em-wee
23:49 14.12.2014
Üritan ka üle hulgaaja sekkuda. Äkki see Prinz 30? NSU!
udu.
11:25 15.12.2014
be-em-wee
23:57 16.12.2014
Üritan siis miskit panna!
udu.
02:13 17.12.2014
Rooli asend, numbrimärk ja Fordidelt tuttavad detailid viitavad kõik mõne briti kit car'ide tootjale. Õige vastuse väljatuhnimine võtab pisut aega.
be-em-wee
05:13 17.12.2014
Ega see suund vale pole
googlemoogle
11:45 17.12.2014
udu.
13:14 17.12.2014
Ohoo. Duttoni tehtud. Tavaliselt on Duttonid parajad peletised, et ei osanud pildilolevat nendega seostada.
be-em-wee
21:20 17.12.2014
Eks imesi juhtub. Veel suurem ime oleks kui googlemoogle uue pildi paneks, aga ega juhuvastajad googlest spikerdajad seda pole üritanud siiani. Kui homme õhtuks uut pole siis udu. etteaste. Nii arvan mina!
udu.
22:44 17.12.2014
Võtsid eelneva kriitikaga mul niiöelda sõnad suust. Oleksin äärepealt üsna sarnase teksti eetrisse kribanud nende kuugeldajate aadressil.
Eks siis otsin miskit mõistatamiseks, kui poole päeva pealt pole uut pilti ilmunud.
udu.
14:08 18.12.2014
vuoeldas
14:39 18.12.2014
See peaks olema Fuego. Renault.
Marko
14:44 18.12.2014
Millegipärast räägib neljas pilt tsitrusviljadest.
maaks
16:07 18.12.2014
Sellele vanale pildile ikka väga sarnased need pildid -Fuego mis Fuego.
http://people.clemson.edu/~knox2/archive/intmont.jpg
vuoeldas
23:26 18.12.2014
Usus, et eelmisel pildil on Fuego, lajatan uue küsimuse:
alfa13
08:05 19.12.2014
alfa13
09:11 19.12.2014
margi fännid pidasid selle mudeli ilmumist pühaduseteotuseks, aga mulle selline stiil meeldib
udu.
11:27 19.12.2014
Välja arvatud 911, peavad paljud ka kõiki teisi mudeleid pühaduseteotuseks. Mölinat kui palju :)
kupu_3
22:31 19.12.2014
Aga sellegipoolest peetakse 928 parimaks USA asjatundjate poolt.
udu.
18:47 20.12.2014
ärtu321
06:06 21.12.2014
Päris kindlasti miski vanem Renault.
ˇ
07:31 21.12.2014
väga vene lülitid.
udu.
13:05 21.12.2014
Vene lülitid viivad asja edasi :P Aga Renault see pole.
vuoeldas
17:09 21.12.2014
Venepärane sisu, aga venelane pole. Tagavedu ilmselt. Üheksakümnendad.
Pakume: Polonez.
udu.
00:26 22.12.2014
vuoeldas
21:19 22.12.2014
udu.
15:49 23.12.2014
See on suur känguruauto.
udu.
15:51 23.12.2014
vuoeldas
16:29 23.12.2014
Just. Suure ja "kuuli" känguruauto Ford Falconi sportlik versioon.
udu.
12:54 24.12.2014
Kah midagi lihtsapoolset.
B
01:38 25.12.2014
Sisu järgi nagu tunduks olema Evanda? USAs müüdi vist Suzuki nime all mingi teise nimega?
udu.
15:10 25.12.2014
Antud juhul tegemist Suzuki Veronaga. Uut pilti!
B_E_N
23:44 25.12.2014
vuoeldas
10:48 26.12.2014
GM-i hõngu on tunda. Puusalt: kosmilise hinnaga "option" 80-date teise poole Oldsmobiles.
udu.
18:23 26.12.2014
Selliseid, ilmselt puutetundlikke ekraane kasutati Buickitel. Milline neist....?
udu.
18:34 26.12.2014
Vist on kaheksakümnendate lõpust Riviera?
B
21:49 26.12.2014
Tegu siis jah Rivieraga.
udu.
01:03 28.12.2014
Eelmise pildi vastuse äraarvamise tõttu tänusõnad Kyle Lindsey´le sinna Põhja-Carolina kanti :D

Uus kah:
vuoeldas
01:48 28.12.2014
Kui see nüüd miski konksuga küsimus pole... Metro justkui?
udu.
13:31 28.12.2014
Ei miskit konksu. Pane aga uus pilt.
vuoeldas
18:26 28.12.2014
Kakskümmend aastat tagasi vaatas see tootja tulevikku niiviisi:
be-em-wee
21:57 28.12.2014
Auto mille ustel puuduvad avamise käepidemed?
r.i.h.o
00:18 29.12.2014
Selline kohvritga pilt toob muidugi kohe ette Renault Initiale Concepti kõige tuntuma pildi, kuid käesolev auto on küll disaini järgi pigem itaalaste looming. Päris puusalt ei hakka tulistama, tuleb veel mõtelda
vuoeldas
19:07 29.12.2014
Itaallaste joonestuslaualt Itaalia autotootjale. Viimane neist on muuseas küllaltki tuntud.
Carrozzeriale, mille joonestuslaualt küsitav pärineb, pandi alus üle 150 aasta tagasi. Ometi pole ta teab mis tuntud, autohuvilistel peaks nimi siiski kellukest helistama.
udu.
21:40 29.12.2014
Enne vihjet liikus mõte suunas "miski Bugatti". Tuli hakata kerestajaid alfabeetilises järjekorras läbi lappama. Õnneks palju polnud vaja :) Juba kolmanda tähe alt sain Castagna kätte, ja koos sellega Maserati. http://thethrottle.thechive.com/2011/12/07/maserati-had-some
-strange-ideas-in-95-castagna-auge-18-pictures/castagna-auge
-500-castagna-augewtmk/
udu.
16:43 30.12.2014
Üks huvitav eksemplar veel.
udu.
15:34 01.01.2015
Uut aastat kah!

Pildilolev ei ole seeriamudel. Viimaseid liigub veel Eesti teedelgi, kui need veel lõplikult läbi roostetanud pole.
B
17:27 01.01.2015
Head uut aastat!

Mis pilti puutub, siis paistab nagu nelja uksega Ford Ka olevat?
udu.
17:33 01.01.2015
B
21:49 01.01.2015
Huvitav, et Google Ford Ka 4-door kohta midagi selle auto suhtes ei anna ning ka en.wikis pole miskit märgitud. Küll wiki.de mainib nime Turing Ka ja seda nime siis googeldades alles ...

Varsti ka uus pilt.
B_E_N
23:16 01.01.2015
Seekord siis midagi sellist ...
Marko
14:09 02.01.2015
Süsler mingisugune?
B
00:19 05.01.2015
Mis on Süsler? Aga vihjeks siis nõnda, et autol kasutati Ford päritolu mootoreid.
Marko
00:28 05.01.2015
Ohoh, ma andsin nuputamist :)
Süsler on mõnel pool Chrysleri rahavapärane nimetus.
R.i.h.o
23:36 05.01.2015
B
00:55 06.01.2015
R.i.h.o
23:23 06.01.2015
r.i.h.o
21:28 09.01.2015
vihjena olgu siis üteldud, et seda autot on muidugi erinevate moderniseerimistega toodetud ca 35 aasta vältel alljärgnevates tehastes:
Billancourt, Santa Isabel, Heidelberg, St. Bruno, Quebec, Los Andes, Duitama and Envigado, Ciudad Sahagun, Mioveni, Valladolid, Bursa, Mariara, Haren-Vilvoorde.
ehk, et lihtsam on nimetada mandreid kus seda toodetud pole, need on Aafrika ja Aasia
udu.
23:06 09.01.2015
Kinnikiilunud mõtte tõttu sai igasugu Forde - põhiliselt kastikaid ja kaubikuid - läbi tuhnitud, enne kui vihje tuli.
Vihje viis mõtted mõne äraleierdatud prantslase peale. Aga Peugeot 404 ei sobinud. Siiski sain õige vastuse kätte, vist... Oli veel üks piinatud vanake, millele, eriti rumeenlaste poolt, tehtud hveisslihvtid ihukarvad püsti ajasid :P Ehk siis daakia hiti algversioon Renault 12 ?
r.i.h.o
23:36 09.01.2015
just nimelt nii ongi. Ja ka pildil olev ülimalt sensuaalse sportrooliga isend kannab Dacia 1300 nime, kuid faktiliselt on tegu ikkagi Renault 12ga
udu.
14:13 10.01.2015
vuoeldas
20:31 10.01.2015
"Omanäoline" nagu eelmise kümnendi Nissan-Infiniti. Aga-aga... Sihukest Nissanit ma`i tea. Ja pealegi on küsitava auto salongis midagi miki-pärast. Sarnast rooli võib kohata odavama otsa GM-ides. Üle keskmise "omanäoline" ja odav GM? See on Saturn midagi.
udu.
20:48 10.01.2015
Plastmassist Ameerika Opel on see küll. Pane uus pilt.
vuoeldas
23:02 10.01.2015
ION on mudelinimeks sel Saturnil, saagu öeldud.
Ja uus pilt kah.
udu.
02:51 11.01.2015
See siis nüüd Consul/Granada? Sellest põlvkonna esindajatest on siis mu suveräänsed lemmikud kaheukseline sedaan ja kupee. Aga lemmikuks sai see kerekuju poisikesepõlves nähtud - Riia kinostuudio poolt vorbitud - jõledast krimisarjast :P http://www.imcdb.org/movie.php?id=254913
R.i.h.o
12:31 11.01.2015
Ma ütleks mudeliks pigem Capri ehk olevat?
R.i.h.o
12:37 11.01.2015
Ja kohe pean ka oma pakkumise maha salgama ja tunnistama pildil oleva Consuliks :)
vuoeldas
17:51 11.01.2015
Tõsi ta on, pildil tõesti Consul/Granada. Sekundeerin udu.le: kaheukselised/kupee MK1-d hellitavad silma.
Ääremärkusena olgu öeldud, et kui sedaane ja "kaubalift" Consuleid saab eristada Granadaist vaid embleemide järgi, siis kupee-mudelid on erinevad.
Ja kui mälu ei peta, on kupee klaasiring ca 3cm sedaani omast madalam. Mäletan, et pärast enda 2d Granada juhiukse klaasi purunemist õnnestus pärast pikki otsinguid leida klaas ühe hääbunud kupee küljest. Klaasi vahetus läks libedalt ja üllatus oli päris suur, kui kinni keritud klaasi ja aknaraami vahele üles 3cm õhuava jäi:). Kui oli oht, et öösel vihma sadama hakkab, sai teipi keerutatud. Elu oli lill.
udu.
18:04 11.01.2015
Ei suuda meenutada, kas too siin figureerinud on. Aga tuleb siiski.
vuoeldas
18:25 11.01.2015
Kabrio-pikap Chevrolet SSR?
udu.
18:31 11.01.2015
Küll käis kähku :P Uus pilt.
vuoeldas
19:09 11.01.2015
Gonzales Kibekiire. :)
Uus pilt kah.
udu.
00:37 12.01.2015
Kes siin Mustangi paroodiat Scirocco tagatuledega teevad? Latiinod? Siiski vist mitte, sest numbrimärgi kuju puhta eurooplane...
ts
09:35 12.01.2015
mustangist asi siiski kaugel... Aston Martin Virage

ts
16:01 12.01.2015
Omaalgatuslikult loen oma vastuse õigeks :-) ja panen uue pildi... natuke teistsuguse

Mis autos küll selline asi juhtuda võis?

r.i.h.o
18:01 12.01.2015
puusalt lastes Cizeta v16 Mordor või oli marauder
ts
19:20 12.01.2015
Ja üpriski mööda - ei ole Cizeta, ega 16 silindrit ega Itaaliast (tegelikult natuke on Itaaliat aga teisest riigis ehitatud)
B
22:15 12.01.2015
Seda mäletan 1996 aasta autokataloogist, mis oli vist ainuke Auto Motor und Sport aastakataloog mis omal ajal eesti keelde tõlgiti ja väikese hilinemisega 1997 aasta kevadel müügile tuli - Alfa Romeo Issima peaks olema.
B
22:53 12.01.2015
Aa ja lisamata jäi, et teostuse tagasi siis Sbarro.
ts
09:34 13.01.2015
Sbarro poolt ehitatud Issima on see tõepoolest (kaks väga ebapraktiliselt kokkuliidetud Alfa 3,0 V6-te )

uut pilti paluks
B_E_N
13:31 13.01.2015
ts
15:14 13.01.2015
mis näeb välja sama omapäraselt veider nagu Maserati... aga ei ole seda-> tõenäoliselt Aston Martin :-)

mingi eriti komfortversioon vanquishist? (et saaks kurvis ennast kinni hoida, siis on veidi niru külgtoega toolidele lisatud maasturitest tuntud käeoed?)
B
16:53 13.01.2015
Vanquish siis jah, kas mingi spets konfortversioon vot seda ei tea :)
udu.
22:57 13.01.2015
Nojah, ei viitsinud ise edasi tuhnida, kuigi olin '92 Scorpiost pärit ventilatsioonirestid ära tuvastanud :P
ts
09:46 14.01.2015
Aston Martini ja Maserati kõige kurvemaks osaks kipubki olema aastatevanune tuttav odavauto detail, mis on täiesti kontekstist väljas ning mõjub nagu sadul sea seljas ja rikub kogu üldilme ära :-)

ts
11:09 14.01.2015
Proovime siis korra ka tõsise summa eest tuunitud aparaadiga

udu.
13:09 14.01.2015
udu.
14:00 14.01.2015
vuoeldas
16:09 14.01.2015
Kidlalt FoMoCo. Aga ilmselt mitte Ford. Ei suuda meenutada sellise sisuga nö tava-Fordi. Känguru-Ford see ka pole, pilti pole pööratud.
Lincolni "kellad" peaks olema kandilised. Vähemasti sellel ajastul.
Pakun Mercuryt. Ainuke "fordidest", mille logo sobiks roolile.
ts
16:36 14.01.2015
ma läheks natuke julgemaks ja pakuks puhuriga V6 mootori ning pika ukse järgi ikkagi 1992 Thunderbirdi - see ümmargune lätakas võiks katta tähti SC (Sport Coupe)?
ts
16:41 14.01.2015
vabandan- ikka Super Coupe (Sport Coupe oli V8-ga)
udu.
21:41 14.01.2015
Niiöelda "kahe peale" on teil vastus olemas. Kumb täpsema nime välja välja paneb, võib uue pildi lisada.
ts
22:24 14.01.2015
Selle vihje peale paneks lukku 7 põlve cougari, mis on ju sisult sama, mis eelnevalt pakutud kümnes t-bird (nende piltide järgi on eristamine natuke raske- sama auto ju).
udu.
23:02 14.01.2015
Pildiolev on ülelaadimisega 3.8 V6 Mercury Cougar aastast 1989.
ts
12:16 15.01.2015
Hea on vaadata, et mäng käib hooga edasi ka hoopis teise nurga alt :-)



vuoeldas
14:26 15.01.2015
Hiid-peletis, millel on 80-se Länkari rool?
Toyota Mega Cruiser.

PS. Kui õigesti mäletan, on see asi veel suurem kui H1.
ts
19:24 15.01.2015
Jep- mäletad õigesti... mitte küll palju suurem aga märgatavalt

Uut pilti
vuoeldas
23:08 15.01.2015
vuoeldas
15:18 17.01.2015
udu.
20:13 17.01.2015
Esimese pildi järgi oleks pidanud aussiemobiile hakkama läbi kammima. Aga teine pilt meenutab natuke üht suurt Nissanit, mille sa eelmisel leheküljel postitasid :P
Seega pesueht japs. Hmmmm...... Mõni Prince´i-nimeline sõiduk?