Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

skogen2
08:54 25.10.2012
Järve Selveri parklas
be_em_wee
19:07 24.10.2012
Selline Ferrari siis.

Aga eelmisel pildil oli britti vastane peegeldus peale pandud :D
erkki2001
18:29 23.10.2012
See ei tohiks nüüd küll väga keeruline olla.
didiid
17:24 23.10.2012
Mind hämmastab jätkuvalt enamuse juhtide soov püsida kindlasti (ilma põhjuseta) vasakpoolses reas. Hämmastab seetõttu, et vasak rida peaks olema ikka ju eelkõige selleks, et möödasõitu sooritada?

Uue liiklusseaduse kohaselt ei tohiks ju ka enam sooritada möödasõitu paremalt poolt. Niisiis võiks seda tõlgendada ju lausa (sujuva) liikluse takistamisena.

Et pisut provotseerida vastamisel ja arutelu algatamisel, olen pannud tähele, et paljud vasakus reas töllerdajad kannavad nokkmütsi või on naised, kuid reeglina kisub siiski enamus sõitjaist (vaatamata soole, või peakatte eelistusele) kalduma vasakusse ritta.

Eriti kummaline on selline käitumine muidugi neil vähestel "peaaegu-kiirteedel". Kas selline käitumine ei peaks mitte lausa olema karistatav?
oipaganas
16:34 23.10.2012
Kasutan võimalust ja postitan pildi mis tehtud ühes tootmishoones, mis autoga tegu?
matroc
12:24 18.10.2012
Tere,olen viimasel ajal näinud fooriga ristmikuid kus vasakpöörde sooritajal on vastusõitvate autode suhtes eesõigus.Lisasektsioone fooril pole vaid lihtsalt roheline põhituli.Tahaks teada,kuidas aru saada ,et vastassuunale põleb punane ja võib sõita vastassuunale vasakpöördel teed andmata.Äitah
uudishimulik6
12:23 18.10.2012
1 rumal küsimus: vahetasin oma VW Bora (2000.a.) tagavarapuldil patareid. Võti/pult/immo on kõik koos. Aga ei hakka tööle - ust ei ava ja ei käivita ka. Kas on mingi nipp, kuidas ma ta ära pean häälestama?
ts
11:48 18.10.2012
ja nüüd küsimus rubriigist- leia 10 erinevust :-)

mis see on?
alfa13
08:23 18.10.2012
Eestis peaks ka üks selline auto olema - millega tegu?
ts
14:01 15.10.2012
eeldusel, et keegi kuskil elmise pildiga mingit nalja pole teinud siis ka uus pilt

nagu ikka mark ja mudel
udu.
21:46 14.10.2012
Veel üks punane concept.
be_em_wee
21:45 14.10.2012
Igaks juhuks uuesti
be_em_wee
16:32 11.10.2012
Ok, panen siis ise. Leidsin ühe kummalise kvaliteediga pildikese.
udu.
15:54 09.10.2012
Mõnevõrra keerulisem vist?
be_em_wee
13:11 09.10.2012
Loodan, et vastus oli õige!

Saadan ühe sabaliputaja!
vuoeldas
06:06 06.10.2012
Nädalavahetuseks üks tagasihoidlik "ZIL".
ts
12:54 04.10.2012
Seekord siis sellised mummud- loodetavasti ei saanud liiga mummuline :-)
vuoeldas
10:01 04.10.2012
pastor62
15:11 03.10.2012
Kuna siin eelnevalt oli sellest prügi- ehk jäätmekäitlusfirmast juttu,siis panen ka pildid juurde. Hollandis on ta tösine tegija ja paljudel autodel korralikult külje peale maalitud "SITA TRANSPORT". Ei juhtu aga kunagi ühega samasse parklasse ja söidu pealt alati pole vöimalust klöpsida.
r.i.h.o
08:51 03.10.2012
kes tahab teeb omad järeldused muusikalistest eelistustest :)
njah
21:29 01.10.2012
siin kehtib targem annab järele reegel
uku7
19:15 01.10.2012
Millises järjekorras liigeldakse? Kes annab kellele teed?
udu.
21:06 29.09.2012
Ei hakka asja keeruliseks ajama.