turbo töötab ainult väiksest aega peale käivitamist, siis kaob jälle järelt ära. kui välja suretada ja uuesti käima siis jälle nii... milles võib asi olla?
Jäi selline pilt ühes foorumis silma, küsimus siis nagu ikka, et mis autoga tegu, milles see neiuke istub? Kuigi juba originaalis oli pilt tsensuurselt korrektne, siis et arvajate mõtted väga mujale ei liiguks aitasin ka omaltpoolt mustade kastikestega natuke kaasa.
Mingid imelikud juhtmed, ise otsisin netist, aga ei midagi, oskab keegi aidata?
Kas mingi gpsi, taksomeetri, cd-boxi vm? Autoks peugeot 406. Lähevad raadio display kõrvalt sisse, lahti pole hakanud kiskuma, aga kui siit tulemust ei saa, siis peab lahti kiskuma.
Tore, et vahepeal selliseid autosid ka pannakse, millest minu mõistus üle käib... :):):)
Aga olgu, siin siis minu poolt ehk natuke keerulisem auto nuputamiseks.
Ühe kuulsa Itaalia kujustaja harjutus ühe igati kuulsa margi kallal.