Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

ircc
20:07 26.08.2012
kodumaja ette oli pargitud imeliku numbriga masin, mis otstarbel sääraseid numbrimärke jagatakse? Tegemist Eesti numbriga
vuoeldas
20:06 26.08.2012
Lootuses, et eelmine vastus täkkesse läks, panen teele järgmise:
urrrr
19:10 24.08.2012
Lotec C1000

aga selle autokohta pole mitte midagi kuskil eriti kirjutatud, aga kaugelt on tulnud see auto
andresthing
08:09 16.08.2012
Tegu on 90 alaga ja "härra" oli oma bussi (321MGZ Renault Trafic) parkinud lihtsalt vastassuuna vööndisse, et sõbramehega juttu ajada. Asukoht on Palu peatus ennem Abja-Paluoja suunaga Pärnu - Abja-Paluoja.

http://goo.gl/maps/0lXi0 - StreetView ka.

Härra tuli muidugi pildistamise peale ka minu peatunud auto juurde ning arvas, et sellise asja peale politsei kutsumine on lollus ning politsei käskis üldse liiklusiini (14900) helistada.

No nii närvi ajavad sellised, või tõesti lubab uus liiklusseadus maanteel 90 alas vastassuunas parkida? Kahtlen
udu.
12:53 11.08.2012
Senikaua närige seda :)
erkki2001
09:09 07.08.2012
Et asi toppama ei jääks...
udu.
10:03 03.08.2012
Tundub tõesti, et kõik on puhkusel ;)

Väga lihtne pilt vahelduseks.
Evert85
08:33 28.07.2012
Veel üks huvitav koht :D
alfa13
00:44 20.07.2012
seda autot valmistati vaid 3 eksemplari
erkki2001
01:06 17.07.2012
Sõidavad siin igatsugu mikro-, öko- ja elektri autod ringi...
Vanasti oli ka selliseid, aga asja ei saanud.
Loodan, et seda aparaati siit enne pole läbi käinud.
B
22:40 16.07.2012
Huvipärast vaataks küll :)

Aga jätkame siis samuti seestpoolt pildiga.
udu.
22:40 16.07.2012
Siin see Evora on, nagu lõhe, seest roosa, väljast hall :D

Ben, uus pilt, palun!
udu.
14:41 15.07.2012
Kaege vahelduseks seestpoolt ka.
ts
08:09 13.07.2012
Vabandustega viivituse pärast siis selline
alfa13
12:38 10.07.2012
Vähemalt 1 selline auto on Eestis praegu müügis - millega tegu?
be_em_wee
07:27 10.07.2012
B_E_N
22:02 09.07.2012
Millist autot testitakse?
Madizzz
08:06 08.07.2012
Nonii, proovin uuesti.
udu.
13:00 04.07.2012
Veel üks selline dasteri kupee :P
be_em_wee
23:09 03.07.2012
Veidi eest ja tagant imelikku
viib meid ajas pisut tulevikku.
alfa13
15:54 02.07.2012
tegemist maailma ühe suurema autotootjaga
19850608
23:08 16.05.2012
Vanemuise tänaval on uus parkimiskord!

Üks blond naisterahvas parkis täna oma auto julmalt kollasele ümbrikule, blokeerides Opera pitsa sissesõidu tee. Isegi külgboksi ei osanud ta teha ja pidi seetõttu parkima osaliselt kõnniteele.