Tegu on 90 alaga ja "härra" oli oma bussi (321MGZ Renault Trafic) parkinud lihtsalt vastassuuna vööndisse, et sõbramehega juttu ajada. Asukoht on Palu peatus ennem Abja-Paluoja suunaga Pärnu - Abja-Paluoja.
Härra tuli muidugi pildistamise peale ka minu peatunud auto juurde ning arvas, et sellise asja peale politsei kutsumine on lollus ning politsei käskis üldse liiklusiini (14900) helistada.
No nii närvi ajavad sellised, või tõesti lubab uus liiklusseadus maanteel 90 alas vastassuunas parkida? Kahtlen
Sõidavad siin igatsugu mikro-, öko- ja elektri autod ringi...
Vanasti oli ka selliseid, aga asja ei saanud.
Loodan, et seda aparaati siit enne pole läbi käinud.
Üks blond naisterahvas parkis täna oma auto julmalt kollasele ümbrikule, blokeerides Opera pitsa sissesõidu tee. Isegi külgboksi ei osanud ta teha ja pidi seetõttu parkima osaliselt kõnniteele.