Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

Kärss
23:58 27.06.2012
Sai toodud sõbra tellimusel üks selline vanem 7-kohaline Volvo. Läbisõit praeguseks on 466tkm, mingit suuremat kulumist ei paista välja kusagilt, ei juhiistmelt, käigukanginupust ega ka mujalt. Rool pole mõistagi enam uuevääriline, aga arvestades kõiki pisiasju (veermikust kasvõi salongilülitite kulumisastmeni) on auto siiski suhteliselt heas korras (ülevaatuste vealehti üks posu kaasas, pea alati puhtalt läbinud) ja see paistis kohe välja ka proovisõidul, kuna ise satun aegajalt keerama ühe sarnase kuid uuema ja oluliselt suurema läbisõiduga Volvo rooli. Kusjuures nende mõlema auto mootorid pole tänaseni veel kordagi lahti käinud. Sellist autot avalikke kanaleid pidi müüma hakates võiks odomeetri kusagile 150tkm peale kerida:)

Porolooniga põhimõtteliselt nõus. Aga et mitte end istmest eksitada lasta, tulebki vaadata autot kui tervikut ja lisaks salongile ka veermikku. Rooli ja istmete asemele vahetamine mõnest avariilisest autost on niivõrd lihtne ja odav liigutus, et kui eesmärgiks on rontidega kasumi teenimine, jätab ainult kas väga loll või väga laisk ärikas selle tegemata. Aga samas kasutades normaalset istme asendit, mitte eriliselt karedaid riideid (sh neetidega teksad) ja keerates rooli puhaste kätega, ei kulu ka need eriti. Mitmete VAGide, Volvode jpt hulgas leidub muidugi erandeid, aga piltide järgi läbisõidu ennustamine on ikkagi rohkem tilganäppijate teema.
qp
12:33 27.06.2012
Räägime veel poolemiljonist läbisõidust... Tegemist Superbiga siis.
alfa13
12:31 27.06.2012
mis rannaautoga tegu?
qp
08:50 26.06.2012
Vot selline raske küsimus siis...
udu.
23:03 22.06.2012
Kes siin parasjagu saba kergitab?
jesus
14:25 22.06.2012
poroloon
09:49 22.06.2012
No nii, tillist tõmbasin teid sõbrad, nagu arvata oligi.... Esimene "poole millimees" arvas, et kui veok, siis on miljon +. Mida oligi vaja tõestada. Pelgalt pildi pealt pinke vaadates ei saa diagnoosida läbisõitu. Tõsi- koha peal autot uurides ja sõites saab erinevatest osadest ehk kokku panna mingisuguse umbmäärase kasutusintensiivsuse. Pildi pealt tooli vaadates on puhas lahmimine.
Antud veoki läbisõit siis 105 506 pildistamise hetkel. Päris aastat veel auto vana ei ole. Kasutuskord igati harilik- ei ole päris jaotusvedude masin ega ka ümbermaailma sõitja. Sisse-välja jooksmist on omajagu (täna näiteks oli 5 kohta peale ja 2 kohta maha+ tegemist on täishaagisega komplektiga, see tähendab lisatööd). Autot muidugi olen hoidnud nagu nunnut.
Tahan öelda, et inimesed kasutavad erinevalt autosid- kui pikad otsad, mis riideid kasutatakse, kui tihti puhastakse, kehakaal. Ei taha öelda, et meil ei oleks müügis kulunud, räbaldunud ja logisevaid autosid, mis on sõitnud palju ja müüakse vähesõitnute pähe.
poroloon
22:53 20.06.2012
Postituse on ajendanud tegema need röntgensilmadega mehed, kes kõikides ostuabi teemades ütlevad pildi järgi "no see iste on küll pool milli km. tagumikku pidanud ära vedama"
Tegemist on küll veoautoga, aga see ei muuda asja. Esimesel kahel pildil juhiiste, siis arusaadavalt rool ja siis kõrvalistuja iste. Läbisõitu veel ei ütle, selle pildi panen umbes nädala pärast. Seniks, aga ootan "poolemilli" meestelt pakkumisi, mis selline iste on ehk läbisõitnud. Abiks nii palju, et enne pildistamist just kreemitasin teda turtle waxi mingi nahahooldusvahaga.
be_em_wee
18:36 19.06.2012
Panen siis ise täpsema vastuse: trabant 500 pick up. Äkki veel mõni sümbol lisandub, ei tea.

Kuna hr.urrrrr pole rohkem end ilmutanud, panen ka kiirkorras ühe aparaadi pildi.
LÄÄBA
09:55 13.06.2012
HÄSTI LIHTNE, niiõelda elust enesest
udu.
13:12 10.06.2012
Selline püss, ptüi!, buss, tähendab :D
R.i.h.o
09:42 10.06.2012
jätkame luksuslike sedaanidega!
vuoeldas
18:02 07.06.2012
Korrektsuse huvides saagu öeldud, et too eelmine "punnsilm" on Avanti. Kunagise Stude Avanti uussünd vmv. R.i.h.o on kenasti oma esimeses vihjes väljendanud, mida sellisest uuestisündimisest arvata.:) Mudelinimi jääb selgusetuks, neetikumis figureerib ta põhiliselt nime all Avanti Four-Door.
R.i.h.o
00:28 05.06.2012
Soov kuulda võetud!
R.i.h.o
08:22 02.06.2012
Jätkan häguste poolfabrikaatidega.
B_E_N
09:45 30.05.2012
Millele kuulub selline tuleke?
Hm
15:41 28.05.2012
Just kasuta Kõver nimelist tänavat

foto@auto24.ee
15:41 28.05.2012
Mustakivi selveri parkla 27.05 kell 17.30
Aga minul on Bentley ja ma ei mahu mitte kuidagi ära.
Kes
12:00 28.05.2012
Olen Tallinnas võrdlemisi vähe aega liigelnud. Paljudele võib see küsimus rumal tunduda, aga jäin hätta parklast väljudes- foori järgi ei tohi otse enam üle sõita (tulin parklasse mäest üles ja otse üle ristmiku), peab keerama paremale. Ei pannud muid võimalusi tähele.
Kas palun mõni targem Tallinna inimene ütleks, mismoodi sama teed pidi tagasi saada, ilma et peaks Järvele sõitma?
On sealt parklast ehk vasakul mõni ümbersõit vm?

Aitäh teadjatele!
R.i.h.o
08:51 28.05.2012
viitsin ikka pilti panna :)
sellel pildil on autot vähem näha kui tavapärastel piltidel.
Poliisi ja Salapoliisi !
08:04 26.05.2012
Niisiis, Turku ümbruses võib kohata sellist "tandemit" liikluses, üks mõõdab ja teine kirjutab arveid...
Pärnamäel
07:04 23.05.2012
No nii, sirvin mina siis google mapi ja leidsin juhuslikult sellise pildi sealt otse kalmistu ääres.