Kas suvi on mängijad viind või pole ideid? Olgu öeldud, et sedaani, mis oli küllaltki levinud, tunneks siinsed mängijad iga nurga alt unepealt ära. Neid mainitud sedaane on ka meite maal liigelnud ja ilmselt veerevad mõned veel tänagi ilusa ilmaga hobiautudena garaažist välja.
Ehk on universaal tuttav? :)
Tegelikult pean ausalt tunnistama et postitades ei tulnud pähegi midagi muud kirjutada, kuigi olen tegelt ka V8-st teadlik :)
Panen ka ühe lihtsama pildi üles siis, pole mõtet pidevalt hulle rarisid pannagi vast üles...