Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

ts
17:43 22.05.2012
sihuke täpiline aparaat siis vahelduseks
qp
07:01 22.05.2012
Võetagu siis uus pilt!
Mis "mini" on pildil?
vuoeldas
18:23 20.05.2012
Kas suvi on mängijad viind või pole ideid? Olgu öeldud, et sedaani, mis oli küllaltki levinud, tunneks siinsed mängijad iga nurga alt unepealt ära. Neid mainitud sedaane on ka meite maal liigelnud ja ilmselt veerevad mõned veel tänagi ilusa ilmaga hobiautudena garaažist välja.
Ehk on universaal tuttav? :)
Kärss
23:56 17.05.2012
Mitu sekundit kulub ristmiku ees nende märkide lahtimõtestamiseks?
vuoeldas
19:45 15.05.2012
Näikse olevat Renault, seega panen uue pildi teele.
Ja küsin: mis Stangid need on? :)
alfa13
08:58 15.05.2012
be_em_wee
09:06 14.05.2012
Eesti jaoks haruldane.
Madizzz
16:21 13.05.2012
Paljudele pole see küll mingi mõistatus, aga ilus autoke ikka :)
alfa13
10:01 12.05.2012
Eile Laagna teel sõitmiseks oleks ehk selline masin enam-vähem sobinud - millega tegu?
udu.
13:42 11.05.2012
Madizzz
09:42 11.05.2012
Tegelikult pean ausalt tunnistama et postitades ei tulnud pähegi midagi muud kirjutada, kuigi olen tegelt ka V8-st teadlik :)
Panen ka ühe lihtsama pildi üles siis, pole mõtet pidevalt hulle rarisid pannagi vast üles...
bulldoozer
23:44 10.05.2012
Palun ärge hakake nüüd paukuma, et pole muud teha vms. Austage ennast ja kaasliiklejaid eksole.
be-em-wee
08:47 10.05.2012
Panen kiiruga ühe rohkem tuntuma.
Wiki432
21:27 09.05.2012
Tuuningumehed on seekord põrnikast üle käinud.
vuoeldas
20:37 07.05.2012
Andestust viivituse pärast.
udu.
09:04 06.05.2012
Ka suhteliselt lihtne pilt.
Wiki432
20:26 05.05.2012
Sellise veidi ületuunitud vana "Volga" leidsin arvutist.
R.i.h.o
08:09 05.05.2012
Oluliselt lihtsam kui kaks eelmist :)
be-em-wee
08:37 03.05.2012
Veel selle aparaadi kohta
vuoeldas
20:55 30.04.2012
Siiski mitte. Too on hoopis miski futuristlik AMC.
sifos
15:38 30.04.2012
Minu arvates oleks uksele lähemale saanud parkida. Arenguruumi veel on...