Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

Juku000
20:16 29.04.2012
be_em_wee
08:57 29.04.2012
Ma panen siis pisut leitavama aparaadi.
sa
09:37 27.04.2012
Triad on tõesti õige vastus. Infot väga palju selle auto kohta pole, miks nad Volvo mootorit kasutasid, ei tea. Auto kohta tean niipaljukest, et valmistas selle firma nimega Hi-Tech Car Co, mis asus Smithfieldis, New South Walesis, loojad olid Cliff Trefry, Wal Hadley ja Bob Hadley. Mõnes kohas öeldakse auto kohta lihtsalt Triad supercar, mõnes kohas Triad Smithfield.
Pilte olen leidnud 2 autost.
Pane uus pilt.
Kärss
02:12 27.04.2012
Väga karmi pidamisega "naastrehv"! Pildistasin tänavu ehitusmessil.
Kärss
02:09 27.04.2012
Pilt sõbra autost. Ikka hämmastav, kui palju seda asfalti tee kohal õhus hõljub.
Kärss
02:07 27.04.2012
Kevadine lumi auto esiklaasil, mis end kuuma hommikupäikese käes klaasilt allavajudes rulli keeras. Ei tõesta midagi, lihtsalt huvitav pilt ja minu jaoks oli ka esimene kord sellise nähtusega kokku puutuda.
Xunnar
22:27 25.04.2012
Tere.

Tekkis selline probleem: auto alla hakkas õli tilkuma ja mitte ei mõistnud, kus viga olla võiks. Kookisin pealt turboradika maha ja avastasin sellise jublaka nagu sellel pildil punase ringi sees. Ehk oskab keegi asjaga rohkem kursis olev inimene öelda, mida see asi endast kujutab? Tänan ette ära.
skyaudi
19:59 22.04.2012
See Farus meenutab külje pealt vaadates Audi Couped.

Ja uus pilt ka.
vuoeldas
00:35 22.04.2012
Kogu "ilus" on ta sihuke:
vuoeldas
13:14 20.04.2012
Jep, tuhnisin netis, Applause Break`i nimelisest "lahendusest" on mitmeid pilte. A see punane on vist ikkagi "NIA":).
Veel punast:
я
13:12 20.04.2012
1. autol peab olema info kogu veetava koorma kohta
2 kui kõik autosse ei mahu
alfa13
11:04 20.04.2012
tagasi punaste autode juurde
skyaudi
00:00 16.04.2012
ts
09:55 13.04.2012
siuke püss siis :-)
skyaudi
10:47 11.04.2012
Õige vastus siis oleks olnud Scarlatti coupe.


Ja uus pilt ka siis, peaks olema tunduvalt lihtsam.
sa
08:01 05.04.2012
Läheme sujuvalt üle punaste autode peale.
udu.
15:36 04.04.2012
Veel midagi kollast. Ja võibolla ka pisut rohkem peamurdmist.
mõnel vennal juhtub pidevalt j
15:33 04.04.2012
teel Triinu baari. enne seda oli hullult kurve lõiganud, ju siis seal tuli keegi sama laialt vastu.
sa
19:03 30.03.2012
Ok, kuna ma selle teemaga siin väga kursis pole , siis vbl on see auto siin juba olnud, ent iseenesest on tegu väga huvitava autoga.
udu.
22:18 29.03.2012
Miskit palju-palju uuemat :)
Aksel876
18:23 29.03.2012
Sõitis minu ees sinna ja nii ta seisma jäigi! Juht lahkus kiirelt!
ts
17:55 23.03.2012
Mark ja mudel, nagu ikka

P.S. värvilaigud ei olnud selle mudeli standardvarustuses ;-)
vuoeldas
20:10 22.03.2012
Värske Dacia vahetab välja sihuke. Vastandite ühtsus ja värgid...
ts
12:35 22.03.2012
Mis auto küll võiks olla nii kole, et sellega sõitmisel peab lausa presendi üle tõmbama :-)