Triad on tõesti õige vastus. Infot väga palju selle auto kohta pole, miks nad Volvo mootorit kasutasid, ei tea. Auto kohta tean niipaljukest, et valmistas selle firma nimega Hi-Tech Car Co, mis asus Smithfieldis, New South Walesis, loojad olid Cliff Trefry, Wal Hadley ja Bob Hadley. Mõnes kohas öeldakse auto kohta lihtsalt Triad supercar, mõnes kohas Triad Smithfield.
Pilte olen leidnud 2 autost.
Pane uus pilt.
Kevadine lumi auto esiklaasil, mis end kuuma hommikupäikese käes klaasilt allavajudes rulli keeras. Ei tõesta midagi, lihtsalt huvitav pilt ja minu jaoks oli ka esimene kord sellise nähtusega kokku puutuda.
Tekkis selline probleem: auto alla hakkas õli tilkuma ja mitte ei mõistnud, kus viga olla võiks. Kookisin pealt turboradika maha ja avastasin sellise jublaka nagu sellel pildil punase ringi sees. Ehk oskab keegi asjaga rohkem kursis olev inimene öelda, mida see asi endast kujutab? Tänan ette ära.