Igapäevaselt märkasin, et antud kodanik ei olnud oma auto parkimisega joonte vahele väga näinud palju vaeva näinud. Ükskord võtsin vaevaks ja tegin tal autosse sisenemise keerulisemaks ja sellest ajast saati on suutnud end joonte vahele parkida.
Sorry!
Kuid siiani tundusid need arvamised kohati liiga ruttu tulema.
Jõudsin koju tagasi ja saan ka täispildi lisada. Ja vihje jaoks ongi paras aeg kui ööpäevaga keegi pole arvanud. Tundub rohkem, et pole raaliski keegi teadja üritanud avalikult mõelda selle üle. Või teadjatel ajanappus? :D
Kui mustamäelt linna poole minna siis igapäev tahetakse küljepealt sisse tulla või vajutakse ette. Mis seal toimub. Musta auto liikumine minu nägemust mõõda on nagu joonisel, sinine minuarust peaks musta läbi laskma ennem kuii otsa vajub? Selle asemel sõidetakse mõõda punast trajektoori. Või on seal kuskil mingi peaidetud liiklusmärk?
registreerisin 2004 aasta auto oma nimele, tehnilisse passi märgiti "märkuste" reale co2 jne. Eelmisel omanikul oli seal tühi märkuste lahris. Mis need numbrid seal tähendavad ja mida peaksin edaspidi arvestama kui ülevaatus tulemas?