Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

alfa13
14:38 12.10.2011
nuputamiseks veel üks kollane auto
hj
07:58 12.10.2011
ma panen kaks pilti- hõbedane sedaan on viktoriini teemaks, aga kollane on fakultatiivne, sest mina temale nime anda ei oska.
er1ck
22:50 10.10.2011
Igapäevaselt märkasin, et antud kodanik ei olnud oma auto parkimisega joonte vahele väga näinud palju vaeva näinud. Ükskord võtsin vaevaks ja tegin tal autosse sisenemise keerulisemaks ja sellest ajast saati on suutnud end joonte vahele parkida.
juri73
11:22 10.10.2011
Nägin siis sellist võimalust.Ja see auto ei tulnud remonti mitte õlilekke pärast.
r.i.h.o
10:38 10.10.2011
Üks väga minimalistliku disainiga auto?
alfa13
16:53 07.10.2011
hj
08:20 06.10.2011
kuni skyaudi veel mõtleb, panen ühe rippuma
qp
08:25 05.10.2011
Aastaid tagasi sain sellelt firmalt tööpakkumise. Vot nii kiiresti kui vaja ei saanud minna.
german757
21:06 04.10.2011
Voru ardla saastumarketi juures
be-em-wee
17:31 04.10.2011
Selline liikur oli Kohtla-Nõmmel eesti numbrimärkidega.
udu.
12:16 01.10.2011
Väike nostalgialaks kah :P
K.
20:54 30.09.2011
Sorry!
Kuid siiani tundusid need arvamised kohati liiga ruttu tulema.

Jõudsin koju tagasi ja saan ka täispildi lisada. Ja vihje jaoks ongi paras aeg kui ööpäevaga keegi pole arvanud. Tundub rohkem, et pole raaliski keegi teadja üritanud avalikult mõelda selle üle. Või teadjatel ajanappus? :D
k.
21:12 28.09.2011
No sain vist raali tööle. Proovime siis nüüd ühe tagaküljega.
k.
13:24 28.09.2011
Kes see piilub ühe silmaga?
vuoeldas
10:34 28.09.2011
Kõige hirmsam pole, a ega rõõmurõkatust esile ei kutsu ka.:)
vuoeldas
19:44 27.09.2011
Ja uus maastur mõistatamiseks:
alfa13
13:38 27.09.2011
mis jeebiga tegemist?
udu.
18:14 26.09.2011
Mitte liiga keeruline vist.
abu1014
18:13 26.09.2011
No usun, et saate hakkama :D Loodan, et ka teistel polnud selle vastu midagi, et pildi nüüd ülesse lükkan siia. Tänud!
jesus
19:18 24.09.2011
Kui mustamäelt linna poole minna siis igapäev tahetakse küljepealt sisse tulla või vajutakse ette. Mis seal toimub. Musta auto liikumine minu nägemust mõõda on nagu joonisel, sinine minuarust peaks musta läbi laskma ennem kuii otsa vajub? Selle asemel sõidetakse mõõda punast trajektoori. Või on seal kuskil mingi peaidetud liiklusmärk?
ircc
19:18 24.09.2011
registreerisin 2004 aasta auto oma nimele, tehnilisse passi märgiti "märkuste" reale co2 jne. Eelmisel omanikul oli seal tühi märkuste lahris. Mis need numbrid seal tähendavad ja mida peaksin edaspidi arvestama kui ülevaatus tulemas?
hj
11:51 24.09.2011
kuna benist pole ei kõppu ega kippu, siis uus pilt rippu.