Audi 100 Quattro 1991a, ls 365tkm, oma endine masin, pakkumise tegi mulle Audi esinduse remondimees sõnadega, et Eestis kohtab ta tööl üliharva kerimata nii vanu masinaid.
Kas rohelisel autol on selline manööver lubatud? Tean, et vanasti tohtis teha parempööret ainult esimesse ritta ja mõlemad autod said korraga manöövri sooritada aga olen kuskilt poole kõrvaga kuulnud, et enam see reegel ei kehti?
Küsin sellepärast, et olin ise selles situatsioonis vasakpööraja ja teise auto manööver tuli natuke ootamatult.