Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

B_E_N
12:45 21.09.2011
n.
17:36 19.09.2011
sorry, ma pole seda teemat varem eriti jälginud ja sellest ma teadlik polnud. panen siis ikka pildi ka

aga küsin hoopis seda, et millise firma poolt valmistatud mootorit antud isend omas ja mida peamiselt toodab see ettevõte täna?
ts
12:54 19.09.2011
Selline pilt siis- mis võiks olla vasakpoolse auto mark ja mudel :-D
k.
07:48 17.09.2011
Prooviks ise ühe sisikonnaga
vuoeldas
16:07 13.09.2011
hj
13:57 13.09.2011
selline kurvikas isend
udu.
13:53 12.09.2011
Ei hakka keerulise pildiga jamama.
hj
21:22 11.09.2011
nii kaua ootel olnud pilt, et mul juba meelest läinud, millega tegu.
vuoeldas
19:35 09.09.2011
R.i.h.o
11:37 09.09.2011
Kärss
22:55 08.09.2011
Audi 100 Quattro 1991a, ls 365tkm, oma endine masin, pakkumise tegi mulle Audi esinduse remondimees sõnadega, et Eestis kohtab ta tööl üliharva kerimata nii vanu masinaid.
Kärss
22:40 08.09.2011
Mu praegune 1993a Toyota, ls veidi üle 320tkm.
vuoeldas
19:31 08.09.2011
Mis kaunis shooting break...
R.i.h.o
07:37 06.09.2011
Pilt jäi veidi venima aga seda vaid seetõttu, et leida Teile ikka midagi huvitavat.
inspiron
16:27 05.09.2011
Ego on ikka nii suur! No ei mahu ära.
jumper55
22:13 04.09.2011
Kas rohelisel autol on selline manööver lubatud? Tean, et vanasti tohtis teha parempööret ainult esimesse ritta ja mõlemad autod said korraga manöövri sooritada aga olen kuskilt poole kõrvaga kuulnud, et enam see reegel ei kehti?
Küsin sellepärast, et olin ise selles situatsioonis vasakpööraja ja teise auto manööver tuli natuke ootamatult.
qp
10:18 02.09.2011
Ok. Ma proovin siis ise. Ma tean, et sm. "ts" teab juba... See on ka vihje;-)
hj
21:35 01.09.2011
no kuna urrrrr ei kiida heaks ega pane pahaks, siis panen vahepeal ühe sigari pildi
alfa13
14:36 01.09.2011
Taas üks kirjadeta ja seninägematu auto. Sattusin talle peale Saksamaal Frankfurt-am-Mainis. On kellelgi ideid, millega tegemist?
R.i.h.o
06:51 31.08.2011
See Lada Rapan näeb välja nagu "Kalapoeg Nemost" see kala, kellel selline mittemidagi mõistev naeratus koguaeg näol oli :)
hj
17:39 29.08.2011
üks kommentaar selle asja kohta kõlas niimoodi: mida see disainer küll suitsetas...


udu.
00:58 27.08.2011
Üks täiesti uus auto kah vahelduseks.