Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

vuoeldas
20:55 25.08.2011
Mis "oopel" see on?
hj
17:09 24.08.2011
jälle ei miskit keerulist
kupu3
08:34 24.08.2011
Loodan, et mind nüüd märgatakse:-P
Ühel päikeselisel päeval lisasin aknapesu vett ja pesin pagassi puhtax ning näpujäljed tulid ka kenasti roolilt maha... Mis autu mul on?
hj
11:16 23.08.2011
laksame siis lanciaga
hj
20:12 22.08.2011
kunagi taheti teda siis sellisena tootma hakata.
regnum
17:36 22.08.2011
Tallinna Lennujaamas oli selline tubli parkija.
ts
21:01 19.08.2011
selline asi siis seekord :-)

vihjeid on pildil loodetavasti piisavalt
hj
23:44 18.08.2011
võtame vahelduseks ühe tšaika
hj
18:09 16.08.2011
no kas tuleb tuttav ette
alfa13
16:07 15.08.2011
cavekas
14:59 15.08.2011
Puhas kunst otse kõnniteele ;) Jalakäijad+ lapsevankrid sõiduteele kõss!
hj
10:10 15.08.2011
olen küll väga ebaoriginaalne ja kopeerin udu stiili, aga ehk andestate hetke (mõtte)laiskuse :)
udu.
09:14 13.08.2011
Siit siis selline kuut.
qp
10:10 12.08.2011
Kuulsus ja mina;-) Kumb on kumb?
vuoeldas
22:22 11.08.2011
Kas mäletate sihukest värki?
hj
20:05 11.08.2011
jätame siis interjööri kus see ja teine ning tungime veelgi enam sisusse ja paljastame selle, mis autost auto teeb.
ts
13:55 10.08.2011
igahs juhuks ka vihje (kuigi suvisel ajal võibolla siia kedagi ei satugi)...
ts
15:15 09.08.2011
noh- tegelikult on Busso V6-tega varustet Vertigosid nelja -viie eri kujustusega seega... kui sisupilti poleks siis oleks võinud eeldada mingit teist marki (kuna Vertigo juba küsitud oli...)

Aga nagu ikka - marki ja mudelit...
udu.
11:49 08.08.2011
Siit siis uus ka.

P.S. Eelmise vastuse täienduseks: Ford Mustang Bertone concept aastast 1965.
attrs
10:28 08.08.2011
hj
06:19 06.08.2011
sellised lennukad tiivad