Kuna peale Speedfesti keegi oma arvamusega lahendusele ligi ei saanud, siis Speedfesti lahkel loal panen siia ühe universaali pildi veel.
Vihjeid hetkel rohkem ei annaks. Vot.
AGA see ei tohiks keeruline olla.
Miami Vice pidasin silmas jah.
Ma nüüd kohe ei teagi...
Speedf... ütles küll 365 ära, aga äkki järgmine kord paned ikka margi kah.
Seekord siis tegemist Ferrari 365 Shooting Break-iga.
Oleksin oodanud vähe täpsemat infot, aga las ta seekord jääb.
Ehk siis Speedf... pane siis järgmine pilt.
Sain hiljuti ühe poolelioleva projektika jaoks kätte kaua otsitud "veljed":). Tegu on siis täiesti tuliuute velgedega, käsitööna sugulase valmistatud (pane tähele, 2 kodarat ühe viiendiku rattakaare kohta, valmistatakse tükkidena). Võrdluseks on ka teisi velgi kõrvale pandud, auto all on 16" ja maas ning auto najal madalprofiilrehviga 15" "vana volga" rattad. Teisel pildil olev Continentali rehv on 20". Jube palju tööd on veel nende velgede viimistlusega ja ka nende tegemisega ratasteks, aga õnneks pole kiiret kuhugi.
Leidub ka muid numbrimärke. Ei mõelnudki välja, mida numbriomanik sellega öelda soovis - kas "sorry", et nii kehv auto või "sorry", et liiga hea. Pildistatud Ikla piiriületuspunkti juures eelmine aasta.
Antud autoga sõitnud kaks ametniku olid ise samal ajal teistele valesti parkijatele ametis trahvide tegemisega Tallinnas 07.10.2010 kell 10:45 Madara 37 maja ees
selline küsimus, et liiklusmärk 'kõikide piirangute lõpp', mille kohta see siis ikkagi kehtib?
nimelt tekkis mul autokoolis olukord, kus oli kiirusepiirang 30 km/h ning veidi aja pärast tuli ette 'kõikide piirangute lõpp', panin aga gaasi juurde, kuid õpetaja ütles, et see ei lõpta seda keeldu, vaid peab otsime 30km/h läbikriipsutatult....ja varsti tuligi ka otstud 30 km/h kriipsutatult....mis värk sellega on?