Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

Kärss
15:11 19.10.2010
Hea, et see alumine veel ala-märk ei ole:)
vuoeldas
15:24 18.10.2010
Esiplaanil oleva "Ferrari" mark ja mudel on?
erkki2001
14:01 17.10.2010
Kuna peale Speedfesti keegi oma arvamusega lahendusele ligi ei saanud, siis Speedfesti lahkel loal panen siia ühe universaali pildi veel.
Vihjeid hetkel rohkem ei annaks. Vot.
AGA see ei tohiks keeruline olla.
erkki2001
09:45 17.10.2010
Miami Vice pidasin silmas jah.
Ma nüüd kohe ei teagi...
Speedf... ütles küll 365 ära, aga äkki järgmine kord paned ikka margi kah.
Seekord siis tegemist Ferrari 365 Shooting Break-iga.
Oleksin oodanud vähe täpsemat infot, aga las ta seekord jääb.
Ehk siis Speedf... pane siis järgmine pilt.
erkki2001
20:06 16.10.2010
Sama auto üks teine kere variant on aga VÄGA tuttav ühe kuulsa seriaali sõpradele. Vot nii... :)
Kärss
00:18 14.10.2010
Sain hiljuti ühe poolelioleva projektika jaoks kätte kaua otsitud "veljed":). Tegu on siis täiesti tuliuute velgedega, käsitööna sugulase valmistatud (pane tähele, 2 kodarat ühe viiendiku rattakaare kohta, valmistatakse tükkidena). Võrdluseks on ka teisi velgi kõrvale pandud, auto all on 16" ja maas ning auto najal madalprofiilrehviga 15" "vana volga" rattad. Teisel pildil olev Continentali rehv on 20". Jube palju tööd on veel nende velgede viimistlusega ja ka nende tegemisega ratasteks, aga õnneks pole kiiret kuhugi.
Kärss
00:17 14.10.2010
Maaomanikul on ilusad tütred?
doob
19:50 13.10.2010
Leidub ka muid numbrimärke. Ei mõelnudki välja, mida numbriomanik sellega öelda soovis - kas "sorry", et nii kehv auto või "sorry", et liiga hea. Pildistatud Ikla piiriületuspunkti juures eelmine aasta.
politseikoer
11:13 08.10.2010
Antud autoga sõitnud kaks ametniku olid ise samal ajal teistele valesti parkijatele ametis trahvide tegemisega Tallinnas 07.10.2010 kell 10:45 Madara 37 maja ees

Eeskuju kõigile :)
MadMan
08:26 05.10.2010
ghostface19
10:06 04.10.2010
ghostface19
10:05 04.10.2010
jama jh et nii juhtub :S
qp
01:11 03.10.2010
Juhul, kui Võldas pilti ei pane saadan igaks juhuks oma ....;-) A kui paneb, ei juhtu ka miskit, elu lätt iks edesi...
Fotol pilditöötlust ei teind.
MadMan
15:47 28.09.2010
Selline putukas siis.
Amatöör Seeneline
16:04 27.09.2010
Enam seenele ei kisu
udu.
19:07 26.09.2010
Topeltnägemine
13:23 25.09.2010
Paistab nagu oleks Photoshopist läbi käinud, kuid pilt on autentne. Viljandimaal sel suvel.
ts
22:47 23.09.2010
jätkame lihtsatel radadel
noob213
18:26 23.09.2010
rellu90
13:38 19.09.2010
selline küsimus, et liiklusmärk 'kõikide piirangute lõpp', mille kohta see siis ikkagi kehtib?
nimelt tekkis mul autokoolis olukord, kus oli kiirusepiirang 30 km/h ning veidi aja pärast tuli ette 'kõikide piirangute lõpp', panin aga gaasi juurde, kuid õpetaja ütles, et see ei lõpta seda keeldu, vaid peab otsime 30km/h läbikriipsutatult....ja varsti tuligi ka otstud 30 km/h kriipsutatult....mis värk sellega on?