Londonis nägin sellist VASAKpoolse rooliga autot. Firmalogoks oli ovaali sisse kirjutatud "SULTAN" (kui õigesti mäletan). Googeldades ma ei suutnud kahjuks midagi sellise auto kohta leida. Ehk keegi oskab täpsustada, millega tegu?
Disaineriks siis väga mitmes firmas kuulsust kogunud mees (Studebaker, Ford, Budd ja Auburn Automobile Company).
Mootori pildi järgi peaks olema võimalik ka tootja välja nuputada (ja nagu enne mainisin oli too väga lahja mootor).
Ega selle auto kohta väga palju rohkem miskit polegi.