Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

speedfest
20:21 14.11.2010
Head isedepäeva jätku!
Lisage palun antud "sapika" tootmisperiood ka.
gupi
16:50 14.11.2010
Kena koduse nimega auto
q
23:32 13.11.2010
Teeme ühe kiire arvamise :)
MadMan
13:08 13.11.2010
Mis mudakonn see on?
MadMan
09:29 10.11.2010
Selline iludus siis.
erkki2001
22:31 09.11.2010
Proovime siis sellisega, et kuidas ära tuntakse.
Ei ole replika :)
alfa13
21:56 09.11.2010
Amphicar 770 (pildistasin Pariisis)
alfa13
21:55 09.11.2010
Londonis nägin sellist VASAKpoolse rooliga autot. Firmalogoks oli ovaali sisse kirjutatud "SULTAN" (kui õigesti mäletan). Googeldades ma ei suutnud kahjuks midagi sellise auto kohta leida. Ehk keegi oskab täpsustada, millega tegu?
r.i.h.o
07:51 09.11.2010
Sai eelmine nädal ühte põnevat näitust külastatud ja pildimängu tarbeks ka mõned klõpsud tehtud.
martini740
13:35 06.11.2010
selliseid kolme kodaraga velgi ei liigu yldse enam mu arust. old school
poltergaist
23:16 05.11.2010
vaadatakse veel siukse näoga et mis vahid
q
22:15 03.11.2010
Loodan, et see "ferrari" pole siit mängust läbi käinud :)
erkki2001
09:24 03.11.2010
Disaineriks siis väga mitmes firmas kuulsust kogunud mees (Studebaker, Ford, Budd ja Auburn Automobile Company).
Mootori pildi järgi peaks olema võimalik ka tootja välja nuputada (ja nagu enne mainisin oli too väga lahja mootor).
Ega selle auto kohta väga palju rohkem miskit polegi.
lemu
20:25 31.10.2010
Midagi sellist siis
erkki2001
13:27 30.10.2010
Kasutan siis võimaluse ära ja panen sellise auto mõistatamiseks.
kamakoik
09:56 28.10.2010
pilt räägib enda eest :) ülemused võivad kõike
q
16:48 26.10.2010
Selline "pimp" seekord :)
MadMan
18:41 25.10.2010
Selline roheline konn.
Lotta1979
20:44 24.10.2010
Asub ta kõrvalistuja poolses küljes pistik tuleb kuid vastust ei suutnud leida, kuid mis pistikuga üldse tegemist võib olla?
udu.
13:21 24.10.2010
Prooviks siis uuesti.
udu.
13:20 23.10.2010
Selline siis. Võibolla ka varem läbi käinud siit.
reb.
06:58 21.10.2010
Tartu Kaubamaja maaaluses parklas on selliseid hälbeid :D