Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

stennu76
07:24 17.09.2010
Oleks vaja teada,mis jupiga on tegu ja kust saaks osta seda? Jupp siis punasega ümbritsetud.

Tegu siis Nissan 300zx 1985 aasta 3.0 mootoriga.
suum236
19:56 16.09.2010
Kuidas saab selle registrinumbri raami kere küljest lahti.Kuidas see on kinnitatud?
küsin nõu enne,kui lammutama hakkan:)?
speedfest
18:56 14.09.2010

Selline auto siis järgmiseks, ei tohiks kordus olla.
qp
14:10 11.09.2010
No muidugi, minu pildid arvate kohe ära.. nii pole aus...
Tegemist siis Volvo T6 rodsteriga jah.
qp
10:33 10.09.2010
Nii, jätkame sama stiiliga.
B
22:40 09.09.2010
Paneks veel ühe pildi, järsku see aitab.
zzzaaayyy
19:59 04.09.2010
Õnnestus siis Soomes samasuguseid velgi näha. Eelkõnelejatel on õigus...need kuuluvad külvikule.
B_E_N
07:39 02.09.2010
Sellist pole siin vist veel olnud...
vuoeldas
22:42 01.09.2010
S
15:29 27.08.2010
Ja igasuguseid toredaid märkse saab vaadata siin: http://www.sharenator.com/FUNNY_SIGNS_1/
fvc
22:35 26.08.2010
Kaua on lubatud seal parkida?
ago123
16:05 26.08.2010
Ja siin teine äärmus ZEV Smiley 4, ühe laadimisega 100km ja max kiirus 75 km/h
doob
14:34 24.08.2010
Proovi siis rahulikult autos sõita, nii et pea vägisi metsa poole ei keeraks :)
r.i.h.o
22:11 23.08.2010
Selline siis nüüd.
Kärss
00:43 23.08.2010
Ei hakanud silma sellist varasemat teemat, kuigi kogu suvi käib üks pidev autodega randa ronimine. Paraku kuulun ka ise nende hulka, kes paaditreileriga veepiirini peab kuidagi pääsema, sest kasutuskõlbulikke slippe pole mitte igal pool võtta. Ometigi ei tee seda kunagi ujumisrannas ega roni vette autoga, vaid tagurdan vette vaid paadikäru (auto jääb ikka kuivale). Siin üks viimaseid uudiseid sel teemal, aga neid (sh 4x4.ee foorumist pärinevaid teemasid, kus hädalisi käidud liiva seest välja sikutamas) ole olnud varemgi ja mitte vähe http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-surfarid-v
aana-joesuus-laineid-nautimas.d?id=32713061
doob
20:42 22.08.2010
Minu imestus oli suur, kui normaalselt sisesta Saaremaal, et sõida Kuressaarde, siis nii see ka on j kuvab Kuressaaret aga kui võtta kaart laiemaks, siis näitab saare pealinna hoopis nõukaaegse Kingissepa nimega. Kas keegi oskab seletada?
Killerbean
17:24 22.08.2010
mees istus autos, oli ise rahul ja lehvitas naeratades. mille sümptom see on, ei oskagi arvata :)
udu.
21:36 21.08.2010
Veel üks tagatuledest kõrgemal asuva kaitserauaga isend:
popwar
18:30 21.08.2010
Rocca al Mare Keskuse katuseparklas on CO2 tähisega parkimiskohad keskkonnasõbralikele autodele. Loodetavasti on tegu siiski vaid hea huumorisoonega :P
Kärss
01:57 21.08.2010
Tallinnas on nüüd uus mood ringteede tähistamiseks. See pilt on tehtud sadamas Kruiisiterminali juures. Idee on lihtne, ringteele sõites on igaühel "anna teed" märk (nagu ka igal normaalsel ringteel), kuid ringtee märgi asemel on ringi keskel igast suunast tulijale parempööret kohustav märk ning ringil valetpidi sõitmise vältimiseks vasakule poole vaadates alati "telliskivi". Kõik need detailid peaks ka siin pildil arusaadavad olema. Pildi vasakus servas paistab siis "uutmoodi ringtee" märk:). Praktikas on tegemist täiesti tavalise ringteega. Päris suur osa autojuhte on muidugi parajas kimbatuses seda halekoomilist liiklusmärkide rägastikku enda ees nähes ega oska võtta seisukohta kuidas sõita, paljud unustavad "anna teed" märgi olemasolu sootuks selles liiklusmärkide virrvarris ja avariide ärahoidmiseks tehakse seal päris palju äkkpidurdusi. Sellise tsirkuse mõte?
Kärss
01:43 21.08.2010
Imelik maastur Kadakas müügiplatsil. Huvitav, mis nende "tankitorude" imitatsiooni otstarve on?