Ei hakanud silma sellist varasemat teemat, kuigi kogu suvi käib üks pidev autodega randa ronimine. Paraku kuulun ka ise nende hulka, kes paaditreileriga veepiirini peab kuidagi pääsema, sest kasutuskõlbulikke slippe pole mitte igal pool võtta. Ometigi ei tee seda kunagi ujumisrannas ega roni vette autoga, vaid tagurdan vette vaid paadikäru (auto jääb ikka kuivale). Siin üks viimaseid uudiseid sel teemal, aga neid (sh 4x4.ee foorumist pärinevaid teemasid, kus hädalisi käidud liiva seest välja sikutamas) ole olnud varemgi ja mitte vähe http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-surfarid-v
aana-joesuus-laineid-nautimas.d?id=32713061
Minu imestus oli suur, kui normaalselt sisesta Saaremaal, et sõida Kuressaarde, siis nii see ka on j kuvab Kuressaaret aga kui võtta kaart laiemaks, siis näitab saare pealinna hoopis nõukaaegse Kingissepa nimega. Kas keegi oskab seletada?
Rocca al Mare Keskuse katuseparklas on CO2 tähisega parkimiskohad keskkonnasõbralikele autodele. Loodetavasti on tegu siiski vaid hea huumorisoonega :P
Tallinnas on nüüd uus mood ringteede tähistamiseks. See pilt on tehtud sadamas Kruiisiterminali juures. Idee on lihtne, ringteele sõites on igaühel "anna teed" märk (nagu ka igal normaalsel ringteel), kuid ringtee märgi asemel on ringi keskel igast suunast tulijale parempööret kohustav märk ning ringil valetpidi sõitmise vältimiseks vasakule poole vaadates alati "telliskivi". Kõik need detailid peaks ka siin pildil arusaadavad olema. Pildi vasakus servas paistab siis "uutmoodi ringtee" märk:). Praktikas on tegemist täiesti tavalise ringteega. Päris suur osa autojuhte on muidugi parajas kimbatuses seda halekoomilist liiklusmärkide rägastikku enda ees nähes ega oska võtta seisukohta kuidas sõita, paljud unustavad "anna teed" märgi olemasolu sootuks selles liiklusmärkide virrvarris ja avariide ärahoidmiseks tehakse seal päris palju äkkpidurdusi. Sellise tsirkuse mõte?