Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

vuoeldas
13:30 06.05.2010
Vahelduseks üks lõõgastav-lihtne pilt, kogumaks jõudu hirmsate pähklite purustamiseks...
Bussi-Toivo
09:53 05.05.2010
Eelmisele siis lisaks..
ts
09:20 05.05.2010
põnevat veel ei tule- selline täiesti tavaline :-)
jaanis01
18:07 04.05.2010
Põlva-Tartu maantee esimesel kilomeetril ..02.05.10
mairts
08:33 04.05.2010
Tõsine sõidunauding.
ircc
14:10 02.05.2010
veel veesõidukeid :D
naaskel40
22:56 29.04.2010
Tihendi vahetamise sooviga leidsin sellest toruühenduskohast ,kust lekkis vähe õli,lihtsa al.plekitüki(ilma avata)n.ö pimeda.Millele see viitab?Kas nässus turbole?
B_E_N
19:53 27.04.2010
Tuli siis meelde, et see tore pilt jäi ju omal ajal vastuseta. Et lahtiseid otsi ei jääks saadame siis aga uuele ringile.
Audi_80_B4
20:22 23.04.2010
Sooviks teda mis autoga tegu on.
R.i.h.o
22:19 21.04.2010
Selline vahva vabaõhu sõiduk siis seekord.
vuoeldas
11:19 19.04.2010
"Hmmm, kuhu põõsasse ma selle mosserisu lükkan..."
jeek
21:59 18.04.2010
reg nr oli ka mudane
yanekk
21:58 18.04.2010
Selline pilt jäi siis peale jälgede segamist arvamiseks.
R.i.h.o
12:24 17.04.2010
See, kas see nüüd pähkliks kvalifitseerub saame pärast teada.
vuoeldas
13:12 12.04.2010
yanekk
19:38 11.04.2010
Et liiga lihtne poleks,siis jälgede segamiseks sodisin natuke esiosa.
B_E_N
09:39 11.04.2010
to Võldas

Tänan ja annan soovituse edasi.

R.i.h.o
16:47 09.04.2010
Läks aega aga nüüd siis pilt üleval. Palun!
foto@auto24.ee
15:17 08.04.2010
Ei tea parkimisstiili tagamaid, aga eemalt vaatajale tundub veider. Esimese sulaga tuleb sinist rünnata ja kui võimalik siis hiljem ka vallutada.

Pange tähele ülemises servas (vasakul-keskel) töömehi. Ka neid ei muuda miski :)

Pildid on tehtud 2 nädalase vahega.
alar222
10:41 06.04.2010
Tegemist vene statsionaarse paadi mootoriga kahe taktiline, aga see on ka kogu info mis teada. Äkki keegi tunneb ära, mis mark on, nimelt oleks vaja uut kepsu ja kepsu nõellaagrit.
mees117
21:47 02.04.2010
Tervitus
Niisiis minu esimese postituse tegemisest sellel teemal on möödas juba ligikaudu aasta.Aega läks aga asja hakkab saama.Sai soetatud endale üks raf buss mõnda aega tagasi.Välimise osa olen ära teinud.Keretööd ja värvimise.Bussi dokumentidese on kirjutatud ümberehitus,seega sauna saab sisse ehitada..

Täna sai väikest viisi alustatud sisetöödega.Plaan on selline et bussi keskel olevast uksest hakkab sisse käimine,seal on väike eesruum kus on kolm istet alles ja siis vahesein(vahesauna taga saun).Lisan ka mõned pildid..loomulikut ei jää need kardinad sinna ette rippuma:D..voodrilauaga seest ära ikka.Aga kui midagi teen siis lisan siia ka infot!!Kõik kommentaarid,ettepanekud ja soovitused on teretulnud!!
vuoeldas
18:11 02.04.2010
Mis selle nimi võiks olla?
alfa13
20:32 01.04.2010
Kärss
00:51 01.04.2010
Hooldusraamatuga auto. Vaadake kiilakat rooli ja arvake mida tahate. Ei satu ise just sageli autode rooli, mille odomeetril nii väike number ilutseb;)
B_E_N
22:41 31.03.2010
Tavaliselt kipub jah nii olema, et mida pikem nimi seda kahtlasem auto. :)

Mis auto tagumik siis uuel pildil?
vuoeldas
09:32 30.03.2010
Ottomees
22:40 29.03.2010
selline ettevõte tegutsemas siis Uus-Meremaal :D