Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

udu.
15:35 04.06.2010
Seda kapotiembleemi ma tähele ei pannud, kuna endalgi oli uni silmas :) Aga jah, tundus lihtsalt Chrysleri tolleaegsete conceptide käekiri olema, seega sai ka kiire vastuse.
Aga uus pilt ka, interjöörist vahelduseks:
erkki2001
23:06 03.06.2010
Üle pika aja... :)
vuoeldas
14:47 03.06.2010
Mis "Mosse" see on?
rala999
18:40 02.06.2010
Ka sõiduõpetajatele tekitab parkimine probleeme.
Karit27
12:56 02.06.2010
ei näinud nagu kuskil märki, et nad võiks seal parkida.
Codemasters
08:03 01.06.2010
Tere tulemast Tallinn-Tartu mnt...!
r.i.h.o
20:04 31.05.2010
Kui see auto oleks veel tänaselgi päeval tootmises, siis oleks see väga hea müügiartikkel naistes seas, sest see on lihtsalt nii nunnu :)
polskapolska
23:37 28.05.2010
kokkusattumus missugune
vuoeldas
20:36 24.05.2010
Mis marki autoga on tegu, ainult marki küsingi esialgu... mudelinime ei tea veel isegi.:)
udu.
00:52 24.05.2010
Selline eriline sõiduk siis:
Kytt82
18:25 23.05.2010
erilisemaid autosi mis eesti registris!
loco
08:52 23.05.2010
Hei hei! Vahel eksin siia ära kah:)

Arvamiseks selline putukas siis. Mark/mudel?
udu.
16:31 20.05.2010
Liinilt tulevad facelifti saanud Lada Priorad!
Kytt82
10:31 20.05.2010
erilisemaid autosi mis eesti registris!
Hm
09:07 20.05.2010
Lp Hr. Kärss. Mismõttes ette nähtud katkema: "Samas turvavööd on nähtud ette katkema juba nii väikese jõu puhul, mis ei suuda teha katki isegi mitte kuuest polti."

Jutu jätkuks. Keerasin 2005 aasta Fiat Panda turvavöö lahti, ja mis ma leidsin. Ühel turvavöö kinnitusel oli tehases juba keere maha lastud. Vot selline tase turvalisuses. Pildil täpsemalt
vuoeldas
13:01 19.05.2010
Andestust viivituse pärast.
R.i.h.o
09:22 18.05.2010
Siuke tuuning püss?
udu.
09:10 15.05.2010
vuoeldas
13:39 14.05.2010
Mis see võiks olla?
udu.
16:52 13.05.2010
Midagi veidrat vahelduseks.
vuoeldas
16:42 12.05.2010
Mis edev sportmasin?
vuoeldas
12:43 11.05.2010
Andestust viivituse pärast. Aga, kaua tehtud- kaunikene.:)
R.
09:21 08.05.2010
internetist leitud siis
ts
22:29 06.05.2010
prooviks siis sellisega vahelduseks :-)
Viiirus
19:31 06.05.2010
bmw 318tds pika aega käis mingi naljakas klõbin mis gaasi tallates muutis intervalli , hääl oli ostest saadik moootoris sai kahtlustatud kahemassilist hoorattast , kuni üks päev rahulikult sõites klapp ära murdus ja mootor väga kahtlast häält hakkas tegema sai veel teeääres seisma jäädud ja kuulatud kuidas mootor veel viimaseid hingetõmbeid teeb peale välja suretamist oli mootor lukus , lahti võttes selgus tõsiasi et kett oli välja veninud ja viimased 2000tkm olid klapid koguaeg pähe käinud , kaan õnnetus taastada, uued klapid,uus keps ja kolb , ketid jne . ja auto sõidab siiani nagu miki , ketide eraldi vahetus oleks 2 kilo ringi läinud aga kogu mootori remont läks 10 ne kanti , seega õpetus sõnad ärge hoitke kokku valest kohast :)