EDIT: kui see nüüd oluline on, siis eks ma jah katsun üksinda sõitmised teha ilusa ilma korral pigem tsikliga. See pilt on laenatud, mitte enda tehtud.
Nonii, ega siin eriti midagi kommenteerida polegi, täiesti läbisõidule vastav kulumine. Autoks 7-kohaline Peugeot 806 aastast 1999 ja ls hetkel 447tkm. Kuna mul varem sellist masinat pole olnud (pole isegi sõita saanud), siis kõige rohkem üllatas vast hoopis vaikne salong - võib teinetesega lausa sosistada autos, kuigi mootoriks on suht lärmakas vanakooli (HDI eelne) diisel ja väljast lärmabki, seest mitte. Eestis neid autosid vist osatakse hinnata, sest nii kui Soomes mõni asjalikum müüki on tulnud, on hakanud silma eestlaste küsimused kuulutuste juures ja kahel juhul on helistades olnud auto juba broneeritud eestlase poolt (ei tea, kas Soomes või Eestis elavate poolt). Tänu tsingitud kerele peaks sobima hästi ka meie soolalaga sisse, samas meil tänavatel ei näe neid peaaegu üldse...
Tartus, lasteaia väravas kõnniteel....
Ei saa jätta pilti tegemata, kui selliselt parkimas noort ema näed. Pidi igal pool lasteasutuste juures sellist stiili viljelema.
Minul sai kaasaskantav saun valmis, saun on tehtud teisaldatavaks käru mõõtudega laius 1,5 kast + porikate äärteni 1,8 x pikkus 2,5.
17.05.2015 sai tehtud esimene proovi kütmine, ehitus toimus vahelduva eduga ( peale tööd, vabal päeval jne...) Sauna ideest mida nägin ringvaatest kuni valmimiseni möödus 2,7a :)
Siin siis ka kastikas mõistatamiseks.
Pilt tehtud Varssavi vanalinnas veebruari viimaste päevade hommiku.
Ma ei tea kuidas, aga ma olin vist nii uimane tollel konkreetsel hommikul, et isegi ei suutnud vaadata, et mis tollel autol nina peale kirjutatud...
Nii et ma ka ei tea, mis mark/mudel antud autol olla võiks.
Ilmselt teadjamatele see suurt probleemi ei valmista :)
Hetkel müügis. http://www.nettiauto.com/fiat/scudo/7181778
Jutt tundub parem kui teostus. Kopin siia müügikuulutuse teksti ja ka pildid, kuna mingi hetk need kustuvad sealt.
Eristys ja höyrysulut tehty huolella, eikä ole siis mikään räpellys. Kuskin kopin ja saunan välillä on kaksinkertainen eristys ja höyrysulut, niin koppiin ei tule lämpöä ei sitten yhtään. Kiukaana on pieni kaasukiuas mikä lämmittää hyvin ja antaa hyvät löylyt. Lattiassa on vesivaneri ja paksu märkätilamatto. Lattia on kaadollaan nurkkaan mistä vesi valuu 32mm viemäriputkea pitkin pois. Autossa on Pioneerin usb-soitin ja etuovissa uudet kaiuttimet. Takana saunassa on 6,5"venekaiuttimet mitkä kestävät höyryt ja kuumuuden. Kaasu kiukaalle tulee letkulla kuskin kopista. Kysymällä saapi kuvia lisää. Tosiostajalle koelöylyt!!
Veateate kustutamine
Mootoriks Renault 1,5 cdi.Põlema lõi armatuuris hoiatus-"diislikütuse filtris vesi".Küsimus:kas peale filtri puhastamist kustub hoiatustuli automaatselt või vajab spetsiaalset kustutamist?