IRW, lootus. Seda sõidukit esmakordselt Leningradi oblastis kohates meenus miskipärast Onu Bella lugu "Joomine annab sulle mõistuse".:) Sellega seoses ka järgmine pilt.
Tehtud. Niisiis kestiski auto "garantiiremont" 11 päeva (oli igasugu huvitavaid põhjuseid, miks asi nii pikaks venis), sel ajal loomulikult ei saanud asendusautot.
Esmapilgul tundus kõik päris ilus, ka esimese hooga tehtud pildid tundusid kenad, kuid parema valguse ja rohkema ajaga tehtud piltidelt näeb igasugu huvitavat juba, eks siis vaatame, kui kaua kulub, et uuesti värvimistöökotta minna!
sellele pildile on vähemalt vastus olemas :)
vihjetena olgu siis üteldud, et toodetud seda konkreetset mudelit ca 200 ühikut ja ültse sema marki autosid 1000 jagu.
vahelduseks siis jälle pilt millele ma ise veel vastust ei tea.
Sirvisin netis mingeid vanu pilte ja jäi silma selline tore pilt Tartust kahe mosse, ühe kaugusest paistva pobiga ja skoda kiirabi autoga.. ooot.. see ei ole ju Skoda. hmm, nina nagu pobil aga mina ei tea, et oleks olemas ühtegi universaal kerega pobit.
Pilt ise tehtud ilmselt 50.ndate lõpp- 60.ndate päris algus ja pildil siis Tartus Riia tänaval olev Autoremondi tehase peahoone ( praegu on selles hoones Canoni esindus).
Täna ei suutnud kohe eessõitvat (valgusfoori taga seisvat) Skodat pildistamata jätta...
Minu arust ei olnud tegu lausa igivana mudeliga, kuid igasugu servad täiesti uskumatus seisus, ehk keegi oskab öelda, mis aasta mudeliga tegu.
See tundub põrmustavat esinduse jutu tänapäeva viletsatest veepõhistest värvidest, kui ka ilmselt nii mõnegi aasta tagusel skodal üpris samad, kuid kaugemale arenenud probleemid küljes.