Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

Kärss
22:30 17.11.2013
vuoeldas
19:36 17.11.2013
Väikesed Hummerid:
udu.
21:30 15.11.2013
ˇ
20:56 14.11.2013
paneme siis sellise.
vuoeldas
10:54 12.11.2013
erkki2001
14:12 11.11.2013
Selline tore sportauto minevikust mõistatamiseks.
R.i.h.o
23:42 07.11.2013
Ma siis panen teele.
vuoeldas
22:20 04.11.2013
IRW, lootus. Seda sõidukit esmakordselt Leningradi oblastis kohates meenus miskipärast Onu Bella lugu "Joomine annab sulle mõistuse".:) Sellega seoses ka järgmine pilt.
didiid
15:42 02.11.2013
Paar pilt veel, ilmselt oli värvimistöökojas kiire ja polnud aega eriti seda autot enne värvimist puhastada?
vuoeldas
15:38 02.11.2013
Vahest lahutab see Marko mõrudat meelt.:)
didiid
13:18 02.11.2013
Tehtud. Niisiis kestiski auto "garantiiremont" 11 päeva (oli igasugu huvitavaid põhjuseid, miks asi nii pikaks venis), sel ajal loomulikult ei saanud asendusautot.

Esmapilgul tundus kõik päris ilus, ka esimese hooga tehtud pildid tundusid kenad, kuid parema valguse ja rohkema ajaga tehtud piltidelt näeb igasugu huvitavat juba, eks siis vaatame, kui kaua kulub, et uuesti värvimistöökotta minna!
784 BDK valesti parkija
11:07 01.11.2013
Tallinna Keskhaigla juures 03.10.2013
ˇ
07:15 01.11.2013
leidsin kuskilt veisspuugist kellegi tapeedilt
vuoeldas
17:20 27.10.2013
r.i.h.o
15:04 23.10.2013
sellele pildile on vähemalt vastus olemas :)
vihjetena olgu siis üteldud, et toodetud seda konkreetset mudelit ca 200 ühikut ja ültse sema marki autosid 1000 jagu.
r.i.h.o
15:24 21.10.2013
leidsin netist nüüd veel ühe pildi millel miskit sarnast
R.i.h.o
12:39 21.10.2013
vahelduseks siis jälle pilt millele ma ise veel vastust ei tea.
Sirvisin netis mingeid vanu pilte ja jäi silma selline tore pilt Tartust kahe mosse, ühe kaugusest paistva pobiga ja skoda kiirabi autoga.. ooot.. see ei ole ju Skoda. hmm, nina nagu pobil aga mina ei tea, et oleks olemas ühtegi universaal kerega pobit.
Pilt ise tehtud ilmselt 50.ndate lõpp- 60.ndate päris algus ja pildil siis Tartus Riia tänaval olev Autoremondi tehase peahoone ( praegu on selles hoones Canoni esindus).
didiid
15:59 18.10.2013
Täna ei suutnud kohe eessõitvat (valgusfoori taga seisvat) Skodat pildistamata jätta...
Minu arust ei olnud tegu lausa igivana mudeliga, kuid igasugu servad täiesti uskumatus seisus, ehk keegi oskab öelda, mis aasta mudeliga tegu.

See tundub põrmustavat esinduse jutu tänapäeva viletsatest veepõhistest värvidest, kui ka ilmselt nii mõnegi aasta tagusel skodal üpris samad, kuid kaugemale arenenud probleemid küljes.
vuoeldas
13:54 18.10.2013
Plõks
13:29 17.10.2013
Midagi üsna lihtsat ilmselt
vuoeldas
19:50 15.10.2013
R.i.h.o
07:36 14.10.2013
Nii, seekord siis küsime, et mis muusika videost antud ekraani tõmmis pärineb?
( PS: mitte teha ennatlikke järeldusi muusikalise maitse osas!)