Prooviks siis sellise popi autoga, et kui kiiresti see õige vastus tuleb :)
Natuke on tuunitud teda (V8 on kapoti alla sobitatud), aga kere iseenesest suurelt jaolt nii nagu ta kunagi ammu tehasest välja tulles oli.
Too austerlane, Reformi-nimelise tootja mudel "Muli", on küsitava massinaga maru sarnane. Aga niipalju, kui neetikumist uurisin, pole need kaks tootjat kuidagi seotud.
Alustuseks niipalju pilte lisa, huvitavaid leide kuipalju, selliseid asju ei taipa kohe otsima hakatagi, kuid makroobjektiivi abil saab näha asju, mis tõstavad ihukarvad püsti, on see tõesti võimalik?
Seekord siis pilte ustest, osa pilte ( muudest kohtadst ) on tehtud, kuid avaldab nad siis, kui ka järgmine uurimusretk fotokaga on tehtud ; ))
Põnevat uurimist, aasta vanune auto teemaks. Ei ole eriti kiita see Skoda värvi kvaliteet. Hullem värvivigastus ja lausa rooste juhipoolsel uksel ja lävepakul, kergem värvivigastus reisijapoolsel esiuksel.
Tagaratta koopa servaski värvikillud väljas, ega see rooste vist sealtki enam väga kaugel ole...