Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

vasjavasja222
10:16 13.01.2014
SuvalineK2rss
22:05 11.01.2014
Tere, vabandan, kui läbi käinud teema, aga ei leidnud ka google abil täpselt seda küsimust.
Niisiis, nagu pildil näha, on mustamäe tee peal kolm rada otse. Kas tohib pöörata Marja tänava peale? Bussirajalt üldiselt tohiks pöörata, aga antud juhul näitab nool otse. Otsisin liiklusmärkide kogumikest, aga sellist varianti ei hakanud silma.
r.i.h.o
11:36 06.01.2014
Uus pilt siis üles!
Kärss
23:37 02.01.2014
Muutsin teema pealkirjaks "Huumor", kuna muidu tuleks iga nalja korral uus nalja iseloomustav pealkiri koos teemaga teha. Minu pilt pole muidugi mingi huumor enam, see on liiga tõsine teema paljude autofanaatikute jaoks, et olla naljakas...
udu.
15:37 30.12.2013
Loodetavasti lihtne enne aastavahetusse sukeldumist.
heldur7
21:47 29.12.2013
qp
00:57 24.12.2013
Ei tea, kas jõuan enne... vahelduseks miskit lihtsamat- ägedamat.
alfa13
08:50 17.12.2013
mis on lumehange all?
udu.
17:36 14.12.2013
Teeme siis veel ühe sarnase:
r.i.h.o
11:55 12.12.2013
aitan neid nende hinge piinades, kes kannatamatult uut pilti ootavad.
iff963
18:14 11.12.2013
pidurid. kui vajutada järsult pidurit pidurid võtavad . kui vajutad rahulikult siis pidurid võtavad natyke ja pedaal vajub põhja.
piduri vedelikku on ja alt kuskilt ei leki
Darknet
21:15 06.12.2013
Tartu Prisma , katuseparkla
6kant
11:17 05.12.2013
Ma ise pole eriti pädev Googl'i pildiotsingut kasutama, sestap ei viitsinud ka pilti Googl'i-kindlaks tegema hakata. Siinsed asjatundjad teavad seda autot nagunii...
udu.
23:09 04.12.2013
Kuna ühtki põnevat mõistatust pakkuda pole, siis jääb see:
r.i.h.o
22:46 03.12.2013
Eks selle Unipoweriga oleks läinud ikka kõvasti kauem aga mõni päev tagasi sai just neid mini baasil autosid uuritud ja ma lugesin kokku suurusjärgus 70 erinevat "tootjat"/"garaaz"/"kuuri" jne. milles Minidele huvitavamaid kleite selga ehitati.
erkki2001
13:11 03.12.2013
Paneks siis nuputamiseks sellise spordi auto.
Sorry, et pildid nii väiksed.
bangbang
10:44 29.11.2013
PRobleem on selles et kui puldist vajutan kinni siis läheb ainult kõrvalistuja ja pagassi lukud lahti/kinni.
kui võtmega keeran, siis läheb juhipoolne, kõrvalistuja ja pagss lahti/kinni.
kui autos olen ja seest lükkan kinni juhinupu siis töötab samamoodi nagu võtmega keerates.
tagumised kõlarid töötavad ja juhtmed tunduvad korras olevat.
Kas kellegil on mingit aimu mis teha ?
R.i.h.o
13:45 28.11.2013
Palun!
Antud pildi juures mainin ka ära, et see on minu poolt "laenatud" Sportauto.ee lehelt
Karliis
22:27 27.11.2013
kas 275 lai rehviga on talvel väga piinarikas sõita?auto sai soetatud alles hiljuti ja varasemaid kogemusi nii laia rehviga ei ole.nüüd ongi dilemma,et kas pean vaatama autole teised veljed koos kitsamate rehvidega või ostan laiad talverehvid millega sõitmine tundub minu jaoks utoopiline.Kellel on kogemusi võiks seda minuga jagada:)
Tervitades,Karlis
Urrrr
10:47 24.11.2013
Hääküll siis. Selline pilt.
volvovend
10:29 22.11.2013
volvomehed ei tunne märki
redsector
11:53 21.11.2013
Tere,
Küsimus oleks selline autoks on Mercedes C klass 2004 cdi 220 automaat. Autoga sõitma hakates külmast peast jõnksutab käigukast käiguvahetusel ja pöörded kõiguvad sõites. Küll aga see probleem kõik kaob kui auto töötemperatuur tõuseb 90 kraadini või isegi enne seda!!Autol on ka peal DPF filter kas võib olla probleem selles,et see on umbes!!Igasugune nõu ja abi on teretulnud.Oskab keegi soovitada käigukasti diagnostikat Pärnus!!

Tänades,
j69
18:48 18.11.2013
Tegemist vw Sharaniga 1997 bensiin. Mootor käivitub, kuid mõne aja möödudes sureb välja. Kohe uuesti ei käivitu. 15-20 min pärast käivitub uuesti. Kui kohe sõitma hakata sureb u 5-8 km sõidu järel välja ning samuti kuskil 20 min pärast käivitub uuesti. Mis viga?