Tere, vabandan, kui läbi käinud teema, aga ei leidnud ka google abil täpselt seda küsimust.
Niisiis, nagu pildil näha, on mustamäe tee peal kolm rada otse. Kas tohib pöörata Marja tänava peale? Bussirajalt üldiselt tohiks pöörata, aga antud juhul näitab nool otse. Otsisin liiklusmärkide kogumikest, aga sellist varianti ei hakanud silma.
Muutsin teema pealkirjaks "Huumor", kuna muidu tuleks iga nalja korral uus nalja iseloomustav pealkiri koos teemaga teha. Minu pilt pole muidugi mingi huumor enam, see on liiga tõsine teema paljude autofanaatikute jaoks, et olla naljakas...
pidurid. kui vajutada järsult pidurit pidurid võtavad . kui vajutad rahulikult siis pidurid võtavad natyke ja pedaal vajub põhja.
piduri vedelikku on ja alt kuskilt ei leki
Ma ise pole eriti pädev Googl'i pildiotsingut kasutama, sestap ei viitsinud ka pilti Googl'i-kindlaks tegema hakata. Siinsed asjatundjad teavad seda autot nagunii...
Eks selle Unipoweriga oleks läinud ikka kõvasti kauem aga mõni päev tagasi sai just neid mini baasil autosid uuritud ja ma lugesin kokku suurusjärgus 70 erinevat "tootjat"/"garaaz"/"kuuri" jne. milles Minidele huvitavamaid kleite selga ehitati.
PRobleem on selles et kui puldist vajutan kinni siis läheb ainult kõrvalistuja ja pagassi lukud lahti/kinni.
kui võtmega keeran, siis läheb juhipoolne, kõrvalistuja ja pagss lahti/kinni.
kui autos olen ja seest lükkan kinni juhinupu siis töötab samamoodi nagu võtmega keerates.
tagumised kõlarid töötavad ja juhtmed tunduvad korras olevat.
Kas kellegil on mingit aimu mis teha ?
kas 275 lai rehviga on talvel väga piinarikas sõita?auto sai soetatud alles hiljuti ja varasemaid kogemusi nii laia rehviga ei ole.nüüd ongi dilemma,et kas pean vaatama autole teised veljed koos kitsamate rehvidega või ostan laiad talverehvid millega sõitmine tundub minu jaoks utoopiline.Kellel on kogemusi võiks seda minuga jagada:)
Tervitades,Karlis
Tere,
Küsimus oleks selline autoks on Mercedes C klass 2004 cdi 220 automaat. Autoga sõitma hakates külmast peast jõnksutab käigukast käiguvahetusel ja pöörded kõiguvad sõites. Küll aga see probleem kõik kaob kui auto töötemperatuur tõuseb 90 kraadini või isegi enne seda!!Autol on ka peal DPF filter kas võib olla probleem selles,et see on umbes!!Igasugune nõu ja abi on teretulnud.Oskab keegi soovitada käigukasti diagnostikat Pärnus!!
Tegemist vw Sharaniga 1997 bensiin. Mootor käivitub, kuid mõne aja möödudes sureb välja. Kohe uuesti ei käivitu. 15-20 min pärast käivitub uuesti. Kui kohe sõitma hakata sureb u 5-8 km sõidu järel välja ning samuti kuskil 20 min pärast käivitub uuesti. Mis viga?