Kui käivitan auto tuleb iga kord ette tekst Please insert Navigation DVD. Kuid DVD lugejat pole ma autost kusagilt leidnud, mida ta siis küsib ja kuidas seda küsimist lõpetada? Kogemusi kellelgi sellega? Muidu iDrive funkab normaalselt ainult käivitamise hetkel viskab selle iga kord ette.
Kas keegi oskab öelda kas Ford mondeo 2012a. On esisild nõrk koht? Hetkel on auto esimeses hoolduses ja juba rehvi söönud. Kas tõesti fordil on nii kehv esisild et peale 17000km vajab reguleerimist.
Lisaks teadmiseks teistele esimene Mondeo hooldus info-autos maksab 228€ + esisilla reguleerimine 50€.