Oleks vaja sellist Hella esituld/reflektorit. Kasutusel paljudel vene autodel (niva, vaz, uaz, zil, kamaz, ühesõnaga, kõik mis ümarguste tuledega) ja paljudel ameeriklastel (jeep wrangler, hummer, chevrolet jne) ja paljudel paljudel muudel sõidukitel. Universaalne, ühesõnaga. Läbimõõt 7"/169mm. Lammaritest võib küll leida, aga tahaks ikka uut, poest. Kust saab? Isegi Hella Eesti esindus ei paku, vähemalt kataloogis näha ei ole.Otsin ja otsin kataloogides ja interneti poodides ja ei leia, jääb mulje, et Eestis ümarguste tuledega autosid ei ole. Venemaal aga jalaga segada, pea igas poes ja ei maksa ka midagi. Ei tea, kas sellist lihtsat asja peab meie maal tellima ooteajaga, või olen mina loll ja ei oska otsida netis.
Tere! Minu S60 saatis mulle ühel ilusal hommikul, kui nullkraad oli sellel sügisel esmakordselt vallutanud Eestimaa, ühe koleda punase sõnumi- Power System Service Urgent. Autodest kauge naisterahvana tahaksin end siiski enne teenindusse pöördumist veidi harida. Ehk on kellegil sarnaseid probleeme olnud oma ratsuga. Tegemist siis 2007.a. Volvo S60, 154kw, 2,5T.
pilte ikka leidub, interneeduse avarustes, Kaljakruusi hind sõltuvalt suurusest oli 3 või 6 kopikat.Taamal paremal gaseeritud vee automaadid. Gaseeritud vee hinnaks oli 1 või 3 kopikat.
Tere. Ringliiklusega ristmikul sõiduauto (roheline) sõitis sisse bussi (punane) tagaossa. Kes on antud olukorras süüdi ja miks ? Ise arvan, et buss jääb süüdlaseks kuna ta peab andma teed ringi peal sõitvale sõidukile (tal on "anna tee" märk). Kuigi tekitab natuke kahtlust, sest kokkupõrge oli just bussi tagaosas. Võimalik, et buss ei jõudnud eest ära sõita, kuna sõiduauto on liikluses tunduvalt kiirem. Pilt on illustratiivne, jutt käib Tartus Sõpruse ringristmikust. Kas oleks asi muutunud, kui bussi asemel oleks sõiduauto. Selge see, et kui kokkupõrge oleks bussi esiotsaga siis oleks buss 100 protsenti süüdi. Milline on Teie arvamus?
Kuna tutvusringkonnas on pidev tellimus sees põhjamaal elanud autodele, on jälle paarile eksemplarile käpp peale pandud.
Ülemistel piltidel ligi 20 aastat vana Mondeo, ajalugu paraku tõestatav vaid osaliselt. Igal juhul enamjaolt originaaline säilinud auto. Aga kuna auto on olnud maal, on sõidetud alati liivaste jalanõudega, siduripedaal suhteliselt kulunud, gaasijalg pole vist eriti raske olnud :). Rool on nahkse kattega, välimine külg siiski siledam kui sisemine, aga tekstuur nähtav.
Teine on 2009a Volvo V70, esimese omaniku käes natuke üle 400tkm, selle jooksul ainsaks remondiks automaatkast 1x, teise omaniku käes esisillas 2 puksi vahetatud, ls hetkel 436tkm, hooldusajalugu esindusest kõik olemas. Pedaalid ilusad, rool ja käigukang on sileda nahaga, nii et sealt kulumist otsida on mõttetu, pedaalid väga ilusad (olnud siiani linnadevahesõitude auto, peamiselt lennujaamast hotellidesse), istmetel pole kulumisest jälgegi, aga tagumiku alt nahk veidi veninud. Ehk siis jälle täiesti arusaadava kulumisastmega auto, selle roolis olen olnud peaaegu 1500km, tehniliselt "maasikas" :)
Hoolduses öeldi, et üks tagavedru on pooleks autol. Vahetada eraldi aga ei saavat ja vaja osta terve moodul mis on 400+€ vedru, amordi ja veel mingi osaga.
On kellegil kogemusi-teadmisi, et kas tõesti ei saa ainult vedru sealt välja siis vahetada?