Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

ts
10:53 03.11.2015
Seekord siis selline
jaguar3
20:57 02.11.2015
Oleks vaja sellist Hella esituld/reflektorit. Kasutusel paljudel vene autodel (niva, vaz, uaz, zil, kamaz, ühesõnaga, kõik mis ümarguste tuledega) ja paljudel ameeriklastel (jeep wrangler, hummer, chevrolet jne) ja paljudel paljudel muudel sõidukitel. Universaalne, ühesõnaga. Läbimõõt 7"/169mm. Lammaritest võib küll leida, aga tahaks ikka uut, poest. Kust saab? Isegi Hella Eesti esindus ei paku, vähemalt kataloogis näha ei ole.Otsin ja otsin kataloogides ja interneti poodides ja ei leia, jääb mulje, et Eestis ümarguste tuledega autosid ei ole. Venemaal aga jalaga segada, pea igas poes ja ei maksa ka midagi. Ei tea, kas sellist lihtsat asja peab meie maal tellima ooteajaga, või olen mina loll ja ei oska otsida netis.
jaguar 3
08:41 02.11.2015
volksumees100
08:40 02.11.2015
Rongid,millega sõitsime.Puuistmed,mida kutsuti "Perselõhkujateks"
vuoeldas
11:29 31.10.2015
Täna jäi silma sihuke asi:
volksumees100
21:48 30.10.2015
udu.
22:28 29.10.2015
Teeks vaikelule lõpu. Uus mõistatus.
koltsin
19:18 28.10.2015
jaguar 3
19:09 27.10.2015
kaja85
18:37 26.10.2015
Tere! Minu S60 saatis mulle ühel ilusal hommikul, kui nullkraad oli sellel sügisel esmakordselt vallutanud Eestimaa, ühe koleda punase sõnumi- Power System Service Urgent. Autodest kauge naisterahvana tahaksin end siiski enne teenindusse pöördumist veidi harida. Ehk on kellegil sarnaseid probleeme olnud oma ratsuga. Tegemist siis 2007.a. Volvo S60, 154kw, 2,5T.
supra3000
00:50 26.10.2015
osa minu kollektsioonist. kokku on 140 makki, kuid on korteris. kui majja toon, siis on cool !
s.ta aadu
00:49 26.10.2015
pilte ikka leidub, interneeduse avarustes, Kaljakruusi hind sõltuvalt suurusest oli 3 või 6 kopikat.Taamal paremal gaseeritud vee automaadid. Gaseeritud vee hinnaks oli 1 või 3 kopikat.
tähetark
11:36 25.10.2015
jaguar 3
23:56 24.10.2015
Ei neid iludusi meil kaheksakümmnendates ei olnd. Isegi sellised jõudsid aastakümmne vahetusel alles.
Siiiidiuss
16:42 24.10.2015
Iludus ikka tehtud..
jaguar3
18:56 23.10.2015
Mis neist säilitusainetest ikka toppida, kui niikuinii paari tunniga ostetakse kõik ära ja jääb puudugi. Aga piimast puudust ei olnd.
jaguar3
13:02 23.10.2015
Meenutaks ka neid aegu.
gruw
02:02 17.10.2015
Tere. Ringliiklusega ristmikul sõiduauto (roheline) sõitis sisse bussi (punane) tagaossa. Kes on antud olukorras süüdi ja miks ? Ise arvan, et buss jääb süüdlaseks kuna ta peab andma teed ringi peal sõitvale sõidukile (tal on "anna tee" märk). Kuigi tekitab natuke kahtlust, sest kokkupõrge oli just bussi tagaosas. Võimalik, et buss ei jõudnud eest ära sõita, kuna sõiduauto on liikluses tunduvalt kiirem. Pilt on illustratiivne, jutt käib Tartus Sõpruse ringristmikust. Kas oleks asi muutunud, kui bussi asemel oleks sõiduauto. Selge see, et kui kokkupõrge oleks bussi esiotsaga siis oleks buss 100 protsenti süüdi. Milline on Teie arvamus?
Kärss
13:06 15.10.2015
Kuna tutvusringkonnas on pidev tellimus sees põhjamaal elanud autodele, on jälle paarile eksemplarile käpp peale pandud.

Ülemistel piltidel ligi 20 aastat vana Mondeo, ajalugu paraku tõestatav vaid osaliselt. Igal juhul enamjaolt originaaline säilinud auto. Aga kuna auto on olnud maal, on sõidetud alati liivaste jalanõudega, siduripedaal suhteliselt kulunud, gaasijalg pole vist eriti raske olnud :). Rool on nahkse kattega, välimine külg siiski siledam kui sisemine, aga tekstuur nähtav.

Teine on 2009a Volvo V70, esimese omaniku käes natuke üle 400tkm, selle jooksul ainsaks remondiks automaatkast 1x, teise omaniku käes esisillas 2 puksi vahetatud, ls hetkel 436tkm, hooldusajalugu esindusest kõik olemas. Pedaalid ilusad, rool ja käigukang on sileda nahaga, nii et sealt kulumist otsida on mõttetu, pedaalid väga ilusad (olnud siiani linnadevahesõitude auto, peamiselt lennujaamast hotellidesse), istmetel pole kulumisest jälgegi, aga tagumiku alt nahk veidi veninud. Ehk siis jälle täiesti arusaadava kulumisastmega auto, selle roolis olen olnud peaaegu 1500km, tehniliselt "maasikas" :)
5rr
16:00 14.10.2015
Võimalik,et juba olnud pilt.Mis auto on pildil?
kenk5
12:28 14.10.2015
Hoolduses öeldi, et üks tagavedru on pooleks autol. Vahetada eraldi aga ei saavat ja vaja osta terve moodul mis on 400+€ vedru, amordi ja veel mingi osaga.

On kellegil kogemusi-teadmisi, et kas tõesti ei saa ainult vedru sealt välja siis vahetada?
vuoeldas
18:53 13.10.2015
21 Trabandi-jõudu.:)
jaguar 3
11:49 13.10.2015
Millal see letilt ära kaduski ei mäleta?
jaguar 3
22:13 12.10.2015
kupu_3
11:26 12.10.2015
Sellelt tootjalt on tänavu jälle uus mudel.