Tere oman 2004 vw golfi ja mure on selline et ei taha hästi käivituda , pika ketramise peale saab käima , aku vahetasin välja , soovitage mida edasi teha?
Pilt on vana sateliidi pilt...
8 sept 2015... Pärnu mnt ja Luha nurga peal
Olen siis roheline objekt( jalakäija) ja see valge auto tänane Audi a6.. Jätkan tee ületamist otse. Kuid autojuht ei tahtnud mulle teed anda.
Pani signaali, jooksis autost välja, karjus ja sülitas näkku mulle. Küsimus on siis, et kumb oleks pidanud teed andma ?
Õhtupoolikul lõi eelsüüteküünlatule vilkuma, järgmisel käivitamisel lõi põlema ka mootoritule. Järgmisel hommikul hakkasin diagnostikasse minema kui käivitamisel tegi auto plöt-plöt-plöt, suri välja ning ajas välja sellist juhtme kärsahaisu.
Enne seda ei andnud mitte kuidagi märku, et midagi viga oleks. Milles võiks olla probleem?
kohalikku päritolu arvuti, kodudes harv nähtus kuid haridusasutustes ja nooblimates büroodes väärt instrument. 90ndate teises pooles mudugi vahetusid juba lääne (või noh, pigem hiina) kraami vastu.
Siin siis kaks pilti Keila Selveri juurest.
Mõningate siin jutustajate arusaamade järgi kehtivad need märgid järgnevalt koos lisatahvliga...
Pildil üks kujutatud parkimis/peatumiskeelu märgi mõju hakkab märgi tagant ja kehtib taga oleval heinamaal, aga ainult vasakule poole. Paremal pool heinamaad võib parkida ja peatuda kuidas soovitakse.
Pildil kaks kujutatud parkimis/peatumis keeld koos lisa tahvliga keelab märgi taga peatuda 15 m mõlemis suunas, kui nüüd tõesti keegi sinna märgi taha omadega suudab nikerdada, siis tuleb lihtsalt meeles pidada, et seal on peatummine/parkimine keelatud.
Kas nii olete tahtnud meile kõigile siin selgeks teha?
Põhja Rootsist üks Volvo jälle ära toodud, seekord millenniumiaegne V70 diisel, teiselt omanikult (tuttav), oli algul Kirunas takso, sellest alates vanema mehe käes väheses kasutuses. Dokumenteeritud läbisõit hetkel 492tkm, mootor-kast on originaal ja vh korras, veermikust on üsna hiljuti täielikult üle käidud, st "kõik" on korra vahetatud. Salong on nii nagu piltidelt näha. Ei hakanud piltidega tõestama, et rooli välimine osa on siledaks kulunud, kuna auto on kogu elu teinud peamiselt lühikesi linnasõite. Ja kuna linnasõitudega (asfalt/lumi) on kingade tallaalused alati puhtad olnud, on ka pedaalid väga vähe kulunud. Teistest istmetest pilte ei teinud, kuna need näevad veel liiga head välja, samas juhiistet ei kuluta ükski asi vast rohkem kui taksol, kuna kellelgi ei ole normaalselt nii palju sisse-välja käimisi kui taksojuhil (taksojuhtide kultuur veidi teine kui meil). Nagu pildilt näha, siis juhiistmepadjal on ühel õmblusel niidid lõpuks läbi kulunud, istmenurgas kah nahk õhukeseks kulunud ja vaevalt et enam kaua terve püsib. Mu varasemal manuaalkastiga analoogsel autol on ls hetkel midagi 440tkm juures, olnud pereauto, istmenurk vh seisus, aga pole hetkel võrreldav, kuna tegu poolnahksisuga (plüüzh ja "vakstu" kokku õmmeldud). Ehk annab mingi aimduse, kui palju on maksimaalse võimaliku trööpamisega sellist salongi ca poole miljoni km jooksul ära kulutada.
Tegemist on huvitava kohaga, kus politsei pidevalt trahviraha käib korjamas ja kus väidetavalt on vaja peatuda kaks korda. Eriliseks teeb olukorra see, et stoppmärk on kohe selle koha peal, kust algab ristmik (ise roolist pildistasin), ENNE kergliiklusteed, samas on stoppjoon kergliiklustee ja ristuva peatee vahel. Tundub veidi absurdne, aga ei oska nagu vastu kah vaielda. Asukohaks on Leppävirta, täpsemalt Heinävedentie, Leppävirrantie ja Konnuksentie ristmik Leppävirrantie poolt (st Leppävirralt) tulles, vahetult enne seda hiiglasuurt Leppävirra kanali silda, ristmiku kõrval on kohe väike parkla infotahvliga. Lisaks kohalikele trahvi maksnuile õnnestus vestelda ka ühe kohaliku autokooli õpilasega... nende jaoks on kõik selgem kui minu jaoks:)
Kui keegi arvab, et mõistab olukorda hästi, ootaks kommentaari!