Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

2004golf
20:50 06.10.2015
on kellegil kogemusi sellise immo eemaldamisel?
2004golf
23:00 05.10.2015
Tere oman 2004 vw golfi ja mure on selline et ei taha hästi käivituda , pika ketramise peale saab käima , aku vahetasin välja , soovitage mida edasi teha?
alfa13
09:00 02.10.2015
Panamera eelkäija?
tsura
00:50 02.10.2015
Puusalt tulistades selline eksemplar. Vabandan ette kui on juba nähtud.
tsura
21:03 01.10.2015
udu.
14:49 01.10.2015
Ei hakka ka keerulisega jändama :P
maritolen
14:48 01.10.2015
See on ka üks päris valesti pargitud VW
ts
17:17 30.09.2015
vahepeal midagi hästi lihtsat :-)
312
16:24 28.09.2015
Kas võib ise aku juhet lahti ühendada või ei või? Tahan käru juhtmeid paigaldada.
maritolen
17:06 24.09.2015
Vaatad otsa ja mõtled, et midagi oleks nagu jube valesti või puudu ...
vuoeldas
10:31 23.09.2015
Cardi nägemused on kohati huvitavad. Kui külm ära ei võta...
Viskan uue pildi.
rt6y7
11:15 17.09.2015
Kui parkimiskohta pole, pargib uskumatu talent lihtsalt parklast väljasõidu kinni!!

Laki tänav, Tallinn, 790 BMP, masinal olid kleepekad Cabrio Club

https://www.inforegister.ee/80386887-CABRIO-CLUB-MTU
asdfgsfsf
19:35 12.09.2015
Panen siia paar väljavõtet 1994. aasta ajalehtedest. Mõlemad autoteemalised.
Painuta
18:56 08.09.2015
Pilt on vana sateliidi pilt...
8 sept 2015... Pärnu mnt ja Luha nurga peal

Olen siis roheline objekt( jalakäija) ja see valge auto tänane Audi a6.. Jätkan tee ületamist otse. Kuid autojuht ei tahtnud mulle teed anda.
Pani signaali, jooksis autost välja, karjus ja sülitas näkku mulle. Küsimus on siis, et kumb oleks pidanud teed andma ?
R.i.h.o
08:46 04.09.2015
No nii, suvi otsa on puhatud ja lulli löödud, aitab! Aeg on jälle silmad kuvarit jõllitades punaseks toonida ja mõistus suitsema ajada.
merikris
12:30 26.08.2015
Õhtupoolikul lõi eelsüüteküünlatule vilkuma, järgmisel käivitamisel lõi põlema ka mootoritule. Järgmisel hommikul hakkasin diagnostikasse minema kui käivitamisel tegi auto plöt-plöt-plöt, suri välja ning ajas välja sellist juhtme kärsahaisu.

Enne seda ei andnud mitte kuidagi märku, et midagi viga oleks. Milles võiks olla probleem?
vuoeldas
13:36 25.08.2015
Torkan vahele ühe pildi tänahommikuselt Avtodaroga Ural-ilt. Millega tegu? Eelkõige huvitab see mind ennast.:)
itkompuuterjuku
13:25 25.08.2015
kohalikku päritolu arvuti, kodudes harv nähtus kuid haridusasutustes ja nooblimates büroodes väärt instrument. 90ndate teises pooles mudugi vahetusid juba lääne (või noh, pigem hiina) kraami vastu.
erkki2001
12:11 25.08.2015
Siin siis kaks pilti Keila Selveri juurest.
Mõningate siin jutustajate arusaamade järgi kehtivad need märgid järgnevalt koos lisatahvliga...
Pildil üks kujutatud parkimis/peatumiskeelu märgi mõju hakkab märgi tagant ja kehtib taga oleval heinamaal, aga ainult vasakule poole. Paremal pool heinamaad võib parkida ja peatuda kuidas soovitakse.
Pildil kaks kujutatud parkimis/peatumis keeld koos lisa tahvliga keelab märgi taga peatuda 15 m mõlemis suunas, kui nüüd tõesti keegi sinna märgi taha omadega suudab nikerdada, siis tuleb lihtsalt meeles pidada, et seal on peatummine/parkimine keelatud.
Kas nii olete tahtnud meile kõigile siin selgeks teha?
v_
23:20 23.08.2015
Minu esimene telefon NMT tuleku ajal.

Maksis muide rohkem kui keskmine korter!

jaguar3
14:45 23.08.2015
Meenutaks vähe üheksakümnendate populaarsemaid asju, mida enam ei ole, aga kunagi olid tegijad. Nagu nt. see siin.
Kärss
23:49 12.08.2015
Põhja Rootsist üks Volvo jälle ära toodud, seekord millenniumiaegne V70 diisel, teiselt omanikult (tuttav), oli algul Kirunas takso, sellest alates vanema mehe käes väheses kasutuses. Dokumenteeritud läbisõit hetkel 492tkm, mootor-kast on originaal ja vh korras, veermikust on üsna hiljuti täielikult üle käidud, st "kõik" on korra vahetatud. Salong on nii nagu piltidelt näha. Ei hakanud piltidega tõestama, et rooli välimine osa on siledaks kulunud, kuna auto on kogu elu teinud peamiselt lühikesi linnasõite. Ja kuna linnasõitudega (asfalt/lumi) on kingade tallaalused alati puhtad olnud, on ka pedaalid väga vähe kulunud. Teistest istmetest pilte ei teinud, kuna need näevad veel liiga head välja, samas juhiistet ei kuluta ükski asi vast rohkem kui taksol, kuna kellelgi ei ole normaalselt nii palju sisse-välja käimisi kui taksojuhil (taksojuhtide kultuur veidi teine kui meil). Nagu pildilt näha, siis juhiistmepadjal on ühel õmblusel niidid lõpuks läbi kulunud, istmenurgas kah nahk õhukeseks kulunud ja vaevalt et enam kaua terve püsib. Mu varasemal manuaalkastiga analoogsel autol on ls hetkel midagi 440tkm juures, olnud pereauto, istmenurk vh seisus, aga pole hetkel võrreldav, kuna tegu poolnahksisuga (plüüzh ja "vakstu" kokku õmmeldud). Ehk annab mingi aimduse, kui palju on maksimaalse võimaliku trööpamisega sellist salongi ca poole miljoni km jooksul ära kulutada.
Kärss
23:23 12.08.2015
Tegemist on huvitava kohaga, kus politsei pidevalt trahviraha käib korjamas ja kus väidetavalt on vaja peatuda kaks korda. Eriliseks teeb olukorra see, et stoppmärk on kohe selle koha peal, kust algab ristmik (ise roolist pildistasin), ENNE kergliiklusteed, samas on stoppjoon kergliiklustee ja ristuva peatee vahel. Tundub veidi absurdne, aga ei oska nagu vastu kah vaielda. Asukohaks on Leppävirta, täpsemalt Heinävedentie, Leppävirrantie ja Konnuksentie ristmik Leppävirrantie poolt (st Leppävirralt) tulles, vahetult enne seda hiiglasuurt Leppävirra kanali silda, ristmiku kõrval on kohe väike parkla infotahvliga. Lisaks kohalikele trahvi maksnuile õnnestus vestelda ka ühe kohaliku autokooli õpilasega... nende jaoks on kõik selgem kui minu jaoks:)
Kui keegi arvab, et mõistab olukorda hästi, ootaks kommentaari!